» »

Nokia Lumia 925 - Težave pri klicu

Nokia Lumia 925 - Težave pri klicu

Manager ::

Pozdravljeni


Pred kakšnim tednom sem na Mobitelu kupil Nokio Lumio 925 in že imam en problem :). Ko kličem na nekatere stacionarne številke (do sedaj v Ljubljano) mi kar samodejno preusmeri klic na številko "+4415844800 Pomoč za tujino". Na Mobitelu so mi rekli, da ga probam na tovarniške nastavitve ponastaviti in potem spet pogledati. Zanima me ali je že kdo imel takšno težavo?

Drugače (razen manjka Win aplikacij) sem zadovoljen s telefonom.


Hvala za odgovore,
lep pozdrav

Manager ::

Sem že rešil. Državo sem moral nastaviti na Slovenijo, mi je prej ni zaznalo.

Tralala999 ::

Ne vem, če je to ravno rešitev. pojdi pod nastavitve, potem aplikacije, telefon, izklopi pomoč za tujino. LP

Manager ::

Sem klical na enako številko (pred nastavitvami na Slovenijo me je preusmerjalo samodejno na številko +4415844800; v bistvu sem imel nastavljeno na Slovenijo ampak ga nisem prej na novo zagnal ko sem spremenil tako, da mi je ostal pod UK) in mi je po nastavitvah normalno vezalo na klicano številko (me ni preusmerjalo na Pomoč za tujino).

Sem pa tudi izklopil pomoč za tujino. Hvala.

Dober dan ::

Manager, kako si pa kaj zadovoljen s signalom telefona? Ima dobro anteno, ali rad izgublja signal?

Manager ::

Čao

S signalom telefona sem zadovoljen oziroma nič posebnega. Telefon je vredu, edino aplikacij ni nekaj dosti, vsaj ne nekih uporabnih in moti me, da se baterija izprazni po enem dnevu (verjamem pa, da baterija pri takih telefonih ne zdrži kaj dalje).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izi mobil mnenja (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
39586602 (6070) Jerry000
»

Spar mobil (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
490151203 (15924) Steinkauz
»

Telemach mobilno omrezje, kako ste zadovoljni? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5430848 (4194) link_up
»

MMS android

Oddelek: Mobilne tehnologije
162598 (1980) mitkos
»

Tušmobil DA/NE? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16527512 (17127) Reycis

Več podobnih tem