» »

PayPal error

PayPal error

bjan ::

Pozdravljeni, sem nov uporabnik Paypal-a. nekaj dni nazaj sem se registriral brez kreditne kartice (je žal nimam). Naložil sem denar preko top-up-a ravno toliko kot potrebujem za plačilo računa - 598€. Tam kjer imam ta predračun kliknem Pay in continue potem pa mi zateži s tem errorjem: We're sorry, but we can't send your payment right now. Je že kdo imel kdaj take probleme? nekaj sem spreminjal pri naslovu dostave in od takrat naprej mi javlja ta error. je možno da mi noče plačati zaradi limita ker imam račun brez kreditne kartice?
Sicer sem si ustvaril še en račun in probal poslati denar na novega uporabnika vendar mi javi isto napako.

Pyromanic ::

Mal še poglej če maš limit vkloplen
Type of Limit Amount of Limit Remaining Reset date
Debit or Credit Card Daily Withdrawal Limit $500.00 USD Daily
Tok je avtomatsko.
Na prvi strani ko se prijaviš, lahko kliknš view limits. Nism pa 100%, da je to to, ker še nism nkol plaču tak znesek prek paypala.
Je pa tud možnost, če morš plačat v drugi valuti, da si si nakazal premal, ker ima paypal svoj menjalni tečaj.

bjan ::

Sending Limit Per year EUR2,500.00 EUR EUR2,500.00 EUR Mar 25, 2015
Withdrawal Limit EUR0.00 EUR EUR0.00 EUR Apr 17, 2014
Receiving limit per year EUR2,500.00 EUR EUR1,902.00 EUR Mar 25, 2015
Tkole piše v limitih. Je pa tako da imam predračun za 598EUR in na paypal računu tudi 598EUR tako da tukaj menjalni tečaj ni ovira.
Je zanimivo ker če dam pod možnost Send money in hočem poslati 1EUR mi isto javi to napako.
pa še to: če hočem katerikoli limit povečati mi napiše: Link and confirm your card. Nevem zakaj če pa nimam kreditne kartice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bjan ()

St235 ::

zna bit da je problem v tem, da imaš nevertificiran račun. Tam so drugačne omejitve glede nakazil.

bjan ::

Ja piše že tako: Status: Unverified Get verified
se pravi bi vseeno rabil kreditno kartico če hočem plačevati naokrog.

frke ::

Poskusi to narediti iz istega računalnika in iste lokacije, kjer si nazadnje uspešno kaj plačal oziroma kjer si odprl paypal račun.
Sem imel enkrat tako iskušnjo, ko sem hotel plačat, ko sem bil v drugi državi.

bjan ::

Problem je ker nisem še nič plačeval iz mojega računa. Hmm iz tistega računalnika kjer sem se prijavil. Bom poizkusil tudi to ko pridem do njega :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3790760941 (3074) aspire2k
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817136787 (16751) igi82m
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333108785 (35832) PINki
»

Nakazanje na paypal (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5120841 (17918) Kwizlord
»

prejemanje denarja na paypal

Oddelek: Loža
2213919 (12359) fosil

Več podobnih tem