» »

easyname

easyname

CoolMike ::

Zanima me če je že kdo registriral domeno na easyname.eu. Meni je privlačna predvsem zato ker nudi zastonj DNS strežbo. Je kdo že registriral domeno? In kje se da dobiti zastonj DNS strežnik.

Hvala za pomoč!!

LuGi ::

zoneedit

techfreak :) ::

Če odmislimo visoke cene domen so verjetno v redu.

Za DNS pa poglej na zastonjski servis http://dns.siel.si
Uporabljam za nekaj domen in do zdaj še ni bilo težav.

CoolMike ::

hvala za informacije

LP,
Miha

CoolMike ::

Mislim da ima gigaspark.com kar vredu cene domen. .eu in .net sta 12.90 € - brez DNS gosotvanja

techfreak :) ::

V tujini so ponavadi ceneje.

CoolMike ::

V tujini so ponavadi ceneje.


Predlagaš kakšnega zaupljivega registranta?

dinozaver7 ::

GoDaddy.com
:P

blackbfm ::

Takih večjih se pazi, ker ko imaš enkrat tam domeno te priklenejo gor in si vezan na njih. Če nimaš kreditne kartice (visa, mastercard) potem nima smisla sploh vzemat pri tujem registrarju, ker te že sama kartica letno stane 20eur če se ne motim. Poleg tega pa so še tiste fore, da registrar na svoje roke vzame domeno za katero poizveduješ in ti jo kasneje dosti dražje proda in te obenem veže nase.

Komplicirat se splača pri kakšnih bolj posebnih domenah. Recimo .se je svinjsko draga skoraj povsod. Se moraš res poglobit da najdeš ugodno, razlike so od registrarja do registrarja od nekaj 10 do preko 100 eur:O Tu pri .eu domenah pa se res nima smisla jebat za tiste 3 eure. Vzameš tam kjer bo stvar urejena tako kot mora bit in da lahko koga gnjaviš v primeru težav.

techfreak :) ::

Poleg tega pa so še tiste fore, da registrar na svoje roke vzame domeno za katero poizveduješ in ti jo kasneje dosti dražje proda in te obenem veže nase.

Zaenkrat slišal primere samo za GoDaddy.

Imam nekaj domen pri GoDaddy in ko sem nekaj moral prenesti so mi takoj dali kodo za prenos. Tako, da nisi vezan na njih.

CoolMike: Recimo http://www.namecheap.com/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ukradena domena (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6010427 (7449) Maxtor2000
»

Najcenejša .com domena

Oddelek: Izdelava spletišč
112948 (2300) neoserv
»

GoDaddy naprodaj

Oddelek: Novice / Ostale najave
237358 (5847) techfreak :)
»

Kje najcenejša domena *.eu

Oddelek: Omrežja in internet
162542 (1417) Mare2
»

Najcenejse domene

Oddelek: Izdelava spletišč
245717 (4191) techfreak :)

Več podobnih tem