» »

Avtoradio - Corsa

Avtoradio - Corsa

tx-z ::

Mene pa zanima kko bi lahk takle radio vn spravu?


Sm z imbus klučom odšraufu 4 šraufke...Pol sm vidu da se nč nau dal narest, sm šu na en oplov servis pa je probu z unim klučkom(al klešče, pač uni 2 zviti kovinski palčki)...Pa ni šlo:\ K bi najraj kr odžagu vn:\ ;(
tx-z
  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

V-i-p ::

Oprosti, ampak če ti Opel servis ni znal pomagat, mislim da ti potem nihče ne more :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

tx-z ::

Hja dal bi se, reku je da bi mogu celo armaturo dat dol pa spravt vn, kr bi pa trajal in blo drago!! :\
tx-z

andromedar ::

Pojdi na drugi opel servis. Resno.
Eh?

Super Sonic ::

Meni se to ne zdi nič čudnega.

Vsaj od takrat naprej, ko so za to, da so v SantaFe-ja vgradil nov avtoradio, porabil 30 minut. Model je bil zelo spreten, je pa sesu celotno armaturo v prafaktorje. Za menjavo avtoradija pa je "nujno" potreboval posebne, sicer ekstremno dolge, ključe. Sem bil pri postopku menjave-vgradnje lahko zraven.

Sicer bi to moral opraviti vsak Oplov servis (ponavadi ti dodajo še plastiko, še posebno, če imaš avtoradio običajnih dimenzij), toda ne zastonj. To je pa menda jasno.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

tx-z ::

Ja jst sm use kupu potrebno, sm mislu da bom sam vn uzeu pa menju. Una plastika stane original 65€!! Sam pol se da dobit še fake(tut na oplovem servisu) k stane 11€ sam jo majo samo v srebrni različici...Pol sm pa pr enm tretjm oplovm servisu dubu za 25€ taprave barve....Sam zdj bo pa šlo naslednih 40€ sam zato da dajo radio vn:\
tx-z

DADOXP ::

lepo odsaraufas armaturo to kar je treba odsaraufas radio in ga das vn men se zdi da moras celo armaturo dt dol spredi. pa ce bos kupu drug radio navadn ane moras kupt se nastavk ker ta radio je drugacn kot navadni to je original LP

Trupl0 ::

poskusi z tankimi imbus ključki ( potrebuješ jih štiri )...mal improviziraš i n bo šlo ven....

Dal ven ne vem koliko orig. avtoradijev iz Oplovih avtov
If you are going through Hell, keep going !

tx-z ::

Sej pravm da je un clo mel uno stvar za dajat radia vn pa mu ni ratal...Mam drgač un nastavk...Sam kko bi pa armaturo dol dubu mi pa sploh ni jasn. Edin 2 šraufa sta, k nimata nč veze z uno sredinsko, pa še tista 2 sta neka čudna k nben šraufncigr k ga mam doma ne bi mogu odšraufat:\
tx-z

tx-z ::

No uglavnm dons sm probu še vse možne načine, še na enmu drugmu forumu sm sprašvau pa ni nč šlo. Tko da zdej sm odlomu spredno stranico dol, pa še par stvari(dvomm da bo še kdaj delu)...Drgač pa sm opazu da je radio pršraufan še z usaj 4imi šraufi, k se jih pa da odšraufat sam če dam celotno armaturo dol...Tko da zgleda mi res nč druzga ne preostane kt da pelm na servis:\

:\
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

DimmniBurek ::

ali pač sam razstaviš, sej te nič ne stane razn 2h cajta...
There Is No Stronger Drug Than Reality

tx-z ::

Hja, tm je še airbag pa to, tko da raj ne bom tvegu:\
tx-z

aljazh ::

Mogoče lahko poskusiš še pri fužinskih mojstrih domače obrti >:D

El Barto ::

Pred takim šraufanjem se itak odklopi akumulator 30 min pred posegom in lahko šariš po airbagih (testirano), čepreav nočni nakupovalci delajo to pri priklopljenem akumulatorju brez posledic.

Drugače pa če se vidijo vijaki in če je vsaj nekaj prostora, potem se kdaj da uporabi špičaste klešče - Pri Daewoo Mussotu sem moral isto odtrgat sprednjo ploščo z radija in skozi radijo na straneh odvit dva vijaka.
Odvil sem ju s špičastimi kleščami, padla sta pa skozi armaturo na tla.
"You cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa - until you've
experienced that rollercoaster of pain, disappointment, and agony for that
brief moment when everything works and you're on a nice road". Jeremy Clarkson

tx-z ::

Nah ni šans da bi jih odšraufu. K jih komi vidm skoz uno špranjo, pa čist mejhni so....Nedostopni(2 se sploh ne vidta, ampak predvidevam da sta kr sta na drugi strani tut):\
tx-z

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tx-z ()

tx-z ::

Mi je ratal... Razlaga na Opel Forumu ;)
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava tesnila glave cena pribliŽno

Oddelek: Loža
4622192 (21473) amigo_no1
»

Predpriprava na vgradnjo avtoradia

Oddelek: Loža
82553 (2383) s1m0n
»

Katalog radiatorjev evropskih avtomobilov (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
46569089 (37158) lufy
»

A bo ta radiator v redu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
462725 (1788) nUMb
»

Opel corsa in autoradio

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
104438 (4249) opc190

Več podobnih tem