» »

HP prenosnik - preblem v tečaju?

HP prenosnik - preblem v tečaju?

Relanium ::

Pozdrav

Prenosnik od moje punce je padel po tleh (HP probook 4520s) in od takrat naprej zaslon deluje tako. da se mora prižgati skoraj zaprt, ko ga MB zazna pa ga lahko odpreš.
Če ga odpreš odprtega seveda ne bo deloval (PC se normalno zboota)
Vglavnem zelo smotana zadeva ki mi gre zelo na živce, zato sem ga enkrat že odprl in pogledal če je problem samo kje kak kontakt, ampak nisem dosti videl, oz. zdi se mi da je pri tečaju kabelček samo malo olupljen (težko videt bolj natančno) ampak to res čisto tam ko gre v tečaj. Pa tud nisem opazil nobenega stikala na tečaju.
Poleg tega ima še probleme s kamero na zaslonu (včasih dela včasih pa ne, odvisno koliko mrda zaslon).

Torej ker nimam zdaj jajc šravfat še zaslona narazen in celega drobovja, me zanima če je kak pametni servis, ki bi pogledal in poiskal ta problem ter ga tud rešil za neko pametno ceno.

Lokacija - Ljubljana ali pa Koper (al pa tud celje)
  • spremenilo: Relanium ()

solatko ::

Noben problem ni razstavit zaslon. Tukaj imaš tutorial

Delo krepa človeka

Relanium ::

Drgač kaj se ti zdi da bi lahk blo sam po občutku?

Sam kak kabel bi že menjal, za cel zaslon bi se pa vprašal o smiselnosti.

solatko ::

Z zaslonom verjetno ni nič narobe, je pa potrebno z lečo pogledat žice, da se ni slučanjo ob padcu kakšna pretrgala.
Na e-bay dobiš kabel, samo moraš s starega prečitat s/n - servisno številko, saj je kablov te vrste, nekaj sto različnih.
Če dela računalnik na zunanji monitor brez problemov, potem je napaka samo na povezavah - računalnik - display.
Delo krepa človeka


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup All-in-one

Oddelek: Kaj kupiti
306731 (5416) Mravlek
»

Težave z LCD zaslonom prenosnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
898425 (5810) denci
»

Branje z DV kamero (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545285 (4690) sokel
»

HP serija S - zakaj taka slaba mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
352505 (1875) Pyr0Beast
»

Izkušnje z Applovimi prenosniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10811583 (7630) zee

Več podobnih tem