» »

Litecoin

Litecoin

««
4 / 15
»»

SasoS ::

Mislim da si zgrešil zadnji diff up. ~1000kH/s naredi samo okoli 0.5 LTC/dan.

frudi ::

DejaVu je izjavil:

Glede na to, da se z 7850kami da dosečt 350kH/s in da jih kupis za 120 eur na kos, mislim da se ni prepozno.

Bomo vidli, kaj se da naredit iz treh 7850 - 1000kH/s pri trenutnih razmerah pomeni 30 eur na dan -> 900 eur na mesec, to pa je ze lepo :)

S tremi 7850 boš pri trenutnih razmerah naredil 0.5 LTC oziroma ~13€ na dan. Poleg tega moraš računati, da se bo težavnost v prvem mesecu verjetno zvišala za 100-200% (če cena LTC ne pade), torej realistično računaj na ~10 LTC v prvem mesecu (če začneš DANES, sicer pa kak LTC manj za vsakih 3 dni zamude) in kakšno polovico do dve tretjini manj vsak naslednji mesec, dokler v roku nekaj mesecev težavnost ne dohiti cene. Pričakuj 15 do 20 nageneriranih LTC, preden težavnost naraste do meje profitabilnosti.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

DejaVu ::

druge valute imajo boljše ratinge

amacar ::

Preizkusil sem že več variant, pa nikakor ne začne minati, zato bi prosil za navodila, kam se registrirati, kaj inštalirati, ter kako pognati. Hvala

Loocas ::

frudi je izjavil:

Poleg tega moraš računati, da se bo težavnost v prvem mesecu verjetno zvišala za 100-200% (če cena LTC ne pade)


težko.. dificulty raste v bistvu zelo počasi.. vsepovsod zmanjkal graf :P
Matev - najslabši troll vseh časov

Assass1n ::

Grafične je božiček pobral pa kakšno tud miklavž.
Amacar http://cryptojunky.com/blog/2013/03/26/...
Po temle sem jaz zalavfal, rabiš malo da vse poštudiraš kaj kej pomeni, da veš zakaj se gre pol pa ni težko.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

amacar ::

Assass1n je izjavil:

Grafične je božiček pobral pa kakšno tud miklavž.
Amacar http://cryptojunky.com/blog/2013/03/26/...
Po temle sem jaz zalavfal, rabiš malo da vse poštudiraš kaj kej pomeni, da veš zakaj se gre pol pa ni težko.


Hvala, dejansko prvi tutorial pri katerem je Mhash večji od 0.0, ampak tule minam bitcoin ne? Poznaš kaj pametnega za litecoin? Še vprašanje, kam lahko ta "denar" spravim iz mining poolov in na kakšen način. (Sem sicer inštaliral litecoin wallet ampak nikjer ni videti možnosti registracije)

Assass1n ::

http://cryptojunky.com/blog/2013/03/12/...

Napačen link sorry, v denarnici imaš nekje da klikneš za nakazila tak dolg niz črk in številk ga potem kopiraš na strani coinotron in ti nakazuje gor. LSGsmvmBgL7GhSm8buiaLmHMWTV1SSf6Ru lahko men nakažeš par kovancev, tkole zgleda :)
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

amacar ::

Hvala, sam na žalost coinotron ne sprejema več registracij.
Ja, pa ni potrebno nobene registracije? Kako potem ko recimo zamenjaš računalnik preveriš stanje na računu?

Assass1n ::

Skopiraš vse datoteke kjer imaš instaliran wallet na drug računalnik pa je.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Machete ::

wallet.dat od takrat ko si namestil denarnico moraš imet.
Nahaja se v users/tvojamama/appdata/roaming . če maš winse
To je vse česar ne smeš izgubit.
Če na drugem pcju odpreš denarnico, spraviš ta file v to mapo (prepišeš) in imaš stanje, ki je v tej denarnici.
Za mining provaj multipool. Men je ok, razen da včasih ni dosegljiv, verjetno ker kaj štelajo ali dodajajo nove valute..

amacar ::

Hvala, sem multipool že včeraj probal, pa očitno ravno takrat ni bil dosegljiv, pa sem pač mislil da ne deluje.

amacar ::

Še eno vprašanje, trenutno sem vseskupaj pognal na laptopu, pa mina samo 11Mhash/s, pa pod shares še nimam nobenega accepted (recimo v roku 45min). Je to preslaba grafična in na ta način sploh ne bom nikoli nič naminal, ali je to le naključje.

Roadkill ::

... Bere se, kot da trolaš, ampak za vsak slučaj.

11 Mh/s pomeni, da boš v 30ih dneh (24ur na dan!) zaslužil približno $6, kar je precej manj, kot te bo stala elektrika.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

amacar ::

Res se tak bere, ampak sem napisal trenutno, potem bom že poganjal na 560ti grafični, za elektriko me ne skrbi je "plačana". (na multipool se na port 7777 poveže, samo za LTC na port 3334 pa ne, je potrebno še kaj druga nastaviti?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Kenpachi ::

Wut. Bi rad videl laptop, ki mina po 11Mh/s O_o
Zaraki Kenpachi.

traks ::

Ali obstaja kakšna stran za nakup LTC/BTC podobno kot bitstamp samo da ne zahteva verifikacije?

SkIDiver ::

kraken, če vpišeš vsaj naslov, brez skenov dokumentov.

Roadkill ::

Kenpachi je izjavil:

Wut. Bi rad videl laptop, ki mina po 11Mh/s O_o


Sem privzel, da je mislil kh/s. :)
Ü

traks ::

Sam zdi se mi nekam sumljivo da zahtevajo vse te osebne podatke

Kenpachi ::

Roadkill je izjavil:

Kenpachi je izjavil:

Wut. Bi rad videl laptop, ki mina po 11Mh/s O_o


Sem privzel, da je mislil kh/s. :)



Pffffft.
Zaraki Kenpachi.

DejaVu ::

5 eur na mesec :D

Zdaj ko spremljam malo alt coins zadnje 3 dni ugotavljam da vsake tolko časa kakšna valuta popne visoko (zaradi difficulty, ker se tolko zniža). Kaj multipooli upoštevajo samo difficulty ali tudi exchange rate. Multipool bi bilo najbolje da upošteva samo difficulty, za exchange rate pa je treba met kako posebno orodje da menja takrat ko se splača.

Katere multipoole uporabljate?

Machete ::

enega in edinega

DejaVu ::

subby ::

11Mh/s mu piše zato, ker nima nastavljenga --scrypt, ki je potreben za minanje LTC. Pa tud če bi vklopil scrypt, z nvidio ne bo nič dosegel, še posebej z mobilno.

Aston_11 ::

DejaVu je izjavil:

https://www.multipool.us/ ?

Tam moraš za vsako valuto narediti svoj wallet? Kje? Takoj, ko začneš/se prijaviš ali lahko to odložiš?

DejaVu ::

Verjetno ne, takrat ko hočeš dol potegnit :)

Machete ::

Saj multiwallet (še) ne obstaja. Naslov rabiš met vpisan pa seveda ko želiš potegnit kovance v denarnico.
Vpišeš pa kadar želiš, seveda. Minaš lahko vseeno.

teslam2 ::

Difficulty History
Date Difficulty Change Hash Rate
Dec 06 2013 2,219 12.93% 63,534 MH/s
Dec 03 2013 1,965 13.30% 56,259 MH/s
Nov 30 2013 1,734 13.89% 49,654 MH/s
Nov 27 2013 1,523 2.46% 43,597 MH/s
Nov 24 2013 1,486 3.99% 42,552 MH/s


naslednji skok cez 2 dni + 15%

DejaVu ::

A minate kaj folk? Na katerih poolih? Ta multipool mi ni najbolj všeč, prepočasen je včasih in potem workerji ne dobivajo dovolj dela.

Miningpool.co je kul.

Buggy ::

GIVE ME COINS sem ja zahaklal

subby ::

Pa je ok pool? Jaz sem trenutno na coinotronu, razmišljam da bi menjal, ker imajo visoke provizije.

DeeJay ::

za LTC je cool WeMineLTC.com ... je brez provizije in obstaja že kr neki časa.

DejaVu ::

Kaj to vsi samo LTC minate? A se ne splača drugih valut bistveno bolj (za 2krat nekje)?

MrX ::

A se kdo spomni kaj se je zgodilo z vrednostjo Bitcoina, ko so prisli na trg ASIC minerji?

Ker naj bi bili prototipi za LTC ze kmalu tu...

fightfight4 ::

ASIC minerji za litecoine baje ne bodo tako učinkoviti. Sicer pa enga napovedujejo sredi 2014 tako da je še dovolj časa, sploh glede na dejstvo, kako se zna vse skupaj zavleči... ni nobene garancije, da bodo vn res takrat prišli.

fightfight4 ::

Na btc-e.com imam kodo za 175.99845006 USD kar je približno 140EUR. Če kdo želi denar na btc-e.com se lahko dogovorimo, da mi znesek nakaže na TRR jaz pa mu dam kodo... mislim, da bo denar na btc-e.com prejel tako saj je bila koda generirana instant...

* slabo pretvorbo iz EUR na USD imajo na btc-e.com :/ sem zamenjal 140EUR v USD in preveril koliko znese 176$ in je po google to le 128EUR :/ Torej na račun zato želim 130EUR kar je še vedno ugodno glde na to kakšne provizije so pri ostalih načinih...

Zgodovina sprememb…

MrX ::

jaz vzamem ce vzames paypal

fightfight4 ::

MrX je izjavil:

jaz vzamem ce vzames paypal


Lahko, čeprav se bom zdle mogoč z enim zmenu za dnar. Te kontaktiram, če si premisli...

fightfight4 ::

Samo tako za info. BTC-e code je ZAKON! Generiraš jo v 5 sekundah in tkoj k jo nekdo z drugim računom vpiše v svoj račun dobi nakazan denar. Torej 10 sekund pa je denar na drugem računu.

Na voljo imam še 100.9985$ za kar želim 75EUR, lahko na paypal...

fightfight4 ::

Ves denar je že na novih računih. Dobro ga unovčite ;)

Zgodovina sprememb…

MrX ::

ravno trejdal s fightfight4

če kdo proda še kakšen denar na borzah ali coine se priporočam

DejaVu ::

Vsi pooli za altcoine so tak, tak.. dosti rejectov (v intervalih, ko hash rate celega poola pade) in podobne težave. Jao. A obstaja kak SLO pool?

gslo ::

ob tej priložnosti bi čestital vsem vztrajnim geekom, ki si bodo za veseli december lahko privoščili kak kos elektronike več, kot sicer. :-D

OLE! Kriptovalute = better than sex. At the moment. :-P

BTC-e je moj homepage. :-D

btw, ROFL! sexcoin? https://twitter.com/3dsculptor/status/4...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gslo ()

traks ::

Na https://alpha-t.net/ naj bi kmalu začel sprejemati prednaročila za ASIC minerje.

Mislite da se splača naročiti to?

DeeJay ::

Men to smrdi po nategu.

Buggy ::

sam 2694.72 Network Difficulty je pa ze kar dost hud, ce racunamo da je 14 dni nazaj bil pol manjsi. Ce bo slo tako naprej in bo vlauta stagnirala, tole rudarjenje ne bo prevec produktivno:(

Sem zamudil ocitno tako z nakupom LTC-jev (ko so bili se 5$ sem cincal) in kot kaze sem zamudil tudi z rudarjenjem...damn, bo treba zdej minat namesto LTC bolj FTC-je in cakat, da se spekulanti tudi to feathercoin cybervaluto dvignejo za parkrat >:D

fanboy555 ::

Prodam 1.5 LTC:), če kdo potrebuje.
Kontakt na ZS.

Machete ::

Na FTC jaz ne bi preveč stavil. Zakaj? Pojma nimam. Feel. Jih bom pa vseeno obdržal ene 200 in pozabil nanje.
Za ZTC WDC PPC imam več upanja. Zakaj? Pojma nimam.

SasoS ::

Buggy je izjavil:

sam 2694.72 Network Difficulty je pa ze kar dost hud, ce racunamo da je 14 dni nazaj bil pol manjsi. Ce bo slo tako naprej in bo vlauta stagnirala, tole rudarjenje ne bo prevec produktivno:(


Zakaj bi valuta stagnirala? Večji diff pomeni več rudarjev, ravno obratno? Če rudarji nehajo rudarit, gre pa diff dol doker spet ne rata produktivno. Poleg tega večji diff pomeni da tudi sama valuta sledi višjim cenam, drugače se cena hitro zniža zaradi dumpanja minerjev...
««
4 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rudarjenje kriptovalut, ce je elektrika zastonj

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
218216 (3855) svedr
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
379987 (7659) krefi
»

DOGe Coin (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Loža
1997224110 (146866) matjaz82
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414140 (12498) mmzzor
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7815771 (12803) papasmrk

Več podobnih tem