» »

MSI turbo plata

MSI turbo plata

sadarj10 ::

Me nekaj zanima,kako naj vklopim tis 4-way pa še nekaj za ram.Ste rekli da se dobijo tud eni programi.

Prosim če mi pomagate!

Pa še nekaj v 3d marku imam rezultat samo 4500 ,,imam pa amd 900 procesor ter geforce 2 mx,kak bi lahko naredil da bi dobil boljše!!
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

ChiefThunder ::

Kokr jaz vem pri osnovnih biosih (pri kupljenih ploščah) te opcije ni. Pojdi na MSI- jevo stran in tam poglej za bios, ki omogoča to nastavitev. (4- way interleaving).

Medved ::

MSI ima poseben bios za OC, samo pazi je zlo zajeban, men je mašina zablokirala pa sm moral nazaj na standarden bios 2,4 - verjetn nimam tapravga RAMA (spd in take stvari):))

VASkO ::

za to rbis program wpcrset, navodila in program najdes na www.viahardware.com

sadarj10 ::

Ja ja sem že to naredu in mi deluje!
Bistvo življenja je nabijanje proca,nemaš kej,...???!!!

luni ::

interleaving majo vse plate razen MSIjk... tam ko mas Control DRAM by: daj SPD, pa ti bo samo nastavlo na 4 way interleave... preverjeno!
Artificial Intelligentia

VASkO ::

samo bo v tem primeru tudi najveckrat CAS latency 3, luni, pa se mogoce katere druge nastavitve "postavi" na pocasnejse! dajte pri testu A plat s programom to vklopit, da bodo vse plate imele karseda enake nastavitve, da ne bo MSIjka spet zadnja.


obstaja pa tudi ena verzija BIOSa, ki omogoca vklop 4-way interleaving, to je predzadnja verzija, samo ne omogoca znizanje faktorja po default od proca.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gigabyte 7vrx POMOČ, jaz nimam več idej

Oddelek: Pomoč in nasveti
151381 (1058) Klampfer
»

RAM KINGMAX PC150 DIMM2 TINYBGA

Oddelek: Navijanje
91164 (1005) black block
»

optimalne nastavitve abitke kt7E

Oddelek: Pomoč in nasveti
5821 (740) morphling1
»

Micron RAM cas2?!? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
644722 (4096) XtX
»

MSI K7T Pro2 in novi BIOS

Oddelek: Pomoč in nasveti
81004 (854) msmiha

Več podobnih tem