» »

Urejanje podnapisov

Urejanje podnapisov

Ganon ::

Za mamo sem našel podnapise za serijo, ampak je časovna razlika ogromna, več kot dve minuti. S čim bi na najlažji način to uredil? Še nikoli nisem počel tega.

libreus ::

Najdi primerne podnapise, pravi fps (frames per second) in pravo verzijo.

Ganon ::

Jih ni. Vsi podnapisi, ki jih imam, se začnejo šele po več kot dveh minutah, serija, ki jo imam, pa po desetih sekundah. Očitno so pri seriji izrezani tisti začetni prizori, ki prikazujejo, kaj se je zgodilo v prejšnjih delih.

MadMicka ::

A to govoriš o Breaking bad, sezona 5. Gledaš z Gomplayerjem recimo pa tam zamakneš tek podnapisov, pa ni problema.

Ganon ::

True Blood, šesta sezona.

Highlag ::

Sam to počnem s Subtitle edit programčkom. Se postaviš na mesto besede v videoposnetku na začetku in koncu posnetka in klikneš go, pa ti preračuna časovne zamike in shraniš. Če prvič ni ok, pač popraviš.
Never trust a computer you can't throw out a window

Ganon ::

Highlag je izjavil:

Sam to počnem s Subtitle edit programčkom. Se postaviš na mesto besede v videoposnetku na začetku in koncu posnetka in klikneš go, pa ti preračuna časovne zamike in shraniš. Če prvič ni ok, pač popraviš.


Noče mi odpreti videa. A se da za vse vrstice naenkrat nastaviti čas? Da bi mi recimo vse prestavilo za poljubno število sekund. Ne najdem tega.

Ganon ::

Sem našel. Sem nastavil in je perfektno usklajeno! Hvala. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Progresivno zaostajanje podnapisov

Oddelek: Pomoč in nasveti
13925 (677) SlyCrespo
»

Problem s podnapisi

Oddelek: Pomoč in nasveti
6604 (498) denisek123
»

Subtitle workshop - sinhronizacija

Oddelek: Programska oprema
111835 (1704) nejclp
»

Prevajanje podnapisov [problem]

Oddelek: Pomoč in nasveti
102212 (2024) T-h-o-r
»

Kako za vedno prilepiti podapise na film?

Oddelek: Zvok in slika
112827 (2663) ramgad

Več podobnih tem