» »

Pivska nominacija

Pivska nominacija

«
1
2 3

ttommy ::

Na Facebook-u kroži ta (zame popolnoma neumna) igra pivska nominacija, v kateri moraš na eks spiti 0,5l piva in nato nominirati 3 prijatelje, ki naj v roku 24-ih ur naredijo enako, drugače moraju tistemu, ki jih je nominiral prinesti karton piva.
Ne morem verjeti, da to počno praktično vsi- samski, poročeni, mlajši, starejši, ženske, mame, babice.... Česa ne razumem?
A je kdo od vas sodeloval in kaj si mislite o tem?
Pa samo 18+, prosim.
Gamer

Tilen ::

Poceni reklama za pivski lobij.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

AmokRun ::

Česa ne razumem?

Ljudi :D

A120 ::

Pijaca in igre. skupaj popolna kombinacija :)

oo7 ::

Hvala bogu, da nimam Faceboka:))

Sem pa videl na 24 ur, da je zaradi tega že eden umrl.
http://www.24ur.com/novice/it/smesno-pr...

Kaj si pa mislim o tej igri?
Daj je butasta ravno toliko kot Facebbok.

M-XXXX ::

Tilen je izjavil:

Poceni reklama za pivski lobij.

Vidiš, če bi se pa kdo iz marketinga kaj takega spomnil ga pa vzamem na šiht takoj :D

jazbec ::

js sm to naredu pa mi je prou smeh, pač zajebancija, kjer folk uživa
pa če ti kej pomaga jih bom meu 18 komej čez 4 mesce ;)

sirov_burek ::

>Sem pa videl na 24 ur, da je zaradi tega že eden umrl.
kako umreš od pol litra piva?

Unknown_001 ::

In kaj si od Fejsa pričakoval? Fejst - bukovi ljudje pa pamet to ne gre skup >:D
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

d4vid ::

sirov_burek je izjavil:

>Sem pa videl na 24 ur, da je zaradi tega že eden umrl.
kako umreš od pol litra piva?


Ker ni bilo pol litra piva, ampak so poskušal razne kombinacije viskija, vodke, ...
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

ttommy ::

Saj bo pri nas isto.
Gamer

sirov_burek ::

no to je pa že boljši izzv, bo treba jutri sprobat

Kaboom ::

oo7 je izjavil:

Hvala bogu, da nimam Faceboka:))

Sem pa videl na 24 ur, da je zaradi tega že eden umrl.
http://www.24ur.com/novice/it/smesno-pr...

Kaj si pa mislim o tej igri?
Daj je butasta ravno toliko kot Facebbok.


hvala bogu, da ne berem 24ur...
Se pac ena pivska igra, ni jih malo, krozi po spletu enako kot vsak chain-mail
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

ttommy ::

In otroci si ob tem mislijo- bravo oči, bravo mami..... Sem videl že takšne komentarje otrok svojim staršem.
Sem napisal, da pač človeška neumnost ne pozna meja.
Gamer

Tarzan ::

PRasci me do zdej še niso nominiral, pa jih je že cel kup pil. Vse bom brisal, prjatli pa taki.

hojnikb ::

Kaboom je izjavil:

oo7 je izjavil:

Hvala bogu, da nimam Faceboka:))

Sem pa videl na 24 ur, da je zaradi tega že eden umrl.
http://www.24ur.com/novice/it/smesno-pr...

Kaj si pa mislim o tej igri?
Daj je butasta ravno toliko kot Facebbok.


hvala bogu, da ne berem 24ur...
Se pac ena pivska igra, ni jih malo, krozi po spletu enako kot vsak chain-mail

naravna selekcija, nimaš kej.
#brezpodpisa

ttommy ::

Tarzan je izjavil:

PRasci me do zdej še niso nominiral, pa jih je že cel kup pil. Vse bom brisal, prjatli pa taki.


Kaj že cel teden žejen kot ris s pirom čakaš pred računalnikom, pa te nobeden ne nominira, da bi ga spil? Boš ja umrl od žeje....
Gamer

c00L3r ::

Ravno ob času, ko se pogovarjamo o legalizaciji ene druge manj škodljive droge, se pojavlja to na facebook-u. Kakšen zgleda pa se tukaj daje otrokom in mladi generaciji?

Namen eksanja je po mojem mnenju, da si čimprej, čimbolj zadet. Alkoholizem?

BALAST ::

Da normalno funkcionira, Slovenska mladina potrebuje veliko droge.
Že lansko leto sem prebral članek kako se povečuje poraba antidepresivov, medtem ko konzumacija alkohola počasi pada.
"You may fool all the people some of the time;
you can even fool some of the people all the time;
but you can't fool all of the people all the time."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BALAST ()

AndrejS ::

Navadne ovce. Pir spijem ko mi paše, ne pa da mi nekdo reče da ga morem.

MIHAc27 ::

AndrejS je izjavil:

Navadne ovce. Pir spijem ko mi paše, ne pa da mi nekdo reče da ga morem.

Točno to... me še nobeden ni niti nominiral (Facebooka niti ne uporabljam, mogoče prek SMS?) pa tudi če bi me.... ga bom spil ko mi bo pasal, kar verjetno ne bo prav kmalu.

Ejsi_Disi ::

Ko ti paše, ga spiješ, spotoma pa še posnameš :D In ko si nominiran, samo še objaviš.
Rock n' roll ain't noise pollution!

krucymucy ::

Videl posnetek od kolega. Mu napisal da je toro.

Ce me bo kdo nominiral, bo dobil posnetek mojega sredinskega prsta.

chrush ::

Nekdo napiše, da je facebook neumen, v naslednji vrstici pa prilepi link od 24 ur. SMEH
https://www.facebook.com/OverMuraMuviMejkers

Knez Fjodor ::

Val 202 ima seveda zelo pronicljiv komentar na to:
http://www.val202.si/2014/02/ko-idiot-p...

Turboslav ::

Živa bedarija. Pir sicer rad pijem, ampak pijem ga zato, ker mi paše. Sigurno ga pa ne bom pil, ker me je nek bebec na facebooku nominiral.
Sir je dober

ttommy ::

chrush je izjavil:

Nekdo napiše, da je facebook neumen, v naslednji vrstici pa prilepi link od 24 ur. SMEH


Sem pogledal za vse nazaj, pi nisem videl, da bi kdo napisal, da je Facebook neumen. Imaš morda motnjo pri branju/ razumevanju?
Gamer

mihec87 ::

ttommy je izjavil:

chrush je izjavil:

Nekdo napiše, da je facebook neumen, v naslednji vrstici pa prilepi link od 24 ur. SMEH


Sem pogledal za vse nazaj, pi nisem videl, da bi kdo napisal, da je Facebook neumen. Imaš morda motnjo pri branju/ razumevanju?


Se enkrat poglej tam ko je 24ur link "Daj je butasta ravno toliko kot Facebbok. "

sensei ::

Pr takih igrah je men najbl všeč, ko se tisti z nižjimi mentalnimi kapacitetami (bedaki pač) sami označjo kot take.

mihec87 ::

Preveč se obremenjujete z drugimi če ti je sodeluješ če ti ni pa enostavno preskočiš(ne boš prvi ali zadnji)

ttommy ::

Ok, nisem videl. Samo je še vprašanje časa, kdaj bodo naši debilni uporabniki Facebooka začeli igro pri kateri je treba pojesti žlico cimeta.
Gamer

mihec87 ::

To je mnda že youtube prežvečil..

sensei ::

mihec87 je izjavil:

Preveč se obremenjujete z drugimi če ti je sodeluješ če ti ni pa enostavno preskočiš(ne boš prvi ali zadnji)

Sej pravim, da je fino met seznam tistih, za katere veš, da ni preveč za pričakovat od njih. Tako se lahko osredotočiš na tisto drugo skupino.

sismi ::

Lih vidim da kroži da kroži na FB nova igra z ciglom po glavi. Gre nakak takole:
Mahni se z ciglom po glavi, nominiraj prijatelje in tudi oni se morajo v 24. urah mahniti z ciglom po glavi, če ne so vam pa dolžni celo paleto ciglov. To bo še gužva.

sensei ::

Če se mahneš s ciglo po glavi nis frajer. Če spiješ pivo pred vsemi, pol folk vsaj ve, da zmoreš spit pivo. Ne vem sicer kdo ga ne more, ampak hej, tud na 500 EUR vrednih škatlah vidmo športne dodatke :)

Free Bird ::

Sem uporabnik facebooka in menim, da je zadeva res precej neumna. OK, pač naj se grejo svojo igro si milsim, ampak včeraj sem videl video kjer si je tip v avtu na avtocesti (visoka hitrost!!!) odprl piksno pira in ga eksal med vožnjo! Pa lepo vas prosim ljudje kje vam je pamet?! Pa ne, da bi šlo za kakega mulca, človek je star vsaj kakih 25, če ne 30 let. Bi pričakoval malo več zrelosti. K sreči se je vse končalo dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Free Bird ()

sensei ::

K sreči se je vse končalo dobro.

Se prav se je z visoko hitrostjo zaletu v steno pa sam je bil v avtu?

gusto ::

Kakšno neumno posploševanje. Sedaj so kar vsi, ki so na eks spili pivo bedaki, ki niso vredni da živijo. Zamislite se, kakšne bedarije pišete. Sam sem spil pivo, ne zato ker sem ovca, ampak zato, ker mi je bilo to v tistem trenutku zabavno, če se mi pa ne bi dalo, pač nebi. Pustimo sedaj ekstreme, ki pijejo med vožnjo kot je nekdo omenil, mladoletne, razne druge mešanice pijače, ki nastopajo pri tej igri.
S tem, ko sem spil pivo nisem nikogar ogrožal, po enem pivu ti je celo dovoljeno sesti za volan. Vsakršni očitki, ki sem jih prebral tule so zelo neutemeljeni in jih smatram kot osebno žaljenje. Veskakor se s takšnim dejanjem ne bi hvalil pred otroci ali delodajalcem, vendar je to le rahel odklon od tiste ravne črte, ki ji pravimo morala. Kaj vam je ljudje, zakaj takšna zadrtost, zakaj se obremenjujete s takšnimi malenkostmi? Vse mečete v isti koš in jih pribijate na križ, 99% ljudi, ki je sodelovalo v tej "igri" je to naredilo izključno iz zabave, za popestritev vsakdana, pri tem ni nikogar ogrožalo in so čisto navadni in v redu ljudje. Oziroma niso. Ker očitno je danes vsak, ki spije pivo kriminalec.

vorantz ::

seba993 ::

Sj če spiješ 1/2l piva al pa špricerja na eks ti nič nesme biti. Če bi ti 1/2l piva al pa špricerja tako škodla bi moglo mene že zdavni pobrat ko poleti spijem med 2 in 3 litre vina poleti med delom.

Če piješ po pameti se ti nič nemore zgodit.

c00L3r ::

2 do 3 L vina spiješ med delom v enem dnevu?

seba993 ::

Da. Pri mojih 120 kilah in delu od 6tih zjutri pa do 10tih zvečer polet moreš spit ene 5l tekočine. Sj ne pijem sam vin ampak špricer 1-1.

ttommy ::

Full zdravo.
Gamer

seba993 ::

Kaj je zdravo? Da velik pijem al da velik delam?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: seba993 ()

Tarzan ::

Eks pivičke ni nevaren, te pa lahko včasih konkretno zmatra, pa če si ne-pivec ali pa zmerno do pretežen uživač. Mene rada po na eks spitem piru po par urah boleti glava, na las podobno kot bi imel mačka. Zadeva je po mojem bolj škodljiva zaradi vnosa velike količine tekočine naenkrat, kot zaradi samega alkohola. Je pa pri eksanju pira pri veliko neaktivnih pivcev prisoten nekakšen alko šok. V bistvu gre za podobno zadevo kot če nekadilec cigaret pokadi par konkretnih vdihov. Za kakih deset minut je lahko zadet bolj, kot bi normalno bil od enake količine alkohola v krvi.

Drugače pa... Eksanje ni nedolžna zadeva, tako da česarkoli drugega kot pivičke minister za zdravje ne priporoča. Iz zgoraj omenjenega razloga se lahko hitro predozira. Prehitro.

seba993 ::

Če spijem 2l vina v 12h mi nebo nč. Pa še delo zraven pa vse ponucaš.

slovenec_89 ::

Tako je Seba, ti samo pij, pa upam vsaj, da posegaš po Zelenem. =)
PS; pa admina na ls-slo mi pozdravi. ;)

Jerry000 ::

igra na nivoju FB, instagrama...glupo ko točak

seba993 ::

Če misliš na Laško pol da. Bom pozdravu.

Unknown_001 ::

A je že kdo probal pit pir po slamci?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako preganjate alkoholnega mačka? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14121666 (2784) Matev
»

Alkohol (pivo) in morebitno pihanje

Oddelek: Na cesti
3418350 (2920) feryz
»

Koliko pirov lahko spijete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7711499 (8393) Alien123

Ali lahko spiješ 8 piv (4 litre) ?

Oddelek: Loža
363788 (2795) T-h-o-r
»

Avto in izpit za avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7212245 (10781) SplitCookie

Več podobnih tem