» »

MotoGP 2013

MotoGP 2013

1
2
»

broken/link ::



rossi v corkscrewju po travi mimo stonerja, na koncu zmaga in osvojitev prvenstva 2008.

potem pa pride današnja dirka.
marc v corkscrewju po travi mimo rossija, na koncu zmaga in ... se zgodovina ponavlja? :)

po dolgem času spet dirka, ki me je prikovala pred ekran in nism mogu odvrnit pogleda od dirke. tudi proga izjemno zanimiva, razgibana. super dirka :)

Dr_M ::

Res huda dirka, edino mal mi je zal Crutchlowa, drugace pa vse cestitke Bradlu, res je odvozil odlicno in prakticno brez napake.
Z Marquezom sta prakticno povozila vso konkurenco.

z3ro ::

Sam da Stoner ne bo nikoli mogel pozabit prehitevanja, Rossi pa Marc pa se odlično razumeta kar sta pokazala včeraj po dirki:) Drugače pa fina dirka, zanima me edino kaj bi Rossi lahko na Hondi naredil..

oo7 ::

Stoner je bil jokica vseh jokic zato se pa nikoli ni z nobenim razumel.
Samo, da ni več Stonerja pa je povsod bolj veselo:))
Najbolj še mi je pa zdelo to, ko je Stoner odhajal, ko je hotel dati Marquezu nasvet pa mu je Marc samo rekel jaz ne rabim nobenega nasveta od tebe>:D

Za Rossija navijam od začetka pa do njegove penzije naprej pa za Marqueza novega Rossija:) ampak Rossija kmalu ne bo nihče prehitel;)

z3ro ::

Meni je bil užitek gledat Stonerjevo vožnjo, ampak samo vožnjo:) Vsega ostalega pri njemu nisem mogel. Bo pa v naslednjih nekaj mesecih testiral Hondo v Motegiju.
Tudi sam navijam za Rossija odkar spremljam MotoGP, se pa strinjam da ga bo počasi nasledil Marquez.

tomazic89 ::

Naslednje leto pa do 4-je tovarniski dirkaci na konstruktorja: novica
Each Manufacturer, (including motorcycle manufacturers and chassis manufacturers), can choose to enter up to 4 riders for the season who will participate with "Factory" status.


Ce ze ne pride Suzuki naslednje leto, bo pa tole po moje kar popestrilo dogajanje.

z3ro ::

Crutchlow gre k Dukatiju, na njegovo mesto pa Pol Espargaro. Ne vem kaj Cal študira, naslednje leto bo vozil okoli 7. mesta:) Mogoče je presodila plača, dvomim da bi drugače šel..

Alexius Heristalski ::

Presodila? Misliš pretehtala, odločila.

Also kdaj misli Ducati narediti konkurenčen dirkalnik?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

oo7 ::

Letos naj bi testirali čisto nov Dukati vsaj tako sta rekla na zadnji tekmi tista 2 pametnjakoviča Kastelic in Keržišnik;((

z3ro ::

Alexius, ja :)
Drugače pa Cal skoraj vsak dirkaški vikend pade vsaj enkrat že z Yamaho, pri Dukatiju bodo pa itak rabli 4 rezervne motocikle samo za njega :D Čeprav upam pa da se Dukati izboljša in da bo Cal tudi tam konkurenčen.

Map ::

Upam na najboljše, ampak se bojim zanj, ker je Dukati že marsikomu uničil kariero.

Dr_M ::

Sej bo ducati zdel mel akrapoviceve avspuhe, bodo letel ;>
Heh, ne, ne bodo, dokler imajo makaronarji parklje zraven.

oo7 ::

Rossi spet na koncu ukradel pozornost zmagovalcu:)
Zdaj pa 2 dirke, ki ležijo Rossiju na eni bo zihr zmagal nimam pa nič proti če kar na obeh>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Waw, uspel je Crutchlowa za sabo zadrzat. Cel car :))

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Waw, uspel je Crutchlowa za sabo zadrzat. Cel car :))


Ne Crutchlow ga ni uspel zadržat za sabo Rossi ga je prehitel v zadnjem ovinku;)
Drugač pa ja Rossi je največji car kar se tiče Moto Gp;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Je BIL car, to je res ja.

oo7 ::

Dokler bo po tribunah vse rumeno bo on car. Ima sam več navijačov kot vsi ostali skupaj tudi to je nekaj;)

z3ro ::

Počasi bodo tribune najbrž polne tudi številke 93, še posebej potem ko se bo Rossi upokojil. Čeprav navijam za 46, da ne bo pomote:)

Sriple Tix ::

OK, tole ni MotoGP, ampak vseeno.
Dokaj redno spremljam AMA SBK prvenstvo, BSB, italijansko SBK prvenstvo, endurance z našim Jermanom ter Prosenikom in moto3/2/GP, če naštejem le najbolj znane serije. Tole včerajšnje prehitevanje Lavertyja v zadnjem ovinku Jereza (to je tam, kjer je šel Marquez na silo mimo Lorenza), bi označil za potezo desetletja v vseh kategorijah moto tekmovanj, posebej zato, ker ga je Melandri nekaj krogov prej nagravžno izrinil s piste, saj je pehzde na sredini ovinka vidno popustil pritisk na prednjo zavoro ter se dobesedno naslonil na Lavertyja, ki ga je odneslo prav do peska.

Tu se žal ne vidi najbolje, kako je šel mimo po zunanji strani, zato upam, da se pojavi kakšen boljši posnetek. Tomu pa po lanskem letu, ko je zaostal zgolj 1/2 točke za Biaggijem, od srca privoščim letošnji WSBK naslov!

http://www.dailymotion.com/video/x166yq...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto GP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16526494 (95) Ganon
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506525 (3714) Map
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013206 (10465) Qrents
»

MotoGP 2011 (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
547104 (5506) Dr_M

Več podobnih tem