» »

Kateri anti-virus uporabljate? (Večje mreže)

Kateri anti-virus uporabljate? (Večje mreže)

ABX ::

Zanime me kateri anti-virus uporabljate in kako zadeva deluje (mreža z vsaj 50 pc-i).
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

ToniT ::

Inoculate IT od CA.
Enkrat sem namestil, pripravil silent setup, dal zadevo v logon skripto, kjer preveri ali je program nameščen ali ne in nastavil schedule update in pozabil na zadevo.
Vsake toliko časa še malo preverim na delovnih postajah ali so res up to date.

Okolje: NT serverji, delovne postaje večinoma Win98, nekaj win95 in XP.
Zadeva deluje in sem zadovoljen.
Cena je bila za 70 delovnih postaj (+ server) cca 280000 SIT za dve leti.

ABX ::

Tu imamo trend micro zaščito. Mail/Server/Client.

Dobro je ker je nadzor centralen, sicer ni glih 100% centralen vendar uno malo kar je manjkalo sem jaz spisal park skript.

Dobro je ker vedno vem kdaj so mašine update-ane na zadnji pattern in če niso dobim takoj ven spisek.


Edini problem so java skripte ker nimamo zaščito na firewall-u. Sem pa zasledil nekaj novega z zadnjo verzijo klienta okoli tega problema in v zadnjem dnevu nisem še zasledil okuženega "internet temporary folder".


Cene pa ne vem, je pa mastna

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Bremzi ::

Mi imamo malo manjše omrežje (4 računalniki) in uporabljamo Pando Anitivrus.

LP

Highlag ::

Norton AV. Mislim da je neka corporate edition ali nekaj takšnega. To pa od pojava I love u virusa :D

Drugače pa cca 70 pc-jev, exchange server proxy dostop do interneta.

Blisk ::

Pr nas smo meli f-prot, pa je blo samo sranje.
Nakar smo šli na trend micro Officescan, pa nimamo nobenih problemov z virusi, tud z tistimi najnovejšimi, stvar se sama redno updejta, tko da ni panike.

Yohan del Sud ::

Symantec Antivirus Corporate Edition. Šele danes sem ga opazil. Izgleda da dela... :\ cca. 30 računalnikov je gor... Za ceno ne vem na pamet, imam pa nekje cenik na serverju...

ssitcm ::

Sophos Anti-Virus za več kot 1000 PC(Win98, WinNT,Win2000 in WinXP). Strežnik teče na 'mainframe-u' IBM zSeries v zOS(MVS) USS(Unix System Services).
Možna so še druga strežniška okolja.

Mercier ::

Inoculate IT. Edini problem imam, ker je še nekaj mašin, ki so prešvohotne, da bi ga prebavile. Ampak jih bomo skenslali v kratkem.

Blisk ::

no tuki je trendmicro u prednosti, dela tudi na mašinah win95.
Z PANDO pa sem mel samo sranje, ne priporočam.

ToniT ::

Meni dela Inoculate IT na P100 in win95 brez problema.

Mercier ::

No, saj ni problem v programu, problem je v kištah - ne prebavljajo same sebe. (čisti škart, rešeno s pokopališča in brez (resne) funkciije)

SaX ::

Sophos Sweep na cca. 30 omrežjih, pri katerih ima vsako od 30 - 80 računalnikov. Strežniki pa so Win NT 4, Win 2K, Novell 3.xx, Novell 4.xx, Novell 5.xx in Linux. Dela odlično zadnje 3 leta.
SaX

http://comlab.d-mashina.net

Boky ::

A podpira kateri od teh teh programo, da ti preverja samo promet z neta( surfanjem,kazza,ftp,...) datoteke, ki pa so na disku pa naj ne preverja? Pri Notron 2003 mislim da tega ne mores zbirati.

Blisk ::

TRENDMICRO, ki ima centralizirano posodabljanje klientov.
Odlično dela, vse spremljaš prek weba.

ABX ::

Za kontrolo datotek iz neta je potreben anti-virus na firewall-u.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Djuro ::

A mi lahko še kdo pove kako se kaj obnese Panda (mal pro et contra)? Ker nam bo vsak cas potekla licenca za Sophos, s katerim pa zal nisem najbolj zadovoljen (malo svohnejse masine obcasno zmrznejo, se vedno se tu in tam pojavi kak virus).

Boky ::

ABX kateri firewall to podpira oz kako to izvesti?

ABX ::

Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

darkolord ::

Za večje mreže je zelo dober Sophos (firme ga velikokrat uporabljajo)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619715 (8511) fitipaldi
»

antivirus (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
10711670 (9033) frikihamster
»

Antivirus (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
615940 (4965) BigFoot
»

AntiVirus in FireWall

Oddelek: Omrežja in internet
262280 (1835) Predator
»

Na ker antivirus prisegate?

Oddelek: Programska oprema
241408 (1042) matter

Več podobnih tem