» »

Moto GP

Moto GP

1 2 3
4
»

Dr_M ::

Sej nevem kaj je hujse, da je zmagal makaronar ali da so stali trije makaronarji na stopnickah ali da sta bili drugi in tretji konzervi z makaroni?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Sej nevem kaj je hujse, da je zmagal makaronar ali da so stali trije makaronarji na stopnickah ali da sta bili drugi in tretji konzervi z makaroni?


Nič ni bilo hudega zmagala je največja legenda motošporta8-)



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

GTX970 ::

Si tema ne zasluži novega ločenega naslova Moto GP 2015 ?
Za F1 jo imajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

oo7 ::

GTX970 je izjavil:

Si tema ne zasluži novega ločenega naslova Moto GP 2015 ?
Za F1 jo imajo.


Ali pa naj moderator zbriše letnico in bo ta tema za vedno:)

GTX970 ::

Če gledam spodaj "Vredno ogleda ..." je bila vsako leto svoja tema.

Map ::

Nova tema: MotoGP 2015

oo7 ::

Dukatiji so popolnoma prevzeli Moto GP pa en KTM se vmešava in Aprilia :)

No zdaj je že 2 ali 3 leta odkar se je popolnoma končala dominacija Yamahe in Honde.

Ganon ::

Komaj sem čakal začetek sezone. Formula 1 se skrije.

Likalnik ::

ja odkar se je Marquez poškodoval ter Rossi in Lorenzo nehala z dirkanjem...takrat je šlo za Yamaho in Hondo samo še navzdol.
Vmes je še Quartararo nekaj brcnil z dobrimi rezultati...vendar se je hitro ugasnil.

oo7 ::

Ganon je izjavil:

Komaj sem čakal začetek sezone. Formula 1 se skrije.


Rad gledam Moto Gp, Rally in Moto cross. Formula 1 je pa živ dolgčas tudi nisem že gledal ene 15 let.

Likalnik je izjavil:

ja odkar se je Marquez poškodoval ter Rossi in Lorenzo nehala z dirkanjem...takrat je šlo za Yamaho in Hondo samo še navzdol.
Vmes je še Quartararo nekaj brcnil z dobrimi rezultati...vendar se je hitro ugasnil.


Tako nekako ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Ganon ::

Lahko kako spremenimo naslov teme v MotoGP?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

oo7 ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kar dobra šprint dirka danes. Škoda, ker je bil Bagna predolg v tistem ovinku. Marquez se počasi prebuja.

Jutri pa je glavna dirka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Ganon ::

Končno motorji, po še enem F1 dremežu.

oo7 ::

Škoda, ker sta se Bagna in Markez prebrnila.

Ganon ::

Lastnik Formule 1, Liberty Media, bo prevzel še MotoGP. :8)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

roCkY ::

Morda dobimo strem za podobno ceno kot je F1 in bom spet gledat začel. Trenutna cena mi je nekak "too mač". Lokalni prenos negledljiv (komentarji,oglasi).

oo7 ::

Evo zdaj bo štart VN Amerika.

Ganon ::

roCkY je izjavil:

Morda dobimo strem za podobno ceno kot je F1 in bom spet gledat začel. Trenutna cena mi je nekak "too mač". Lokalni prenos negledljiv (komentarji,oglasi).


Zaradi tega ne spremljaš športa? :))

Marquez ponovno na tleh ...

oo7 ::

Zmagal Batman na Apriliji.

roCkY ::

Ganon je izjavil:

roCkY je izjavil:

Morda dobimo strem za podobno ceno kot je F1 in bom spet gledat začel. Trenutna cena mi je nekak "too mač". Lokalni prenos negledljiv (komentarji,oglasi).


Zaradi tega ne spremljaš športa? :))

Marquez ponovno na tleh ...

Jah teh dveh na poopkih ne prenesem, pa tiste nadležne reklame. TV z reklamami sem nehal gledat praktično 100% leta nazaj. NObene informativne, nobenih ostalih zadev,... Kak zimski šport še, ko je več časa s silo in v kolaboraciji ES in lokalni kanali ... REKLAM NA TV NE GLEDAM IN PIKA. Na PC se jih zaenkrat precej uspešno počisti.
Pač ena zdeva, ki sem jo spremljal kar nekaj dekad je šla 100% v odpis predvsem zaradi prekinitev z reklamami.

val46 ::

Plačaš 7€ in gledaš na voyo brez nobenih reklam. Problem rešen. Drugače sem pa vesel da je zmagala Aprilia. Si jo pač lastim v garaži in mi je to všeč, da en tak "malček" premaguje 100x večje proizvajalce. Tako po denarju kot tudi po količini ljudi, ki se ukvarjajo z razvojem in pripravo motociklov.

Ganon ::

roCkY je izjavil:

Ganon je izjavil:

roCkY je izjavil:

Morda dobimo strem za podobno ceno kot je F1 in bom spet gledat začel. Trenutna cena mi je nekak "too mač". Lokalni prenos negledljiv (komentarji,oglasi).


Zaradi tega ne spremljaš športa? :))

Marquez ponovno na tleh ...

Jah teh dveh na poopkih ne prenesem, pa tiste nadležne reklame. TV z reklamami sem nehal gledat praktično 100% leta nazaj. NObene informativne, nobenih ostalih zadev,... Kak zimski šport še, ko je več časa s silo in v kolaboraciji ES in lokalni kanali ... REKLAM NA TV NE GLEDAM IN PIKA. Na PC se jih zaenkrat precej uspešno počisti.
Pač ena zdeva, ki sem jo spremljal kar nekaj dekad je šla 100% v odpis predvsem zaradi prekinitev z reklamami.


Saj veš, da Pop TV ni edini program, na katerem lahko spremljaš MotoGP? Če si ljubitelj športa, potem najdeš rešitev.

Mimogrede, na Voyu ni reklam. Pri A1 je na primer vključen v pakete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

roCkY ::

poopkom za njihovo nevsebino že tako ali tako plačujem skozi obvezni davek operaterju ...

DjTonic ::

Jaz gledam MotoGP direkt preko njihove spletne strani, videopass. Kot ljubitelj pač požrem ta znesek in včasih je kakšna akcija "BlackFriday" in pač takrat podaljšam za naslednje leto. Ker imaš res vse tam pokrito, Voyo ne prenaša vsega.

roCkY ::

Sem imal kar nekaj let rezultate. Pol je F1 prišla. Najprej smo seveda streme kar solidno dobili po netu SKY (precej manj je blo MOTO uporabnega) in nato uradni strem F1.

Sedaj nenazadnje F1 "požre" tolk vikendov kot pred leti oboje in ja ni nekega interesa tudi zarad tega. Pač duplo ceno mi nekak ni za dat za 00000MOTO. Princip predvsem ja...

Kayzon ::

val46 je izjavil:

Plačaš 7€ in gledaš na voyo brez nobenih reklam. Problem rešen. Drugače sem pa vesel da je zmagala Aprilia. Si jo pač lastim v garaži in mi je to všeč, da en tak "malček" premaguje 100x večje proizvajalce. Tako po denarju kot tudi po količini ljudi, ki se ukvarjajo z razvojem in pripravo motociklov.


rsv4?

brbr21 ::

Komentatorji na Kanal A/Voyo so na nivoju Raio1,,,beri žalitev za intelekt. Dolga leta sem plačeval €140/leto, ampak vsebinsko in kvalitativno (kao 1080p) čisto premalo za ta znesek. Zato že kar dolgo (tudi vzporedno z ) spremljam TNTsports2 (bivši BTSports). Težko najdeš kaj primerljivega (navkljub občasno nadležnemu Hodgsonu).

Zadnja dirka pa njamiiiii. Upam, da ameri po nakupu MotoGP ne zaserjejo še bolj v smeri F1 kozlanja....raznega prepevanja dirkačev, ocenjevanja spodnjih hlač.... se pa bojim, da bo vseeno šlo v isto smer pobebavljanja športa na nivo WWF, MMA..... mase ljudi in IQ pač ne gredo z roko v roki.

val46 ::

Kayzon je izjavil:

val46 je izjavil:

Plačaš 7€ in gledaš na voyo brez nobenih reklam. Problem rešen. Drugače sem pa vesel da je zmagala Aprilia. Si jo pač lastim v garaži in mi je to všeč, da en tak "malček" premaguje 100x večje proizvajalce. Tako po denarju kot tudi po količini ljudi, ki se ukvarjajo z razvojem in pripravo motociklov.


rsv4?

Nič več...prestar za to "žival" ;) Zdej sem na Shiverju 8-) Ampak še vedno Aprilia ;)
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506602 (3791) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
689055 (6615) Sriple Tix
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013306 (10565) Qrents
»

MotoGP 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547171 (5573) Dr_M

Več podobnih tem