» »

NLB klik

NLB klik

«
1
2

gansta ::

Zdravo, zanima me kako nakažem denar na drug račun(druga slovenska banka)?

Ker ko izberem "interni prenos v valuti EUR", me sistem na koncu zavrne, da je možno prenos sredstev le v NLB oz. banka Celje..., jaz pa rabim v drugo banko v Sloveniji.

(imam le IBAN)....

lp

kihc ::

Obrazec BN02, št. računa imaš, v sklic pa daj poljubne cifre.
x

gansta ::

Aha, se pravi sklic je lahko tudi 000000000000000000000 ?

lp

kihc ::

Mislim da edino prvi dve številki morata bit 00, pa še za to nisem prepričan. 00-12345 naprimer mora delat.
x

gzibret ::

Sej če ne napišeš, ti mislim da avtomatsko vrže notri datum plačila. Številka računa je pomembna. Tisti sklic je le za evidenco za prejemnika denarja (da ve, od koga in za kaj je prejel denar).
Vse je za neki dobr!

SynTax64 ::

Pri prenosu dam v sklic vedno "datum", sicer pa če se ne gre za podjetje in gre samo za prenos je tak vseeno kaj vpišeš.

gansta ::

Aha, sem nakazal pred kake pol ure, sem dal sklic 00-12345...., bilo uspešno nakazano, ter poknjiženo na mojem računu. Vendar do sedaj še tisti ki sem mu nakazal ni prejel denarja? Mogoče ve koliko časa traja, da dobi?

lp

LuGi ::

Tekom dneva oz naslednji delovni dan

gansta ::

Aha, bomo vidli :)

frikec() ::

Bom malo ukradel temo. Ste že sprobali novega? Kako se vam zdi?

LuGi ::

Všečn

gansta ::

Kakor sem slišal, je polno takih, ki jim ga sploh ne odpre... je pa to "zastonj" testiranje, polno je še pomankljivosti, nekdo je veliko zaslužil->Hermes Softlab

recmajkemi ::

In sedaj bodo zaračunavali večje vsote za uporabnino klika na račun novega dizajna. :|

Resno, kdo ve število uporabnikov klika?

gansta ::

recmajkemi je izjavil:

In sedaj bodo zaračunavali večje vsote za uporabnino klika na račun novega dizajna. :|

Resno, kdo ve število uporabnikov klika?


Kje si to pobral? Ker če je tako grem takoj drugi banki.

recmajkemi ::

Tekst je kurziven, samo predvidevam njihovo naslednjo potezo s ščepcem sarkazma.

CrustyDOD ::

Lahko rečem samo končno.

Ko sem ga prvič probal je bil izredno počasen pa Chrome je za strežniški certificat jokal skoz.

Včeraj je prihajalo do počasnosti zaradi tega, ker je ogromno uporabnikov preizkušalo delovanje novega NLB Klika. Prejšnjo najvišje število vstopov uporabnikov na uro smo namreč presegli za dva in polkrat.

Kar se tiče strežniškega certifikata je naš izdajateljski certifikat agencije ACNLB objavljen v seznamu izdajateljskih agencij, ki ga pripravlja Microsoft in v kolikor bi vstopili z Internet Explorerjem bi se vam avtomatsko namestil s strani sistema "windows update". Ker pa dostopate z drugimi brskalniki pa si morate certifikat namestiti sami. Objavljenega pa imamo na strani http://www.nlb.si/ac-nlb-identiteta-ac-...

klemenSLO ::

jebemtiš...nov klik... ob pogledu nanj se mi kar oko orosi...
Še posebno ko vidim stanje na računu...
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

gansta ::

haha, jaz mislim da so se zmotili ker je premalo 000 na koncu zneska :D

jest10 ::

A še komu ne dela novi klik v Semonkey 2.04/2.05 brskalniku?
Po prijavi dobim tole:



Testerano na treh računalnikih

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

karafeka ::

Meni na operi 10.60 build 6347 na i686, 2.6.23-gentoo-r9, dela normalno.

A kdo ve zakaj se ne vidi račun iz katerega si dobil nakazano ?

LuGi ::

Še nikol se ni? Razen ce si dobil preko BN-02 plačilo,...

Prek internega prenosa ne vidis iz kerga racuna si dobil denar

Tr0n ::

gansta je izjavil:

Kakor sem slišal, je polno takih, ki jim ga sploh ne odpre... je pa to "zastonj" testiranje, polno je še pomankljivosti, nekdo je veliko zaslužil->Hermes Softlab

Hermes ni nic kaj zasluzil, ker ga ni vec. Zdaj smo Comtrade. ;)

http://www.comtrade.com/

karafeka ::

LuGi je izjavil:

Še nikol se ni? Razen ce si dobil preko BN-02 plačilo,...

Prek internega prenosa ne vidis iz kerga racuna si dobil denar


Mah, sem ugotovil, da če dobiš nakazilo ali pa ti nakažeš preko sepa naloga, potem se vse vidi.

Trdi ::

Fantje, a ma se kdo problem, da mu Opera 10.53 ne odpre javascript linkov v Kliku? Posledicno ne morem klikniti dveh znakov na tipkovnici pri posredovanju narocila. Tudi nekaj drugih java linkov v kliku ne dela sploh, kot da ne bi kliknil. Bi rad stestiral se na kaksni drugi strani ampak ravno ko se ti mudi, ne mores najti enega javascript linka izmed vseh 100 milijard na netu pa da se na glavo postavis.

http://www.javatester.org/javascript.ht...

Tole mi tudi pravi, da javascript je enabled, ampak se vedno bi rad se dejanski link da kliknem in se nekaj zgodi. ;(
Trdota d.o.o.

Trdi ::

Okej, zdaj sem omogocil popup v Operi in omogocil tudi da se odpre konzola v primeru napak. Torej ko kliknem na nek javascript link v Kliku, mi konzola napise tole:

Uncaught exception: ReferenceError: Undefined variable: popupTitle
Error thrown at unknown location in program code:
/* no source available */

A je mozno, da je to res napaka v kliku? Dvomim...
Trdota d.o.o.

Gandalfar ::

Je ja. Poglej si kako slabo majo spisan javascript.

Trdi ::

A to resno? Kaj je torej resitev in zakaj ostali te napake nimajo? Ce hoce kdo probat, naj gre v Klik/Narocila potem pa naj klikne na link "Podrobnosti o NLB stroskih" na primer. To je nekaj, kjer dobim to napako.

Ampak tezko verjamem, da gre za napako v sami kodi tega linka, Gandalfar, in sicer zato, ker se to pojavlja pri vseh javascriptih v Kliku. Edino ce je kaj narobe pri nastavitvah za celotno stran, ker je res, da recimo javascripti na rtv strani delajo normalno. :|
Trdota d.o.o.

zagi123 ::

Kje je bolj pametno uporabljati NLB Klik, prastar računalnik z win98 brez AV +ie ali XP SP3 z avastom 5+firefox?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zagi123 ()

bluefish ::

Jasno je, da drugo varianto.

_Enterprise_ ::

nekej me zanima, imam namreč teto ki ni glih najbolj spretna z računalnikom in mi ni povedala, da ima certifikate gor, preden sem jest mirno formatiral vse diske. zdej NLB naj bi ji že ob registraciji na njen e-mail poslala neko kodo, s katero lahko še enkrat zahteva certifikate, ampak zdej pozabla je tud ker mejl ma, password, baba pač. a lahko oni še kej naredijo glede tega, torej da ji na nov mejl pošljejo s tem da ona predloži kakšne dokumente, al bo treba 20EUR plačat za nov račun?

Zgodovina sprememb…

Senitel ::

Bo treba še enkrat plačat... Certifikat se izvozi pred takimi posegi. Tisti link za prevzem velja samo določen čas in, če ga prevzameš, potem ga ne moreš prevzeti še enkrat.

Duhec ::

Vprašaj jih, ker podatkov/emaile boš težko restavriral nazaj, da bo berljivo.Ali pač pretehtaj časovno jebancijo okoli reševanja.
Sicer pa, ne sekiraj se, ker bo to redko, da bo ženska zagonila samo 20EUR.:D

Looooooka ::

Klices tja in prosis tistga administratorja ce lahko se enkrat posljejo mail.Rec da je providerju mail server nagajal in pac nisi dobil maila.

St235 ::

Saj niso neumni, seveda bodo videli ali je bil certifikat že enkrat rpevzet. Tudi ko certifikat prevzameš obtoječi link in koda nista več veljavna.

Pokličeš na banko (če ima teledom pokliči tja) in bodo poslali nov certifikat. Vsa zadeva traja 3-4 dni, računajo pa 10EUR. Razen če je certifikat starejši od enega ali dveh let potem se to šteje za redno menjavo in je zastonj.

harvey ::

če je certifikat starejši od enega ali dveh let potem se to šteje za redno menjavo in je zastonj.


Za stroške obnove certifikata bomo po veljavni NLB Tarifi bremenili vaš temeljni račun. Lep pozdrav NLB d.d

To pa znese 6.26 EUR.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

klemenSLO ::

A vam dela klik na chromu 10?
meni javi napako: ERR_CERT_UNABLE_TO_CHECK_REVOCATION
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

slatibar ::

Google Chrome 11.0.686.3
Danes:
Prvič je tudi meni javilo isto napako.
Drugič: DELA!
Plačal položnico.

klemenSLO ::

SM dal 11 beta gor in dela BP.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

Looooooka ::

St235 je izjavil:

Saj niso neumni, seveda bodo videli ali je bil certifikat že enkrat rpevzet. Tudi ko certifikat prevzameš obtoječi link in koda nista več veljavna.

Pokličeš na banko (če ima teledom pokliči tja) in bodo poslali nov certifikat. Vsa zadeva traja 3-4 dni, računajo pa 10EUR. Razen če je certifikat starejši od enega ali dveh let potem se to šteje za redno menjavo in je zastonj.

Ah zgleda sem falil, da ga je ze prevzel :)

chucki ::

Da izkoristim temo, po formatiranju računalnika sem inštaliral klik, ampak mi pri vstopu tega napiše :

Napaka!
Pri preverjanju prijavnega obrazca je bil zaznan neveljaven, najverjetneje pretečen varnostni žeton. Prosimo, da se poskusite prijaviti ponovno.

to se zgodi, ko vpišeš geslo in se hočeš prijaviti v sistem..

Rešil, imel sem napačen time zone :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Spider9 ::

kako se potem nakaže nekomu denar na TRR? rabim namen, št računa, znesek, naslov, naziv ter kraj. Drugo pustim prazno oz nafil 000 not kakor sem prebral, drži?
LP

gendale ::

greš na plačila in prenosi -> plačilni nalog upn/sepa -> in izpolniš tisto za namen in referenco daš lahko karkoli (pač kot sta zmenjena s prejemnikom)

če je prejemnik tud pri nlb greš pa na plačila in prenosi -> interni prenos med računi -> interni prenos med računi v evrih in izpolniš tisto

rabiš samo št računa in namen, pa za razliko od upnja je tole takoj
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Spider9 ::

no sm kr prek plačilnega naloga (tisto za polžnice), ker interni prenosi mi ne prime, javi neko napako blabla. mende bo :)
LP

klemenSLO ::

Če sklica nočeš/nimaš izbereš NRC
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

integral15 ::

Zdravo imam eno prosnjo prosu bi za pomoc pri nakazilu trgovini. Uporablam UPN/SEPA pa mi ni jasn kaj naj napisem pod referenco placnika in prejemnika. Hvala

fosil ::

Če ti nakazuješ in si fizična oseba pod referenco plačnika ne rabiš nič pisat.
Referenco prejemnika ti pa ponavadi napišejo na računu, če res nimaš pa običajno lahko napišeš kar številko računa.
Tako je!

integral15 ::

Placati nameravam trgovini AGT sam ni nikjer referencne stevilke. Prek klika nism se nkol placeval zto sem zgubljen.

ToniT ::

Pol pa napiši številko računa za referenco!

integral15 ::

Kaj pa pri placniku storim enako ?

Dami ::

Referenco plačnika pusti prazno (jaz je še nisem nikoli vnesel). Referenca prejemnika je pa ponavadi navedena na (pred)računu, ki si ga dobil (like 00-123456.. recimo), če pa plačuješ navadne položnice je pa ponavad nekaj 12-123456... Če je nimaš nikjer, vpiši 00-(številko računa/naročila).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10722545 (1376) Tomas 33
»

NLB Klikin (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
16141419 (5126) Machete
»

Referencni sklic

Oddelek: Loža
122508 (2225) Miha 333
»

Internetno bančništvo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7419063 (14749) Tilen
»

E-bančništvo?

Oddelek: Loža
344356 (3258) fosil

Več podobnih tem