» »

Najem stanovanja v Angliji

Najem stanovanja v Angliji

stalker ::

Z eno družino sem dogovoril za varovanje njihovega otroka, ker pa ne morem bivati pri njih, so mi poiskali stanovanje. Zanima me, na kaj vse moram pazit pri najemu, da se ne zafrknem in da ne bo to samo zelo drag izlet v UK. Družina me je kontaktirala preko aupair.com strani in se misli preselit v Anglijo, ko dobim stanovanje. Kakršnekoli informacije so dobrodošle.

To je email agencije za najem:

Thank you for contacting Craigs House company, i am aware of your interest to occupy a room in one of our available apartment located in 56 Lodge Road, Southampton, Hampshire, SO31 6RG United Kingdom.
The rent is 372 pounds Monthly and you are required to pay 1 month rent deposit in advance with the refundable security deposit of 500 pounds and the security deposit is refundable at the end of your rent contract. In most cases we refund the security deposit 2 weeks after move in
You can see more details and pictures of the apartment on http://hampshire.craigslist.co.uk/apa/4...
The apartment is a one room apartment in a shared house so you will not be sharing your room and it's facilities with anybody since all the rooms have there private facilities like toilet, bathroom, kitchen, fridge/freezer, cooker, microwave, washing machine and tumble dryer and so on.
You will be expected to pay a total sum of £872 as 1 month advance deposit require and the refundable security deposit on the apartment before the Lease Agreement and a rent receipt can be issued to you.
We already have offers for the apartment so you have to pay the deposit right away so that we can secure the apartment for you as we cannot guarantee you of the apartment without the deposit. However the accepted payment methods are Credit card payment, Ukash payment, Bitcoin payment and Perfect money payment and you will be expected to complete the advance rent deposit to us and have a rent receipt issued to you immediately your payment is confirmed.
So do let me know if you have my confirmation so that i can send you the payment details to enable you complete the advance deposit.
You will send us a scan copy of the payment receipt via email as soon as you make the payment and i will send you the Lease Agreement to be signed by you as soon as we receive the receipt of your payment.
Kindly provide us with the details below immediately for the preparation of your Lease Agreement.
-FULL NAME:
-YOUR EXACT ARRIVAL DATE:
-YOUR DEPARTURE DATE:
-YOUR CURRENT ADDRESS:
-SCANNED COPY OF YOUR ID-(INTERNATIONAL PASSPORT OR DRIVER"S LICENSE):
-PHONE NUMBER:
Best of Luck,
N:B: For more details, contact our customer service help line via skype id apartment2let

Invictus ::

Naj plačajo za najemnino. Pol te pa boli. Samo da to ni tvoj strošek. Kasneje ti je pa tako ali tako vseeno.

Ne smeš pristati na to da sam plačuješ najemnino. Sploh ker so te oni poiskali in ne ti njih ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Kaboom ::

to je SCAM! beri:
http://www.scamwarners.com/forum/viewto...

zlato pravilo: ne kupuj / najemaj (placuj) necesa vnaprej, brez da ne vidis kaj kupujes! sicer zgleda pade ves tvoj izlet v vodo, vsaj s to druzino. ampak ce se selis, vedno isci stanovanje ko si ze enkrat tam!
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

Invictus ::

BTW. tole je sumljivo da se bodo preselili, ko se boš ti preselil ?!?!?! Pozabi na to ... Ali pa reči naj ti plačajo stanovanje. Obvezno zahtevaj kontakte lastnika stanovanja da ga lahko pokličeš.

Če boš že šel tja, vzemi nekaj keša če te bodo zajebali. Tako boš tam malo na počitnicah. Tam pa pojdi v Travelodge hotele. So poceni, pa vedno je kaka soba fraj. Tudi en dan prej. Za nazaj pa lepo karta preko EasyJet. Enosmerna ni toliko dražja od povratne.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

stalker ::

Kaboom je izjavil:

to je SCAM! beri:
http://www.scamwarners.com/forum/viewto...

zlato pravilo: ne kupuj / najemaj (placuj) necesa vnaprej, brez da ne vidis kaj kupujes! sicer zgleda pade ves tvoj izlet v vodo, vsaj s to druzino. ampak ce se selis, vedno isci stanovanje ko si ze enkrat tam!


Popolnoma iste maile sem dobil tudi jaz. Sumljivo mi je bilo že pri višini žepnine in zakaj mi v bistvu nočejo oni plačati stanovanja, kar sem jih tudi vprašal in jasno, niso odgovorili. Bom poiskal kaj drugega.

vorantz ::

Definitivno scam
se posebi ko vidis da sprejemajo bitcoine :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nigerijci še vedno harajo po bolhi

Oddelek: Loža
247203 (6128) sarma832
»

Pošiljanje paketa v Nigerijo (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
8923682 (13567) St235
»

Nokia n95 8GB verzija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
9214241 (2375) gasperxp
»

Mednarodna prodaja!

Oddelek: Loža
424839 (4192) razzor
»

Kje je fora takih mailov, ki jih dobivam?

Oddelek: Loža
122680 (2293) Sandi79

Več podobnih tem