» »

Shadow of Mordor

Shadow of Mordor

oo7 ::


Release date: October 7, 2014[2]
Genre: Action role-playing game
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 3,PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One
Engine Lithtech engine

Shadow of Mordor -- Banished From Death

oo7 ::

Middle-Earth: Shadow of Mordor -- Gameplay Walkthrough

Bolf3nk ::

AC v lotr svetu? lame

oo7 ::

Ne ne zgleda kar dobro>:D

Nummy ::

Me likey, sam upam da bo več opcij kot v videu in da ne boš tolk omejen kot pr AC.

oo7 ::

Minimum:
OS: 64-bit: Vista, Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 560 | AMD Radeon HD 6950
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 25 GB available space

Recommended:
OS: 64-bit: Win 7, Win 8
Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 670 | AMD Radeon HD 7970
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Hard Drive: 40 GB available space

http://www.ign.com/articles/2014/04/08/...

Berserker ::

Ta špil deluje tako nevzdušno za LOTR okolje.

Če delajo štorijo o tragičnem junaku ki se mu gre za maščevanje, čemu se potem raje ne lotijo Silmarilion tematike, zgodbe o Turin Turambarju?

Echbart ::

Berserker je izjavil:



Če delajo štorijo o tragičnem junaku ki se mu gre za maščevanje, čemu se potem raje ne lotijo Silmarilion tematike, zgodbe o Turin Turambarju?


Ne ne, naprej rabijo en film al pa nanizanko iz tistega časa, pol pa bojo delal take špile....sad...

Berserker ::

Echbart je izjavil:

Berserker je izjavil:



Če delajo štorijo o tragičnem junaku ki se mu gre za maščevanje, čemu se potem raje ne lotijo Silmarilion tematike, zgodbe o Turin Turambarju?


Ne ne, naprej rabijo en film al pa nanizanko iz tistega časa, pol pa bojo delal take špile....sad...


Žal res. Niti en špil ni samostojen, narejen po lastni domišliji, razen tega, a razvijalcem sploh ne uspe zajeti vzdušja Tolkienovega sveta.

Tolikokrat sem prebral Silmarilion pa mi ne uspe najti bolj domišljijskega sveta, potem pa vidiš da gredo raje delat neke bedne MMO in cenene rpg igre z slabim voice actingom.

oo7 ::

Official Shadow of Mordor Story Trailer - The Bright Lord

oo7 ::

Shadow Of Mordor TRAILER


30 September 20148-)

oo7 ::

Everything You Need to Walk Into Mordor - Shadow of Mordor


Tole bo super:P

MajorM ::

Looks great. Upam, da bo gameplay tudi dober.

opeter ::

@Berserker & Echbart:

No, pol verjetno nobeden od vaju ne pozna strateško igro War of the Ring? Zadeva je (bila) sila vzdušna.

Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

medenko ::

descructoid so malo neumni?

oo7 ::

medenko je izjavil:

descructoid so malo neumni?


Jim že ni preveč všeč igra.
Še nekaj več ocen na metacritic : http://www.metacritic.com/game/playstat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

medenko ::

ahac ::

Prvi opisi in ocene

Totalbiscuit pravi, da kdor je želel opisat igro pred izzidom se je moral strinjat, da ne bo o njen rekel nič slabega:
http://www.twitlonger.com/show/ngj0tg
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

Prvi opisi in ocene

Totalbiscuit pravi, da kdor je želel opisat igro pred izzidom se je moral strinjat, da ne bo o njen rekel nič slabega:
http://www.twitlonger.com/show/ngj0tg


No ja Descructoid je ni ravno pohvalil že pred izidom http://www.destructoid.com/review-middl...

Leprechaun ::



Sem jo pa sam ravno včeraj dobil preko giveaway-a :), tako, da jo bom jutri preizkusil. Je pa kar velika in sicer 35gb.
*************************************************************

yoco ::

Kako vi ubijete uno žival k zgleda k en velik pes (pozabu ime)? Ta mi za enkrat edin dela težave. Drgač pa mi je igra kar všeč, zaenkrat. Ima malo pridiha AC!

oo7 ::

Men se že ene 8 ur nalaga na Steam:|

yoco ::

Ufff, jz sem jo imel dol v manj kot dveh urah! :D

Berserker ::

yoco je izjavil:

Ufff, jz sem jo imel dol v manj kot dveh urah! :D


Srečnež :)

Meni jo dol vlači že tri dni.:8)

Leprechaun ::

Igra je lepo optimatizirana. Na 750 TI jo igram na high-medium nastavitvah z cc 50-60fps. Grafika je lepa, tako animacije kot voice acting odlična, kot tudi combat sistem. Opažam, da se mi velikokrat dogodi, da se splazim na eno izmed večjih zgradb ter zgolj občudujem okolico :).
Po preigranih 7h sem na 10%. Trenutno opravljam bolj kot ne stranske naloge ;) (rdeči ščiti- ubijanje boss orkov). Igra mi je všeč, se pa čez čas začne ponavljati. Mi pa deluje nekoliko prelahka, saj so me do sedaj pospravili samo 2x pa še to zaradi moje nepazljivosti.
Mi je pa izredno všeč Nemesis system- sicer se čez čas začne ponavljati, ampak kljub temu ponudi nekaj izvirnega ter obilo zabave.
Igro bi sam ocenil z 8/10.
*************************************************************

--MiRaLdInJo ::

Igra je res dobro skupaj dana. Do sedaj FPS dropov nisem opazil, glede zgodbe in igralnostio pa težko rečem, sem le pol ure igral.

Če koga zanima:

Benchmark na R9 290x:




Začetni gameplay R920x z FPS prikazovalnikom:



Lp

oo7 ::

Zelo lepa grafika in predvsem brutalen začetek kar se tiče zgodbe.
Sem pa na začetku že naredil napako, ker me je videl en ork pa je takoj prišel še eden sem se boril z dvema čez kako minuto jih je bilo že deset>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

drzni86 ::

Tudi sam sem se včeraj spravil malo igrat in moram reči da je grafika res super. Kar se tiče igralnosti bi rekel, da je igra preoblečen assassin creed vendar mi kamera med bojem deluje nekako bolj leseno... Verjetno se jo moram še malo navaditi.

Mi je pa všeč ta ideja z napredovanjem sovražnikovih poveljnikov, ko premagajo tebe ali druge poveljnike.

V glavnem... Po prvi uri igranja me kr vleče naprej! :)

--MiRaLdInJo ::

Ma daj jaz sem konkretno se izgubil v sai igri.

Sploh ne razumem za kaj se gre točno. Najbolj me zmedejo tisti šefi katerih je cel kup. Nerazumem tega nemesisa.

Pobil jih cel kup pa jih še vedno ne zmanjka. Trenutno igral 8h pa sem na 17%.

Jih moram pobijat ali samo ičim zgodbo dalje? Aja pa 2/4 komanderje al kaj so že sem ubil.

Dami ::

Cilj main storya na prvi mapi je ubit vseh 5 warchiefov. Z rdečimi misijami in nemesis sistemov se ne preveč ukvarjat, razn če rabiš Power pike. Ko ubiješ captaina, pride slej k prej novi.
V drugem delu however, dobiš ability da lahko brandaš orce (saurons army je drugačna na vsaki mapi) in to naredi nemesis sistem zelo fun oz. je celo nujno, saj je to final goal igre, da je vseh 5 warchiefov tvojih.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

--MiRaLdInJo ::

Tnx za tole :)

Zdj sem v drugem delu(nova mapa). Kok je sploh do konca še? Aja pa na 27% sem pa se mi zdi da nisem tok bluzil okol :P

vaščan ::

Špil zgleda kr cool samo high ali ultra texture ubijejo mojo grafo s 3gb vrama. Na medium texture ostalo maxout pa leti ko šus crossfire trenutno še ni podprt tko da čakam še uraden crossfire profile da se lotim igre.

amacar ::

Na xeon 1230v3 + 280X imam vse na max na 1920*1080 v benchmarku 64 fps povprečno. Načeloma dela tekoče, se pa 1x na pol ure zgodi kak drop tja do 15 fps.

--MiRaLdInJo ::

Sem že proti koncu na 16h in 46%. Imam pa problem. Nobenih misij mi več ne kaže, samo tiste lobanje rumene so po zemljevidu. V levem gornjem kotu pa Brand Warchiefs 1/5.

No ta del mi ni čiso jasn glede teh šefov, podšefov in random orkov. Sem naredil že dve taki nalogi kjer izzoveš tistega Warchiefs zajebanca z tem, da izzoveš njegov prihod,
Tudi po zmagi mi tam še vedno piše Branded Warchiefs 1/5. Je to kaki bug?

Kaj točno hočejo povedati z tem BRAND?

Brez, da uničim vse te Warchiefe se ne da končati igre? Malo mi že utruja to skakanje in sekljanje, sploh ker ima pusy vedno sabo še 2-3komanderje in cel kup orkov.

Xserces ::

za brand ga morš prjet pa space prtisnt kot pri navadnih orkih za interrogation. Da pade pod tvojo komando in potem mu daješ naloge naprej.
Intel i5-3570k @4.7GHz|MSI GTX 970 4G|MSI Z77 MPower|
G. Skill 8 GB 1600MHz|Corsair AX750|Seagate Barracuda 2TB|NZXT Gamma|

Dami ::

Sej te rumene so MAIN misije. Da jo nardiš morš brandat warchiefa tako kot je Xserces povedal. Da je zadeva lažja, lahko prej brandaš njegove pomočnike (na army mapi vidiš kateri so linkani k določenemu warchiefu) in jim nastrojiš proti njemu.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

--MiRaLdInJo ::

No nekako sem le skontal ka moram delat. Namesto, da ubijem Warchiefe jih je treba dobit pod komando in nato z njihovo pomočjo brandat še ostale >:D

Finalni bss fight bi lahko bil kaj več kot neko sekvenčno tapkanje..

Igro obrnu na 50% in 19h preigranih urah.

Ma ni bla slaba, 8/10

oo7 ::

Igro končal na 90% igral sem pa 28 ur vse skupaj.
Zgodba mi je bila všeč tudi filmčki so super narejeni.
Bojevanje je res zabavno in odlično narejeno posebno klanje orkov>:D
Mapa je bolj pusta in sem pričakoval, da bo večja sicer je druga malo boljša.
Prvi šefovski boj je dober druga dva slaba.
Igra nasplošno je dobra vsekakor se jo splača preigrat:)

oo7 ::

Middle Earth Shadow of Mordor - Beast Warchiefs DLC Trailer


.

oo7 ::

Middle Earth Shadow of Mordor - Sauron DLC Trailer



.

dronyx ::

WB Games je patentiral Nemesis sistem v tej igri.

The patent covers a system featuring procedurally-generated NPCs that exist in a hierarchy and interact with and will remember the actions of players, have their appearance/behavior altered by players, and whose place in that hierarchy can change and affect the position of other NPCs in said hierarchy.

vir: IGN
Shadow of Mordor je v bistvu sam kopija Assasins creed in batman iger. Nekaj podobnega bi lahko patentiral že razvijalec Stalker - Clear sky pa verjetno še kdo pred njim.

Zmajc ::

Patent v tem primeru je čisti idiotizem namresto, da bi več iger uporabljalo podobne sisteme bo to samo zavrlo razvoj iger.

oo7 ::

dronyx je izjavil:


Shadow of Mordor je v bistvu sam kopija Assasins creed in batman iger. Nekaj podobnega bi lahko patentiral že razvijalec Stalker - Clear sky pa verjetno še kdo pred njim.


Je kopija ampak Nemesis sistema pa AC igre nimajo.

dronyx ::

Shadow of Mordor sem prišel nekje do sredine, potem pa mi je igra postala dolgočasna, ker se vse začne ponavljati in postane tudi prelahka. Do takrat Nemesis sistem ne pride do izraza, ker samo padle mini šefe nadomestijo neki drugi. Glavni šefi so pa tudi zelo lahki, ker imajo slabosti, ki jih lahko izkoristiš. Možno da se ta sistem razvije kasneje, v drugem delu igre ko se odpre še ena mapa.

Zmajc ::

dronyx je izjavil:

Shadow of Mordor sem prišel nekje do sredine, potem pa mi je igra postala dolgočasna, ker se vse začne ponavljati in postane tudi prelahka. Do takrat Nemesis sistem ne pride do izraza, ker samo padle mini šefe nadomestijo neki drugi. Glavni šefi so pa tudi zelo lahki, ker imajo slabosti, ki jih lahko izkoristiš. Možno da se ta sistem razvije kasneje, v drugem delu igre ko se odpre še ena mapa.


Jaz sem imel sredi igre šefa, ki je zaradi kombinacije perkov imel tako godly skile, da sem se res hudo namučil, da sem ga ubil. Je pa res, da igra preveč sloni na tem Nemesis sistemu. Če to ignoriraš skoraj ne ostane kaj drugega.

oo7 ::

Men je bil prvi del dober. Drugi del pa mi ni bil všeč in sem igral samo nekaj ur in zaključil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Shadow of War (Shadow of Mordor 2) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7610820 (3918) oo7
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype
»

Intelova Skylake-X in Kaby Lake-X skoraj pripravljena (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Procesorji
5914634 (10617) Spock83
»

AMD vs Intel v gamingu (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18121488 (17689) PredatorX
»

2 grafični kartici v prenosniku.

Oddelek: Pomoč in nasveti
111581 (1266) m0LN4r

Več podobnih tem