» »

Kako odstraniti Rewords

Kako odstraniti Rewords

Kurzweil ::

Že več tednov ali verjetno celo mesecev mi po malem živce najedajo reklame Slovenskega podjetja Rewords.si, osebno takšnega spammanja nisem videl že lep čas, poleg vsega spletnih strani, ki vsebujejo tovrstne oglase sploh ne obiskujem več, če res ni nuja. Torej stvar je narejena v Flashu in obide tudi dodatek za browser imenovan AdBlock+, reklame sem sicer že večkrat reportal preko AdBlocka ampak zaenrat še ni bilo sreče. Zato me zanima kako bi sebi in vsem svojim kolegom odstranil to sranje?

Če priložim par slik kako izgleda:

 primer reklame (v nalaganju) 1

primer reklame (v nalaganju) 1



in

 primer reklame (v nalaganju) 2

primer reklame (v nalaganju) 2



Če pa so stvari še vedno ne predstavljate najbolje, pa se takole iz prve izmed miljon strani spomnim na podnapisi.net in kosarka.si. Včasih reklama ni vidna na uvodni strani, zato je potrebno malce pobrskati po spletni strani. Stavim, da ne moti to samo mene, če je kdo moj sotrpin naj tudi AdBlocku reporta zadevo, sicer pa se res najlepše zahvaljujem tistemu, ki pozna rešitev za tole. Hvala

Hayabusa ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Kurzweil ::

Hvala sicer za tole, ampak tole odstrani Flash iz celotno spletne strani, ki ga lahko modularno omogočam za vsak del strani posebej, nemorem na teh nastavitev shraniti, da bi drugič prišel pa ta site in bi bilo vse po starem, edino seveda reklam nebi bilo več.

zee ::

Spletne strani s flashom nimajo kaj delati v letu 2014.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Kurzweil ::

zee je izjavil:

Spletne strani s flashom nimajo kaj delati v letu 2014.


Se popolnoma strinjam, ampak če gre za embed iz youtuba, potem se stvar nekako zalomi, verjetno bo pomagalo, če nastavim, da bodo youtube posnetki predvajani v HTML5?

Mah nisem študiral, nebo šlo, lahko predvajam youtube posnetke preko html5, ampak samo na youtube strani, kolikor opažam.
Še enkrat lahko rečem, da se povsem strinjam zee, ampak žal je še vedno en kup stvari, katerim se ne da izogniti brez flasha.

Torej, še vedno iščem rešitev kako odstraniti te reklame, ne da bi povsem onemogočil flash.... poleg vsega ko Flashblock odstrani flash, se na tisto mesto pojavijo ogabne flash ikone...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

blackbfm ::

tole dej v hosts datoteko

127.0.0.1 slo-engine.intextad.net

zee ::

Adblock + v pravila dodas, da brise vse, kar vsebuje zaporedje *ad*. Pri taki nastavitvi bos imel namesto reklam prazen prostor.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
38382520 (1039) OK.d
»

Čedalje več uporabnikov interneta blokira oglase (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
13345129 (39315) thramos
»

Firefox bo privzeto blokiral vse vtičnike razen Flasha (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5218999 (16545) gendale
»

Zaščita pred sesuvanjem vtičnikov tudi v Firefoxu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5619539 (16553) kmetek
»

YouTube pripravlja 'lahko' stran

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
334532 (3204) ABX

Več podobnih tem