» »

Win XP Pro - Boot problem

Win XP Pro - Boot problem

Klemen1602 ::

Zdravo!
Vceraj sem ocitno prevec prckal po racunalniku, ki se je ocitno odlocil da mi ne pokaze nicesar vec kot kursorja na crnem zaslonu. Racunalnik lahko normalno zazenem, tudi obicajni Windowsov 'loading screen' se pokaze, ko pa le ta izgine in bi moral dobiti pozdrav in namizje pa dobim samo kursor na crnem zaslonu ... Kursor lahko premikam.

Ista situacija me caka ko poskusam priti not v 'safe modu' s to razliko da v kotih pise safe mode :)

Mozne napake:
Vceraj sem prckal po registru, da bi lahko nasnel program ki zeli sp3 (ne spomnim se natancno katero vrednost sem spremenil, vem samo da je prislo do spremembe iz 200 na 300)
Po tej spremembi sem racunalnik restartal in je delal normalno

Prav tako sem spreminjal particije in sicer zdruzil particijo c in d (d sem prej formatiral). Poskusal sen tudi z defragom, ki pa sem ga po 15 min prekinil. Vse to sem urejal z easeUs-om.
Po spremembah glede particij je racunalnik se vedno deloval kot mora

Za piko na i sem dovolil racunalniku da se posodobi, ga pustil teci cez noc (computer will shut down blablabla). Zjutraj se je odlocil da me ima poln k****.

Sem od doma, nimam win cd-ja s sabo, tako da si bom najverjetneje privoscil format in fresh install v petek ko pridem domov, bi pa bil zelo hvalezen ce bi kdo znal razvozlati ta problem, da se ne rabim ubadat v petek pol dneva z instalacijami.

Hvala za pomoc!
Klemen

Hayabusa ::

Win xp install cd notri, bootaj iz njega, v recovery console: fixboot & fixmbr.

Klemen1602 ::

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Počasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
13813 (676) Duhec
»

strojna okvara?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152174 (1740) Brias
»

Adobe Acrobat Pro Extendet

Oddelek: Pomoč in nasveti
5637 (552) bluefish
»

Tema na ekranu...

Oddelek: Pomoč in nasveti
181001 (897) Twixz
»

maček ki ljubi PC...

Oddelek: Loža
91313 (963) cryptozaver

Več podobnih tem