» »

maček ki ljubi PC...

maček ki ljubi PC...

francka45 ::

a ima tudi kakšen od vas doma mačka (ali pa hrčka, psa...) ki bi ljubil PC?
jest mam enga frenda ki ima (ful kosmatga) mačka ki pride vsakič ko špilamo PC v sobo, pol pa skoč na mizo pa se uleže al-pa usede na tipkovnco:O
tako da sploh ne morš špilat več...:'(
pol ga pa daš stran po takoj prilavfa nazaj gor.:\ če ga pa zapreš pred sobo se pa tam dere (mijavka) kot nor.če mu pa ne daš tipkovnice (jo držiš v rokah) se pa uleže na/pod/zraven monitorja...>:D

sinko999 ::

To z mucom pa je on je prišel k tebi da ga malo pobožaš nič več pa nič manj in ja sem mel mačka ki je isto delal.

LP
Ni? ni ve?no !

monster-x ::

V bistvu to ni nič posebnega. Moj maček stalno spi na CRT monitorju. Pač monitor se greje -- mu je toplo -- rad hodi tja spat. Včasih se uleže zraven tipkovnice ... nič neobičajnega.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Cowboy6 ::

moja papiga mi je vedno srala po tipkovnici. bljak. pol sm pa kupu novo (črno) in sem ga odvadu. mi je pa velikokrat pomagal pri poslušanju muzke.

glasba: "jst sm bog ljubezni"
papiga:"KVEK!!!" ...
Tukaj naj bi bil moj podpis.

Kawl6 ::

Naša osemmesečna Joly (muckica) se najraje meče za kursorjem na monitorju, se pa vidi da predvsem obužuje Firefox-ico:)) , pri IE ni tako radoživa8-O .
Bojim se za monitor, ker prav praska po njem!!|O

leinad ::

A črno zato, da se drek več ne bi opazil?:D

Drugače pa baje obstaja izum, ki mu pravijo "kletka">:D

francka45 ::

sj ne mislem da bi blo to kj tolk neobičajnga, sam mal me je zanimal kako je s tem pri vas...:P

EMET ::

moj ex-100% bel maček je najbolj užuival poleti, ko je bil big tower odprt ... hudič se je znal (če nisem pazil) zavleči prav noter v kišto (da ne rečem, kaj je bilo enkrat z dvemi venti;-))
EMET is the truth ...

Barakuda1 ::

Moj muc je najbolj oboževal TV.
Najbolj od vsega ga je pritegnil nogomet :D :D

Na vsak način je hoto enga nogomtaša "ujet"...:D

Tud za TV je hodo gledat, če bo mrbit pri drugem koncu vn prlezo :D :D :D

Pa dvomim, da ima to kaj veze s toploto ekrana 8-)

cryptozaver ::

Jst sicer nimam macka (razen vcasih) imam pa 6 mesecnega sineka, ki ga zanimajo najboj tiste stvari za katere jaz mislim da ga ne bi smele... Seveda je tukaj tudi tipkovnica. Enkrat sem mu privoscu vesele ko je bil PC ugasnjen. Sem mislu da bo neki cajta tapkal potem pa se bo navelical. Ja seveda. Skor bi mi populu pol tipk, tako da ga sedaj puscam na varni razdalji. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mačke, tiste kosmate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13223032 (18538) Kenpachi
»

Ljubitelji mačk - nekaj vprašanj (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18054405 (32373) Kamran
»

kje spi vaša mačka? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6618672 (15735) gendale
»

Hišni ljubljenčki (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556560 (5893) BigWhale
»

maček in računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
607360 (4928) DarwiN

Več podobnih tem