» »

MotoGP 2011

MotoGP 2011

1
2
»

PrimozR ::

Mja, ko sem videl kako je Stoner navil motor za Spiesom sem popizdil.

Sicer se je pa Misano priemenoval v Marco Simoncelli International Circuit. http://www.autoblog.com/2011/11/07/misa...

Dr_M ::

Me zanima, ce so tudi po Tomizawi kaj poimenovali, ali je to rezervirano samo za italjanske kamikaze?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Super Sonic ::

Ja to je res. Razlika v odnosu je gromozanska. OK, oba sta padla varnostnikom z nosil, ampak od tam naprej je pa razlika. Tole okoli SSa se mi je zdelo precej "ameriško" - drama, drama, drama. Lih to kar on mogoče ni bil, ker je (sem gledal neke posnetke) že od malih nog dirkal na glavo in tak je bil tudi poznan. V glavnem, dirka je bila odpovedana, naslednja dirka vse v znamenju SSa, Švanz na motor, vsi številke 58 (al kolk)... Pr Tomizawi pa nič, dirkal so 250 do konca, potem še MotoGP in nič kej dost od tam naprej. Eno obvestilce je blo, in to je blo to.

Tale serija teh motorjev je tako nora, da kakšen sofisticiran sistem, po vzoru F1, odpade. Vse skupaj je dost amatersko izdelano, sploh v nižnjih serijah, pol pa kokr si simpatičen, pr takih zadevah. Škoda ker letos ni bilo dvoboja v 250 na zadnji dirki.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

Daedalus ::

Jah, a se kdo spomni Rolanda Ratzenbergerja? Kaj pa določenega Ayrtona Senne? Jebat ga, drama gor al dol, eni so pač bolj priljubljeni, ko drugi. In temu ustrezno količino pozornosti/drame pritegnejo.

Je pa bila zadnja dirka res nora. Škoda za tistih 0,015s...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Dr_M ::

Caki, Senna je le nekaj dosegel, ceprav ja, jaz se Ratznbergerja se vedno spomnim, umru je isti vikend.. Senna je bil ze takrat legenda.
Drugace pa ja, imas prav.
Jest se bom Simoncellija zapomnim kot kamikaze, zbil je Lorenzota v tej sezoni, pokvaril celo sezono Pedrosi ipd..
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Moto GP (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
17827879 (554) val46
»

MotoGP 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
506625 (3814) Map
»

MotoGP 2013 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
689076 (6636) Sriple Tix
»

MotoGP 2012 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10013347 (10606) Qrents
»

Moto GP 2007

Oddelek: Loža
61219 (1105) macgajver

Več podobnih tem