» »

Dvix datoteka

Dvix datoteka

T-Mac ::

Pozdravljeni,

Imam predvajalnik, ki sem ga tudi dodatno sprogramiral zaradi menija in podnapisev vse lepo in prav... Tezka naloga je bila ampak mi je ratalo najti driverje za njo in sem zrihtal. Sedaj je priklopljena na televizijo na USB kljucek posnamem film in predvaja DVIX film s podnapisi...

Nastala pa je tezava, ko imam nek film, ki ima motnjo in mi komponenta vrze film na tistem delu ven, recimo racunalnik premore te kocke (motnjo) komponenta pa ne... Ima mogoce kdo kako resitev, kako popraviti to DVIX datoteko tisto motnjo. Razmisljal sem mogoce ali obstajajo kaki programi da bi spustil cez program film in bi avtomatsko popravil take dele z motnjami (kockami - ko slika zakocka)? Bi bil zelo vesel za kak odgovor...

Drug vprasanje ki se mi pa poraja pa je opazil sem da je cezdalji manj DVIX filmov in cezdalji vec H264 in blu-ray filmov in kako je kaj s komponentami za te verzije (blu-ray in h264) se da dobiti kaj dobrega da delajo lepo podnapisi kakor se zagre in za kako normalno ceno?

Hvala in LP

T-Mac ::

To, da bi potegnil novo datoteko, ce bi kdo predlagal odpade, ker imam dolocene filme, ki se zelo tezko dobi na internetu zato to sprasujem.

Eno tako tako vprasanje kaka je razlika med blu-ray in h264? Ali se da predvajati ce imas recimo blu-ray komponento z blu-ray filmom ampak televizija pa ni HD

Runnagain ::

Mogoče prekodiranje datoteke? To ti zna odpravit problem, če ne bo zmatralo tudi enkoderja.
Z blu-ray komponento lahko predvajaš filme na ne-HD TV-ju, vendar moraš paziti, da kupiš tako komponento, ki ima tudi kompoziten izhod, ali pa scart.

Spajky ::

Tudi jest mislim, da bo potrebno prekodiranje, https://www.google.com/#q=agile+avi+vid... npr. ...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

T-Mac ::

Hvala bom sprobal


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi na nosilcih Blu-ray ne nujno boljši od DVD-jev

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
3816150 (14292) T-h-o-r
»

Kam so šli vsi Blu-Rayi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
549688 (7305) kuglvinkl
»

Blu-ray FTW: Warner opustil podporo HD DVD formatu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
12515693 (11661) SmeskoSnezak
»

Samsungov BD/HD DVD predvajalnik bo stal okoli 400 €

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
394775 (3437) lukanium
»

Vse o High Definition + xbox 360 HD DVD review (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
778813 (6388) trdoreh

Več podobnih tem