» »

Uporabljate PROXY v brskalniku

Uporabljate PROXY v brskalniku

Cokolesnik ::

Vsi ponudniki nam ponujajo uporabo svojih proxijev.

Zanima me, ali jih res uporabljate in ce jih, ali vam res pohitrijo nalaganje spletnih strani?

Za tiste ki ne veste, kaj to proxy je, povzetek iz ene od obstojecih tem:

Proxy je nekako middle man, ki sprejme zahtevo od uporabnikovega racunalnika in potem za njega dobi recimo web stran. Proxy potem lahko to stran shrani in ko naslednji racunalnik zahteva to stran jo vzame kar iz cacha.

Zdi se mi, da ljudje ne uporabljajo proxyja in potemtakem njihova uporaba ni smotrna ali pac?

Gandalfar ::

siol uradno nima proxya.. tako, da ga pac ne uporabljam..

darh ::

V bližnji prihodnosti mam namen postavit http proxy na svojem (pri nogah) gatewayu.

Po moje je to le lažji način spremljanja obnašanja userjev na netu (sej ne da jih brez proxyev nebi mogl)... bah. :\
Excuses are useless! Results are priceless!

JXS ::

sam imam dnevni kontakt z dvema različnima kabel. operaterjema, amis in telemach. pri amisu redno uporabljma proxy, stvari resnično letijo, brez proxja pa malo man. telemach je pa znana zgodba proxy je bolj emulator 14k modema kot pa kaj uporabnega!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JXS ()

Cokolesnik ::

xbite: mimgrede ze daljnega leta, zdi se mi da 2000 si napisal, da uporablas getright. ga se vedno zdaj, ko imas broadband?

malo za salo, malo za res... ne predstavljam si odgovornosti, da imam pod nogami vozlisce, ki povezuje npr. arnes s tujino.:D

darh ::

tebi sem to napisal?

Kak nick pa si mel prej?


Od kar mam kabl ne uporabljam nobenga DL managerja... če je kaj večjega, uporabim wget :)
Excuses are useless! Results are priceless!

Cokolesnik ::

Xbite: zadnic gledu ene stare temo na temogetrighta in DL managerjev pa vidu tvoj post. Mene se ni bilo takrat tuki.:)) sem pa zelo zadovoljen, odkar sem pristopil v tale forum. sem marsikaj zvedu, se naucu, in se se bom. tud po tvoj zaslugi:D .



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1 PC > 2 ISP > 2 IP > 2 brskalnika z različnima IP istočasno online

Oddelek: Omrežja in internet
131961 (1491) SeMiNeSanja
»

Windows Mobile 6.1 in nastavitve proxya

Oddelek: Mobilne tehnologije
5996 (906) dunda
»

Imperij v trgovini s porcelanom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
8121135 (1057) roscha
»

nekdo mi vdira notr (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
615325 (4330) undefined
»

xp in proxy

Oddelek: Pomoč in nasveti
61274 (1189) ChiefThunder

Več podobnih tem