» »

Kero podlogo za optično miš?

Kero podlogo za optično miš?

PICASSO ::

Mam logitech mx500 in me zanima kera pogloga je dbest za tole misko(predvsem za igranje Counter Strike-a) ? In kak sensyviti imate nastelan v CS_ju ub v windosih, ker se ne morem nikoli ustavit pri eni konfiguraciji in vedno nekaj menjavam.... Kaj priporocate?

tnx vnaprej:P
3kst4z3
  • premaknil: gkovac ()

PICASSO ::

aja pa še neki me zanima naj mam accleration pri Mousewar vkloplen in kolko ? 0:)
3kst4z3

|CyGNUS-x ::

jst mam čist navadno :D :D :D :D

kingec ::

Meni se zdi da gre najboljse na belem listu... Imam MX700... drugace pa mam eno enobarvno (belo) podlogo....

Ce pa ima kdo kaksno boljso resitev pa naj pove...

LP

SisQ ::

Pozdrav!

Se strinjam to z belim listom. Imam Genius wireless, in temno modro podlogo-enobarvno. Na tej podlogi mi kurzor kar pogosto "skače" sam od sebe, zato spodaj dajem beli list na katerem kurzor miruje in ne troši baterije, ko je komp izklopljen. Tako da beli list je za enkrat najboljši.


KTr1sk ::

Ja mene tud to zanima, no jz tud uporabljam belo podlago (platnice od zvezka) dela še najboljš od vseh navadnih podlog>:D

BaRtMaN ::

Jaz mam od SiOLa tisto okroglo podlago, ki pride zravn ADSLja. Sem pa probal, kakšna je MX700 in sem razočaran, ker je premajhna!

Blisk ::

Sploh ne uporabljam več podloge, odkar imam optično miš, ker je nesmisel.

(sic) ::

Blisk:

Očitno ne igraš FPS iger.

Drugače pa imam MX500, za podlogo pa uporabljam PCX Ljubezen na prvi klik. Najboljša kar sem do zdaj našel za mojega mišaka, le malo premajhna...

HINT: Odstrani Mouseware, daj na USB.

Fuck you all!!!

Tr0n ::

Osebno uporabljam AM podlago, ki ima mehko podporo za zapestje in je res super zadevica, sploh za opticno misko. 3k SIT v BigBangu.

Zheegec ::

Za optično nimam podloge, saj je itaq ne rabiš če nimaš neke čudne mizice za PC.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Blisk ::

Će podloga na kateri maš miško ni odsevna, podloge sploh ne rabiš, sploh pa na navadni mizi, miška bolje deluje kot s podlogo, pa še nimaš problemov z ovirami, kot je velikost podloge.

frudi ::

Će podloga na kateri maš miško ni odsevna, podloge sploh ne rabiš, sploh pa na navadni mizi, miška bolje deluje kot s podlogo, pa še nimaš problemov z ovirami, kot je velikost podloge.

in po par seansah kvake miš razpade zaradi udarcev ob mizo...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

kerga dika? ::

Navadna podlaga dela super.
Ne tok komplicirat, probite pa boste sami ugotovili kaj je dobr.

overman ::

Najboljsi je pa trackball: ne rabis podlage, velika natancnost, ne turas nepotrebnih kilometrov po mizi, tleh, podlagah... Clovek rabi par ur da se navadi-ampak pol pa gre super!>:D
Früher oder später wird jeder Geometer :p

falotXP ::

Imam MX700 in brez podloge, pa miš deluje super, pa tudi razpadla še ni :D

WildTHink ::

Jest mam tud MX500. Mam pa enobarvno ogromno podlogo, ce bom najdu metr jo bom zmeru. Na oko zgleda 25x20cm uglavnem super je in mis tud nima problemou.

M4TECH ::

Jst pa mam intelliumouse explorer 3.0 na podlogi iz blaga pa je vse vredu.
Baje da so odlične EverGlide podloge.;)

Imortales ::

Jaz mam Logitech MX500 in sem opazo, da če uporabljam podlogo da mi miška malo preskakuje tu pa tam (priznam pa da je podloga microsoftova>:D ). Tak da sem prešaltal na mizo.
To sporočilo se bo samo uničilo čez 5 sekund.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z miško Logitech MX500.

Oddelek: Pomoč in nasveti
151490 (1113) z3ro
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482786 (1726) kotnikd3
»

Nov članek: test podlog za miško (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nova vsebina
658620 (6235) Sc0ut
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

Katero miško naj kupim? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
534961 (4058) Dr_M

Več podobnih tem