» »

Kyro - pomoč

Kyro - pomoč

TheJack ::

Kot novopečenega lastnika Herculesovega Propheta 4500 (Kyro II), me zanima, kako v WinXP uštimaš refresh rate, ki po defaultu (v 3D aplikacijah) kaže le 60 Hz.

Imam zadnje driverje s Herculesove strani (16.055). Poskusil sem že s programčkom
Kyro Hz Tool, ampak ne dela. Niti razpložljivih resolucij ne pokaže.

rav3n ::

Mislim da mors nvdia refresh fix dol potegnt:\

TheJack ::

nvidia refresh fix za kyro?!

TheJack ::

Sicer sem pa že urihtal zadevo. Na neki nemški strani sem dobil novejšo verzijo že prej omenjenega Kyro Hz Toola. Sedaj dela normalno.

Še podvprašanje za lastnike Prophetov 4500. Katere driverje uporabljate oz kateri so najboljši? Original Herculesovi 16.055) ali kateri drugi?

jamiroq ::

jaz sem uporabljal (za Herculesovega Kyrota) tiste driverje, ki so bili na Windows Update; je bilo začuda najmanj problemov z njimi. verzija pa mislim, da je bila 16.052; s 16.055 sem imel probleme v nekaterih igrah...

sicer pa obstajajo neki shekani driverji, ki baje odpravijo probleme v nekaterih igrah. (več informacij tule)

ostali driverji (recimo generični od PowerVR, ali kakšne druge firme) so pa praktično isti kot od Herculesa (če pustimo ob strani drugačne slikice :D).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jamiroq ()

TheJack ::

Lepa ti hvala ta odgovor!

Zaenkrat bom kar 16.055 gor pustil, pa bom videl, kako bo šlo. Do sedaj preizkušene igre delajo precej uredu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hercules8500Le

Oddelek: Pomoč in nasveti
442249 (1450) rap3r
»

geforce2 MX400 ??

Oddelek: Kaj kupiti
191054 (782) tha_man

ATI vs Hercules vs Matrox

Oddelek: Zvok in slika
401758 (1417) EvilK|NG
»

Abit/ Hercules= nekompatibilnost

Oddelek: Strojna oprema
51017 (915) blue96
»

Kyro II - Bug?

Oddelek: Zvok in slika
231541 (1176) JLP

Več podobnih tem