» »

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014

Svetovno prvenstvo v nogometu v Braziliji 2014

««
13 / 18
»»

FlyingBee ::

hehhehe, sokomentator, kar sam hoče malo nadomestit glavnega, ampak izpade , milo rečeno, hecno

vsekakor pa Francozi niso za odpisat, me prav zanima kako bo nizozemska, ki ste jo večinoma na 4 mesto dali

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

FlyingBee je izjavil:

hehhehe, sokomentator, kar sam hoče malo nadomestit glavnega, ampak izpade , milo rečeno, hecno

vsekakor pa Francozi niso za odpisat, me prav zanima kako bo nizozemska, ki ste jo večinoma na 4 mesto dali



Ja Protega se vidi, da ni taprav komentator. So pa trije komentatorji na tej tekmi v ozadju se sliši še Francoski ali je Brazilski komentator govori kot bi bil navit ne vem ali imajo isto komentatorkso kabino ali kaj?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

FlyingBee ::

hja, tudi tretjega se sliši, ko rata vroče se še bolj navije, vendar se ga sliši dovolj dobro in res navija gobec, žoga na miru, on pa kot da je ravnokar vratar s trepalnicami obranil

ijn zakaj je tale Benzema kot najboljši?

Zgodovina sprememb…

theBill ::

FlyingBee je izjavil:

vsekakor pa Francozi niso za odpisat, me prav zanima kako bo nizozemska, ki ste jo večinoma na 4 mesto dali


Pomoje so bolj mišljene reprezentance, ki se bodo uvrstile v polfinale, kot končni vrstni red.

oo7 ::

theBill je izjavil:

FlyingBee je izjavil:

vsekakor pa Francozi niso za odpisat, me prav zanima kako bo nizozemska, ki ste jo večinoma na 4 mesto dali


Pomoje so bolj mišljene reprezentance, ki se bodo uvrstile v polfinale, kot končni vrstni red.


Ja to se je govorilo tako kot je bilo napisano.

Imam pa občutek, da bodo spet podaljški>:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Dr_M ::

Ceprav bi skor raje videl, da bi francija zmagala tole tekmo, mislim, da imajo svabi vec moznosti, da premagajo brazilce (itak se bodo spet presvercal, kot so se vse tekme do zdej).

oo7 ::

Dr_M je izjavil:

Ceprav bi skor raje videl, da bi francija zmagala tole tekmo, mislim, da imajo svabi vec moznosti, da premagajo brazilce (itak se bodo spet presvercal, kot so se vse tekme do zdej).



Se popolnoma strinjam s tabo ampak jaz še ne bi odpisal Kolumbije, ker igrajo super nogomet zdaj drug problem bo lahko pa sodnik:|

Dr_M ::

Definitivno navijam za Kolumbijo. Upam, da jih konkretno usekajo po pic...

FlyingBee ::

matr, vedno samo o teh sodnikih, očitno so preveč cik-cak

eh, Francozi premalo odločni, Nemci očitno boljši

Zgodovina sprememb…

Nummy ::

Nemčija zmagala 1:0.

MasterTade ::

Dobra tekma...Navijal sem za Francijo ampak ni šlo :(
Ampak tale obramba Neuerja na koncu haha k bi žogi petko dal...

FlyingBee ::

Benzema učinkovit precej manj kot Girou pri popravljanju svoje pričeske

theBill ::

Nemčija je v prejšnjem krogu nabila Alžirsko B ekipo, zdaj pa še Alžirsko A :P

oo7 ::

Potihoma sem navijal za Nemčijo čeprav mi je žal Francije. Škoda, ker so se že zdaj srečali.

MasterTade ::

Francoze je blo meni največji užitek gledat 2006 8-) sam je v finalu tist makaronar zjebu Zidana

GregiB ::

Učinkovitostproti lepoti... must win... weiter geht's
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

reeves ::

Malo offtopic. Zanimivo, da sem se lahko samo enkrat prijavil na Bet-at-Home, potem pa nič več. Do sedaj nisem imel problemov, čeprav so nekateri kolegi že nekaj časa nazaj omenjali da jim ne dela.

vorantz ::

Tole bo po moje tekma tega svetovnega :O
ze od prve sekunde akcija na polno

Nummy ::

Akcije velik, sam se mi zdi da kolumbijci mal spijo. Upajmo da se v 2. počasu zbudijo, ker imajo zagon.

vorantz ::

Ja slabse igrajo kokainci kot sm pricakoval :P

oo7 ::

Ma naj gredo nekam;((

Nummy ::

Tekma je bla drgač dobra, sam prekrškov pa prekinitev pa pol preveč. Pa seveda kolumbijci zapravil preveč žog. So se pa brazilci mal zbudil, kar je kar "presenečenje" :)

P.S.: matr mi grejo že pošten na jetra teli simulanti... joooooj ko bi jih začel fajn kaznovat... bi se nehal na tla metat pa jokat ko tavelk otroc!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nummy ()

oo7 ::

Upam, da Nemci sesujejo te Brazilce.

errhec ::

Verjetno jim bo sedaj lažje, ko je Neymar končal prvenstvo
Sodnik bi moral včeraj podeliti kar nekaj kartonov, še vedno sem za ogled posnetkov tekme in sankcije za simulante in take prekrške kot je koleno v hrbet ali komolec v glavo.
Par tekem neigranja in finančna kazen pri ponavljanju pa daljša prepoved igranja.
dd

Nummy ::

Mah sojenje včeri je bilo porazno... kar bi moral piskat ni, kar pa nebi bilo potrebno pa je.

galu ::

Plus podla igra Kolumbijcev. Sem prav srečen, da so out, ker bolj spadajo na oder, kot pa na zelenice.
Tako to gre.

oo7 ::

Navijam za Belgijo upam, da jim uspe čeprav bo zelo težka>:D

Nummy ::

Argentinci kar dobr igrajo zaenkrat. Čakamo še 2. polčas, ki upam da bo bolj zanimiv. :)

Outcast ::

Kolk je pa Higuain (ki je pomoje najboljši igralec tekme) med nogami lepo Kompany-ja nat.....take so najslajše poteze:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Outcast ()

FireBurn ::

Zaenkrat se uresničuje napoved perujskih vračev (čeprav sam v to nevrjamem), da bo finale Brazilija-Argentina (zmagovalci Brazilci) :D

oo7 ::

Moja želja za finale je Nemčija-Nizozemska

FireBurn ::

Enako, tam pa naj zmaga boljši :)

klkkkkkkkkkk ::

No jaz sem proti Nemčiji... naj gredo že domov
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Nummy ::

Obleganje vrat kostarike :) lol

oo7 ::

Stare je rekel, da ima Salvador okoli 4 miljone prebivalcev in, da se vsak dan na novo naseli v favele okoli 10.000 ljudi torej se jih v enem letu naseli malo več kot tri miljone in pol?:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Nummy ::

Eh van Persie dan ni za igro... :(

oo7 ::

Nizozemci boljši edino malo sreče jim manjka

MasterTade ::

Matr tole na konc hahahaha svaka čast tipu k je rešu žogo pred gol, čeprov navijam za Nizozemsko

Nummy ::

Robben dobr igral, kostaričani pa se dobr branjo... nimaš kej. Enajstmetrovke... :(

MasterTade ::

Kostarika ma tak žegen :))

oo7 ::

Ma nej gredo nekam te štange. Nehal sem gledat preveč živčn;((

Nummy ::

Nizozemci naprej! Juuhuuu!

drvo ::

Očitno je vedel zakaj je menjal golmana. Čisto vse penale je prečital.

oo7 ::

drvo je izjavil:

Očitno je vedel zakaj je menjal golmana. Čisto vse penale je prečital.


Ja čisto ob vsakem penalu se je vrgel prav. Nizozemci pa vsi zelo natančno ob vratnici razen od Robina Van Persija je bil vratar blizu.
Hvala bogu, da so naprej:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

vorantz ::

Js nekako upam na eu vs juzna amerika finale
katerakoli kombinacija ze bo to :P

negot ::

Moja želja EU finale, :)

Nummy ::

negot je izjavil:

Moja želja EU finale, :)

Tudi jaz navijam za NEmčija : Nizozemska in seveda totaln pokol na igrišču! :D

Čakam da se razigrajo:

Persie - Robben - Huntelaar - Sneijder

Klose - Podolski - Muller - Schweinsteiger

Outcast ::

Dons DEFINITIVNO za Brazilijo, čeprav imajo ob izgubi Neymarja veliko manj šans...še vseen mislim, da se je Scolari zaj.... ko recimo vseeno ni vzel s seboj Ronaldinha: dons bi mu in Braziliji prav prišel.

FlyingBee ::

koherentnost ekipa je pomebnejša od posameznikov, čeprav je to teorijo Zahovič 2002 ovrgel in potrdil ob enem

Dr_M ::

Zdej bodo polni izgovorov, ker nimajo Neymarja. Zgubil pa bodo z njim ali brez njega, ker tok slabe ekipe ze nekaj casa niso imeli.
««
13 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2016 v Franciji (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Šport
41275266 (54313) Sssaga
»

Evropsko prvenstvo v nogometu 2012 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15223124 (19075) jericho
»

Svetovno prvenstvo v nogometu, JAR 2010 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Loža
1901212096 (172905) DarwiN

Več podobnih tem