» »

obnovljeni računalniki

obnovljeni računalniki

borut10 ::

Zdravo.

Ima mogoče kdo izkušnje z obnovljenimi računalniki? Se to splacča kupiti? Glede na to, da bi rabil neki manjši računalnik, samo za faks, doma pa za kaki internet pa kaki film. Govorim pa npr. o tem: https://www.recositech.com/index.php?_r...

dela ::

Odvisno. Na ebayu in bolhi dobiš rabljene in dobro ohranjene primerke istega modela za skoraj polovično ceno, če malo prebrskaš. Seveda pa nimajo 12-mesečne garancije, tako da je odvisno od tebe, koliko ti je ta garancija vredna. Pa tukaj imajo verjetno še napako pri podatkih, 8460p nima takšnega procesorja, ima ga šele naslednik - 8470p - če se ne motim.

borut10 ::

dela je izjavil:

Odvisno. Na ebayu in bolhi dobiš rabljene in dobro ohranjene primerke istega modela za skoraj polovično ceno, če malo prebrskaš. Seveda pa nimajo 12-mesečne garancije, tako da je odvisno od tebe, koliko ti je ta garancija vredna. Pa tukaj imajo verjetno še napako pri podatkih, 8460p nima takšnega procesorja, ima ga šele naslednik - 8470p - če se ne motim.


Saj meni niti ni toliko važno, če je isti model. Mislil sem pač obnovljene računalnike, če se to splača ali ne?

harmony ::

borut10 je izjavil:

dela je izjavil:

Odvisno. Na ebayu in bolhi dobiš rabljene in dobro ohranjene primerke istega modela za skoraj polovično ceno, če malo prebrskaš. Seveda pa nimajo 12-mesečne garancije, tako da je odvisno od tebe, koliko ti je ta garancija vredna. Pa tukaj imajo verjetno še napako pri podatkih, 8460p nima takšnega procesorja, ima ga šele naslednik - 8470p - če se ne motim.


Saj meni niti ni toliko važno, če je isti model. Mislil sem pač obnovljene računalnike, če se to splača ali ne?

Ne splaca se.

Mesar ::

harmony je izjavil:

borut10 je izjavil:

dela je izjavil:

Odvisno. Na ebayu in bolhi dobiš rabljene in dobro ohranjene primerke istega modela za skoraj polovično ceno, če malo prebrskaš. Seveda pa nimajo 12-mesečne garancije, tako da je odvisno od tebe, koliko ti je ta garancija vredna. Pa tukaj imajo verjetno še napako pri podatkih, 8460p nima takšnega procesorja, ima ga šele naslednik - 8470p - če se ne motim.


Saj meni niti ni toliko važno, če je isti model. Mislil sem pač obnovljene računalnike, če se to splača ali ne?

Ne splaca se.


Ker?
Your turn to burn!

harmony ::

Mesar je izjavil:

harmony je izjavil:

borut10 je izjavil:

dela je izjavil:

Odvisno. Na ebayu in bolhi dobiš rabljene in dobro ohranjene primerke istega modela za skoraj polovično ceno, če malo prebrskaš. Seveda pa nimajo 12-mesečne garancije, tako da je odvisno od tebe, koliko ti je ta garancija vredna. Pa tukaj imajo verjetno še napako pri podatkih, 8460p nima takšnega procesorja, ima ga šele naslednik - 8470p - če se ne motim.


Saj meni niti ni toliko važno, če je isti model. Mislil sem pač obnovljene računalnike, če se to splača ali ne?

Ne splaca se.


Ker?

google it

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: GupeM ()

dreknapalci ::

harmony je izjavil:


google it


Človek preprosto ni računalniško pismen in se je zato oglasil na forumu. In potem se pač javi neka oseba, ki reče dva stavka in odganja folk. How nice :)

otago ::

Sem kupil dva refurbished netbooka na Ebayu, vse super, delalo bp. Je pa res slo za manjse zneske (do 250$).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: otago ()

beta1 ::

Pusti tote irce namiru. Predrago vseskup.

Jaz bi se izognil po dolgem in počez (bil na otvoritvi).

borut10 ::

beta1 je izjavil:

Pusti tote irce namiru. Predrago vseskup.

Jaz bi se izognil po dolgem in počez (bil na otvoritvi).


Maš mogoče predlog, za kaki prenosnik, velikost ekrana 12-14, i5 procesor, kje oz katerega kupiti? Pa da ni nevem kak dragi?

ST-777 ::

borut10 je izjavil:

... mogoče predlog, za kaki prenosnik, velikost ekrana 12-14, i5 procesor, kje oz katerega kupiti? Pa da ni nevem kak dragi?
Prenosnik za 319,90 € se mi zdi ugodna cena, ker ima zaslon: 14,0'' HD+ (1600x900), Intel Core i5, 4GB, Windows 7 pro.
http://outletko.si/si/prenosniki/120693...

Riff ::

mlajši brat ima obnovljeno tošibo zaradi tega jo je dobil cenje in služi mu bp že več kot eno leto

Siddh ::

Na nemškem ebayu poišči Lenovo X230, X240. So odlični mali prenosniki. Če je možno probaj dobiti takega z ips panelom.


mlamat ::

Jaz imam slabo izkušnjo iz nemškega ebaya. Sem kupil Thinkpada, pa je tip stremenil default ozadje, da se ni videl bleeding screen.

oiwedfhjweif ::

ST-777 je izjavil:

borut10 je izjavil:

... mogoče predlog, za kaki prenosnik, velikost ekrana 12-14, i5 procesor, kje oz katerega kupiti? Pa da ni nevem kak dragi?
Prenosnik za 319,90 EUR se mi zdi ugodna cena, ker ima zaslon: 14,0'' HD+ (1600x900), Intel Core i5, 4GB, Windows 7 pro.
http://outletko.si/si/prenosniki/120693...

Kupil pri njih na firmo 3 refurbished (brez znakov uporabe) thinkepede T4x0 - T420, kupljen 3 leta nazaj še vedno dela BP, pa je namenjen delu na terenu (tudi v dežju).
Tudi prodajalci so super, se da marsikaj dogovorit.

V tega T430 vržeš SSD, HDD v caddy, na faksu boš car. Pa še poliješ ga med vikendom in bo delal dalje.

Zgodovina sprememb…

NikolormousB ::

Jaz tudi občasno kupim kakšnega v tem outletko.si za firmo, za kakšne manj pomembne zadeve, kjer je cena prioriteta. Budget prenosniki za 300, 400€ so večinoma crap, med tem, ko se da za enak denar dobiti refurbished in rabljene Elitebooke, Thinkpade itd.

Kakšen thinkpad T4xx ali X230 je super izbira.

Invictus ::

mlamat je izjavil:

Jaz imam slabo izkušnjo iz nemškega ebaya. Sem kupil Thinkpada, pa je tip stremenil default ozadje, da se ni videl bleeding screen.

Na ebayu vedno plačuješ s Paypalom.

Če te kdo nategne, daš dispute. In slabo oceno prodajalcu.

Zadeve so potem hitro rešene.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

shintaro ::

kupujem renew&refurbish že en čas... kot novo vse. priporočam zaradi cen oz. še posebej če ne rabiš nekaj ful zahtevnega.

a_borlak ::

Saj se pri nas prodaja kup obnovljenih prenosnikov za ugodno ceno, nekateri tudi z garancijo. Teal, Kommdata, BBT ... pa če si študent, lahko mirno vprašaš za popust ali nadgradnjo pomnilnika za isto ceno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Menjava šilingov v evre

Oddelek: Loža
72437 (2097) Ales
»

Hp probook lcd

Oddelek: Pomoč in nasveti
7832 (709) janix7
»

Podaljšanje garancije (Asus laptop)

Oddelek: Pomoč in nasveti
263708 (3254) St235
»

Rabljena grafična in artefakti

Oddelek: Strojna oprema
385899 (4932) miraldi

Več podobnih tem