» »

Velik nateg Kuponko.si

Velik nateg Kuponko.si

«
1
2

solatko ::

http://izdelki.kuponko.si/prenosni-racu...

Ponujajo 78%-ni popust na rabljen zastarel prenosnik. Preko kuponkota ponuja te računalnike firma:

http://www.gebrauchtpc.de/HP+COMPAQ+ELI...

Če ni nateg, naj bi prodali 200+ kuponov, kar pomeni, da so krepko nategnili 200+ državljanov.
Delo krepa človeka

AndrejO ::

Glede, da je razpošiljanje SPAM sporočil njihov dolgoleten modus operandi, te ne bi smelo čuditi, da imajo temu primerne tudi ostale poslovne prakse.

Tilen ::

Kje pa piše, da gre za nov prenosnik? Prodajajo pač rabljen refurbished prenosnik z minimalno maržo, mogoče 20 EUR? 200 kuponov je torej 4000 EUR. Not bad.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

andromedar ::

Ne razumem, kje je tukaj nateg?
Eh?

win64 ::

Nateg je, da napišejo 78% procentni popust.

Blinder ::

Cena novega računalnika se giblje okoli 1100 €, odvisno od ponudnika in države v kateri se le ta prodaja.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mr1two ::

Računalnika s takšno konfiguracijo že ne...
Uporaba troblje v avtu povzroči krčenje možganov.

vorantz ::

Blinder je izjavil:

Cena novega računalnika se giblje okoli 1100 €, odvisno od ponudnika in države v kateri se le ta prodaja.


5 let nazaj

win64 ::

Blinder je izjavil:

Cena novega računalnika se giblje okoli 1100 €, odvisno od ponudnika in države v kateri se le ta prodaja.

ni nov računalnik

andromedar ::

Nikjer (več) ne piše, da gre za 78% popust, ampak HUDA CENA. Po moje je cena OK.
Eh?

Brias ::

za elitebooka z garancijo je UBER dobra cena ...

hojnikb ::

za malo več dobiš že nov prenosnik z pentiumom, ki pohrusta tole v skoraj vsakem pogledu (mogoče ne v kvaliteti ohišja though)
#brezpodpisa

vorantz ::

Brias je izjavil:

za elitebooka z garancijo je UBER dobra cena ...

3 mesece garancije in 0 mesecev garancije na baterijo?
ful uber

hojnikb ::

če bi bla cena >=200EUR in vsaj še 80% baterije, potem bi blo tole za razmislit, če si res na tight budgetu. Sicer pa je bolje malo počakat in kupit novo.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

solatko ::

Nateg je navedba na 78%-ni popust, glede na ceno za katero naj bi se dobil, nov tak računalnik 1100€.
Ta popust je v mail-ih, ki jih dobivajo naročniki njihovih ponudb, označen z največjim naborom, da se vidi iz aviona.
Past za naivneže (po njihovih podatkih - 200+).

Saj v drobnem tisku piše, da gre za obnovljene zadeve, vendar je še vedno preveč naivnežev, ki na take finte nasedejo.
Delo krepa človeka

mat xxl ::

Cena je vsekakor korektna, če je laptop korekten in tako ohranjen, to bodo pa kupci povedali !

Pa ne primerjati Elite booka z nekimi začetniškimi modeli HP- ja, ker je to neprimerljivo.

Elitebooke imamo v firmi po 6 - 7 let brez okvar samo z čiščenjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

mtosev ::

zakaj bi to sploh kdo kupo? za 300e (dostava vključena) dobiš iz nemčije nov prenosnik z windowsom
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Silvo ::

Ko so bili aktualni ti modeli 4-5 let nazaj,so bili res cca od 1000€ dalje.
Še zmeraj so boljši od kakega čisto novega plastičnega,
vseeno pa ljudje zmeraj padajo na dober marketing,..zato kapo dol:)
Cena se mi zdi dokaj korektna,glede na to,da ponudijo 3 mesece garancije,na lastno pest.
Silvo

mat xxl ::

mtosev je izjavil:

zakaj bi to sploh kdo kupo? za 300e (dostava vključena) dobiš iz nemčije nov prenosnik z windowsom


Zakaj bi nekdo kupil starega dobrega Mercedesa, če pa za ta dnar dobiš novo Tavrijo, ki je tudi na bencin, tako nekako se tvoj post prevede v avtomobilsko latovščino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

kurjač ::

Smeti

Brias ::

mtosev je izjavil:

zakaj bi to sploh kdo kupo? za 300e (dostava vključena) dobiš iz nemčije nov prenosnik z windowsom



ta nov prenosnik enkrat dvignes za ekran in ga imas v dveh delih :) transformer za 300 eur

mtosev ::

hehe tisti za 300eur so kr ok
http://www.computeruniverse.net/en/prod...
tistiza 289eur so bili 11.6. evo tu mate toshino z winsi za 325eur + 11eur dostave
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

RejZoR ::

Pustimo procente, ampak za 240 EUR se mi zdi dober deal tudi za refurbished izdelek. Je le Elitebook s pravim Core2Duo in ne z nekim posranim Celeronom ali low bottom AMD-jem E-class. Za ta denar ne dobiš niti crappy novega netbooka. RAM in disk pa ziher lahko razširiš za relativno majhen znesek.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

HighBane ::

Malo ima malo rama in hddja, kar se da nadgradit, drugače se mi zdi v redu za nezahtevnega kupca. 78% popust glede na ceno novega, čeprav pred par leti, ni nek nategunskega.
Ohišje pa ima sigurno "top notch"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: HighBane ()

blackbfm ::

Pa ne primerjati Elite booka z nekimi začetniškimi modeli HP- ja, ker je to neprimerljivo.


a to si hotu povedat da so elitebooki kao dobri?:)) jaz mam 8540p, ok ni najslabše kar sem mel v rokah, ampak za prehvalit pa tudi ni.. gumjaste nogice so šle adijo pomoje že po treh mescih, gumbi na touchpadu razpadajo, kvaliteta tipkovnice je zanič, ima najbolj kretenski dostop do ventilatorja - potrebno je razdret pol računalnika, in skor odtrgat plastiko pod zaslonom, aja pa brez torx izvijača tudi ne gre. ok če bi zaradi tega bilo vsaj hlajenje solidno, samo tut to ne:))

vstopni modeli so pa sploh katastrofa:))

mtosev ::

ne razumem tistih kateri bi v letu 2013 kupili model prenosnika iz leta 2007/8. totalno je zastareli, ima pač dobro ohišje in izdelavo. to je edino kar mu gre v prid. če se ne bi dobili novi prenosniki za 320eur (z windowsom) bi bil tale dober nakup. če mate rad refurbe ima ttc.si tud razne refurb prenosnike od ~260+eur
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

RejZoR je izjavil:

Pustimo procente, ampak za 240 EUR se mi zdi dober deal tudi za refurbished izdelek. Je le Elitebook s pravim Core2Duo in ne z nekim posranim Celeronom ali low bottom AMD-jem E-class. Za ta denar ne dobiš niti crappy novega netbooka. RAM in disk pa ziher lahko razširiš za relativno majhen znesek.
so dimm ddr2 ram je poceni? 4gb pride 65eur, tale p8400 cpu pa več tudi ne bresti v performancu
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

RejZoR ::

A Celeron 1000M je pa nek nor performance? Verjemi da ni. In za tak denar boš dobil samo taka jajca... Na Core i3 in več lahko kar pozabiš, ker vse tisto takoj pride skoraj 400 EUR in več...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mtosev ::

celeron 1000M je celo hitrejši od p8400
http://www.notebookcheck.net/Mobile-Pro...

i win
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

blackbfm ::

A Celeron 1000M je pa nek nor performance? Verjemi da ni. In za tak denar boš dobil samo taka jajca.


Ok seveda ne gre nek super duper performans, še vseeno pa je to ivy bridge procesor-še dokaj nova tehnologija, in ne verjamem da ne zmore tolk kot tist. Če je kaj jajc, je to tisti 4 leta starejši refurb:))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

RejZoR ::

mtosev je izjavil:

celeron 1000M je celo hitrejši od p8400
http://www.notebookcheck.net/Mobile-Pro...

i win


You win? Sej ne da je P8400 boljši v vseh testih razen enem. Plus ima celo nižji TDP... Prebrano iz tvojega linka...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Grey ::

Zmogljivost tega računalnika (procesorja) je na ravni današnjih Celeronov in lahko za tak denar dobiš nov prenosnik z novo, kvalitetno baterijo, nepoškodovanim ohišjem itd. 200 folka je nasedlo...

RejZoR ::

Nov prenosnik s takim procesorjem je čez 400 EUR... Sej te nihče ne sili, da kupiš tega refurbished, nekomu pa bo taka zmoglivost v tem trenutku bila idealna za tak znesek. Ker novega enostavno ne bo mogu dobit za tak denar. Oz rabljenega brez vsake garancije v vprašljivem stanju. Ne moreš kar povprek pljuvat, da je zanič samo zato ker je refurb.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mihec87 ::

Heh če je tole nateg..Potem se sprehodite po bolhi najcenejši je rabljen 260eur-ta na kuponko je refurbished kar pomeni kompletno obnovljen ter ima še nekaj garancije za razliko od tistih na bolhi...

Sicer pa pri nas se proda kar nekaj refurbished prenosnikov kot novi kolikor mi je znano...

mtosev ::

zanič je, ker je old in outdated in ne zato, ker je refurb.
ps failal si svojo izvajo, da so novi celeroni slabši od 4-5let starega p8400. test pokaže, da sta cpuja čisto primerljiva in da ivy celeron ni noben crap. glavna razlika je edino, da p8400 ima za 10wattov nižjo porabo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

RejZoR ::

What mihec87 said... Vseen drek če je celeron primerljiv, laptopa s slednjim za 240 ne boš dobil pa če se postaviš na glavo. In če imaš ravno (in samo) 240 EUR in rabiš laptop, kaj boš naredil? Mislim ste eni ozkogledni da res ni...

To je tko kot bi rekel, da je moj Radeon HD7950 star in outdated, ker so zdej zunaj nove Radeon R9-280 kartice...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

mtosev ::

za 200-220eur dobiš na na ebayu ibm/lenovo thinkpad refurb od lenovo certified refurbisherja. dvomim, da bi večina ljudi vzela hpja namesto thinkpada
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

RejZoR ::

I would. Z Lenovom imam tko ogabne izkušnje, da ga vidit ne morem. Sploh pa, eBay... Ker ljudje, ki dajo za laptop lahko zgolj 240 EUR imajo garant ful kreditnih kartic, PayPal računov in pojma, da bojo kupovali rabljen prenosnik preko neta iz tujine. Si pa tud galaktični optimist...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

andromedar ::

mtosev je izjavil:

za 200-220eur dobiš na na ebayu ibm/lenovo thinkpad refurb od lenovo certified refurbisherja. dvomim, da bi večina ljudi vzela hpja namesto thinkpada


Lahko link, prosim?
Eh?

Blinder ::

Kako ima lahko celeron ivy bridge višjo porabo od tega top-end P8400? 8-O
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

mtosev ::

očitno je prodal vse certified refurbe, ima pa nekaj trenutno seller refurbov na voljo. če hočeš official refurbe malo počak jih vedno ima razen ko so vsi razprodani http://dsa.ebay.co.uk/sch/lap-works/m.h... evo tega sellerja
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Blinder ::

tovarniško deklariran tdp ima večji, ni nujno, da ima res večjo porabo.
99.991% of over-25 population has tried kissing.
If you're one of the 0.009% who hasn't, copy & paste this in your Signature.
Intel i3-12100f gtx 1080 Pismo smo stari v bozjo mater. Recesija generacija

hojnikb ::

Blinder je izjavil:

Kako ima lahko celeron ivy bridge višjo porabo od tega top-end P8400? 8-O

sj nima. Vzameš low voltage varjanto z 17W in ti bo v vsakem primeru manj kurl kot tale dinozaver.

Blinder je izjavil:

tovarniško deklariran tdp ima večji, ni nujno, da ima res večjo porabo.

Exactly.

RejZoR je izjavil:

What mihec87 said... Vseen drek če je celeron primerljiv, laptopa s slednjim za 240 ne boš dobil pa če se postaviš na glavo. In če imaš ravno (in samo) 240 EUR in rabiš laptop, kaj boš naredil? Mislim ste eni ozkogledni da res ni...

To je tko kot bi rekel, da je moj Radeon HD7950 star in outdated, ker so zdej zunaj nove Radeon R9-280 kartice...

Pozabljate, da ma tale dino tudi šrot od šrota grafiko, ki vprašanje kako bo v prihodnosti delala z novejšimi verzijami winsov.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

RejZoR ::

Če poganja Aero Glass je to za večino dost. Podporo driverjev ima Intel ačeloma solidno čez več verzij Oken. Glede na to kaj vse sem špilal na crap GMA950 čipu to nekako ne bo neka grozna ovira.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

fosil ::

Ne gre pozabit tudi na to, da je stvar že vsaj 4 leta bila prižgana. In to verjetno v kakšni firmi.
Da v bližnji prihodnosti kaj crkne je tako večja možnost, kot pri novem.

Pa tudi vprašanje, kaj v tem primeru pomeni obnovljen.
Temeljito očiščen in na sveže naloženi windowsi?
Novo ohišje?
Same komponente so gotovo še original.
Tako je!

medenko ::

haha

kakšen nateg.

Invictus ::

Niti ne. Kje pa dobiš 14" laptop za 240 EUR?

Za 90% ljudi povsem dober ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

blackbfm ::

za tak keš raje vzameš tablico

RejZoR ::

In z njo delaš kaj? Igraš Angry Birds?
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

hojnikb ::

včas je lahko dober podstavek za mizo. Lahko je priročna tudi kot kuhinjska deska. :)):))
#brezpodpisa
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macbook?

Oddelek: Kaj kupiti
265064 (3539) Uporabnix
»

obnovljeni računalniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
185188 (173) a_borlak
»

Amazon začel prodajati obnovljene izdelke

Oddelek: Novice / Ostale najave
208055 (5064) zdufs
»

Koliko je vreden tale laptop? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7020833 (19206) zuz3k
»

Skupinski nakup prenosnikov. (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
595790 (4153) T-Majo

Več podobnih tem