» »

Zunanji tv tuner

Zunanji tv tuner

t-zonaz ::

Torej, na vikendu bi rad gledal tv. Na žalost ne morem odnesti svoj tv, ker ima samo mpeg2 sprejem. Rad bi lovil preko sobne antene.
Druga varianta je, da bi nesel gor laptop in gledal preko tv tunerja. Ker nimam pojma o teh tv tunerjih, me zanima če ima kdo izkušnje in bo delovalo s spodnjima dvema
http://www.mimovrste.com/artikel/268000...
http://www.mimovrste.com/artikel/268003...

pa kateri bi bil boljši.
t-zonaz

t-zonaz ::

A sm jst narobe razumel to. A sploh je ta tuner za sobno tv in laptop.
t-zonaz

nightbird ::

dobro si razumel. so to pravi tunerji za antene. vendar prej sprobaj če ti sploh lovi kaj antena tam, ker mora biti kar vredi sprejem, da to preko poceni tv tunereje aka trust lepo deluje.

t-zonaz ::

OK, bom probal. Verjetno pa je tisti z anteno boljš lovi.
Hvala
t-zonaz

-žiga- ::

Si že kaj ugotovil?
Tudi sam gledam tega iz tvojega prvega linka, pa me zanima kako se obnese.

Utk ::

Naroči najcenejšega iz Kitajske, delajo glih tako, ostanek pa investiraj v anteno, ker s to ti ne bo lovilo nič. Razen če si res blizu oddajnika in ga vidiš s prostim očesom.
Imam 2, enega kupljenega pri nas, firma, in poceni kitajskega, nobene razlike ni. Pač delata. Tudi v tistega, ki nima priložene antene, seveda moraš vtaknit anteno. S priloženo pa itak nič ne lovi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

kraljevi ::

Sedaj mam pa se jaz eno vprasanje k se ze o tem pogovarjamo. Trenutno sem narocnik pti total tv ker drugega ne dobimo (tudi internet je mobile). Seveda so mi ali sd resiver za satelitsko anteno moj tv pa niti skarta nima. Sedaj bi pa kupil raje tv tuner pa kar satelitsko anteno bi gor priklopil.
Ali se to sploh da?
Ce bi vzel zunanjega, a bi ga lahko priklopil direktno na tv? Predvidevam da ja, kere programe bi mi lovilo?
Sej bi probal sam ni toliko denarja da bi kupil tv tuner za 130 eur da mi potem nic ne dela...
Kak predlog bi koristl. Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lidl in vračilo blaga

Oddelek: Loža
242550 (1863) Sims
»

TV tuner - sočasno gledanje enega in snemanje drugega kanala

Oddelek: Kaj kupiti
74522 (3443) sokel
»

TV Tunerji - Kako naj se odločim?

Oddelek: Zvok in slika
303428 (2861) zzan
»

POP TV in A KANAL sta danes začela z oddajanjem v 1. MUXU!

Oddelek: Zvok in slika
475795 (3995) Hardstyle
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509838 (7647) edublin

Več podobnih tem