» »

Moto GP

Moto GP

1 2
3
4

dzinks63 ::

Start na mokri stezi, dirkači se odločajo s katerim motorjem bodo dirkali ali z nastavljenim za suho stezo ali mokro, veliko loterije bo danes.

z3ro ::

Rossi podaljšal z Yamaho še za 2 leti.

Map ::

Kolikor vem se je pogajal za pet milijonov na mesec in verjetno tudi uspel. Niso normalni.

z3ro ::

Na mesec? Vrjetno misliš na leto?

Map ::

Ne. Je tudi Kržišnik šele čez kakih 10 sekund rekel, da se gre za mesečno in ne letno plačo. Ja, ogromno sponzorskega denarja prinese.

Sriple Tix ::

Kržišnik verodostojen vir? Ne no, tolikšno vsoto bo dobil na letni ravni.

z3ro ::

Sama pogodba dvomim da mu prinese 5M na mesec, to je skoraj nemogoče.

Map ::

Ni ravno verodostojen vir, ampak med sprehajanjem okoli boksov verjetno marsikaj zve.

P.S.: Sem šel guglat in na eni angleški strani našel, da želi 5M na leto. Kržišnik ponovno dokazuje svojo briljantnost ;((

MaterVola ::

Rossi gotovo obrne 5M na mesec vse skupaj :) Kapice, zastave itd... niso zastonj.

dzinks63 ::

Na vrsti je Red Bull Indianapolis GP



http://hdfree.tv/bt-sport-2-live-stream...

Startna vrsta :

1 Marc MARQUEZ (Špa/Repsol Honda) 1'31.619
2 Andrea DOVIZIOSO (Ita/ Ducati) 1'31.844
3 Jorge LORENZO (Špa/Movistar Yamaha) 1'31.869
4 Aleix ESPARGARO (Špa/Forward Yamaha) 1'32.113
5 Valentino ROSSI (Ita/Movistar Yamaha) 1'32.160
6 Pol ESPARGARO (Špa/Tech 3 Yamaha) 1'32.243
7 Andrea IANNONE (Ita/Pramac Ducati) 1'32.254
8 Dani PEDROSA (Špa/Repsol Honda) 1'32.331
9 Bradley SMITH (VB/Tech 3 Yamaha) 1'32.343
10 Stefan BRADL (Nem/LCR Honda) 1'32.514


Bo MARQUEZ vpisal 10-tko?

z3ro ::

Če bo ostal na motorju bo :D

Map ::

Kakšna je bila dirka? Na žalost nisem uspel pogledat.

krucymucy ::

Dirka je bila odlicna, vsaj na zacetku. Marquez z deseto zaporedno zmago. Letos ni se nihce drug zmagal.

z3ro ::

Bom kar tu vprašal..je fajn za ogled dirke v Brnu imeti njihovo valuto ali lahko tam plačuješ z euri?

oo7 ::

Mislim, da lahko plačuješ z Euri čeprav se po moje bolj splača menjat.

Map ::

Sem slišal, da je za soboto in nedeljo karta 68€. Letos žal ni časa, drugo leto pa gremo zagotovo gor.

oo7 ::

Končno ni zmagal Marquez mi gre že počas na živce>:D

chucki ::

Sanj je konec. Verjamem, da tega ne bo mogel več ponoviti, zmagati 11x zapored, ter s tem narediti nov rekord ;)
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

z3ro ::

Včeraj sem sploh prvič bil na MotoGP dirki..nora izkušnja :) Hondini motorji imajo noro dober zvok, NGM Forward Yamaha pa zanimivo poči ob prestavljanju višje (tega poka na TVju ni slišati). Bil sem na stojišču G (tam kjer se od šikane proga vzpenja proti zadnjima zavojema pred štartno-ciljno ravnino). Kar se dirke tiče pa niti ni bila tako zanimiva, bolj zanimivo je bilo da je Maq ni imel ritma niti za prve tri. Ko ga je Rossi prehitel so ljudje dobesedno ponoreli :D

oo7 ::

z3ro je izjavil:

Včeraj sem sploh prvič bil na MotoGP dirki..nora izkušnja :) Hondini motorji imajo noro dober zvok, NGM Forward Yamaha pa zanimivo poči ob prestavljanju višje (tega poka na TVju ni slišati). Bil sem na stojišču G (tam kjer se od šikane proga vzpenja proti zadnjima zavojema pred štartno-ciljno ravnino). Kar se dirke tiče pa niti ni bila tako zanimiva, bolj zanimivo je bilo da je Maq ni imel ritma niti za prve tri. Ko ga je Rossi prehitel so ljudje dobesedno ponoreli :D


No samo, da je bilo dobro.
Koliko denarja si zapravil za vse skupaj če ni skrivnost:)

z3ro ::

oo7 je izjavil:

z3ro je izjavil:

Včeraj sem sploh prvič bil na MotoGP dirki..nora izkušnja :) Hondini motorji imajo noro dober zvok, NGM Forward Yamaha pa zanimivo poči ob prestavljanju višje (tega poka na TVju ni slišati). Bil sem na stojišču G (tam kjer se od šikane proga vzpenja proti zadnjima zavojema pred štartno-ciljno ravnino). Kar se dirke tiče pa niti ni bila tako zanimiva, bolj zanimivo je bilo da je Maq ni imel ritma niti za prve tri. Ko ga je Rossi prehitel so ljudje dobesedno ponoreli :D


No samo, da je bilo dobro.
Koliko denarja si zapravil za vse skupaj če ni skrivnost:)

Karta 70€, prevoz (bus preko agencije) 50€. Potem pa odvisno koliko še tam zapraviš, cene so dokaj normalne ampak je za vsako stvar gužva, tako da je fajn imeti dosti hrane/pijače zraven.

oo7 ::

Kako si gor plačeval z Eurim ali z njihovim denarjem?

z3ro ::

Z Euri. Za kak hamburger, pir/sok/kavo se pomoje ne splača menjati.

oo7 ::

Končno so pri A kanlu prišli malo k pameti. Zdaj, ko so reklame je v manjšem okvirju med reklamami še vedno dirka>:D

Sriple Tix ::

Še Gabra odpikajo in zmagali so. Ne počne drugega kot ponavlja Skubiceve misli z drugimi besedami, z opisovanjem tistega, kar vidimo na ekranu mu skače v besedo kadar govori kaj zanimivega, prevaja izjave dirkačev s svojo polomljeno angleščino (začuda je bil zdajle med Rabatovo izjavo tiho) in pol ure požira slino sredi stavka.
Nejeverni, glejte naslednjo dirko in opazili boste vse to .. in da, jaz bi komentiral bolje :).

z3ro ::

Tole z reklamami so dobro izvedli, po novem prenašajo na TV tudi Moto 2 kvalifikacije.
Glede komentiranja se strinjam s tabo Simple Tix ampak je še vedno bolj znosno kot Ališič v F1 :D

Sriple Tix ::

Absolutno, F1 gledam na ORFu, tole pa tukaj zgolj zaradi Skubica, kajti, ko ga pustijo do besede, pove marsikaj pametnega.

Steampunk ::

Sriple Tix je izjavil:

Še Gabra odpikajo in zmagali so. Ne počne drugega kot ponavlja Skubiceve misli z drugimi besedami, z opisovanjem tistega, kar vidimo na ekranu mu skače v besedo kadar govori kaj zanimivega, prevaja izjave dirkačev s svojo polomljeno angleščino (začuda je bil zdajle med Rabatovo izjavo tiho) in pol ure požira slino sredi stavka.
Nejeverni, glejte naslednjo dirko in opazili boste vse to .. in da, jaz bi komentiral bolje :).

9-kratni svetovni prvak ;(( nekdo ki spremlja dirke ve več kot on, ki od tega živi.

Med reklamami so dobro naredili, se strinjam.

broken/link ::

nisem spremljal dirke na kanalA, tako da te fore z "9-kratnim svetovnim prvakom" ravno ne štekam, ampak če je govora o valentinotu: Valentino Rossi @ Wikipedia ... je 9-kratni svetovni prvak ;) ampak v vseh razredih, ne samo motoGP :)

oo7 ::

Jaz bi bil pa najbolj vesel če se znebijo obeh Skubica in Keržišnika.

broken/link ::

glede na kvaliteto komentatorjev v Sloveniji - je to en boljših komentatorskih dvojcev. Če ne drugega nam vsaj prihranijo z rumenim tiskom :)

oo7 ::

broken/link je izjavil:

glede na kvaliteto komentatorjev v Sloveniji - je to en boljših komentatorskih dvojcev. Če ne drugega nam vsaj prihranijo z rumenim tiskom :)


Zame nista dobra komentatorja zato ,ker navijata za Marqueza tako kot pri nogometu Obrez za Barcelono. Komentator ,ko komentira mora biti nevtralen ne pa navijač to je lahko v prostem času.

Steampunk ::

broken/link je izjavil:

nisem spremljal dirke na kanalA, tako da te fore z "9-kratnim svetovnim prvakom" ravno ne štekam, ampak če je govora o valentinotu: Valentino Rossi @ Wikipedia ... je 9-kratni svetovni prvak ;) ampak v vseh razredih, ne samo motoGP :)

Je ja, ampak pri ostalih dirkačih pa štejejo samo GP naslovi. Ni fer.

oo7 ::

Kakšen začetek dirke:) kot bi gledal zadnji krog8-)

Map ::

Res že zdaj odlična dirka, jo je pa malo pokvaril Marcov zdrs. Mi pa vseeno gre na živce, ko komentatorja rečeta, da zdaj dirka ne bo enakovredna, ker pač Marc ni več nevaren. Men se zdi čist enakovredno, sam je naredil napako, to pa pomeni, da je slabši.

oo7 ::

Upam, da bo Rossi danes zmagal:)

Map je izjavil:

Res že zdaj odlična dirka, jo je pa malo pokvaril Marcov zdrs. Mi pa vseeno gre na živce, ko komentatorja rečeta, da zdaj dirka ne bo enakovredna, ker pač Marc ni več nevaren. Men se zdi čist enakovredno, sam je naredil napako, to pa pomeni, da je slabši.


Zato pa jaz ne maram teh dveh komentatorjev, ker navijata za Marqueza namesto, da bi bila nevtralna. Komentator mora bit nevtralen v prostem časnu naj bo pa navijač.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Map ::

Pa v množini govorita, "vsi smo si želeli to zmago, verjeli pa nismo".

oo7 ::

BRAVO ROSSI 8-)

Map je izjavil:

Pa v množini govorita, "vsi smo si želeli to zmago, verjeli pa nismo".


Saj ne vesta kaj govorita.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Neverjetno tole vzušje v Italiji, ko vsi vdrejo na progo in upijejo Vale Vale8-) ko Rossi neha vozit tega ne bo več.

Dr_M ::

Nihce drug ni tak klovn. :>

oo7 ::

Škoda za Rossija:'(

Gregor5816 ::

Zanimiv zaključek dirke, škoda pa za hud padec Rossija.

z3ro ::

Marquez pa je lepo izločil sam sebe :) Ne vem kaj je študiral da ni šel menjat motorja, čist logično je bilo da ne more končat s slick gumami v takšnem vremenu..

Dr_M ::

Objesten je, prevec samozavesten. Res je dober dirkac, ampak manjka mu izkusenj.

oo7 ::

Bravo Rossi nova zmaga:D

Map ::

Kolikor vidim, je bila nora dirka. Škoda, da nisem gledal. In res, bravo Rossi, po 8. štartnem mestu nisem pričakoval zmage.

z3ro ::

Bravo Rossi, škoda Crutchlowa, komot bi končal 2. :)

oo7 ::

Bravo Rossi8-)
Lorenzo pa samo:))

Map ::

Rossi, drugo leto gremo po naslov. :D

Lorenzo pa ni kaj prevec razmišljal oz. ni imel sreče. Je bil pa Ianone na začetku kar presenečenje.

oo7 ::

Kakšna vrhunska dirka8-)
Valentino Rossi z 10 mesta na prvo in za njim dva Dukatija:D Španci so šli pa po dolini.

Odličen uvod v novo sezono.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506525 (3714) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
688983 (6543) Sriple Tix
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013206 (10465) Qrents
»

MotoGP 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547103 (5505) Dr_M

Več podobnih tem