» »

Katero miško do 30 eur?

Katero miško do 30 eur?

Goran's Blog ::

Pozdravljeni.

Enostavno vprašanje katero miško do 30 eur?


Lp

shadeX ::

Zakaj jo boš uporabljal? Pisarniško delo, Gaming, Mešano...?

Goran's Blog ::

shadeX je izjavil:

Zakaj jo boš uporabljal? Pisarniško delo, Gaming, Mešano...?

Večinoma je pisarniško delo, 2x-3x letno mogoče kakšen špil, aja najbolje pa da je na žico.

bluefish ::

Če je res nujno, da je žična, Logitech M500. Pred nakupom seveda testiraj, če ti paše v roko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

shadeX ::

Odlično. Potem ti priporočam tole miško. Jo imam jaz že cca 1 leto, tudi punci sem jo kupil. Med drugim je tudi lepe oblike, lepo pade v roko, za spreminjat DPI imaš "on the fly". Ima 5 gumbov..itd.

Leprechaun ::

shadeX je izjavil:

Odlično. Potem ti priporočam tole miško. Jo imam jaz že cca 1 leto, tudi punci sem jo kupil. Med drugim je tudi lepe oblike, lepo pade v roko, za spreminjat DPI imaš "on the fly". Ima 5 gumbov..itd.


+1, Tudi sam jo imam že okoli 10 mesecev in sem izredno zadovoljen. Je pa primerna tudi za večje dlani :).
*************************************************************

Goran's Blog ::

Zanimiva dale od gigabyte, ubistvi bi nekaj takega rabil. Do sedaj sem imel od ACME je bila uredi miška, 5 dodatnih gumbov, sicer stara 6 let in je šla žvižgat rakom.
Bom šel pogeldat če majo kaj v bigbangu čene jo naročim :)
Ker nisem kupoval miške že 6 let, koliko časa zdržijo pa brezžične miške? Baterije in to? Lp

Zgodovina sprememb…

Engineer_ ::

pol leta do 1 leto zdržijo baterije minimalno, če imaš kolikor toliko dobro miš. Če imaš odlično pa 1-2 leti.

obišči comshop v Ljubljani. Tam so nekoč imeli razstavljene gigabyte miške, morda jih še imajo. V big bangu ne pričakuj da boš zagledal karkoli drugega kot logitech, so preveč "fini" da bi karkoli drugega prodajali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Goran's Blog ::

Hehe, ok bom šel pogledat compshop;)

Hvala vam


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32068353 (7053) yayo
»

Gaming miška

Oddelek: Kaj kupiti
376070 (4693) BorutK-73
»

Žična ali brezžična miš

Oddelek: Kaj kupiti
91529 (1371) SmeskoSnezak
»

Test Logitech MX Revolution

Oddelek: Novice / Ostale najave
455780 (3171) djordjevic
»

Katero miško kupit?

Oddelek: Kaj kupiti
262837 (1973) hrcek

Več podobnih tem