» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
52 / 90
»»

Tomson ::

@dejanslo:
načeloma delujejo vsi robotski sesalniki tudi brez WiFi-ja, a za povezavo z aplikacijo je WiFi potreben. Lahko se tudi npr. samo poveže, uredi nastavitve in potem uporablja brez WiFija, če se pa vprašanje nanaša samo na dele stanovanja kjer ni pokritosti pa to ne predstavlja kakšne težave, sesalnik bo nemoteno opravljal svoje, le preko apliacije v tistem trenutku ne bo dosegljiv, takoj ko bo sesalnik zopet pri signalu, pa se ga lahko zopet upravlja preko aplikacije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

dejanslo ::

Super, hvala :) zanimalo me je za nepokrite kotičke ja
There`s More Than One Way To Do It

lejko0 ::

Kupil viomija v2 - super zadovoljen, edino kar sem videl, da bi prišlo res prav je shranjevanje 2eh map. Je to sploh verjetno, da bo s časom omogočeno ali bolje, da kupim še en sesalec?

YesPeace ::

lejko0 je izjavil:

Kupil viomija v2 - super zadovoljen, edino kar sem videl, da bi prišlo res prav je shranjevanje 2eh map. Je to sploh verjetno, da bo s časom omogočeno ali bolje, da kupim še en sesalec?


To je pomoje bolj odvisno od aplikacije in njene nadgradnje, upam, da bo to čimprej možno.

Konlov ::

Mah za kakšno klet kupiš onega iz Hoferja za 100€...

Vm1999 ::

lejko0 je izjavil:

Kupil viomija v2 - super zadovoljen, edino kar sem videl, da bi prišlo res prav je shranjevanje 2eh map. Je to sploh verjetno, da bo s časom omogočeno ali bolje, da kupim še en sesalec?


Čez čas ugotoviš, če so finance seveda, da je bolj priročno imeti v vsakem nadstropju svojega

A110 ::

torej izbiram med Ilife v7s (imajo ga druzinski prijatelji in ga je mama tam videla in je navdusena), Alfawise V8S Pro, ILIFE V8s in lahko bi slo se tudi do Alfawise V10 Max . kaj se priporoca oz alije Alfawise V10 Max toliko boljsi da odtehta razliko v ceni?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Tomson ::

@A110:
defenitivno Alfawise V10 Max med omenjenimi, je celo stopničko višje od ostalih navedenih modelov, že SLAM+LSD, 2200Pa, 4300mAh baterija, 32 senzorjev, 450ml posodica za vodo z elektronskim 3-stopenjskim nadzorom nad vodo, 6 načinov čiščenja, zmogljiva aplikacija ... Za 200€ je tole "as good as it gets"! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

A110 ::

kako je pa z dobavljivostjo rezervnih delov in ceno teh? torej krtačk, krp,...?

Tomson ::

Ta trenutek še potrošnega materiala ni, ker je model pravkar prišel na trg, bo pa sigurno čez nekaj tednov ali prej na voljo ves nabor, kot pri sorodnih modelih, tudi precej ugodno, original komplet set (1x krtačka, 2x metlica, 2x HEPA filter, 1x krpica) je npr. za V8S Pro model 10€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

A110 ::

imas kje kak vodič kako kupovati preko gearbesta? ker nikakor ne najdem mesta za vpisati kodo za popust

Tomson ::

@A110:
na strani artikla, ko si registriran in prijavljen klikneš na "Buy Now" in prideš direktno na stran kjer spodaj levo v polje vpišeš kodo pod "Apply Coupon" in klikneš Apply, če pa klikneš na "Add to Cart" pa potem klik na košarico in na Check Out pa prideš na enako stran s poljem za kodo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Matic125 ::

Zdravo,

Kupujem robotski sesalnik (prvi nakup) in me zanima katerega kupiti?
Pri sosedu sem ga videl in je sesalnik zelo "neorganiziran" saj sesa malo v enem kotu malo v drugem. Takega namreč nočem.
Gledal sem Irobot roomba 966 in 981 kjer zgleda da čišči precej organizirano.

Prosim za vaš nasvet, katerega in kje ga kupiti?

Hvala. Lp, Matic

Tomson ::

@Matic125:
Najvišje iRobot serije so dobri robotski sesalniki, so dražji od konkurence, pač znamka nekaj stane, sicer pa si lahko za začetek prebereš članek o najboljših robotskih sesalnikih po cenovnih razredih, pa še potem kakšno rečemo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Map ::

Vedno bolj pogosto se dogaja, da Roomba 966 ne posesa več celotnega tlorisa, niti ne uspe priti do polnilne postaje. Izgleda, da je baterija že tolk slaba. Jo je kdo že menjal, pa bi znal povedat, koliko mAh baterijo imajo notri? Vzet original ali nekaj iz ebaya?

mat xxl ::

Matic125 je izjavil:

Zdravo,

Kupujem robotski sesalnik (prvi nakup) in me zanima katerega kupiti?
Pri sosedu sem ga videl in je sesalnik zelo "neorganiziran" saj sesa malo v enem kotu malo v drugem. Takega namreč nočem.
Gledal sem Irobot roomba 966 in 981 kjer zgleda da čišči precej organizirano.

Prosim za vaš nasvet, katerega in kje ga kupiti?

Hvala. Lp, Matic



Če denar ni težava Roomba I7 .

Vm1999 ::

Primerjava modelov Roomba i7 in Roborock S50:

Matic125 ::

Hvala Tomson za link. Zelo si mi pomagal pri mojem razmisljanju. Po prebranem clanku in pregledu nekaj model na youtube se nagiban k Xiaomi Mi home robot in Xiaomi Viomi V2/pro. Imas mogoce kaksen komentar na mojo izbiro?

Vsec mi je funkcija, ki jo imata oba modela: mokro-suho sesanje tal. Ima kdo izkusnje kako to deluje?

Badwolff ::

Baje je Xiaomi samo Chinese, viomi pa tudi English, zaenkrat. Je nekdo lahko stran nazaj zapisal. Drugače zelo podobna stvar. Pri meni je to pretehtalo
.

kajt ::

@Tomson: Mogoce kaksni updatani kuponi za viomi v2/pro? na kajkupiti izgleda cena in kupon outdated...

Tomson ::

@Matic125:
mokro čiščenje deluje na principu vlažne krpe, ki jo sesalnik vleče za seboj (kot bi dobro navlažil viledo in je vlekel po tleh npr.), rezultat ni isti kot bi ročno mokro brisal in drgnil tla, a pri rednem čiščenju vzdrževanih tal je ročno pomivanje nepotrebno. Pri nas 2-3 tedensko pošljem robotka sesat in mokro čistit in to je to, sami že dolgo več ne ročno sesamo in pomivamo, razen če pride do kakšne extremne situacije (razlite tekočine, razbiti kozarci itd). Večina modelov ima 150ml posodico za vodo, ki zdrži cca. 30m2, Viomi V2 Pro pa npr. 550ml poleg tega pa še 3-stopenjski elektronski nadzor nad vodo ter Y patern čiščenja ki simulira ročno pomivanje in je posledično med vsemi modeli pri mokrem čiščenju najbolj učinkovit. Najbližje mu pride npr. novi Roborock S5 Max z 290ml posodico za vodo in tudi elektronskim večstopenjskim nadzorom nad vodo, tudi overall odličen model. Sam bi se npr. odločal med omenjenima modeloma, Roborock ima še prednost 3 različnih shranjenih map za editiranje (Viomi zaenkrat le eno), kjer je pač to potrebno, sicer pa sta to res trenutno dva top sesalnika overall ...

@kajt:
so za vse modele redno updejtani kuponi na strani o robotskih sesalnikih, tudi za Viomi V2 Pro ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Matic125 ::

@Tomson:
Hvala za vse nasvete. najverjetneje se bom odločil za Roborock S5 Max, samo pogledam še kje ga najugodneje kupim. Mogoče naletim na kakšno Black Friday akcijo.

predi ::

Heh.. Roborock je pred kratkim želel splaviti dedicated app za svoje robotske sesalnike, ampak se jim je nekaj hudo zalomilo, glede na review-e. Pa sem že mislil, da se bom lahko znebil Mi Home aplikacije. Celo plačane članke so začeli objavljat.

Tomson ::

The Roborock app might be better described as "rebranded," rather than "brand new," because the layout and functionality look nearly identical to the Mi Home app the company's robot vacuum's used previously.


Kolikor berem je aplikacija čisto lepo uporabna pri novem Roborock S4 modelu (brez mokrega čiščenja), a kot je razvidno, praktično ni skoraj nobenih razlik, ne v dizajnu, niti v funkcionalnosti aplikacije ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Bellzmet ::

A Roborock v Mi Home app delujejo na China ali Slovenia izbrani regiji?

sbor ::

Še en trik glede viomi v2/xiaomi mijia čistilcev:
-če posodici 2-in-1 odstraniš hepa filter čistilec to posodico zaznava kot posodico za vodo - v nekaterih primerih se s kombinirano posodico ni dalo izvajati samo brisanja.
-kar se tiče xiaomi in kitajščine- rusi so predelali mi home aplikacijo, ji odstranili področne omejitve za registracijo in omogočili namestitev angleščine.
vir:

sloxl8 ::

A ta na electronic4you je S55? Ni S5 max?

dejanslo ::

Že ima kdo S5 maxa? Yonny, ti si potem vzel v2, ne?
Kolikor berem, bi naj imel enako multimap podporo kot S6?
There`s More Than One Way To Do It

Tomson ::

@slox: drži, S55 oz. S5 v črni barvi ...
@dejanslo: tudi drži, do 3 različne mape so lahko shranjene za editiranje ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Gtonek1 ::

Pravkar končal z prvim sesanjem z viomi v2.
Nabavili v electronic4you za 295eur, prišel danes. Povezava brez zapletov, novi firmware, potem pa akcija
Zelo navdušen, stara roomba res deluje zelo čudno napram viomiju.
Lp

šernk ::

ko gledam te teste je dobesedno vsak test možno obrnit v prid ljubšemu.

zgornji test roomba i7 vs Roborock S5 prikaže kako dober je Roborock v primerjavi z roombo glede pobiranja daljših las. Par dni nazaj sem gledal test roomba 980 vs roborock S5 je bilo na testu pa ravno obratno. Roomba imela par las na sredini ene krtače drugje sploh nič, roborock je imel zamotane pa povsod :))
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

blank3 ::

@Tomson: oprosti, če sem spregledal, ampak kako je s servisom Viomijev / Roborockov / itd.? 300-400€ se mi zdi veliko denarja za napravo z 1-letno garancijo. Toliko bolj, če je servis / garancija problem.

Kje zadevo lahko servisiram?
Kje v Sloveniji ali je potrebno stvar pošiljat nekam?
Je kak problem, če je stvar naročena iz HK skladišča in kam ga moraš na servis / garancijo pošiljat v tem primeru?

Našel tole ( https://www.mishop.si/content/4-kdo-smo ) - jih poznaš?
* Po strani sodeč bi rekel, da v servis stvari nekam pošiljajo.
* Bodo oni vzeli v servis napravo kupljeno preko kod in strani, ki jih objavljaš tule? (sem jim tudi pisal, da vidim)

Hvala!
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

Tomson ::

@blank3:
Servis je praviloma tam, kjer se sesalnik kupi. Pri npr. Gearbest/Geekbuying (ne glede na skladišče) se lahko uveljavlja garancija preko EU cetra, ni pa možno v SLO. MiShop poznam, jasno, tudi sodelujemo. Imajo servis v Novi Gorici če se ne motim, servisirajo pa le izdelke kupljene pri njih. Ima sicer Roborock/Xiaomi zelo visok QualityControl, ampak jasno, pri vsaki napravi lahko gre kaj narobe, zato pa je na koncu odločitev, višja cena in 2-letna garancija v Slo ali nižja cena ter 1-letna garancija v EU, potem pa vsak po svoji vesti jasno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Vm1999 ::

šernk je izjavil:

ko gledam te teste je dobesedno vsak test možno obrnit v prid ljubšemu.

zgornji test roomba i7 vs Roborock S5 prikaže kako dober je Roborock v primerjavi z roombo glede pobiranja daljših las. Par dni nazaj sem gledal test roomba 980 vs roborock S5 je bilo na testu pa ravno obratno. Roomba imela par las na sredini ene krtače drugje sploh nič, roborock je imel zamotane pa povsod :))


To je pa vedno tako. Na koncu se odločiš na podlagi svojih kriterijev. Za roombo 980 sem tudi sam videl na Youtube-u, da naj bi bolje pobirala pasje dlake zaradi gumijastih krtač. Bila naj bi tudi boljša na preprogah. Ne vem pa, ali deluje v temi?

Jaz sem se pred letom odločil za Roborock S50 in zaenkrat mi ni žal. Zdaj je na poti še drugi, da ne bo treba premikat po nadstropjih in vedno znova risat map (ker potrebujem no-go cone).
2 kitajca za ceno ene roombe - ki se lahko po dveh letih ravno tako pokvari, a ni res?

Pri meni je pač prevladala cena in sem dal to primerjavo gor, ker mi gre res na živce uporabnik, ki je lani neprestano rinil naprej Roombo za 700eur, zdaj pa že model za 1000eur (i7), ki mi deluje boljši samo v tem, da samodejno izprazni koš v to ogromno polnilno postajo (iz katere moraš verjetno prej ali slej ročno odstranit smeti).

Drugi uporabnik, ki promovira kitajske modele vsaj ne skriva, da je prodajalec/posrednik.

GupeM ::

Vm1999 je izjavil:

ki mi deluje boljši samo v tem, da samodejno izprazni koš v to ogromno polnilno postajo (iz katere moraš verjetno prej ali slej ročno odstranit smeti).

Res je. Sploh ne vem, kam bi to ogromno polnilno postajo postavil doma. Malo višje sem objavil posnetek, kako se Roborock S50 spravi pod omaro na polninlo postajo. Z Roombo i7 nimam pojma, kako bi zadevo lahko tako lepo skril. Res nimam želje, da mi ta robot zavzema nek prostor, ker bi že tako ali tako kakšen vogal več prišel prav :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

Vm1999 ::

GupeM je izjavil:

Malo višje sem objavil posnetek, kako se Roborock S50 spravi pod omaro na polninlo postajo.


Se mi je zdelo, da gre za ta posnetek. Sem ga že videl.
Jaz imam pa stisnjenega v kot, zraven zvočnika. Levo in desno ima pa ravno toliko, kot v tem videu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

yonny ::

dejanslo je izjavil:

Že ima kdo S5 maxa? Yonny, ti si potem vzel v2, ne?
Kolikor berem, bi naj imel enako multimap podporo kot S6?


jaz sem nabavil v2 pro, zadeva špila u nulo, edina pomanjkljivost je da je možno shranjevat samo eno mapo ampak to me ne moti

je pa prednost velikega rezervoarja za vodo in mi porabi skoraj vse pri enem nadstropju (36 m2 čiščenja), tako da sem se prav odločil, če bi vzel S5 max ali S6 bi moral dolivati vodo kakor da zalivam rože, ne hvala. Je pa res da imam na najbolj mokro ampak to mi je bilo ključnega pomena, tako da sem izbral prav

Goody ::

Kaj je bolje:
Alfawise V10 Max
ali
2019 New Xiaomi 1C Robot Vacuum Cleaner
in zakaj? Ali je kaj mogoče še boljšega za podoben denar 200-230€?

Hvala

waters ::

Kakšen dober nasvet, kje dobiti cenovno ugoden Viomi V2 PRO?

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: waters ()

GupeM ::

yonny je izjavil:

dejanslo je izjavil:

Že ima kdo S5 maxa? Yonny, ti si potem vzel v2, ne?
Kolikor berem, bi naj imel enako multimap podporo kot S6?


jaz sem nabavil v2 pro, zadeva špila u nulo, edina pomanjkljivost je da je možno shranjevat samo eno mapo ampak to me ne moti

je pa prednost velikega rezervoarja za vodo in mi porabi skoraj vse pri enem nadstropju (36 m2 čiščenja), tako da sem se prav odločil, če bi vzel S5 max ali S6 bi moral dolivati vodo kakor da zalivam rože, ne hvala. Je pa res da imam na najbolj mokro ampak to mi je bilo ključnega pomena, tako da sem izbral prav

Ni res, ker S5 ali S6 manj spuščata vodo ven in jo imata za dlje časa. Posledično seveda manj navlažita tla.

Drugače je pa po kakšne pol ure čiščenja tako ali tako dobro oprati krpo, ker je včasih že precej umazana. Sploh če sesaš kakšen hodnik/predprostor, kjer se preobuvaš v copate. Ali pa če tla dlje časa niso bila pomita.

Badwolff ::

Danes dobil viomija.
A bi jim kapa z glave padla, če bi nekam napisali da je v2 pro... Could be anything po napisu na škatli / mašini.
Zrave sta bili samo dve posodi, ena za prah in ena kombinirana. Sem pričakoval še eno za vodo, ampak res v opisu piši ali ali.

Zdaj pa nekaj noob vprašanj.

A mate polnilec fiksiran na tla?
A daš tisto krpo notri samo če brišeš tla al je skos not. A če maš kombi posodo not hkrati sesa in pomiva?
Pa še kej se bom spomnil.
Alexa je še ni našla, Mi home pa takoj.

Besna Glista ::

Badwolff je izjavil:


A mate polnilec fiksiran na tla?
A daš tisto krpo notri samo če brišeš tla al je skos not. A če maš kombi posodo not hkrati sesa in pomiva?
Pa še kej se bom spomnil.
Alexa je še ni našla, Mi home pa takoj.


1. Ne, zakaj bi ga imel?
2. Seveda krpo das gor samo za mokro ciscenje, nima smisla da suho drsas gor in dol, razen ce bi jih rad tedensko menjal?
3. Hkrati sesa in brise.

Tomson ::

@cink44:
kar se tiče specifikacij, tehnologije, funkcinalnosti vsekakor Alfawise V10 Max model, Xiaomi pa ima višji QualityControl in deluje res stabilno. A glede na to, kaj ponuja V10 Max za 200€ ...

@waters:
preveri članek z redno posodobljenimi cenami ... Je danes od 17h tudi zopet delujoča koda za Roborocka S5 Max npr. ki je nekje najbližji tekmec Viomi V2 Pro modelu ...

@Badwolf:
saj piše na etiketi, kjer piše Version: Pro
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Badwolff ::

Prvi vtisi so kar ok.
Nekaj porodnih težav, recimo tale. Začrtal si je en del stanovanja, cca 5x5metrov, ki ga je najprej obkrožil, nato pa sčistil. Potem je zmanjkalo baterije (cel z 28% se mi zdi) potem sem se neki igral in sem ga ponovno skonektal. Naslednjo rundo gre po istem delu. Bo našel tudi v druge dele stanovanja?

Kaj je pa tista opcija equipment flushed?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Badwolff ()

Tomson ::

Po večini se vsi robotski sesalniki pri 20% podajo nazaj na postajo, tako da je fino da se ga zažene ko je poln ... če bi sam šel na postajo, bi tudi sam nadaljeval kjer je končal, tako pa si ga očitno vmes zmotil. Ko ga boš naslednjič zagnal bo normalno obdelal celotno stanovanje, kamor bo pač lahko prišel ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Badwolff ::

Men scer bolj zgleda, kot bi bil en kvadrat potegnjen, kjer gre, ven pa ne, kot bi boli virtual walli preselektani.

https://imgur.com/a/vu7wXMX

dejanslo ::

Tomson je izjavil:

s posodobljeno aplikacijo oba podpirata. Če sem iskren, sem obupal nad primerjavo med V2 in V2 Pro, sam nekih razlik nisem našel, Viomi pravi da sta dva različna modela, v trgovinah navajajo omenjeno tabelo z razlikami, ali bo v prihodnosti kakšna razlika pa ne vem, mogoče bodo z novimi firmwari prišle kakšne razlike, bomo videli ...


Ali tudi oba brišeta po Y vzorcu, ki bi naj bil boljši?
There`s More Than One Way To Do It

Vm1999 ::

Badwolff je izjavil:

Men scer bolj zgleda, kot bi bil en kvadrat potegnjen, kjer gre, ven pa ne, kot bi boli virtual walli preselektani.

https://imgur.com/a/vu7wXMX


Moral bi iti po vzorcu - očrtati kvadrat, počistiti notranjost, nato očrtati naslednji kvadrat, očistiti njegovo notranjost, itd. ...

Tomson ::

@Badwolff:
pa klikni na equipment flushed pod Settings, spodaj ...

@dejanslo:
zaenkrat oba brišeta po Y paternu, če in kaj pa bodo v prihodnosti spremenili z firmware posodobitvami pa se ne ve, upajmo da ne bodo V2 modelu kaj vzeli na račun Pro modela ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Badwolff ::

Tomson je izjavil:

@Badwolff:
pa klikni na equipment flushed pod Settings, spodaj ...

...


Kaj pa naredi to?
««
52 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356421 (3855) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363978 (37904) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143643 (63325) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764300 (23948) mat xxl

Več podobnih tem