» »

Najcenejša .com domena

Najcenejša .com domena

Fukomuko ::

Pri Godaddy bom moral v kratkem podaljšati domeno, ampak vidim, da je sedaj kar 15 $, kar je občutno dražje kot prvo leto. Ali obstaja še kakšen cenejši ponudnik? Vem, da marsikdo ponuja popuste za prvo leto, ampak kako je v tem primeru, ko bi moral narediti prenos?

Estreznik ::

Poguglaj:

najcenejše domene
registracija domen
gostovanje spletnih strani
etc,......
E-streznik.com - Spletno gostovanje in registracija domen

Vzdevek ::

Občutno cenejše domene drugje tudi ne boš dobil, mogoče prvo leto. Me pa zanima ali se ti zdi smiselno delati prenose kjer boš prihranil mogoče 2 eur na leto?

Ne razumi me narobe, to kaj nameravaš iščeš je totalna traparija. Plačaj teh 15$ in bo mir, to je okoli 11 eur, ker je vseeno neka normalna cena.

neoserv ::

Načeloma je GoDaddy eden izmed slabših registrarjev na razpolago, saj so njihove poslovne prakse dvomljivega (etičnega) slovesa.
Tako da prenos kam drugam mogoče ni slaba ideja.

Vsakoletna selitev od registrarja do registrarja v iskanju najcenejše storitve pa verjetno res ni smotrno - vendar spet odvisno koliko kdo ceni svoj čas in/ali denar.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

kihc ::

x

error7891 ::

neoserv je izjavil:

Načeloma je GoDaddy eden izmed slabših registrarjev na razpolago, saj so njihove poslovne prakse dvomljivega (etičnega) slovesa.


http://www.forbes.com/sites/kashmirhill...

urosz ::

neoserv je izjavil:

Načeloma je GoDaddy eden izmed slabših registrarjev na razpolago, saj so njihove poslovne prakse dvomljivega (etičnega) slovesa.
Tako da prenos kam drugam mogoče ni slaba ideja.

Vsakoletna selitev od registrarja do registrarja v iskanju najcenejše storitve pa verjetno res ni smotrno - vendar spet odvisno koliko kdo ceni svoj čas in/ali denar.


pljuvanje po konkurenci pa je pač stalna navada pri vas, ne? tudi če je res, to z ust neo-serv ne bi smelo prit ;)

statistika je drugače GoDaddy-ju kar naklonjena.

neoserv ::

@urosz: Če še malo dalje predelate statistiko, vam bo
le-ta povedala, da GoDaddy ni naša konkurenca.
Smo preprosto premajhni.

Velja tudi:
a) Ne pljuvam, ampak normalno izražam splošno znano dejstvo.
b) Kar sem omenil o GoDaddy-evi poslovni praksi si lahko sami preberete širom interneta.

V mlajših letih sem bil tudi sam deležen kakšne položnice v znesku od $10 do $90 s strani GoDaddya iz praktično nesmiselnih razlogov, zato:
- mnenje izražam na podlagi lastnih izkušenj ter
- na podlagi izkušenj naših strank.

Kljub temu da je Neo-Serv (op.a. kvaliteten) ponudnik domen in gostovanja v Sloveniji, verjetno lahko vseeno izrazi(m) mnenje? :)
Konec koncev je ta forum namenjen izmenjavi mnenj, moja objava pa je v skladu s temo, ki jo je podal @Fukomuko.


--------------


urosz je izjavil:

pljuvanje po konkurenci pa je pač stalna navada pri vas, ne?

Vljudno prosim še za primer "pljuvanja", ki ga omenjate. :)
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neoserv ()

shadeX ::

Ufff.. ko slišim "godaddy" mi grejo samo kocine pokonci. Čimprej stran od njih! Na kratko samo nekaj stvari:

1. Ponudba storitev, dokaj draga za tujino
2. "Posiljevanje" strank z novimi ponudbami na vsakem koraku
3. Plačilo preko paypala "ni šlo" skozi, zato sem moral uporabiti mojo kreditno kartico, katere kasneje NISEM uspel preklicati iz njihovega sistema. Čeprav sem jim pisal na support so se nekaj zgovarjali. Naslednje leto sem dobil SMS od banke da transkacija "goddady" ni šla skozi ( takrat storitev nisem uporabljal že 6 mesecev ) zaradi premalo stanja na računu. Hvala bogu da na tisti kartici ne hranim nikoli denarja, ampak ga prenesem samo kadar ga rabim.
4. Kartico sem moral preklicati na moji banki in naročiti novo


Od takrat uporabljam Smarterasp in sem zelo zadovoljen z njihovimi storitvami. Imajo 24/7 online chat podporo, cene so odlične (7 dni nazaj sem podaljšal gostovanje pri njih. Plačal sem 11eur za 3 mesece (basic paket). Dobil sem:

- Neomejen promet
- Neomejen prostor

in še ogromno drugih stvari. Poglejte si na linku zgoraj za več.

Aja, tema je o "najcenejši .com domeni". Evo, za 10USD (7.3 eur ) letno jo dobiš tam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

carota ::

Namecheap precej hvalijo. Samo 1x sem kupoval SSL certifikat in je bilo hitro in brez komplikacij.

steev ::

https://www.dynadot.com/
9,99 $ za .com domeno.
:|

neoserv ::

Za najnižjo ceno domen (in tudi drugih stvari) si lahko poiščeš tudi kupon na strani Retail me not.
NEOSERV.SI = Prijazno & hitro SSD gostovanje že 15. leto.
900+ domenskih končnic po noro nizkih cenah!
Brezplačna selitev od starega ponudnika.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukradena domena (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6010404 (7426) Maxtor2000
»

GoDaddy napaden

Oddelek: Novice / Varnost
278782 (6462) Mesar
»

GoDaddy naprodaj

Oddelek: Novice / Ostale najave
237352 (5841) techfreak :)
»

easyname

Oddelek: Izdelava spletišč
91217 (1001) techfreak :)
»

Prenos domene

Oddelek: Omrežja in internet
101762 (1515) KoMar-

Več podobnih tem