» »

Menjava avtoradia

Menjava avtoradia

kajmak ::

Ali se na mitsubishi caarismi letnik 2000 lahko zamenja avtoradio? trenutni je original stari avtoradio s kasetnikom in bi ga zamenjal z novim, ampak nevem če se ,ker je radio povezan z displayom na sredini? malo pomoči prosim

Matevz96 ::

Original radio je edina možnost, poskusi na uradnem servisu, če se dobi boljši model radia.

EDIT: glede na vrednost avtomobila (gledal sem na avtonet), je menjava IMO nesmiselna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matevz96 ()

šernk ::

Vprašaj kakšno specializirano trgovino, ki se ukvarja s tem če ti lahko zrihtajo tako masko kot vmesnik za display.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

heero ::

radio primi z strani ali poglej kaksen zatic ce je in potegni ven odklopi 2 konektorja in daj nov radio
po slikah je za videt da nerabi tiste plastike je luknja normalna kot pri vseh radijih(mogoce se motim)
probaj najprej brez plastike in ce ti bo rabila pa poglej na pooblascenem servisu ali kaksnih odpadih

Alessio983 ::

sem mel sam carismo. Radijo lahk odaš not po želji katero hočeš, le euro priklop še moraš dobiti. Imajo ponavadi na kakšnem servisu kje. Tp pa ne bo več deloval potovalni računalnik ... Ker nimaš tipe za preklapjat več

GrimReaper ::

Pri mojem je dobro, da ima še na volanu tipke. Edino uro imam lahko samo na zimski čas nastavljeno.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7814416 (8715) Trupl0
»

Modificiranje notranjosti avta

Oddelek: Na cesti
314553 (3337) IL_DIAVOLO
»

Menjava in priklop avtoradija

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
145395 (4117) c0dehunter
»

Renault Megane in avtoradio

Oddelek: Na cesti
209362 (7830) koyotee
»

Avtoradio - Corsa

Oddelek: Na cesti
152938 (2577) tx-z

Več podobnih tem