» »

Bitdefender AV

Bitdefender AV

alexa-lol ::

hej :) mene zanima kako je rangiran Bitdefender ( http://www.bitdefender.com/solutions/an... ) med antivirus programi. Je dober, je kateri boljši, zakaj?

hvala in lp

shadeX ::

Za bitdefender ne vem, ampak uporabljam Kaspersky že 5 let in nisem imel še enega virusa. No vsaj takega ki bi ga zaznal. Je pa res da pazim kaj klikam in katere strani odpiram. Pomoje si sam, še najboljši antivirusni. :D

Hayabusa ::

Panda cloud.

Anti-virus programi

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

Machete ::

ne Pande.. Jaz jih bom zmetal dol, ko poteče licenca.
Bit defender, nimaš kaj falit. Licence dobiš na ebayu za drobiž.

Hayabusa ::

Zakaj ne Panda ?

Machete ::

Melje preveč opazno, briše file licenčnih programov, pa še na testih se ni nikjer odrezala za v vrh.

Goody ::

http://www.av-test.org/en/tests/home-us...

(Bitdefender, Comodo, f-secure, ...)

Hayabusa ::

Jo imam ne enem bolj starem c2d pcju in tam služi odlično, briše ničesar kar nebi smela, nobene počasnosti in celih par mb prostora zasede.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

DeeJay ::

Avast!

Engineer_ ::

alexa-lol je izjavil:

hej :) mene zanima kako je rangiran Bitdefender ( http://www.bitdefender.com/solutions/an... ) med antivirus programi. Je dober, je kateri boljši, zakaj?

hvala in lp


odličen antivirusni program! Eden najboljših.

Hayabusa je izjavil:

Jo imam ne enem bolj starem c2d pcju in tam služi odlično, briše ničesar kar nebi smela, nobene počasnosti in celih par mb prostora zasede.


sam sem imel s pando velike težave (predvsem z zelo upočasnjenim sistemom). Ne priporočam!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Hayabusa ::

Si prepričan da je bil razlog Panda in ne kaj drugega ?
Ker jaz je na tem sistemu niti zaznam, dela praktično tako hitro kot brez av.

Engineer_ ::

100%, ker sem jo potem odstranil in namestil drug antivirusnik in je delalo normalno naprej.

Lahko da je bila z nečim skregana, vendar me nekako ne zanima. Je dovolj drugih antivirusnikov, preveč da bi se sekiral glede tega zakaj mi točno 1 ni delal dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

shadeX ::

Nabavil sem licenčni bitdefender internet security 2015. Njegov firewall mi blokira FTP dostop (ne iz kakšnega programa ampak ftp narejen kar iz windowsa). Torej če izklopim bitdefender firewall se mi poveže brez problema na FTP, v nasprotnem primeru se mi pa ne.

Gledal sem že v nastavitve od bitdefenderja ampak če hočem dodati izjemo za firewall me vpraša po programu. Kateri je sploh program od windowsa ki "handla" FTP povezave??

Kot drugo imam tudi možnost ki je bila izklopljena in sicer "Windows explorer traffic on FTP". To sem dal na "allow", ampak še vedno ne spusti FTP povezave skoz.

Kakšna ideja?

EDIT: uporabljam windows 8.1.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

SimstrX ::

Leta 2010 mi je neko sobotno jutro BitDefailer s takratnim updatom za 64bit Win tako uničil sistem, kot še noben virus ali črv ali... v mojih 30 letih... Od takrat ga tudi ne povoham več.
Kako je zgledalo? Se vsedeš za računalnik zjutraj, pogledaš obvestilce spodaj desno, da se je BitShit posodobil. OK
Zaženeš Explorerja... BitPiss je zaznal grožnjo in premaknil Explorer.exe v karanteno...!?! Odpreš Chrome... BitRetard je zaznal grožnjo in premaknil chrome.exe v karanteno...!?!

Pomisliš, da si moral stakniti nek novi virus, zato odpreš BitFucyou in poženeš DeepScanAllDrives:

AutoCAD.exe... threat detection
BitDefender... threat detection
WinAmp.exe... threat detection
Slikar.exe... threat detection
My Little Pony.... threat detection
Windows 7 64bit... threat detection

...po samo 10min... 15969545213 threats detected
...blue screen
...restart
...there is no OS installed
...THX Bitdestroyer

"An update pushed out on Saturday for the BitDefender anti-virus software will break 64-bit installations of Windows XP, Windows Vista, and Windows 7. The update results in false positive detection of both Windows system files and parts of BitDefender itself. Hundreds (more like hundred thousands) of users have been left with non-booting systems as a result."

...in da sam sebe zazna kot grožnjo... ultimate Fail. Take napake si antivirusno podjetje enostavno ne bi smelo privoščit.

bambam20 ::

Sam sem na ESET-u in sem zadovoljen. Dela lepo, porabi izjemno malo pomnilnika. Enostavna inštalacija, pregleden.

Mare2 ::

Jaz imam windows defender. Mi še ni pokvaril diska niti programov. Pa tudi virusov še nisem dobil, ker ne klikam vse, kar leze in gre. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

Sej tudi jaz nisem v lajfu še dobil nobenega virusa, ker vem kaj klikam (vsaj da bi vedu ne oz. kolikor se spomnim :) ). Ampak licenca je bila tako mikavno poceni da sem moral kupiti zadevo :D. Zej mam več problemov kot prej. Sem pa imel prej zastonjsko verzijo bitdefenderja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

Jaz imam windows defender. Mi še ni pokvaril diska niti programov. Pa tudi virusov še nisem dobil, ker ne klikam vse, kar leze in gre. :)


Jaz pa klikam skoraj vse kar leze in gre.

Mare2 ::

bambam20 je izjavil:



Jaz pa klikam skoraj vse kar leze in gre.

Ja, saj je OK. Ti kar. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

shadeX ::

V virtualki lahk :P

bambam20 ::

Mare2 je izjavil:

bambam20 je izjavil:



Jaz pa klikam skoraj vse kar leze in gre.

Ja, saj je OK. Ti kar. :)


Napisal sem skoraj in ne VSEGA :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491620807 (19545) mat xxl
»

Antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11332569 (15003) hdx
»

Boljša alternativa AVG Free antivirusnem programu (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6514670 (13055) opeter
»

Zaradi antivirusnega programa stalno zaseden CPU 99% (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5212258 (10986) solatko
»

Najboljši plačljivi antivirus (2011)?

Oddelek: Programska oprema
305739 (4843) krneki0001

Več podobnih tem