» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
62 / 90
»»

BoLhCa ::

Ja sej na uni strani sem sploh zvedel za S5 Max :) Kje pa imaš naročenega tega 360 S6 Pro?

Tomson ::

na Gearbest, je sicer dražji od S5 Max za nekje 40€, ampak glede na izkušnje s 360 modeli mislim da bo top zadeva, bomo videli, sicer pa je tudi S5 Max vrhunski model za ceno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Kowkele ::

Kowkele je izjavil:

Imam enako verzijo, pa nimam možnosti shranjevanja 3 map. Ali lahko daš prt screen kje to vidiš?
Hvala


Prišla posodobitev za Viomi V2pro. Verzija je 3.5.8 0034. Lahko se shrani več map, in še nekaj drugih možnosti...
Tako pač je to!!!

BoLhCa ::

468€ je na gearbestu s poštnino vred. Ja nič bom pa tega vzel kaj :) Thx

Tomson ::

če se ti ne mudi, ker trenutno je kar daljša dostava iz HK skladišč kot 14 dni sicer, razen kakšne izjeme, nekje 3-4 tedne ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

hafo123 ::

Tudi jaz sem dobil posodobitev za Viomi V2 PRO. Mi pa ni všeč, da sedaj ne pomiva več po vzorcu - črka Y - ampak samo gor/dol.

BoLhCa ::

No danes sem končno oddal naročilo na gearbestu, me je pa malo zmotilo, ker po oddaji in po tem ko sem plačal so zahtevali:
- -Proof of address, such as a bill statement for water, electricity, or mobile phone within the last 3 months, which the name on the bill should match with the card holder.

Ampak ajde... nej jim bo.

Badwolff ::

To je pa neki novga...
A maš drugačen naslov kot na visi?

BoLhCa ::

Plačal sem sz N26 Mastercard, je isti card holder k naslov. Morda zato ker sem prvič pri njih naročil? Pa da ni kak fake, hehe.

belo mleko ::

Tudi js sem posodobil Viomi V2 in opazil, da je spremenil smer sesanja za 90 stopinj. Ne vem če to kaj pomaga ampak upam, da bo stvar zdaj bolje delovala. Moj ima kar nekaj problemov z iskanjem baze oziroma včasih mape zarotira pod čudnim kotom ali pa se postavi v drugo sobo, čeprav ga ni tam.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

jWill55 ::

Kako je najbolje konfigurirati Viomi V2 Pro, da ga lahko uporabljaš v dveh stanovanjih z dvema ločenima routerjema? Sploh gre, ali je vedno treba na novo nastavljat?

hafo123 ::

Ali tudi pri vam ne pomiva več v vzorcu črke Y?

TehDucky ::

Tudi meni se je obrnil za 90° ter ni več pomivanja po Y vzorcu. Mi je bilo vseeno kako dolgo dela, samo da naredi. Sedaj je res hiter, 5min pa je konec s kuhinjo, prej je pa delal 10-15min.
Zdej nimam najboljše referenčne točke, ampak se mi zdi da tudi ni tako dobro pomil.

Je pa fajn sedaj imeti več map, ampak še nisem utegnil sprobati.

Pa sedaj je gumb Vacuum & Mop posebaj, sem pa skoraj živce izgubil, ker se mi je nekaj napol updejtalo in nisem mogel več samo pucat, ker mi ni pustilo zaradi posodice, gumba mop pa ni bilo.

d0rK ::

A bo to za več kart prišlo kaj kmalu tudi na s5 max? Tečno da mora vsakič na novo izrisati ko ga premaknem v prvo nadstropje.

Aja pa ali ima kdo kakšen trik da mi ne podaljša sobe x2 ko gre mimo velike omare za obleke ki ima ogledalo skoraj do tal? Malo me moti da čudno izgleda karta ko konca.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

hafo123 ::

TehDucky je izjavil:

Tudi meni se je obrnil za 90° ter ni več pomivanja po Y vzorcu. Mi je bilo vseeno kako dolgo dela, samo da naredi. Sedaj je res hiter, 5min pa je konec s kuhinjo, prej je pa delal 10-15min.
Zdej nimam najboljše referenčne točke, ampak se mi zdi da tudi ni tako dobro pomil.

Je pa fajn sedaj imeti več map, ampak še nisem utegnil sprobati.

Pa sedaj je gumb Vacuum & Mop posebaj, sem pa skoraj živce izgubil, ker se mi je nekaj napol updejtalo in nisem mogel več samo pucat, ker mi ni pustilo zaradi posodice, gumba mop pa ni bilo.


Ni mi jasno zakaj so ukinili Y vzorec pri pomivanju - mogoče je to bug. Na internetnih straneh kjer ga prodajajo še vedno oglašujejo Y vzorec pri pomivanju.

misek ::

Moj Viomi V2 se mi je danes posodobil na verzijo fw 3.5.8_0034. Le kaj je novega noter :)

Vm1999 ::

d0rK je izjavil:

A bo to za več kart prišlo kaj kmalu tudi na s5 max? Tečno da mora vsakič na novo izrisati ko ga premaknem v prvo nadstropje.

Aja pa ali ima kdo kakšen trik da mi ne podaljša sobe x2 ko gre mimo velike omare za obleke ki ima ogledalo skoraj do tal? Malo me moti da čudno izgleda karta ko konca.


Starejši S5 ima od zadnje posodobitve pred dobrim mesecem možnost večih map. Shrani 3: 1x od zadnjega sesanja, 1x "manual" backup (ki ga ustvari sam lol) in 1x auto backup.
Zadeva ni ne vem kako uporabna, ker če uporabiš eno od backup map, pobriše ostali dve. Pride prav le, če se mapa popači - imam en tepih, ki kdaj pa kdaj "zmede" sesalec in popači mapo na način, da jo sesalec riše v nedogled in kar ne neha sesati. Zdaj lahko vsaj uporabim backup, namesto resetiranja mape.

Glede podaljšanja sobe zaradi ogledala - a sesalec normalno zaključi s sesanjem, ali ga zmede in rine v ogledalo?
Jaz imam tudi popačenja na mapah pri ogledalih in balkonskih vratih pa me, razen vizualno, ne moti pri uporabi.
Lahko prilepiš karton na višini LDS senzorja na ogledalo, če si pripravljen potem to gledat. XD

Vm1999 ::

S5 ima poleg zgoraj omenjenega zdaj tudi Room cleaning in pa posodobljen način premikanja - ne sesa več po vzorcu kvadratov 3x3 m, ampak obkroži celotno sobo in potem le to posesa v dolgih linijah.
S tem privarčuje nekaj minut, zna biti pa tudi slabše v določenih primerih (če istočasno kaj delaš po prostoru).
Če se ne motim, je zdaj to gibanje enako kot pri S6?

nejcek74 ::

pa gumb "go to" so skrili nekam v podmenu, tako da ga zdaj vsakic iscem, ko hocem spraznit koš (moja "micka" domuje pod kavčem). Kot ponavadi pri updajtih, 2 koraka naprej (sobe), en korak nazaj (UI)

Vm1999 ::

Ja, to je tudi mene zmotilo... je pa zdaj sesalna moč direktno na mapi, ne vem zakaj ne more biti oboje.
Room cleaning mi pride prav pri mokrem brisanju, prej sem moral delit stanovanje s conami vsakič znova.
Plusi in minusi:)

refosk ::

Tudi meni se je viomi v 2 updatal na verzijo 3.5.8_0034, sedaj pa me zanima kako se naredi dva ali tri različne mape? Kaj naredi Equipment flushed (Please flush the device based on the current topography) ?

Vm1999 ::

Govorim na pamet, glede na model S5: ti ne naredi večih map po opravljenem sesanju? Če pogledaš potem pod zavihek (gumb) "Map" imaš verjetno 2 ali 3 mape in potem po potrebi določiš, katero naj sesalec uporabi.

Vsaj glede na izkušnje na S5, "multi-map" izkušnja ni tako dodelana, kot bi si človek mislil.

hafo123 ::

refosk je izjavil:

Tudi meni se je viomi v 2 updatal na verzijo 3.5.8_0034, sedaj pa me zanima kako se naredi dva ali tri različne mape? Kaj naredi Equipment flushed (Please flush the device based on the current topography) ?


Ko boš dal sesalec v novo sobo te bo po sesanju vprašal, če želiš shraniti to novo mapo.

refosk ::

Prestavil sem ga v drugo nadstropje in se je po koncu sesanja popolnoma izgubil, ko je iskal polnilno postajo, ni mi dal opcije, da si zapomni novo mapo.

Vm1999 ::

Poskusi za eno sesanje prestavit še polnilno postajo, da bo sesalec končal sesanje in shranil mapo. Potem boš lahko premikal brez postaje.

miqro ::

Pozdravljeni,

Mene zanima ce je Mijia isto kot Mi?

Gre se za ta sesalnik: https://www.banggood.com/Original-Xiaom...

Je to Xiaomi mi robot vacuum 1 generacije?

Kripto mesi ::

Ja, to je Mi Robot prve generacije. Sam ga imam že cca 2.5leta sesa bp vsaki drugi dan. Edino kar bi prav prišlo je razdelitev po sobah, to bi lahko rešili programsko, ampak žal ni posodobitve. Sem pa eno posodobitev prejel še pred kratkim. Drugače sem zamenjal 1x filter in 1x stransko metlico. Kmalu bom ponovno zamenjal filter in glavno krtačo (tako priporoča app).

miqro ::

Drugace cisti ok? Tudi po preprogah?

miqro ::

Aja, pa a ta ima funkcijo da avtomatsko zazna preproge, in poveca moc?

Kripto mesi ::

Čisti ok, predpražnik pri vhodu ok počisti, v preprogo v kopalnici se glavna krtača zaplete, saj je preveč gosta in ima dolga vlakna.
Funkcije za zaznavanje preprog nima, sam ga imam vedno na max moči pri sesanju, tako da moči niti ne more povečati.

Tomson ::

@miqro
tile Xiaomiji so še vedno odlični sesalniki, po drugi strani pa dobiš za 20€ več občutno naprednejše modele, ki so enako kvalitetni, so še močnejši, aplikacije pa omogoča bistveno več, tudi odlična uporabniška izkušnja. Npr. model 360 S5 za 350€ iz EU skladišča oz. če je še želja po mokrem čiščenju malo dražji model 360 S6 za 278€, tudi iz EU ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Badwolff ::

250 ;)

miqro ::

Tomson je izjavil:

@miqro
tile Xiaomiji so še vedno odlični sesalniki, po drugi strani pa dobiš za 20EUR več občutno naprednejše modele, ki so enako kvalitetni, so še močnejši, aplikacije pa omogoča bistveno več, tudi odlična uporabniška izkušnja. Npr. model 360 S5 za 350EUR iz EU skladišča oz. če je še želja po mokrem čiščenju malo dražji model 360 S6 za 278EUR, tudi iz EU ...


Sem probal narocit 360 s5, in so mi po 4 dneh komaj javili da ne posiljajo v slovenijo? :(

It comes to our attention that the shipper for this order is prohibited to ship some items, such as powder, liquid items, electronic items, knives, and cosmetics, etc.
Order Number:***************
In this situation, there is no available shipping method to ship your order.


Tako da zdaj cakam refund, ko sploh ne vem kdaj pride :(

Edit: Tega s5 sem narocil preko istega linka kot si ti prilepil zgoraj

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miqro ()

Enron x86 ::

Posodobil Viomi V2. Spremenili so glasovna sporočila; drugače se obnaša (pri začetku pomivanja 10 x našprica krpico; prej mislim da jo je samo 3 x).
Me je pa zmotilo, ko sem hotel sprožit pomivanje iz aplikacije. Na vsak način je hotel, da je treba vstavit posodico tipa "2 in 1" (za sesanje in pomivanje hkrati), jaz pa imam raje uno, ki je samo za pomivanje.
Ko pa sem pritisnil fizični gumb na sesalcu, je lepo začel delat kot ponavadi, brez komplikacij.

Drugič bom raje prečekiral kakšen forum, preden stisnem "update firmware".

Lp
Core i5-4690K@4.7| ASUS MAXIMUS VII HERO| 16 GB Corsair LP DDR3 1866 MHz|
ASUS 970 STRIX| SB Z OEM| Samsung 840 EVO 250 GB|
Seagate 2 TB| EVGA SuperNOVA G2 750 W| Fractal Define R4

Tomson ::

@miqro:
mogoče si ga naročil iz HK skladišča? Fast-23 pa je EU skladišče, kjer 100% je dostava v Slo ali pa je šlo za kakšen nesporazum ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

miqro ::

Tomson je izjavil:

@miqro:
mogoče si ga naročil iz HK skladišča? Fast-23 pa je EU skladišče, kjer 100% je dostava v Slo ali pa je šlo za kakšen nesporazum ...


Sem naročil iz eu. Fast-23. Sem jim potem še pisal na messengerju na podporo, če lahko namesto s5 naročim 360 s6, preko fast-23, in so mi tam isto prilimali tisti text od zgoraj, da ne pošiljajo elektronike itd.

Del pogovora z podporo:

karafeka ::

Tudi moj Viomi V2 se je nadgradil na 3.5.8_0034.
In edino kar me zanima je podpora večim mapam, vendar me po koncu sesanja (v 2. nadstropju) še vedno vpraša, če želim nadomestiti trenutno mapo (iz 1. nadstropja). Kako potem več map funkcionira?
Za info: update je bil brez problemov, ko sem začel sesat sem ga najprej ugasnil in prižgal nazaj.
V aplikaciji (tudi zadnja verzija na IOSu) v nastavitvah ne vidim kaj novega v zvezi z mapami.

Torej kako lahko shrani več map? Ve kdo? Iz prve roke?

TadejPer ::

Še uradna izjava glede novosti in dveh težav pri novi posodobitvi Viomi v2. https://www.facebook.com/18540798380388...

Krenforum ::

Zdravo,
Kje se pa tole najde v aplikaciji?

Recently, VIOMI has made the following improvements for V2PRO APP:
2. Newly add consumables management

Krenforum ::

Aha sem ugotovil. Izbrisal Xiaomi aplikacijo, se enkrat namestil in je kazalo novosti, ki jih omenjajo...

firbec ::

miqro je izjavil:

Tomson je izjavil:

@miqro:
mogoče si ga naročil iz HK skladišča? Fast-23 pa je EU skladišče, kjer 100% je dostava v Slo ali pa je šlo za kakšen nesporazum ...


Sem naročil iz eu. Fast-23. Sem jim potem še pisal na messengerju na podporo, če lahko namesto s5 naročim 360 s6, preko fast-23, in so mi tam isto prilimali tisti text od zgoraj, da ne pošiljajo elektronike itd.

Del pogovora z podporo:
Zadnje čase me je GB 2x zelo razočaral. Prvič so poslali izdelek iz Čajne, čeprav je pisalo, da ga bodo iz Španije, posledično sem fasal carino, katero sem po težkih težkih mukah in morje nekih ticketov in dopisovanj končno dobil nazaj, pa čeprac je šlo za mizerijo, pa vendar, vse dokaze sem jim poslal ne vem kolikokrat, pa imajo vedno neke copy/paste odgovore, skratka zelo odbijajoče, ti live chati so pa itak neko nakladanje, ki gre po 2 minutah v pozabo, kar se GB tiče. Drugič sem hotel naročiti in plačati enega teh robotov preko Paypal, kar je tudi omenjeno na strani izdleka, pa takega načina plačila ne omogočajo, temveč mi težijo plačilo preko banke. Njet, če bi zbrisali Paypal pri samem izdelku, kot možnost plačila, mogoče še, tako pa iz inata nisem vzel preko GB. Poslabšali so se v zadnjem času, da ne govorim o poštnini pri vseh kitajcih, so jo nabili v višave 8-O.

miqro ::

firbec je izjavil:

miqro je izjavil:

Tomson je izjavil:

@miqro:
mogoče si ga naročil iz HK skladišča? Fast-23 pa je EU skladišče, kjer 100% je dostava v Slo ali pa je šlo za kakšen nesporazum ...


Sem naročil iz eu. Fast-23. Sem jim potem še pisal na messengerju na podporo, če lahko namesto s5 naročim 360 s6, preko fast-23, in so mi tam isto prilimali tisti text od zgoraj, da ne pošiljajo elektronike itd.

Del pogovora z podporo:
Zadnje čase me je GB 2x zelo razočaral. Prvič so poslali izdelek iz Čajne, čeprav je pisalo, da ga bodo iz Španije, posledično sem fasal carino, katero sem po težkih težkih mukah in morje nekih ticketov in dopisovanj končno dobil nazaj, pa čeprac je šlo za mizerijo, pa vendar, vse dokaze sem jim poslal ne vem kolikokrat, pa imajo vedno neke copy/paste odgovore, skratka zelo odbijajoče, ti live chati so pa itak neko nakladanje, ki gre po 2 minutah v pozabo, kar se GB tiče. Drugič sem hotel naročiti in plačati enega teh robotov preko Paypal, kar je tudi omenjeno na strani izdleka, pa takega načina plačila ne omogočajo, temveč mi težijo plačilo preko banke. Njet, če bi zbrisali Paypal pri samem izdelku, kot možnost plačila, mogoče še, tako pa iz inata nisem vzel preko GB. Poslabšali so se v zadnjem času, da ne govorim o poštnini pri vseh kitajcih, so jo nabili v višave 8-O.


Mja. Ne vem kaj se dogaja tukaj. Jaz sem sicer plačal preko paypala, in je šlo ok. So pa šele po tem ko sem naročil javili da ne pošiljajo v slovenijo. Wut? Če je EU skladišče, zakaj pa ne?

Zdaj čakam Tomsona, če ima kako idejo zakaj ne morem naročit. Drugače bom pa enega drugega uzel, preko mishop-a ali ene druge trgovine. Res škoda, ker ta 360 model zgleda kar dobro, predvsem za ceno.

karafeka ::

Krenforum je izjavil:

Aha sem ugotovil. Izbrisal Xiaomi aplikacijo, se enkrat namestil in je kazalo novosti, ki jih omenjajo...


Hvala za namig. Ko sem app še enkrat namestil je tudi meni pokazalo nove nastavitve in sicer:


 Menu - novo  je Map list in Consumable statistics

Menu - novo je Map list in Consumable statistics


 Consumable statistics

Consumable statistics


 Pri izbri moči sesanja in pomivanja, prikaže sedaj tri zavihke, prej je samo dva.

Pri izbri moči sesanja in pomivanja, prikaže sedaj tri zavihke, prej je samo dva.



Firmware: 3.5.8_0034
App verzija: V4.28.3 (IOS)

legendary ::

A težava z brisanjem pri viomi v2 pro je že odpravljena? Mislim Y mopping, ki po zadnjem updatu ne deluje?

Tomson ::

@legendary:
pri zadnji nadgradnji firmwara je prišlo do napake in omenjeni Y patern mokrega čiščenja ni deloval, že odpravljajo pri Viomiju, od 25.aprila dalje bo na voljo popravljena verzija 0035, kjer se bo lahko izbiralo čiščenje po Y ali S paternu ...

@miqro:
so odpravljene težave, se lahko normalno naroča iz EU v Slo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lilliputput ::

Zanima me kako je s tem modelom od Xiaomija: Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop? Ga mogoče kdo že ima, se ga da uporabljati brez telefona? Ali je filter potrebno menjati pogosto?

Tomson ::

@liliputput:

če govoriš o Mi Robot Vacuum-Mop gre v bistvu za model Xiaomi Mijia 1C, ki je za ceno kar solidna opcija, ima sicer SLAM algoritem a žal nima LIDAR LDS laserskega senzorja, kar sicer precej pripomore pri zaznavanju prostora, načrtovanju in premikanju, namesto slednjega uporablja duo-gyroscope z visual sensorjem, kar je ok, ni pa to enako. Vse ostalo pa je kar na dobrem nivoju za ceno. Alternativa je jasno model 360 S5 ali S6, ki ima za podobno ceno tudi LDS LIDAR senzor ...

če misliš na model Mi Robot Vacuum-Mop P, tega imam tudi sam namen stestirat, a ga še nisem naročil, naj bi bil precej podoben modelu Viomi V2, podobna tehnologija, funkcionalnost, malo drugačen dizajn, materiali, ker je proizvajalec Mijia in ne Viomi, oboje pa pod Xiaomi znamko. Omenjeni se dobi tudi kar po ok ceni, ima pa priloženo 2v1 posodico, ne tri posodice tako kot Viomi V2 Pro npr ...

Xiaomi Mi Robot P robotski sesalnik s kodo: kajkupiti iz 339€ na 329€

jasno oba modela lahko uporabljaš brez telefona in povezave preko WiFija, a izgubiš nekaj funkcionalnosti in nastavitev. Filtri se menjajo na pol leta npr. če so pralni, kar omenjeni so, pa še kasneje, sicer pa te pralne na kakšen mesec najprej dobro posesaš/spihaš nato pa še opereš pod vodo, a nujno, res nujno, dobro posušiš, preden ga zopet uporabiš ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

tevy ::

Primerjam:

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop - Bel (https://www.mishop.si/xiaomi-mi-robot-v... - 249€
Moč 2500 PA
Baterija 2400mAh baterija iz litija, Čas čiščenja: do 150min
Splošno posoda za prah: 600ml posoda za vodo: 200ml

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P - Bel (https://www.mishop.si/xiaomi-mi-robot-v... - 339€
Moč 2100 PA
Baterija 3200mAh baterija iz litija, moč: 33W Čas čiščenja: do 110min
Splošno posoda za prah: 300ml posoda za vodo: 200ml

Zakaj je Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P toliko dražji? So senzorji tisti, ki naredijo razliko?
Katerega priporočate v kolikor se bo uporabljalo samo suho čiščenje?

Tomson ::

LIDAR LSD senzor je kot omenjeno precej pomemben faktor, ker precej vpliva na zaznavanje in premikanje po prostoru ter posledično v povezavi s SLAM algoritmom poskrbi za višjo učinkovitost čiščenja, omenjeni modeli so hitrejši, bolj natančni in bolj dosledni, vse skupaj pa posledično vpliva na uporabniško izkušnjo. In pri omenjenem ni pomembno ali bo zgolj suho čiščenje, navedeno velja tako za eno kot drugo. Če so finance je model z LDS navigacijo vsekakor boljša opcija. Tudi pri bateriji bo razlika v prid dražjemu modelu, navedeno pri cenejšem modelu ne drži, max delovanjeje 110min pri najnižji sesalni moči ter le 40min pri najvišji moči (ker ima visoko sesalno moč), medtem ko bo dražji model deloval 120min pri najnižji in 88min pri najvišji moči, ampak, zopet, tukaj ne gre samo za čas ampak za algoritem in način navigiranja, zato bo dražji model počistil v krajšem času isto kvadraturo. Potem pa še vsa funkcionalnost aplikacije, ki je zopet višja pri dražjem modelu itd ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

lilliputput ::

hvala Tomson. Mislil sem na Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop - Bel. Tistega, ki ga je tevy navedel in je za 249 eur. rabimo nekaj čim ceneje...
««
62 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356540 (3974) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620295 (10780) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364694 (38620) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144114 (63796) perci

Več podobnih tem