» »

Call of Duty: Advanced Warfare

Call of Duty: Advanced Warfare

medenko ::

kakšnem marketu za ps4? a store?

oo7 ::

Ravnokar dobil igro za PC:D v škatli je 6 DVD-jev:P

medenko ::

kje si jo kupil?

Tac20 ::

Tr0n je izjavil:

Od 32 EUR na PCju.

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-call...


A te strani so legit, a to kupis key, gres na steam potegnes dol in vpises ta key, ki si ga kupil? Nisem se nikoli kupoval na ta nacin...

Tr0n ::

Nekatere bolj, kot druge. :) Osebno lahko jamcim za G2A in CJS-keys, kjer sem ze veckrat narocal.

Ja, dobis poskeniran kljuc na mail (pazi, da ni ruski/polski), vpises v Steam/Origin/etc, in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

medenko je izjavil:

kje si jo kupil?


Jaz sem jo kar pri Mantisu vzel, ker sem dal v račun nekaj starih iger od PS3. PS3 sem pa že prodal.

medenko ::

Aja pri njih, škoda, mi smo imeli jo ugodno....Mantis mi ni všeč premalo ponudijo za igre.

galu ::

Hjah no, user reviewi niso ravno blesteči: http://www.metacritic.com/game/pc/call-...

Na XONE in PS4 so igralci sicer nekoliko zadovoljnejši.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Pesimist ::

Je pac kaj je. Za aim trenirat bo ok:) . vec kot mojih subjektivnih 5 ji nebi dal zarad scifi tematike.

SLO_Robert ::

Gledam mal multiplayer na ytubu , kva to vsi neki po zraku skacejo k eni dihurji ?:))

Tr0n ::

Call of Duty: Titanfall. ;)

RejZoR ::

Al pa probate NS2:Combat. Imaš vojake, imaš jetpacke, imaš exo skeletone in še aliene. Za $15... :P
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Juzh ::

Še komu štekajo cutsceni? Meni tako močno šteka da enostavno ne morem gledat. Zvok in slika se predvajata na kakšnih 2-3fps. Nekje na sredini daljših cutscenov potem nenadoma začne stvar delat normalno. MSI afterburner mi kaže vse 4 cpu cores na 100% med cutsceni, čeprav je shader pre-load izklopjen na obeh 2 opcijah. rama je dovolj, pagefila tudi.

i5 3570
12gb ram
ssd
2x7950 crossfire

Nobena stvar ni OCjana.

Špil dela vse na ultra 100+fps, samo cutsceni nevzdržno štekajo. Sem mislil, da je mogoče ram problem, ker sem imel prej samo 8GB in je afterburner live monitor kazu vseh 8 giga uporabe, nakar je crashal gpu driver. Sedaj z 12 giga prileze do 9 giga useage-a in ni več problema sploh. Samo cutsceni..

Seljak ::

Kaj to pomeni,da špil ne bo laufal z 8GB rama?

MStrix ::

Meni osebno je všeč :D

Amdforce ::

Same here,isti proc navit na 4,5,gtx970, pa filmčki ful štekajo.....

vaščan ::

2700k 8gb rama ter 7950 crossfire filmčki ne štekajo nič špil tudi dela glatko čeprav samo ena grafa šele poganja ko bo cf vklapljamo SSAA. Na drugem kompu i5 2500k 8gb rama gtx480 filmčki malenkost štekajo amapak ni hude panike. Špil požre približno okrog 5gb rama ter okrog 2gb vrama odvisno od glajenja potem. Govorim za sp.

Kar sem sprobal multiplayer še najbolj bi ga lahko primerjal s titanfallom. Meni osebno je titanfall bolj uživantski za igrat je pa oboje bolj za casual igranje ker machmaking in te heci to ni za resen gaming je preveč bizarnih situacij da bi zadevo lahko jemal malo bolj resno za kakšno urico zvečer bi se ga včasih polotil ampak na žalost ne za 50-60eur. Takale igra je zame vredna nakupa ko je cena okrog 10 do max20eur.
Glede dedi ranked serverjev ki pridejo naknadno. Pravijo da bo to neka vrjanta machmaking na dedi server ok še vedno bolje kot da je player host. Ampak potem si obsojen na 5minut trajajoče matche in noobsko robo ki ti najeda iz vseh strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

--MiRaLdInJo ::

Pa kaj je to eno sr***e?

Meni pravtako štekajo filmčki nenormalno. Drugače pa sama igra pa deluje povsem tekoče brez težav konstanto nad 60FPS z R9 290x. Driverje mam 14.9 WHQL
Ne razumem pa tudi to, zakaj mi v OPTION MENIJU kaže, da imam le 3600MB V-RAMA ???

Ma mi utrujajo te zatikajoči filmčki ;(

oo7 ::

Advanced Warfare "ZOMBIES GAMEPLAY"

Pesimist ::

Mas tudi classic gameplay brez exo movement. Kr dost folka se tam zbira.

oo7 ::

Pesimist je izjavil:

Mas tudi classic gameplay brez exo movement. Kr dost folka se tam zbira.


Kje je to?

Pesimist ::

spodaj cisto. Classic playlist al nekaj takega.

Dua'L ::

Preko spja se da igrati zombie mode?
GTX680
Intel i7 2600
8gb DDR3

oo7 ::

Dua'L je izjavil:

Preko spja se da igrati zombie mode?


http://www.videogamesblogger.com/2014/1...

Tr0n ::

Toliko o dedicated serverjih. :)

http://www.reddit.com/r/Games/comments/...

DarwiN ::

Tr0n je izjavil:

Toliko o dedicated serverjih. :)

http://www.reddit.com/r/Games/comments/...


Dedicated servers give game a longer lifespan (see CS, UT, Quake etc etc) and doesn't gel with a yearly release schedule.
They want you to buy CoD13 and CoD14 and CoD Road to the World Cup 2015 and they can't do that if one of their games is a successful standalone with dedicated servers - people would just play that.
This way, the number of people online will slowly go down, and it'll take longer to get games and invariably by this time next year you'll want the next CoD just to have the community back.


Haha, tale response bi znal biti spot on..:D
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

oo7 ::

Singlepayer sem zaenkrat samo sporbal in filmčki so zares lepo narejeni čeprav tudi meni prvo minuto nekaj štekajo.
Multiplayer sem pa včeraj igral kar veliko in je super predvsem pa mnogo boljši kot tista polomija Ghosts. Se bo treba pa na kar nekaj stvari privadit kot je uporaba exoskeletona in ostalih stvari. Gibanje je počasnejše kot v prejšnjih COD-ih tudi ko šprintaš je počasno razen seveda če uporabiš exoskeleton ali zadrsaš po tleh.

Danes mi pa ni uspelo igrati še popolnoma nič ker : ERROR: The Call of Duty: Advanced Warfare service is not available at this time;((;(( veliko jih ima ta problem tudi na konzolah upam, da bodo kmalu izdali kak patch, da se tole popravi vse skupaj.

Tr0n ::

DarwiN je izjavil:

Haha, tale response bi znal biti spot on..:D


Yup. 😋

oo7 ::

Zdaj dela:)

Pesimist je izjavil:

spodaj cisto. Classic playlist al nekaj takega.


Sem probal in mi je skoraj bolj všeč včasih lahko malo več pokampiraš:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Pesimist ::

Se bol glupo je da ne dovolijo hosta publik game, ceprav laga se nisem opazil, tako da sistem deluje. Po mojem mnenju ni potrebe po dedicated sploh. Zdaj sem probal survival. Neverjetno tesko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Juzh ::

Torej res nihče ne ve zakaj štekajo cutsceni?

oo7 ::

Juzh je izjavil:

Torej res nihče ne ve zakaj štekajo cutsceni?


Danes je prišel en patch mogoče je kaj bolje nisem še probal.

Juzh ::

Nič boljše.

vaščan ::

Mogoče je v driverjih jaz imam ati grafično ter 14.9 beta2 cutsceni ne štekajo nič. Cod imam naložen na običen HDD.

Pesimist ::

Meni ni jasno kak niti mape ne gre izbrati.

PurplePapet ::

men pa igra noče zagnati "directx has encountered an unrecoverable error" directx11 imam, vrcredist imam, updejtane gonlilnike imam, vse sem že poskusil ampak igro mi ne rata zagnat

hojnikb ::

katero grafično maš.
#brezpodpisa

Seljak ::

Jaz jo ravno sedaj inštaliram in javim kako deluje igra na mojem sistemu.

PurplePapet ::

mam pa sapphire hd 4890

hojnikb ::

nebo šlo. Ni dx11 grafa..
#brezpodpisa

GrimReaper ::

Seljak je izjavil:

Kaj to pomeni,da špil ne bo laufal z 8GB rama?

Zdej se počutim kot da sem eden zadnjih, ki ima 4GB. Drugače dela normalno s 4GB, poraba je večino časa okol 3GB, max okol 3.8GB, bi moral dobit boljši program kot ta Win8 task manager.
Sicer je pa RAM zdaj itak predrag, da bi ga šlo kupovati samo za eno igro, 80-150€ za 2x4GB. Sam sem dal pa 112€ 30.12.2010 za G.Skill PI 2x2GB 1600 6-8-6-24. Verjetno se je za ta denar dalo dobit 2x4GB CL9, ampak tega ne obžalujem, ker še sedaj ne rabim 8GB. Bolj to, da bi lahko za 50€ kupil CL9 RAM, ki v praksi ni nič slabši kot CL6. Še za zanimivost, kasneje, okol začetka 2013, so bli že po 25€.

Grafiko sem pa najprej probal vse na max 2560x1440, ampak je nekaj štekalo, čeprav je blo 60FPS. Veliko se nisem igral, ker za vsako spremembo še enkrat loada celo minuto, če ne dve. Tako da sem dal potem pri teksturah vse na Extra, pa tam pri bluru na High, drugače je bilo vse zamegljeno.
7600X | Noctua NH-D15 | ASUS STRIX X670E-F | G.Skill 6000 CL30
Palit GameRock 4080 | Be Quiet 802 | ASUS Strix 1000W

galu ::

Vse maxano, MSAA 2x, Post AA izklopljen.

 dem textures, dem GFX

dem textures, dem GFX



No comment.
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

gddr85 ::

zgleda kot grafika iz 90ih

vaščan ::

Očitno igre ne moti 4gb rama ampak če imaš 8gb ga troši več kot 4gb. Kot zanimivost Xškatla renderira špil na 1360x1080 60fps ps4 native 1080p ampak dropa pod 60fps.
Naši pcji so daleč pred novimi consolami in next gen grafiko pa šele dobro so začele igre prihajat za nove konzole. Po drugi strani pa grafične nebo treba menjat dokler ne naredijo novih xškatel.

vaščan ::

PC gamers should avoid enabling "Cache Sun Shadow Maps" and "Cache Spot Shadow Maps". Enabling them will fill up your VRAM and most of the game's textures won't be loaded, resulting in atrocious visuals.

Čeprav moje 7950 3gb vrama te opcije ne motijo poraba nekje dobre 2gb rama 1080p maxout supersampling 2x smaa1x

vaščan ::

Še par slikic






Od amdja still no crossfire love.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: vaščan ()

Seljak ::

Evo,igra je inštalirana in sin jo je že igral. Kar se tiče nastavitev,sem izklopil blur,ker sina moti ta zamegljenost,ampak je tudi z tem delovala zelo tekoče. Noben filmček ni blokiral. Nekih hudih nastavitev v igri kar se grafike tiče nisem delal,sem pa naredil vse na ful razen texture option sem pustil tako kot je privzeto in moram povedati,da je grafika čudovita. Ljudje so tako lepo narejeni in zmodelirani,da je zares paša za oči,ko se predvajajo tile vmesni posnetki.
Igro sem kupil za sina,ker je ljubitelj teh COD streljačin in mu je zelo všeč. Jaz pa če že igram streljačine raje posežem po ARMA ali pa BF3 in BF4.

oo7 ::

Seljak je izjavil:

Evo,igra je inštalirana in sin jo je že igral. Kar se tiče nastavitev,sem izklopil blur,ker sina moti ta zamegljenost,ampak je tudi z tem delovala zelo tekoče. Noben filmček ni blokiral. Nekih hudih nastavitev v igri kar se grafike tiče nisem delal,sem pa naredil vse na ful razen texture option sem pustil tako kot je privzeto in moram povedati,da je grafika čudovita. Ljudje so tako lepo narejeni in zmodelirani,da je zares paša za oči,ko se predvajajo tile vmesni posnetki.
Igro sem kupil za sina,ker je ljubitelj teh COD streljačin in mu je zelo všeč. Jaz pa če že igram streljačine raje posežem po ARMA ali pa BF3 in BF4.


Se strinjam cutsceni so čudovito narejeni v singleplayerju.

--MiRaLdInJo ::

Ohh. Zataknl se mi je v SinglePlayerju pri Mission 7 'Utopia'

Tam ko ti un oklepljeni baddddasss uleti moraš uporabit/aktivirat EMP... no vglavnem vse sem probal in nikakor mi ne uspe sprožit/vrž EMP-ja.



A mi lahko kdo prosim pove kako se to naredi??






Hvala

medenko ::

benji: starost sina je pa 18+ a ne? ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19123984 (6876) D3m
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768386 (36151) oo7
»

Call of Duty WWII (2017) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39157345 (33163) oo7
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937308 (22950) oo7
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100033 (74862) Klemzz

Več podobnih tem