» »

Litecoin

Litecoin

««
3 / 15
»»

Vesoljc ::

trenutno je 100ltc = 3.7btc, zadnji btc je sel za 680e, se pravi je en ltc vreden cirka 25e.
recimo,
https://vircurex.com/
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Vesoljc ()

Machete ::

http://www.cryptochart.com/LiteWatchUsd...
To je cena. Koliko jih lahko kupiš pa ne bo problem zračunati.

PS: Malo sem nezadovoljen z Multipool-om. Dol pade vsaj dvakrat na dan za konkreten čas.. Je to običaj tudi pri drugih ponudnikih poolmininga?

DeeJay ::

s CPUjem ne boš veliko dosegel. za 20€ pa dobiš cca 0,70 kovanca (se pravi manj kot 1 kovanec)

subby ::

Z i7 bi na na dan naminal ravno 1% litecoina. Torej 100 dni za celega.

korošc ::

kaj pa mining stroj kakšnega priporočate?
max na mesec/ poraba/ vrnjena investicija v kolikšnem času?
limit je 3.000€

Kaboom ::

*poof*
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

bluefish ::

Še dobro, da verifikacija pri BS traja toliko časa, ker bi drugače kupoval zadevo pri cca. 40$ in si zdajle grizel prste stran.

Machete ::

hehe. jaz sem pri ca 12 čisto po naklučju in iz firbca

fightfight4 ::

Jaz sem jih kupil pri 4$ in 9$ žal zelo malo, ker so tko zlo kompliciral na liqpay.com, da bi jih najraje postrelal! Bi zdle imel zagotovo 500-1000€ profita!

MrX ::

Buggy ::

korošc je izjavil:

kaj pa mining stroj kakšnega priporočate?
max na mesec/ poraba/ vrnjena investicija v kolikšnem času?
limit je 3.000€


mas ze opisano v tej temi, se ne gres na namenske gadgete je Amd HD7950 cluster way to go...kot pa razumem se network dificulty lahko blazno visa, pa ne vem tocno s cim je to povezano (ce kdo ve se priporocam)...nekaj postov visje imas kalkulator...pa premisli.

Jaz cakam sedaj neko novo cryptovaluto..ker litecoin, jaz bebec sem zamudil ...pa sem ga gledal pri 5$ da bi kupil 100 enot...zal se imel premalo jajc ;((

subby ::

Ja če lahko še kje dobiš 7950, potem se to kupi, ker imajo najboljši p/p. Folk kupuje seasonicove 1250W napajalce, plato k ma vsaj 4 pci-e reže, powerered pci-e riserje pa po 4+ grafike gor. Napajalc je baje zmožen tud do 1,5kW trpet. Not daš lahko pa najcenejši procesor, ram, disk.

Od trenutne generacije se mi zdi da ma pa 280X najboljši p/p.

Maš pa itak ves info na /r/litecoinmining.

DeeJay ::

Če bo kdo gigabyte 7950 wf3 kupu ma kle pol tutorial, kako dobit iz njih ven čimveč KH/s..., je pa res da sm ta tutorial spisal par mescov nazaj, tko da ne vem, če niso kej verzije kartic vmes spreminjal in če to še velja za njih... sej tema je dolga, ziher kej piše.
https://forum.litecoin.net/index.php?to...

fanboy555 ::

A se splača zdaj prodat, ali še počakat, če še narastejo?

Dzuro10 ::

Verjetno bo par dni okrog 30-40$, nato pričakujem rast.

korošc ::

kaj pa cloud mining je že kdo sprobal?

DeeJay ::

če mene vprašaš je to nateg.... zakaj bi oni dajal v najem opremo, če lahko velik več zaslužjo, če jo sami nucajo..... men to smrdi.

furion ::

A kdo kupuje Quark Coine? So v 1 tednu sli gor ze 1200%. To the moon and beyond.

korošc ::

ok zdaj bi pa še prosil za sestavo litcoing mining mašine za 3.000€ ter na katerem poolu se najbolj splača?

pred pol leta sem testno zalavfal zadevo na moji stari grafični vendar takrat še nisem vedel toliko o tem kot sedaj tak da bi vsaka pomoč bila dobrodošla

MrX ::

ti dam en nasvet... raj kup coine

quarki to vroči, jih pumpata keiser in bill still

nism se še odloču a čm uložt al ne

korošc ::

MrX je izjavil:

ti dam en nasvet... raj kup coine

quarki to vroči, jih pumpata keiser in bill still

nism se še odloču a čm uložt al ne

kako jih kupiti ter kje je najbolj zanesljivo?

MrX ::

bitstamp > btc-e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrX ()

korošc ::

hvala

hmmm mi napiše nothing to mine exiting

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: korošc ()

Kaboom ::

lepo nekdo manipulira ceno trenutno... 80k litecoinov v nakup pri 32.05 USD in 5k v prodajo na 32.00 USD in počasi premika vse navzdol... premakne spodnji zid in pokupi vse ostale vmes in kaže negativen trend
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kaboom ()

subby ::

Zdej mate šanso kupit, je že na 22€. Jutri pa spet začne rast.

izolan ::

A lahko vprašam kje vi kupujete litecoine?
Sem hotel preko SEPE na btc-e pa je minimalni znesek nakazila 2000€?

A je sploh možno kupiti recimo 1 ltc?

psickolog ::

izolan je izjavil:

A lahko vprašam kje vi kupujete litecoine?
Sem hotel preko SEPE na btc-e pa je minimalni znesek nakazila 2000EUR?

A je sploh možno kupiti recimo 1 ltc?


Kupiš BTCje na Bitstampu (ali od kolega/znanca, je še hitreje), pošlješ bitcoine na btc-e in tam kupiš Litecoine z btcji.


Kako misliš, če je možno kupiti 1 LTC? Ltcje lahko kupiš v poljubni vrednosti nad 0.1 LTC. Torej minimalno moraš plačati kake 3-4 dolarje za 0.1 LTC. Od tu naprej pa je vrednost poljubna. Lahko kupiš 0.1001 LTCja npr., če tako želiš.

Zgodovina sprememb…

izolan ::

Mislil sem kako nakazati denar samo za en LTC.
Ker me je zmotilo to, da lahko preko SEPE najmanj 2000€...

Zanima me ali lahko kupim na BitStampu 0.nevemkoliko BTC za recimo 40$? Pa potem to pretvorim v ltc ali pa recimo tudi ppc?

Machete ::

Koliko pa bi dal ze enega. PM me with good price ;)

fanboy555 ::

Kje lahko prodam manjšo vsoto litecoinov?

DeeJay ::

btc-e.com, bter.com, cryptsy.com
predlagam, da na eni od teh borz zamenjaš v BTC in potem BTC nakažeš na bitstamp.net, tam menjaš v € in si nakažeš na račun.
Na bitstamp.net moraš imeti verificiran račun.

izolan ::

Koliko je pa varna ta avtentikacija na bitstamp.net?

Rabil bi nekoga da mi malo razjasni korake, kako priti do določene vrste coinov in nazaj do nakazila na trr :)
Torej rad bi kupil quarkcoine. Kupiti se jih pa da le z BTC-ji na recimo coins-e.com. Torej morem prvo kupiti BTC.
Ali lahko uporabim bitstamp.net za nakazilo na btc-e.com in nazaj?

DeeJay ::

izolan je izjavil:

Koliko je pa varna ta avtentikacija na bitstamp.net?

Rabil bi nekoga da mi malo razjasni korake, kako priti do določene vrste coinov in nazaj do nakazila na trr :)
Torej rad bi kupil quarkcoine. Kupiti se jih pa da le z BTC-ji na recimo coins-e.com. Torej morem prvo kupiti BTC.
Ali lahko uporabim bitstamp.net za nakazilo na btc-e.com in nazaj?


če bi temo prebral od začetka, bi vsa ta vprašanja mel že odgovorjena.
Bitstamp je v lasti Slovencev in se smatra trenutno še za najbolj "varno" borzo.

Vse ostalo:
https://slo-tech.com/forum/t586740/p423...

MrX ::

za altcone ti priporočam cryptsy.com

korošc ::

bi lahko kdo objasnil zakaj na niti enem poolu ne morem rudarit?

fanboy555 ::

DeeJay je izjavil:

btc-e.com, bter.com, cryptsy.com
predlagam, da na eni od teh borz zamenjaš v BTC in potem BTC nakažeš na bitstamp.net, tam menjaš v € in si nakažeš na račun.
Na bitstamp.net moraš imeti verificiran račun.


A katera od teh strani oz. katera druga podpira Paypal?

DeeJay ::

Mislim, da ni strani, ki bi podpirala Paypal.

c0dehunter ::

Kot je že nekdo predlagal, poskusite Kraken. Bitcoine ali Litecoine lahko kupite direkt preko SEPA nakazila, sprocesirano v enem dnevu in brez provizij.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Machete ::

Finta Paypala in ebaya je tudi v zelo velikih provizijah. Zato je čisto zadnja izbira pri prodaji ;)
Mislim da je uraden oglas v pravi kategoriji na ebayu pod kripotvalute.. že sam oglas takoj $10, ker sem zadnjič enega hotel oddati in to za majhen denar. Zato paso vsi v kategoriji world money in ne pravi kot bi bilo treba..
Drugače pa se z 20 in 60€ sploh ne splača jajcat. Če kdo misli dejnasko gemblat in nekaj zaslužžiti na daljši rok se začnejo vložki pri 1k € in gor..

MrX ::

ko dajete kriptovalute na ebay tvegate zamrznitev paypal računa, to veste?

Machete ::

Drugače je tu en seznam prodajalcev in kupcev 'lokalno' z različnimi možnostmi plačila. So pa cene seveda precej navite.
https://litecoinlocal.org/

Assass1n ::

Zacnem na začetku pri mojem hardware. 4670k@4600, Asus Z87 Pro, 8 Gb Kingston 1600mhz, Sapphire 7870xt@1280/1500. Imam windows 8.1 ter guiminer.
Prijavil sem se v coinotron.com in tam rudarim, narudaril sem 0.3 LTE.
Hashrate mi skače od 200-450KH.
Kako jaz tole najbolj izkoristim,takole mi iz vticnice vleče cca. 300W nakopal bi vsaj enega da imam če sledi bitcoinu, malo za hec tudi če naredim minus na elektriki. Če pa se dela plus bi pa naredil kakšnega več, elektriko plačam sam tko, da pretiraval glih nebi :) .
Hvala za pomoč.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

korošc ::

a lahko še kdo pove zakaj na niti enem poolu ne morem rudarit?

Machete ::

nismo jasnovidci sorry.

@ assasin: https://www.litecoinpool.org/calc Imaš pa veliko teh kalkulatorjev, ki ti upoštevajo tudi nakup opreme itd.. če želiš
Nastavitve pa boš moral pogooglati.. saj je veliko tem.
Mislim pa da kaj dosti više od 450 ne boš segel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Buggy ::

Machete je izjavil:

nismo jasnovidci sorry.

@ assasin: https://www.litecoinpool.org/calc Imaš pa veliko teh kalkulatorjev, ki ti upoštevajo tudi nakup opreme itd.. če želiš
Nastavitve pa boš moral pogooglati.. saj je veliko tem.
Mislim pa da kaj dosti više od 450 ne boš segel.


po tem kalkulatorju naj bi s to opremo kot jo je navedel zasluzil v enem mesecu cca 130EUR cistega (odsteta elektrika 0.14EUR/kWh)...to se mi zdi zelo prevec?!?

...tudi ce povecas Network Difficulty (predvidevam da je ta vrednost trenutna) za 100% se vedno dobis 50EUR na mesec...kaj ne stima tukaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

SasoS ::

LTC je zaradi zadnjega skoka v ceni zelo profitabilno minat, difficulty pa ne sledi.

fightfight4 ::

SasoS je izjavil:

LTC je zaradi zadnjega skoka v ceni zelo profitabilno minat, difficulty pa ne sledi.


Verjetno res, samo kaj, ko so pošle vse "taprave oz. tadobre" grafične kartice, dobre napajalnike je pa tut težko dobit :P

ABX ::

pač si zamudil vlak. Upaj na naslednjega.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Kenpachi ::

korošc je izjavil:

a lahko še kdo pove zakaj na niti enem poolu ne morem rudarit?


Mene tudi zanima... Sem probal ze pri dveh poolih, pa samo rejecta blocke or something (hash above target)...

probal na coinotron in na pool-x.eu

Beda :S

Mi pa laufa, 280x bljuje po 660kh/s (furam na manjsem intensityju, da ne ubujem grafe, se da nasponat do 720kh/s).
Zaraki Kenpachi.

DejaVu ::

fightfight4 je izjavil:

SasoS je izjavil:

LTC je zaradi zadnjega skoka v ceni zelo profitabilno minat, difficulty pa ne sledi.


Verjetno res, samo kaj, ko so pošle vse "taprave oz. tadobre" grafične kartice, dobre napajalnike je pa tut težko dobit :P


Glede na to, da se z 7850kami da dosečt 350kH/s in da jih kupis za 120 eur na kos, mislim da se ni prepozno.

Bomo vidli, kaj se da naredit iz treh 7850 - 1000kH/s pri trenutnih razmerah pomeni 30 eur na dan -> 900 eur na mesec, to pa je ze lepo :)
««
3 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rudarjenje kriptovalut, ce je elektrika zastonj

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
218224 (3863) svedr
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
3710047 (7719) krefi
»

DOGe Coin (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Loža
1997225293 (148049) matjaz82
»

Mining Biuld POMOČ (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5414226 (12584) mmzzor
»

Catcoin (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7815841 (12873) papasmrk

Več podobnih tem