» »

Težave z racunalnikom

Težave z racunalnikom

snoop ::

Zivjo!
Pred kratkim sem si nalozu win xp in imam tezave! Disk sem razdelil na dve particije (c, d) in win nalozu na d particijo. Tezava je v tem da po nekaj mintah delovanja disk skoraj vedno nekaj melje in zato se mi programi tezko odpirajo! V glavnem vse zacne nekako pocasi delovat! Imam pa AMD 2100Xp, 256 DDR 333, Maxtor 10,4 GB 7200 rpm, Geforce mx460 64MB. Ne vem ali je lahko vzrok v tem da bi moral naloziti xp na c particijo al kaj. Nekateri mi pravijo da kupim vec rama, vendar kako pa moji frendi nimajo takih problemov pa maj se slabsi racunalnik od mene. Disk je pa tud v redu kokr jst vem.

mato22 ::

Če maš v rač. mrežno kartico, pol je lahko tud to vzrok. Pri tem si samo sam nastaviš IP.

SkIDiver ::

Mene pa zanima zakaj si šel sistem dajat na d partricijo namest, da bi jo dal na c? Poskusi vse skupaj naredit obratno. Daj sistem na c pa boš vidu kaj bo.

frenk ::

Pa da nauš šu usega na nou delat uporab partition magic:D

boštjan ::

si naložo SP1 za win XP?

snoop ::

Ja mam mrezno kartico not in mi res ob vsakem zagonu dela disk k nor dokler mi spolh najde mrezno al kaj jest vem, zato bom nastimu ip, ce mi bo uspel.

A pol je najboljs ce s particion magicom zdruzm obe particije al pa da vse se enkrat dam gor?

Ja sp1 ze mam gor.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

svchost.exe

Oddelek: Pomoč in nasveti
253443 (2467) Mr.B
»

formatiranje diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
353369 (2193) teedy
»

SBS 2003 - postavitev

Oddelek: Operacijski sistemi
221426 (1195) Zelenko
»

Reinstall

Oddelek: Operacijski sistemi
8753 (656) CaqKa
»

Win xp, Win Me in Linux

Oddelek: Pomoč in nasveti
121189 (1036) jez

Več podobnih tem