» »

plačilo z maestro kartico- cvc?

plačilo z maestro kartico- cvc?

1
2
»

bluefish ::

Pa dejansko si malo preberi FAQ.

OZZY ::

Plačevanje z Maestro brez CVC kode je možno a vprašanje, če ti bo prejemnik plačila dovolil plačilo na ta način. Prvo ti banka mora aktivirati, da z maestro kartico plačuješ tudi preko spleta. Če to že omogočajo je edina možnost da gre plačilo skozi da vpišeš PAN številko kartice in za CVC uporabiš 000 (če nimaš CVC kode zadaj). Vendar kot rečeno to ne deluje vedno. Odvisno od prejemnika plačila in kak sistem uporablja.
Sam sem plačal večkrat na ta način in v sloveniji je uspeh 50-50.. v tujini manjši - mogoče 10%. Zelo odvisno preko česa gre.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Halfdead987 ::

V torek ko se mi ta secure 3d vklopi bom probal brez cvcja, ce ne bo slo bom nakazal na revolut in od tam.

M.B. ::

Nevem kako je na drugih bankah ampak na Abanki imaš kot dijak/študent lahko Akeš račun. Kjer je vodenje računa brezplačno dobiš pa spletno banko in Debetno Viso, ki jo lahko upoabljaš preko interneta.
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

Halfdead987 ::

M.B. je izjavil:

Nevem kako je na drugih bankah ampak na Abanki imaš kot dijak/študent lahko Akeš račun. Kjer je vodenje računa brezplačno dobiš pa spletno banko in Debetno Viso, ki jo lahko upoabljaš preko interneta.

HUDO. Menjam banko asap.

OvCa77 ::

Tudi pr NKBM in skb je visa osnovna kartica
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

Halfdead987 ::

zakaj pa pri nlbju ni nobene take prednosti?

680x0 ::

Ker gre za pri Visi oz Maestro/MasterCard za konkurenčna sistema in banke, ki uporabljajo Maestro ne nudijo Visa bančnih kartic. In ker so naše banke kot vedno za časom in niso sposobne spravit ven predplačniškega MasterCarda. NLBjev MasterCard npr. ni NLBjev, pač pa ga izdaja Angleško podjetje, ki deluje v Angleški zakonodaji, NLB nudi samo znamko in support.

Halfdead987 ::

lol, kartico mi je zavrnilo denar pa pobralo. sem jim pisal mail.

Machete ::

Zgleda da ni spletno nakupvanje zate >:D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Halfdead987 ::

Eh ne, je bila neka od banke napaka. Anyway, nakazal sem na revolut, cakam da pride keš gor :)

Halfdead987 ::

Ne priporočam revoluta nikomur. Tisti, ki delajo na support servicu so full time job mesarji, peki itd., ker tako znanje kot oni ima lahko vsak z 5 razredi osnovne.

Ales ::

Me prav zanima, kaj si jim storil. :))

Halfdead987 ::

meh, refundal sem neki in je tisto napisalo da bo trajalo 3-5 working days da se sredstva vrnejo.
Jim pišem po 5 working dnevih in pravi da je naročilo pending in da rabi auth code. stran noče dat auth code in mi model pravi da brez tega ne more in mu skrinsotam da je order res skenslan ker mi je 10x rekel da ni. in zdaj pravi da bo trajalo 10 dni ker je mastercard. wtf
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera predplacniska kreditna kartica (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6821388 (10480) kuall
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109815 (37736) Andro457
»

menjava banke zaradi kartice? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6121121 (19630) Bye
»

Android Market bo ponovno osvežen (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5419878 (18026) CaqKa

Več podobnih tem