» »

Brezplačno izobraževanje

Brezplačno izobraževanje

elomat ::

Pozdravljeni,

če ima kdo slučajno kakšne informacije glede brezplačnega izobraževanja, ki bi potekalo tekom šolskega leta in še posebej čez poletje (junij, julij in avgust), naj prosim posreduje informacije.

Lep pozdrav

111111111111 ::

Tole: Klik

demon#666 ::

Sabertooth Z87|4670K|8GB|840 PRO 256GB|
R9 270X WindForce|Seasonic 660|Define R3

elomat ::

Mislil sem predvsem za področje Slovenije.
Lp

Predavanja in izobraževanja v živo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: elomat ()

PrihajaNodi ::

Imaš na gospodarski zbornici neformalna izobraževanja. Plača zavod.

elomat ::

Obstaja še kakšen takšen podoben portal? Zanimajo me predvsem tuji jeziki, ki jih nisem našel na GZS.

bluefish ::

Tuje jezike imajo na ljubljanskem in mariborskem filo faksu. Tečaji sicer niso zastonj, vendar so še vedno cenejši od privat (za študente pa še malce ceneje).

Na splošno pa se lahko brez problemov udeležiš predavanj na praktično kateri koli javni fakulteti.

elomat ::

Res se lahko udeležim predavanj, težava je samo v tem, da se lahko udeležim le rednih predavanj, ki pa so le v dopoldanskem času.

PrihajaNodi ::

Pojdi na zavod za zaposlovanje. Oni imajo brezplačne tečaje v dopoldanskih urah, oziroma imajo pogodbe z izvajalci. Dobiš paket 60 ur.

L.p.

elomat ::

@PrihajaNodi
sem bil tam pa niso imeli na voljo nobenih jezikovnih tečajev.

RutS ::

Na zavodu ti dajo možnost udeležitve kakega tečaja edino če ga res potrebuješ,recimo delo v tujini,(odvisno tudi kakšen imaš zaposlitveni načrt), nimaš možnosti da bi se letos učil nemški, ruski in še kakšen drug jezik. spet mogoče odvisno od svetovalke

PrihajaNodi ::

elomat je izjavil:

@PrihajaNodi
sem bil tam pa niso imeli na voljo nobenih jezikovnih tečajev.


Zamenjaj svetovalko. Na njihovem programu je! Mislim da imaš nemščino in ruščino...Pa verjetno se najde še kaj, kakšen gozdar, sekač.

L.p.

Nodi

Zvitež ::

Da ne odpiram nove teme..
Zanima me, če delodajalci pri nas dajo kaj na t.i. ALISON certifikate. Gre za izobraževanje na spletu, iz izbranih področjih, na koncu pa (če si uspešen), dobiš certifikat. Zanima me, ker bi rad razširil svoja znanja med študijem.

Hvala za odgovore in LP!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zvitež ()

111111111111 ::

Zvitež je izjavil:

Da ne odpiram nove teme..
Zanima me, če delodajalci pri nas dajo kaj na t.i. ALISON certifikate. Gre za izobraževanje na spletu, iz izbranih področjih, na koncu pa (če si uspešen), dobiš certifikat. Zanima me, ker bi rad razširil svoja znanja med študijem.

Hvala za odgovore in LP!


NE. Škodit ti verjetno ne morejo, znanje je pač znanje.

Javna uprava: Prava stopnja izobraževanja in nekaj malega izkušnje
Privat firma: PRAKTIČNE izkušnje in portfolio projektov.

Od certifikatov ti pridejo prav (redkokdaj kdo išče izrecno s certifikati): MIcrosoft, Cisco, IBM, ... Vse ostalo je, vsaj v naši deželici, nepomembno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalniški ali TK tečaj za 160 evrov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
282693 (1899) slitkx
»

Študij prava (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
9727087 (24876) ramiz?!

Moderni suznji

Oddelek: Problemi človeštva
364700 (3993) PrihajaNodi
»

Zavod RS za zaposlovanje - Karierno središče

Oddelek: Loža
73054 (2862) svizec12
»

Je kdo bil prijavljen na ZRSZ in CSD?

Oddelek: Loža
369592 (8525) jalovec09

Več podobnih tem