» »

v čem je fora z flappy bird-si ??

v čem je fora z flappy bird-si ??

_commandos_ ::

A mi lahko gdo razloži v čem je fora oglasov el.naprav z flappy bird-si pri katerih so potem navite cene v višave, ker google mi ni dal nekega jasnega odgovora.



  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

bluefish ::

Igra je na YouTube in podobnih straneh doživela precejšen hype, avtor pa jo je pozneje kao zaradi slabe vesti umaknil iz marketov. Sedaj pa folk prodaja naprave, ki imajo igro še nameščeno.

http://www.theverge.com/2014/2/11/54004...

Oktan ::

hahahha kot da ne moraš sam .apk inštalirat...

dottor ::

Na travniku se dobi .apk tako da tisti ki kupi po taki ceni zaradi igre je cepec... Če pa je kdo tolko zabit prodam jaz moj One X za 500€ :))
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tr0n ::

Phantomeye ::

bluefish je izjavil:

Igra je na YouTube in podobnih straneh doživela precejšen hype, avtor pa jo je pozneje kao zaradi slabe vesti umaknil iz marketov. Sedaj pa folk prodaja naprave, ki imajo igro še nameščeno.

http://www.theverge.com/2014/2/11/54004...


'zaradi pritiska' bi bil boljši opis situacije. Samo dvomim, da je bila to najboljša poteza. Človek oz. njegova firmica je služila po 50k tisočakov na dan...

dottor je izjavil:

Na travniku se dobi .apk tako da tisti ki kupi po taki ceni zaradi igre je cepec... Če pa je kdo tolko zabit prodam jaz moj One X za 500€ :))


Če imaš toliko denarja, da ti nič ne pomeni, potem nisi cepec.

Zgodovina sprememb…

Tr0n ::

Se boljsi opis bi bil "zaradi smrtnih groženj".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Mipe ::

In to zaradi brezplačne igre. Consumerism at its finest.

shadeX ::

Najboljše je ko na google play napišeš Flappy :)) :)) :))

Phantomeye ::

shadeX je izjavil:

Najboljše je ko na google play napišeš Flappy :)) :)) :))


Še nikoli nisem videl, da bi se pojavilo tolikšno število knockoffov in v tako kratkem času :D

Chev ::

Kaj pa je sploh zanimivo na tej igri? Mene je minilo po treh poizkusih.

Igra pa tudi, osnove Jave za Android.

Phantomeye ::

Chev je izjavil:

Kaj pa je sploh zanimivo na tej igri? Mene je minilo po treh poizkusih.

Igra pa tudi, osnove Jave za Android.


Nisem vedel, da popularnost igre odvisna kako kompleksno je programje za njo?

Zanimivo je to, da je deluje enostavno, ampak je v resnici zelo težka. Popolna kombinacija, da ljudje postanejo odvisni od nje.

c00L3r ::

Baje je ta app ustvarjal okrog 50k $ na dan od reklam. Dejansko se še vedno igra in še vedno ustvarja prihodke. Izdelava pa je trajala, koliko 2 delovna dni? Čestitke avtorju.

Treba se je zavedat, da vloženo pač delo ni enako zaslužku. Milijonarji delajo večinoma bistveno manj, kot navadni smrtniki.

Na Android-u se da namestit APK. "Nastradali" so iOS uporabniki, oni pa ne morejo kar tako namestit aplikacije :P

Smurf ::

Miljonarji vecinoma delajo vec, kot navadni smrtniki.

Je pa ta avtor res imel dober izkoristek glede na vlozen cas.

DarwiN ::

Dobra marketinška... Umik igre s "prodajnih polic", s čimer je igra samo še pridobila na slovesu, in ko bo čez 2 tedna ponovno "naprodaj", bo priteklo še 5x več denarja..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

opeter ::

Pritiska? Koliko ljudi pa realno dnevno zasluži 50k dolarjev?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

c00L3r ::

50k dnevno zasluži trenutno. Bo pa se to hitro končalo. Tako bo zaslužil milijonček ali dva... Bo moral pametno investirat ta denar :)

Miljonarji vecinoma delajo vec, kot navadni smrtniki.

Keep telling that to yourself ;)

Nejcolin ::

To je svetovna fora. Model je dobil grožnje s tožbo, ker je igro fakal za Nintendom. S tem, ko jo je dal iz marketa se je znebil tožb, ljudje so po objavi, da jo bo odstranil seveda navalili in dobil je še več prenosov in sedaj še zmeraj lepo mastno služi.
Ne razumem pa zakaj bi nekdo dal 9000eur za 5S z Flappy birdom...

shadeX ::

Ne razumem pa zakaj bi nekdo dal 9000eur za 5S z Flappy birdom...


Noben pameten.

dr.Akula ::

Kolikor vem se na iPhone ne da drugače namestiti aplikacije kot iz app stora, zato dosegajo take cene. Verjetno je drugače v primeru da je iPhone jailbrakan, ampak ne vem sigurno ker si ga ne lastim.
Dočim je v primeru Androida čisti absrud da folk prodaja telefone z naloženo igro, ker je namestitev mimo Play stora mačji kašelj. Verjetno malo probavajo če se bo našel kdo dovolj naiven in zagrabil.
ni podatka

Invictus ::

Seveda se jo da ...

Sam zahteva postopek, ki ga Slo-Tech ne odobrava :D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

c00L3r ::

Invictus je izjavil:

Seveda se jo da ...

Sam zahteva postopek, ki ga Slo-Tech ne odobrava :D.

Zakaj pa ne? Saj ne gre za piratstvo, če je aplikacija brezplačna.

Phantomeye ::

opeter je izjavil:

Pritiska? Koliko ljudi pa realno dnevno zasluži 50k dolarjev?


Če se dotakneva samo denarja, poglej kako je s tistimi , ki nenadoma na lotu zadanejo velike količine keša. tle je precej podobno.

Smurf ::

c00L3r je izjavil:


Miljonarji vecinoma delajo vec, kot navadni smrtniki.

Keep telling that to yourself ;)

Ce mislis, da Bill Gates, Zuckeberg, Buffett, Larry Page, ... delajo po 8 ur na dan (isto bi lahko pogledali slovenske bogatase), se precej motis. Nasel bi lahko samo kaksno redko izjemo.

win64 ::

c00L3r je izjavil:

Invictus je izjavil:

Seveda se jo da ...

Sam zahteva postopek, ki ga Slo-Tech ne odobrava :D.

Zakaj pa ne? Saj ne gre za piratstvo, če je aplikacija brezplačna.


To, da je brezplačna, ne pomeni da imaš proste roke pri njeni distribuciji.

c00L3r ::

Smurf je izjavil:

c00L3r je izjavil:


Miljonarji vecinoma delajo vec, kot navadni smrtniki.

Keep telling that to yourself ;)

Ce mislis, da Bill Gates, Zuckeberg, Buffett, Larry Page, ... delajo po 8 ur na dan (isto bi lahko pogledali slovenske bogatase), se precej motis. Nasel bi lahko samo kaksno redko izjemo.

Te kaj si naštel niso tipični milijonarji, ampak deloholiki. Je pa res, če je služba hkrati tvoj hobi in imaš svoje podjetje, je zelo težko ocenit koliko dejansko delaš.

SaXsIm ::

Ne razumem fore igre. Sem imel podobno igro že na blackberryju, samo niso bili ptiči, ampak helikopterji.
SaXsIm

Jerry000 ::

SaXsIm je izjavil:

Ne razumem fore igre. Sem imel podobno igro že na blackberryju, samo niso bili ptiči, ampak helikopterji.


Tok enostavna igra pa še vedno ne razumeš? Zahtevni igralci so danes vidm...škoda

RejZoR ::

Jerry000 je izjavil:

SaXsIm je izjavil:

Ne razumem fore igre. Sem imel podobno igro že na blackberryju, samo niso bili ptiči, ampak helikopterji.


Tok enostavna igra pa še vedno ne razumeš? Zahtevni igralci so danes vidm...škoda


In ti njemu pridigaš o razumevanju? S tem je hotel samo rečt, da mu ni jasno zakaj takšen hype okoli te igre, ko pa je že igral enako samo s helikopterji na BB-ju, pa se o njej ni nič govorilo.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Tr0n ::

shadeX ::

loool, ta je pa dobra :))

c00L3r ::

Nejcolin je izjavil:

To je svetovna fora. Model je dobil grožnje s tožbo, ker je igro fakal za Nintendom. S tem, ko jo je dal iz marketa se je znebil tožb, ljudje so po objavi, da jo bo odstranil seveda navalili in dobil je še več prenosov in sedaj še zmeraj lepo mastno služi.
Ne razumem pa zakaj bi nekdo dal 9000eur za 5S z Flappy birdom...

Ti pa maš same preverjene informacije, ha? 8-)
http://blogs.wsj.com/digits/2014/02/10/...
http://www.wired.com/gamelife/2014/02/f...

Chev ::

Phantomeye je izjavil:



Nisem vedel, da popularnost igre odvisna kako kompleksno je programje za njo?

Noben ni rekel, da je. Samo opazka.

Phantomeye ::

shadeX je izjavil:

loool, ta je pa dobra :))


ce ne zaradi drugega pa zaradi real-time statistike, kako ljudje igrajo :D

shadeX ::

ja sej večinoma zaradi tega. mi je prav všeč ko gledam kako 80% faila že na prvih "vratcih". Seveda jaz nisem izjema :D

Nejcolin ::

Nevem zakaj bi nekdo razbijal telefone zaradi te igre... Jaz nisem nikoli jezen, niti ko sem tik pred rekordom.

MasterTade ::

Fora je v tem da je igra zelo slavna in zdaj so jo permanently umaknili z android marketa in zdaj je mnogo takih, ki igro imajo, še več pa takih, ki je nimajo in bi jo radi probali...Je pa škoda živcev,časa,telefona in pa nasploh življenja za tako sranje kot je flappy bird...za to igro sem slišal kakšnih 14 dni nazaj in me ni nič mikalo, da bi jo inštaliral

Nejcolin je izjavil:

To je svetovna fora. Model je dobil grožnje s tožbo, ker je igro fakal za Nintendom. S tem, ko jo je dal iz marketa se je znebil tožb, ljudje so po objavi, da jo bo odstranil seveda navalili in dobil je še več prenosov in sedaj še zmeraj lepo mastno služi.
Ne razumem pa zakaj bi nekdo dal 9000eur za 5S z Flappy birdom...


To ni res...Ninetndo ni nič groozil s tožbo..Model si je nafilal žepe z denarjem in igro preprosto umaknil s polic, ko je imel dovolj...50.000$ na dan...ne traja dolgo da si preskrbljen doživljensko

Zgodovina sprememb…

BladE_ ::

Posnel, igral 1min, ocenil z 1, izbrisal.... potem pa vidim cel bum okrog te igre :D
Akcija - Reakcija

Dr_M ::

Ok, tole je res popolnoma nov nivo cloveske neumnosti.
Ciljam na prodajo telefonov z abnormalno ceno, z namesceno igro.
Pa ko clovek misli, da je videl vse...

Jerry000 ::

bolj je butasta igra bolj popularna je:). Jaz sem jo tudi 3x probal in zbrisal. Je pa res ogromen hype če folk telefone prodaja po 1000€ samo zato ker je ta igra naložena gor

cortez ::

Mipe ::

cortez je izjavil:

http://www.dogetek.co/game/

Zanič animacija dogeta. Če se je že potrudil pri vsem drugem, bi lahko avtor vsaj normalno zaključil animacijo glavnega lika.

shadeX ::

Tr0n je izjavil:

http://flapmmo.com/


Sploh ne dela več.

Tr0n ::

Dela dela. :)

shadeX ::

kaj pol sm edini k mi ne? melje melje in nato "Ojej" obvestilo.

DarwiN ::

Flappy Bird online..

Sem imel največje challenge pred dnevi.. Dokler se nisem otresel nasprotnika z rekordom 107...

Če me kdo preseže, častim virtualno pivo.. 8-)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

shadeX ::



:))

vorantz ::

geniusone ::

MatH ::

Tudi na Bolhi veliko mojstrov poskuša srečo s prodajo telefonov s Flappy Birdom. Je pa baje rekord $100.000 za rabljen iPhone s Flappy Birdom.
Edina stvar, ki na vseh računalnikih in telefonih dela tako kot mora, je macola.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Unity

Oddelek: Programiranje
314611 (2121) Kurzweil
»

MWC: Navidezna resničnost izpod prstov HTC-ja in Valva

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
3111278 (7259) trim77
»

[Ideja] Android aplikacija

Oddelek: Loža
213844 (2961) shadeX
»

Facebook za 19 milijard dolarjev kupil WhatsApp

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4420089 (17556) Matevz96
»

Jolla izdala Sailfish OS 1.0

Oddelek: Novice / Android
158354 (6253) StajercSSS

Več podobnih tem