» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
38 / 90
»»

mat xxl ::

m0LN4r je izjavil:

Evo po nekaj mescih 2-3, mi Roomba 966 javlja napako 11, verjetno garancija ali?


Nesi na Tilt v Domžale, ali pošlji, garancija je tako ali tako 2 leti, če si kupil pri nas, verjetno ti je odletel košek - sesalec .

darkolord ::

360 S5 izgleda bolj alternativa kot nadgradnja S6. S5 je na njihovi strani bil že zelo dolgo, samo mislim, da je bil na voljo samo na Kitajskem.

Od S6 je po konstrukciji čisto drugačen, ima sicer malenkost višjo sesalno moč, ima pa samo eno stransko krtačo, nima mokrega čiščenja, nima trojnega filtra v posodici, za dostop do posodice je treba dvigniti pokrov (pri S6 samo pritisneš na gumb in skoči posodica ven) ...

Tomson ::

Je tudi cenejši od 360 S6, kar lepo pod 300€:
- 360 S5 za 270€ + 0€ za Prioirty Line

Pri S5 modelu je poleg višje sesalne moči (2000Pa) za izpostavit še premagovanje ovir do 2cm ter 40% večji košek za smeti (550ml), ima pa malo manj zmogljivo baterijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

m0LN4r ::

mat xxl je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Evo po nekaj mescih 2-3, mi Roomba 966 javlja napako 11, verjetno garancija ali?


Nesi na Tilt v Domžale, ali pošlji, garancija je tako ali tako 2 leti, če si kupil pri nas, verjetno ti je odletel košek - sesalec .

Nemski support mi je odgovoril, da mi ne morjo pomagati, ker je kupljena v slo.
Tako je, moral bom poslati v Slovenijo, ker zadeva nima mednarodne garancije... kaka bedna, pa kdo se to dela dandanes.
BUTASTO.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

mat xxl ::

Kaj je butasto, zakaj se obračaš na nemški suport, čudi me, da nisi raje kontaktiral nikaragovski suport ???

Stvar je taka, načeloma Iroobot nima svojih servisov niti pooblaščenih, ima jih navadno uvoznik v državo, pri nas Tilt, kjer ti vse uredijo, samo ti pač ne prebereš niti garancijskega lista.....

Dimnik ::

Matxxl, tebi razumevanje ne gre glih najbolj....iz molnarjevega posta je jasno, da živi v nemčiji, rombo pa je kupil pri nas, ja tako je ko preveč zagovarjaš tvoje rombe in potem refleksno z obrambo...pa veš da večino stvari lahko pošlješ v drugo državo na servis?

m0LN4r ::

Tako je z drugimi znanimi znamkami sem do zdaj vse uredil, ker enostavno gre vse hitreje, brez nekih posrednikov vmes.
To sem se naucil, ko sem telefon poslal prvic in zadnjic na slovenski servis.

Bomo vidli kaj bodo nasi rekli cez en mesec.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

issak ::

Nisem se neki zelo veliko poglobil v robote, ampak kolikor sem zasledil bi bila tole dobra izbira?
https://www.aliexpress.com/item/2019-Ro...

Kaj dražjega od tega ne bi jemal, kvečjemu kaj cenejšega kot naprimer 360 S5 https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Je Roborock vreden 90€ več? Mokro čiščenje, če funkcionira, bi mi prišlo kar prav.

Kako pa se te roboti obnašajo do razmetanih igrač? Lego kocke verjetno posesajo, kaj večjega (Duplo ipd) pa odrinejo ali obvozijo?
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Tomson ::

Roborock S50 je vsekakor top izbira, overall eden najboljših modelov na trgu, zame osebno je mokro čiščenje vredno malo več, sam redno 3x tedensko mokro čistim, pa če ni nekih izrednih situacij, na roko več ne pomivamo, sploh ko govorimo o gladkih površinah. Tukaj iz Španskega skladišča še malo hitreje (1-5dni) dostava ...

Omenjeni 360 S5 za 269€ je praktično na enakem nivoju a brez omenjenega mokrega čiščenja, razlika v ceni je, če finančno ni težava, bi osebno predlagal Roborocka, sicer pa za nižjo ceno odlična opcija, splohe če se gleda cena/kvaliteta/zmogljivost/učinkovitost.

Razmetane igrače so lahko kar zalogaj, če so premajhne jih posesa, če so prelahke jih vozi naokoli, lahko tudi pod seboj, če malo večje, težje, jih potiska naokoli, skratka, je kar fino pospravit, da jih obvozi morajo biti kar velike ali težke, duplo kocke to niso ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

issak ::

Tomson je izjavil:

Roborock S50 je vsekakor top izbira, overall eden najboljših modelov na trgu, zame osebno je mokro čiščenje vredno malo več, sam redno 3x tedensko mokro čistim, pa če ni nekih izrednih situacij, na roko več ne pomivamo, sploh ko govorimo o gladkih površinah. Tukaj iz Španskega skladišča še malo hitreje (1-5dni) dostava ...

Omenjeni 360 S5 za 269€ je praktično na enakem nivoju a brez omenjenega mokrega čiščenja, razlika v ceni je, če finančno ni težava, bi osebno predlagal Roborocka, sicer pa za nižjo ceno odlična opcija, splohe če se gleda cena/kvaliteta/zmogljivost/učinkovitost.

Razmetane igrače so lahko kar zalogaj, če so premajhne jih posesa, če so prelahke jih vozi naokoli, lahko tudi pod seboj, če malo večje, težje, jih potiska naokoli, skratka, je kar fino pospravit, da jih obvozi morajo biti kar velike ali težke, duplo kocke to niso ...


Hvala, mislim da se bom kar za Roborock odločil, mokro pomivanje bi mi prišlo prav, zdaj to počnem non stop :D

Tale ki si ga linkal iz Španije piše 2018 model, tisti ki sem ga jaz pa 2019, to je vse ista reč verjetno?

Glede igrač pa kakor sem si nekako predstavljal. Hvala za odgovor!
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

darkolord ::

2018 in 2019 je isti model.

Poglej še 360 S6, če je kje za ugodno ceno, ker je praktično na enakem nivoju kot Roborock S50, cena pa zna v akcijah biti občutno nižja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

issak ::

Gearbest ima https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...
Priority line shipping je brez carine/davka? Ker pride iz HK ne iz EU.

36EUR ceneje kot Roborock iz EU, to mi ni nek znesek da bi rabil šparati na njem sicer.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Tomson ::

Drži, Prioirty Line je brez dodatnih stroškov, je pa predviden ShipOut za omenjeni 360 S6 model šele konec maja in kolikor gledam nikjer ni trenutno dobavljiv, zato ga tudi sam nisem omenil ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

GupeM ::

Samo kot opozorilo. Mokro čiščenje ti ne bo odstranilo trdovratne umazanije, zelo lepo pa osveži tla. Če pomivaš non-stop zato, ker so na tleh blatni odtisi ali kaj podobnega, potem ti tole mokro čiščenje ne bo veliko pomagalo. Če pa pomivaš zato, ker se po tleh poznajo razne črte od premikanja stolov, od copat, ki pustijo rahle odtise, odtisov bosih nog... to pa lepo počisti. Pobere tudi tisti najbolj fin prah, ki ga ne posesa. Jaz ponavadi mokro čiščenje kar 2x spustim. Pred drugim čiščenjem pa sperem krpo in na novo napolnim rezervoar. Po prvem čiščenju je krpa včasih kar zelo umazana, po drugem pa precej manj. Ko montiraš krpo, je treba tudi paziti, da je lepo napeta. Če je kje kakšna gubica ali kakšen rob ni lepo pritrjen in se zaviha, ti bo slabo očistilo.

issak ::

Tomson je izjavil:

Drži, Prioirty Line je brez dodatnih stroškov, je pa predviden ShipOut za omenjeni 360 S6 model šele konec maja in kolikor gledam nikjer ni trenutno dobavljiv, zato ga tudi sam nisem omenil ...


Aha pa res vidim ship date ja. Počakam sicer lahko, če se splača počakati, ampak če imam lahko Roborocka že drugi teden doma bi raje to vzel :)

Hvala za pomoč, bom še malo prespal.

GupeM je izjavil:

Samo kot opozorilo. Mokro čiščenje ti ne bo odstranilo trdovratne umazanije, zelo lepo pa osveži tla. Če pomivaš non-stop zato, ker so na tleh blatni odtisi ali kaj podobnega, potem ti tole mokro čiščenje ne bo veliko pomagalo. Če pa pomivaš zato, ker se po tleh poznajo razne črte od premikanja stolov, od copat, ki pustijo rahle odtise, odtisov bosih nog... to pa lepo počisti. Pobere tudi tisti najbolj fin prah, ki ga ne posesa. Jaz ponavadi mokro čiščenje kar 2x spustim. Pred drugim čiščenjem pa sperem krpo in na novo napolnim rezervoar. Po prvem čiščenju je krpa včasih kar zelo umazana, po drugem pa precej manj. Ko montiraš krpo, je treba tudi paziti, da je lepo napeta. Če je kje kakšna gubica ali kakšen rob ni lepo pritrjen in se zaviha, ti bo slabo očistilo.


Hvala za opozorilo, mi je povsem jasno da ne bo prisušenega gresa pomilo. Pomivam ker se nosi umazanija s čevlji, pa sesalec in metla ne pobereta finega prahu in mivke, hodim pa bos doma in vse to čutim na nogah. V kuhinji kjer tamali po tleh hrano meče bom pa še naprej na roke, ampak vsaj droptin po kuhinji mi ne bo treba brisati.
Desktop: i7-12700F | 7900XTX | Asrock H670M-ITX/ax | 32 GB RAM | Dell G3223Q
Server: G4560 | 16GB RAM
OLKB Planck | Logitech G Pro X Superlight | Sennheiser HD6XX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: issak ()

Tammih ::

Moje izkusnje s 360 s6. Po dobrih petih tednih sem ga dobil. Ima pa tezave s konekcijo na telefon. Posesa pol stanovanja, potem izgubi povezavo, ne mores dat na pause, mu spreminjat jakosti sesanja,... Posesa sicer lepo. Ker vmes izgubi povezavo niti ne morem dodat omejitev sesanja ter dvojnega sesanja, saj shrani le del mape. Software je sicer bil razlog za nakup tega robota. Sem poskusil resetirat, restartat,... tufi drug telefon isto. Zal nic ne pomaga. Danes ne dela niti reconect, torej ga lahko uporabljam le brez appa. Uporabljam ga od torka.
A ima se kdo podobne tezave?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tammih ()

Gregor P ::

So morda kakšne težave z brezžično omrežno povezavo? Toliko, da to za vsak primer izključimo.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Tammih ::

Niso bile, ker sem to najprej testiral. Po enem od resetov sem lahko spet povezal (mogoce je pomagalo, da sem izkljucil mobilno povezavo?!). Zdaj je uspesno pocistil se spalnico, tako da lahko do ponedeljka pociva. V ponedeljek pa ga ponovno nazenem sesat. Sporocim, ali bo tedaj pocistil brez omreznih tezav.

Tomson ::

Načeloma deluje povezava brez kakršnih koli težav, imamo v družini 3komade, nikjer tovrstnih težav, tako da predvidevam, da gre za kakšna napako v omrežju ali nasesalniku, sicer pa preverit za nadgradnje, da je na zadnjem Firmwaru in kot si omeni, reset ponavadi vedno pomaga pri napravah, če ne gre za okvaro ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Tammih ::

Tomson je izjavil:

Načeloma deluje povezava brez kakršnih koli težav, imamo v družini 3komade, nikjer tovrstnih težav, tako da predvidevam, da gre za kakšna napako v omrežju ali nasesalniku, sicer pa preverit za nadgradnje, da je na zadnjem Firmwaru in kot si omeni, reset ponavadi vedno pomaga pri napravah, če ne gre za okvaro ...


verzija je 2.9.37_7116
app pravi, da je zadnja. Drzi?

Tomson ::

jutri lahko preverim ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

buttcrack ::

zdajle je ILIFE V7s Plus na GB za 150$ iz EU skladišča kar je pomoje res super cena, ampak nekak se ne morem odločit za nakup ker ima borih 400 Pa vleka... je sicer kul ker tudi pomiva...

Tomson ::

Moje osebno mnenje je, da je 400Pa res malo za neko učinkovito čiščenje, a glede na teste se niti ne odreže slabo, ga primerjajo po učinkovitosti čiščenja z iRobot Roombo 690. Je precej ok za res gladke površine ter nezahtevo čiščenje, za kaj več pa je boljša opcija iLife V5S Pro za 143€ z 850Pa sesalne moči ter tudi pomivanjem, je na koncu s PriorityLine poštnino precej podobna cena, je pa 10-14dni daljša dostava ... Alternativa brez pomivanja pa Alfawise V8S s kodo: GBNL321S0 iz 134€ na 123€ iz EU skladišča z 1.300Pa sesalne moči in SLAM algoritmom ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

_0\WA6m7Uzc ::

A kateri the sesalcev obratuje brez internetne povezave? Za na vikend bi bil pogojno zanimiv...

Matevz96 ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

A kateri the sesalcev obratuje brez internetne povezave? Za na vikend bi bil pogojno zanimiv...


Roborock S50 vem da deluje brez povezave, vendar izgubi nekaj pameti.
#hooldthedoor

_0\WA6m7Uzc ::

Matevz96 je izjavil:

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

A kateri the sesalcev obratuje brez internetne povezave? Za na vikend bi bil pogojno zanimiv...


Roborock S50 vem da deluje brez povezave, vendar izgubi nekaj pameti.


Kaj pomeni nekaj pameti? ;) A obstaja kaksen sesalec, ki ima namesto telefona za uporabo daljinec? Na koncu se mi vedno izkaze pri teh "smart" devicih, da bi precej hitreje in lazje zadevo nastavil na klasicen knof (ja vem, blasphemy). Skratka cimmanj smart, brez uporabe wifi/interneta.

Zgodovina sprememb…

_0\WA6m7Uzc ::

Aja... idealno brez daljinca, na knof. Niti timerja ne rabim. Skratka rad bi, da opravlja dobro svoje delo - sesanje, seveda samodejno, vsa ostala navlaka je pa odvec in je ne rabim.

Zgodovina sprememb…

Motion ::

Se mi zdi da jih večina dela v offline načinu. Vsaj 360 S6 deluje. Maš pa okrnjeno funkcionalnost. Nemoreš recimo izbirati med različnimi mapami, nemoreš programsko omejit kje naj ne sesa. Nemoreš naštimatu urnika kdaj naj sesa. Tašča ga tako uporablja. Pač prtisne knof na vrhu in potem posesa povsod jer lahko gre. Če ga kje nočeš mu moraš fizično preprečit dostop.


Pogrešam pa da da bi lahko aplikacija delovala samo v lokalnem omrežju. Brez povezave na server. To bi blo fajn.

_0\WA6m7Uzc ::

Motion je izjavil:

Se mi zdi da jih večina dela v offline načinu. Vsaj 360 S6 deluje. Maš pa okrnjeno funkcionalnost. Nemoreš recimo izbirati med različnimi mapami, nemoreš programsko omejit kje naj ne sesa. Nemoreš naštimatu urnika kdaj naj sesa. Tašča ga tako uporablja. Pač prtisne knof na vrhu in potem posesa povsod jer lahko gre. Če ga kje nočeš mu moraš fizično preprečit dostop.

Pogrešam pa da da bi lahko aplikacija delovala samo v lokalnem omrežju. Brez povezave na server. To bi blo fajn.


Evo, to rabim, "tasca" nacin delovanja. Nimam steng, odprem vrata, pritisnem gumb, grem ven.

mat xxl ::

Samo, potem so pa dokaj omejeni teli sesalci , če rabijo, da zadaj dela aktivna aplikacija nekje za njega ???

XLapsus ::

Brez aplikacije padejo na raven roombe za 500€, ceprav se vedno bolj sistematicno pocistijo.

Matevz96 ::

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

Matevz96 je izjavil:

_0\WA6m7Uzc je izjavil:

A kateri the sesalcev obratuje brez internetne povezave? Za na vikend bi bil pogojno zanimiv...


Roborock S50 vem da deluje brez povezave, vendar izgubi nekaj pameti.


Kaj pomeni nekaj pameti? ;) A obstaja kaksen sesalec, ki ima namesto telefona za uporabo daljinec? Na koncu se mi vedno izkaze pri teh "smart" devicih, da bi precej hitreje in lazje zadevo nastavil na klasicen knof (ja vem, blasphemy). Skratka cimmanj smart, brez uporabe wifi/interneta.


Izgubiš timerje delovanja, prilagajanje moči sesanja, shranjevanje mape in nastavitev omejitev pri sesanja.

Sicer bi verjetno lahko to določiš nekje kjer imaš povezavo in potem nesel na vikend. oz. za shranjevanje mape naredil dostopno točko za prvo sesanje in dodal omejitve.
#hooldthedoor

TadejPer ::

Pozdravljeni,
Nekaj sem gledal te robotske sesalnike in videl tega: https://m.gearbest.com/home-applicances...
Je to nekaj novega, ne najdem namreč nobenih reviewov?

Tomson ::

Omenjeni Alfawise V8S Pro temelji na V8S modelu, a z višjo sesalno močjo (1800Pa vs 1300Pa), funkcijo mokrega čiščenja, opcijo načrtovanja čiščenja, s podporo za Google Home in Amazon Alexo a brez S.L.A.M. algoritma. Za 160€ vsekakor še ena zanimiva opcija glede na specifikacije in ceno ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

nepanepane ::

Tomson je izjavil:

Roborock S50 je vsekakor top izbira, overall eden najboljših modelov na trgu, zame osebno je mokro čiščenje vredno malo več, sam redno 3x tedensko mokro čistim, pa če ni nekih izrednih situacij, na roko več ne pomivamo, sploh ko govorimo o gladkih površinah. Tukaj iz Španskega skladišča še malo hitreje (1-5dni) dostava ...

Omenjeni 360 S5 za 269€ je praktično na enakem nivoju a brez omenjenega mokrega čiščenja, razlika v ceni je, če finančno ni težava, bi osebno predlagal Roborocka, sicer pa za nižjo ceno odlična opcija, splohe če se gleda cena/kvaliteta/zmogljivost/učinkovitost.

Razmetane igrače so lahko kar zalogaj, če so premajhne jih posesa, če so prelahke jih vozi naokoli, lahko tudi pod seboj, če malo večje, težje, jih potiska naokoli, skratka, je kar fino pospravit, da jih obvozi morajo biti kar velike ali težke, duplo kocke to niso ...

Tale Free Shipping to Slovenia via Euro-business Parcel 1-5 days je že večkrat preverjeno 10-15 dni. Sem že težil velikokrat da zavajajo ampak je še vedno isto. 1-5 dni je v Španiji.

Dipling ::

Odvisno. Meni so ga iz Španije dostavili v šestih dneh.

McNato ::

Poleg Španije je možno tudi naročiti iz Polske. Verjetno je doatava kak dan ali dva hitrejša ?

Sicer pa sem gledal kakšne pravice zahteva aplikacija proizvajalca 360 - me je kar streslo.
Privacy policy 360
Že samo zaradi tega bom raje naročil Roborock.

Kiwix ::

Mislim, da Mi Home (za Roborocka) ni nič boljša :). Ko dodajaš napravo moraš dovoliti dostop do vsega (lokacija, wifi, bt, klicev...) drugače aplikacija ne najde naprave (sesalca, skiroja,...). Ko napravo dodaš sicer lahko izklopiš dovoljenja vendar imaš zopet problem ko se aplikacija posodobi in ko želiš kakšno nastavitev popraviti ali pa sesalec ročno vklopiti zopet napiše da ne najde naprave.

Tammih ::

Tammih je izjavil:

Moje izkusnje s 360 s6. Po dobrih petih tednih sem ga dobil. Ima pa tezave s konekcijo na telefon. Posesa pol stanovanja, potem izgubi povezavo, ne mores dat na pause, mu spreminjat jakosti sesanja,... Posesa sicer lepo. Ker vmes izgubi povezavo niti ne morem dodat omejitev sesanja ter dvojnega sesanja, saj shrani le del mape. Software je sicer bil razlog za nakup tega robota. Sem poskusil resetirat, restartat,... tufi drug telefon isto. Zal nic ne pomaga. Danes ne dela niti reconect, torej ga lahko uporabljam le brez appa. Uporabljam ga od torka.
A ima se kdo podobne tezave?

Očitno so bile težave res porodne. Od zgornjega komentarja nisem imel več težav (ob vsakodnevni uporabi).

raners ::

No, ker smo tu podebatirali že o različnih modelih, me zanima glede novega modela "Xiaomi Voimi V2"?

Boljši od roborock S50?

predi ::

Kiwix je izjavil:

Mislim, da Mi Home (za Roborocka) ni nič boljša :). Ko dodajaš napravo moraš dovoliti dostop do vsega (lokacija, wifi, bt, klicev...) drugače aplikacija ne najde naprave (sesalca, skiroja,...). Ko napravo dodaš sicer lahko izklopiš dovoljenja vendar imaš zopet problem ko se aplikacija posodobi in ko želiš kakšno nastavitev popraviti ali pa sesalec ročno vklopiti zopet napiše da ne najde naprave.
Pa še kitajske reklame ti šopa prek push notifikacij. Če notifikacije izklopiš pa izgubiš tudi tiste uporabne ala "Cleanup finished". Si je kateri pogledal katere kategorije notifikacij ima vse ta app? :)

FireSnake ::

Kiwix je izjavil:

Mislim, da Mi Home (za Roborocka) ni nič boljša :). Ko dodajaš napravo moraš dovoliti dostop do vsega (lokacija, wifi, bt, klicev...) drugače aplikacija ne najde naprave (sesalca, skiroja,...). Ko napravo dodaš sicer lahko izklopiš dovoljenja vendar imaš zopet problem ko se aplikacija posodobi in ko želiš kakšno nastavitev popraviti ali pa sesalec ročno vklopiti zopet napiše da ne najde naprave.


Hehehe, kako hitro se ljudje vdajo. Ni variante, da bo kitajc dobil moje podatke zato, da bom jaz imel čisti pod.

Lep primer:

XLapsus je izjavil:

Brez aplikacije padejo na raven roombe za 500€, ceprav se vedno bolj sistematicno pocistijo.


Informacija, kakopak, potegnjena iz riti.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

darkolord ::

Hehehe, in to reče nekdo, ki ima Googlov telefon. Ki zbira in redno pošilja nekaj redov velikosti več podatkov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Tomson ::

raners je izjavil:

No, ker smo tu podebatirali že o različnih modelih, me zanima glede novega modela "Xiaomi Voimi V2"? Boljši od roborock S50?


Kakšnih uporabnih testov zaenkrat še ni, glede na specifikacije pa je nekaj razlik ...

Voimi V2 ima višjo sesalno moč (2.150Pa vs 2.000Pa), manj zmogljivo baterijo (3.200mAh vs 5.200mAh), bistveno večjo posodico za vodo, največjo od vseh modelov (560ml vs 140ml), je malce nižji (9.45cm vs 9.60cm), malo lažji (3.3kg vs 3.6kg), sicer pa enak sistem čiščenja LDS in SLAM algoritem, aplikacija, naj bi bil še nekoliko bolj opimiziran softwer in posledično učinkovitost čiščenja, a za to bo potrebno počakati na teste. Suma sumarum glede na trenutne podatke vsekakor ni slabši od Roborocka, na nekaterih področjih občutno boljši, le baterijo ima manjšo, a če smo realni je tudi 3200mAh v praksi dovolj za povprečno hišo ... Se ga pa dobi že tudi kar ugodno, kolikor sledim trenutno najceneje na GB:

Xiaomi Voimi V2 2150Pa SLAM robotski sesalnik s kodo: BMJGWQLW iz 355€ na 346€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

jand ::

Tomson je izjavil:

raners je izjavil:

No, ker smo tu podebatirali že o različnih modelih, me zanima glede novega modela "Xiaomi Voimi V2"? Boljši od roborock S50?


Kakšnih uporabnih testov zaenkrat še ni, glede na specifikacije pa je nekaj razlik ...

Voimi V2 ima višjo sesalno moč (2.150Pa vs 2.000Pa), manj zmogljivo baterijo (3.200mAh vs 5.200mAh), bistveno večjo posodico za vodo, največjo od vseh modelov (560ml vs 140ml), je malce nižji (9.45cm vs 9.60cm), malo lažji (3.3kg vs 3.6kg), sicer pa enak sistem čiščenja LDS in SLAM algoritem, aplikacija, naj bi bil še nekoliko bolj opimiziran softwer in posledično učinkovitost čiščenja, a za to bo potrebno počakati na teste. Suma sumarum glede na trenutne podatke vsekakor ni slabši od Roborocka, na nekaterih področjih občutno boljši, le baterijo ima manjšo, a če smo realni je tudi 3200mAh v praksi dovolj za povprečno hišo ... Se ga pa dobi že tudi kar ugodno, kolikor sledim trenutno najceneje na GB:

Xiaomi Voimi V2 2150Pa SLAM robotski sesalnik s kodo: BMJGWQLW iz 355EUR na 346EUR





https://www.roboter-forum.com/index.php...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jand ()

Tomson ::

Sicer bolj kot predstavitev, malo omenja primerjavo z Roborockom tu in tam, kakšen bolj poglobljen primerjalni test bo še prav prišel, sicer pa overall precej obetajoče, ima nekaj prednosti na določenih področjih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

darkolord ::

Drugače povedano, ne gre za naslednika, ampak samo konkurenčni/vzporedni model.

Tomson ::

Neposredni naslednik Roborocka S55 bo model Roborock T6, oz. z oznako S6 za zahodni trg ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

matejm1994 ::

https://www.eufylife.com/products/varia...

Kaj pa ta sesalec za cca. 195€? Po testih sem gledal ga hvalijo, pa nizek je, kar bi bilo super, ker bi prišel tudi pod kavč (kavč je višine cca. 7,7 cm).

V stanovanju imam 3 sobe, med njimi je hodnik. Verjetno bi našel pot, čeprav nekega pametnega navigacijskega sistema nima.
Je kakšna večja pomanjkljivost?

buttcrack ::

Ne zgleda nič posebnega. Pošiljajo pa iz kje? Da ne bo še ddv zraven...
««
38 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363960 (37886) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143619 (63301) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764292 (23940) mat xxl

Več podobnih tem