» »

Prenos domene

Prenos domene

Mare2 ::

Kaj na www.godaddy.com kliknem, da omogočim prenos domene na drugega registrarja. Seveda bom rabil tudi, da izvrže Authorization Info.

Je dovolj, če vklopim Unlock?

Glej spodnji tekst:
----------------

Set Locking
Locking prevents unauthorized changes to your domain. It also prevents the domain from being transferred to another registrar. You may lock or unlock your domain at any time.

- Unlock
- Lock

KoMar- ::

Itak mora bit unlocked, sicer maš pa tam en gumb, s katerim si pošlješ auth kodo na mejl.

Mare2 ::

Evo, sem našel, hvala.
Authorization Code: Send by Email

Še vedno mi ni jasno, zakaj prenos na drugega registrarja ni mogoče zagotovo izvesti v 2 dnevih pred potekom registracije domene *.net. Torej, zakaj 14 dni prej?

Ima morda kdo kakšne izkušnje s tem?

KoMar- ::

GoDaddy ima cel kup bedastih pravil glede prenosa - če spremeniš lastnika domene, je celo 60 dni ne moreš prenesti drugam... go figure.

al3s ::

kaj pa siliš na take registrarje za tistih 10eur, ki jih prišparaš...

KoMar- ::

No, GoDaddy je eden bolj popularnih registrarjev, itak pa ima veliko naših registrarjev domene registrirane prek njega... 10 € je pa 10 €... vsak € je treba šparat.

Mare2 ::

al3s, me je začelo zanimat, kje imaš ti registrirano domeno, če jo sploh imaš. :)

al3s ::

domenca...registriral pa sem jih vsaj 10...na temu godaddy-ju me odvrne že support oz.product advisor team amanda, candice, dale ir in danica lol...sej je prav da kakšen evro prišparaš samo raje dam kakšen evro več tako, da lahko vsaj koga napizdim, če kaj ne dela in to po slovensko ;).

c0dehunter ::

MAh ta GoDaddy je pač kakor Coca-Cola versus Cola iz enga slovenskega podjetja... Oboje je isti klinac, le da je ena pol cenejša.

Jaz sem registriral domeno pri yourwebpoint.com za 6$ (.net). Tam sem registriral, ker lahko z e-gold in moneybookers plačaš, kar je velik +! GoDaddy sicer podpira Paypal - a kdo še te dni uporablja Gaypal z vsemi tistimi omejitvami itd..?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Ziga Dolhar ::

... kakšnimi že?
https://dolhar.si/

KoMar- ::

To tudi mene zanima. PayPal sem uporabil že pri več kot 50 nakupih in problemov ni bilo spljoh. Perfektna zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukradena domena (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6010426 (7448) Maxtor2000
»

Najcenejša .com domena

Oddelek: Izdelava spletišč
112945 (2297) neoserv
»

kje naj kupim .com domeno

Oddelek: Izdelava spletišč
112013 (1293) c3p0
»

Kje najcenejša domena *.eu

Oddelek: Omrežja in internet
162542 (1417) Mare2
»

Najcenejse domene

Oddelek: Izdelava spletišč
245717 (4191) techfreak :)

Več podobnih tem