» »

Amazon.com

Amazon.com

anej123 ::

Pozdravljeni
1.zanima me ,če je že kdo kupoval prek Amazon.com?
2.Kako je s plačilom in dostavo?
in prosim da mi nekdo razloži ,kako kupovati prek Amazon.com
lp

hojnikb ::

kot sem ti že v prejšni temi rekel, preko ameriških trgovin se ne splača kupovat..

Za nakupovanje kjerkoli bo treba met PayPal in eno izmed kartic, ki jih paypal podpira..
#brezpodpisa

bnarbo ::

prek amazona loh sam v ameriki kupujes.. mislm dostavajo po ameriki samo

St235 ::

kaj vidva tekmujeta v tem kdo bo večjo neumnost povedal?

1. da, preko amazon.com kar pogosto kupujem.

2. Plačilo pri amazonu je samo kreditna kartica. Robo ti ostavijo glede na željeni način dostave. Hitrejše kot je več plačaš. Moraš pa računat na to, da amazon korektno posluje in boš plačal tudi vse morebitne dajatve (večinoma gre za DDV).

3. kupovanje preko amazona zgleda tako, da si najpej narediš račun kamor vpišeš svoje podatke vključno s kreditno kartico, od tam naprej ni nič drugače kot kupovanje preko mimovrste, smao dostava traja dlje.

kot sem ti že v prejšni temi rekel, preko ameriških trgovin se ne splača kupovat..

Splača se kupovat tam kjer za svoj denar dobiš največ. Zdaj a je trgovina v ameriki, islandiji ali indiji koromandiji nima veze. Edino ne pozabit upoštevat uvoznih dajatev. Ogromno stvari bo kljub temu cenejših, da o temu, da določenih svari preprosto ne moreš dobit pri nas ne govorimo.

Za nakupovanje kjerkoli bo treba met PayPal in eno izmed kartic, ki jih paypal podpira..

amazon NE podpira paypala

prek amazona loh sam v ameriki kupujes.. mislm dostavajo po ameriki samo

popolnoma narobe, ogromno stvari kupljenih na amazon.com brez težav dostavijo v slovenijo. Kakorkoli smešno se to sliši je lažje v slovenijo dobit robo z amazon.com kot iz amazon.de.

Je pa res, da čisto vse pač ne gre, problem so predvsem drugi trgovci, ki prodajajo preko amazona.

kratos ::

Poglej amazon.de oz. amazon.co.uk kjer v večini neboš rabil plačat dajatev + hitra dostava (cca. 1 teden) ker sta evropski "poslovalnici".

Hayabusa ::

Če boš kupoval na Amazon.com preveri koliko pride poštnina preko njih (+ddv Slo carine)) in koliko bi prišlo vse skupaj preko http://www.borderlinx.com .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup na amazon.com

Oddelek: Kaj kupiti
307807 (727) Steinkauz
»

Kupovanje preko amazon.de

Oddelek: Pomoč in nasveti
3820777 (13003) bluefish
»

Ali je kdo že kupoval na www.amazon.com

Oddelek: Kaj kupiti
142553 (1987) Formula 1
»

Naročanje knjig preko interneta

Oddelek: Loža
132796 (2631) SkIDiver

Več podobnih tem