» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
73 / 90
»»

zlabra ::

kako je z garamcijo iz gearbesta za S7, sicer robot še dela, ampak vedno dela na quiet mode, noče na standart turbo max... k da bi motorček štrajku

BoLhCa ::

Imam 360 S6 Pro in mi mopping ne deluje.
Ko sem ga kupil je seveda delovalo, potem pa mesece nisem uporabil, sedaj pa ne zmoči krpe.
Robot štarta in vse, ampak krpa je suha.
Robot je redno vzdrževan, probal sem še spihati s kompresorjem, pa nič.

Kaj bi lahko bilo? Je že kdo imel podobno težavo?

Badwolff ::

Men je nehala pumpa delat a v2. Se prav sliši, oz ne sliši, na začetku pumpanja vode. Kokr vidim, je pumpa v posodici, tako da sem naročil novo, pa bomo videli.

BoLhCa ::

Ma sam da bi nehala delat po tem ko sem jo dobesedno 2x uporabil :)
A je možno, ker je bla voda notri, da se je nardil kamen in da jo je zafilal al kej ?

Vm1999 ::

Poskusi namočit v razredčen alkoholni kis, ali pa citronsko kislino, če sumiš na vodni kamen.
Sam nimam modela s pumpo, ampak vseeno preventivno dodajam malo alk. kisa v posodico za vodo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Kroos ::

Je Roborock S5 Max še vedno dobra izbira ali se za podoben denar bolj splača vzeti kaj drugega? Gre za rang cca. 400 eur.

To bi bil v bistvu prvi robotski sesalec, ki bi ga kadarkoli kupil. Mogoče malce neumno vprašanje, ampak ali se splača že v štartu kupiti neko bolj kvalitetno zadevo ali rajši kakšnega cenejšega (tam do cca. 200 eur)?

Še eno vprašanje glede garancij iz ponudnikov, ki jih predlaga spletna stran KajKupiti. Če prav razumem, Aliexpress in pa HonorBuy nimata EU garancije in je potrebno v primeru uveljavljanja garancije vedno pošiljati napravo njim? Torej sta Geekbuying in MiShop precej boljša opcija, ker dobiš EU oz. SLO garancijo in vse urediš pri nas.

bauci ::

Irobot ima nov kombiniran sesalec/pomivalec Roomba Combo 1138 za 349,90€. Mogoče se splača pogledat.

mat xxl ::

Evo še 50 eur nižje, pri zadnjega leta vedno najugodnejšem prodajalcu Irobotov :

https://www.harveynorman.si/robotski-se...

To je Irobotov odgovor onim, ki morajo imeti še "pomivanje" zraven, besedo sem, dal namenoma v narekovaje.

Amadeuss ::

amacar je izjavil:

Za enak denar vzames rajsi preverjenega xiaomija: https://a.aliexpress.com/_mNPeupZ


Eh, že ni več na zalogi, vsaj ne na Poljskem, iz drugih skladišč pa piše, da ne pošiljajo v SLO :8)

Matevz96 ::

mat xxl je izjavil:

Evo še 50 eur nižje, pri zadnjega leta vedno najugodnejšem prodajalcu Irobotov :

https://www.harveynorman.si/robotski-se...

To je Irobotov odgovor onim, ki morajo imeti še "pomivanje" zraven, besedo sem, dal namenoma v narekovaje.


To se še vedno random odbija po stanovanju in upa da posesa vse ali ima že kaj navigacije?
#hooldthedoor

Kripto mesi ::

Glede na specifikacije piše, da pa poizkuša iti v ravni liniji. Kako pa mu to uspeva brez lidarja ali kamere pa ne vem. Verjetno preko marketinga :))

Sparkxl ::

Omfg zakaj se še vedno sem lepijo linki tumastih predpotopnih jajc, če pa je lidar že default stvar, ki jo sesalec mora imet

joze67 ::

Ker če ga vsak dan pošlješ na sprehod in če mu ne gledaš pod metlice, dejansko tudi ta opravlja svoje poslanstvo. Če je kaj spustil danes, je jutri nov dan.

Vm1999 ::

ok, če bi bil 100 eur

Sparkxl ::

Točno tak, če je 100€ ni problema, ne pa 300+€ za sesalec, ki ga je čas povozil par let nazaj

Okapi ::

joze67 je izjavil:

Ker če ga vsak dan pošlješ na sprehod in če mu ne gledaš pod metlice, dejansko tudi ta opravlja svoje poslanstvo. Če je kaj spustil danes, je jutri nov dan.

A lahko brez lidarja sesa po celem stanovanju, in potem najde nazaj do svoje postaje?

darkolord ::

Lahko - približno vseeno ve, kje je. Dovolj je, da se vrne nekam blizu postaje, potem pa zagleda njen IR signal ...

destroyer2k ::

darkolord je izjavil:

Lahko - približno vseeno ve, kje je. Dovolj je, da se vrne nekam blizu postaje, potem pa zagleda njen IR signal ...


Moj irobot se ne strinja oz. zelo redko se zgodi.

noob96 ::

Imam roborock S50, ki se ne polni.Kupljen na mimovrste, nikjer pa ne najdem kje je servis za to zadevo. Ni več v ganarciji. Na mishop nočejo vzeti v servis če ni kupljen pri njih

Sparkxl ::

Kontakti so čisti na sesalcu in postaji?
Samo to da nočejo vzet v popravilo, ki bi ga stranka plačala, pa je mimo vsake logike.
Kaj hočejo s tem doseči? Da bi več kupovali pri njih? Pri meni je kontra efekt, pri teh balkancih iz principa ne kupim nič.

darkolord ::

Verjetno nimajo rezervnih delov - servisirajo samo tisto, kar pač morajo po zakonu.

Tole mi je npr. odgovoril drug dobavitelj za Xiaomi, ko sem jih vprašal, koliko stane zaslon za moj telefon:

Pozdrav
Trenutno nimamo rezervnih delov za ta telefon, zato servisiramo samo telefone, za katere izdajamo garancijo.
LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Gtonek1 ::

https://www.kron.si/
Servis ,z dobavo delov so pa težave.

Matevz96 ::

noob96 je izjavil:

Imam roborock S50, ki se ne polni.Kupljen na mimovrste, nikjer pa ne najdem kje je servis za to zadevo. Ni več v ganarciji. Na mishop nočejo vzeti v servis če ni kupljen pri njih

Verjetno imaš isti problem kot jaz - umazani kontakti. Na prvi pogled zgledajo čisto ampak poskusi jih malo zdrgniti s kakšno tršo gobico ali pa brusnim papirjem.
#hooldthedoor

mat xxl ::

noob96 je izjavil:

Imam roborock S50, ki se ne polni.Kupljen na mimovrste, nikjer pa ne najdem kje je servis za to zadevo. Ni več v ganarciji. Na mishop nočejo vzeti v servis če ni kupljen pri njih


Ja , ti super duper Kitajčki, jih res po novem ne moreš več pri nas niti proti plačilu popravljati ( so se tako odločili uvozniki, ki jim gre na živce, da ljudje utajijo davke in kupijo iz tujine, ker je tam malo cenejši), še celo več, tudi rezervnih delov vam ne prodajo, razen, če dokažete z računom in garancijo, da je bil kupljen pri nas v Sloveniji. (Sam pišem samo dejstva, ne komentiram tega početja.)

Torej servis in deli, so samo za one z plačannimi dajatvami v Sloveniji, ostale pa ja, pač pošljete na drugo stran zemeljske oble na servis ;) .

Pa ni samo to problem, je še drugo, narejene so, da zdržijo bistveno, manj, kot Roombe in ne samo to, vsako serijo, vsaj malo menjajo obliko ali konektorje delov, tako stranka kmalu ugotovi, da je ob okvari skoraj nemogoče popraviti in kupi NOVEGA robota, ta pametne, potem gredo na Irobote, ki imajo standardizirane dele in servis v Sloveniji, res, pa, da za tiste kupljene v tujini v garanciji samo proti plačilu, za kupljene pri nas, pa nobenega problema, za dele tudi nobenega problema.

Ta robot, kjer je bil link, na žalost sploh ni od Irobota, je kitajček, čigar Firmo je kupil Irobot ima, pa vse, kar si želijo kupci kitajčkov, pa poceni je.

Sicer pa top sesalniki so roombe S9 ali I7 z praznilno postajo, ki se poleg navigacije znajo tudi izogibati ljudem in še veliko tega.......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

uvodV?? ::

mat xxl je izjavil:

noob96 je izjavil:

Imam roborock S50, ki se ne polni.Kupljen na mimovrste, nikjer pa ne najdem kje je servis za to zadevo. Ni več v ganarciji. Na mishop nočejo vzeti v servis če ni kupljen pri njih


Ja , ti super duper Kitajčki, jih res po niovem ne moreš več pri nas niti proti plačilu popravljati, še celo več, tudi rezervnih delov vam ne prodajo, razen, če dokažete z računom in garancijo, da je bil kupljen pri nas v Sloveniji.

Torej servis in deli, so samo za one z plačannimi dajatvami v Sloveniji, ostale pa ja, pač pošljete na drugo stran zemeljske oble na servis ;) .

Pa ni samo to problem, je še drugo, narejene so, da zdržijo bistveno, manj, kot Roombe in ne samo to, vsako serijo, vsaj malo menjajo obliko ali konektorje delov, tako stranka kmalu ugotovi, da je ob okvari skoraj nemogoče popraviti in kupi NOVEGA robota, ta pametne, potem gredo na Irobote, ki imajo standardizirane dele in servis v Sloveniji, res, pa, da za tiste kupljene v tujini v garanciji samo proti plačilu, za kupljene pri nas, pa nobenega problema, za dele tudi nobenega problema.

Ta robot, kjer je bil link, na žalost sploh ni od Irobota, je kitajček, čigar Firmo je kupil Irobot ima, pa vse, kar si želijo kupci kitajčkov, pa poceni je.

Sicer pa top sesalniki so roombe S9 ali I7 z praznilno postajo, ki se poleg navigacije znajo tudi izogibati ljudem in še veliko tega.......


Kljub vsemu kar si napisal sem zaenkrat priše skozi ceneje, kakor če bi kupil enega primerljivega irobota.

mat xxl ::

Si siguren, evo primerljivo Roombo v akciji z 2 letno garancijo ...... 385 eur ???

https://www.harveynorman.si/robotski-se...

floyd1 ::

Danes je drugače, 2 leti nazaj pa je (mojemu) roborocku primerljiv model roombe stal nekje 2.5 x več. Torej, ko ta crkne imam še vedno enega in pol "v dobrem".

GupeM ::

uvodV?? je izjavil:

Kljub vsemu kar si napisal sem zaenkrat priše skozi ceneje, kakor če bi kupil enega primerljivega irobota.

Nemogoče. Pa ti povem zakaj? Zato ker primerljivega irobota ni. Al ne pomiva, al se ne navigira, ... Neki sigurno manjka, da ni primerljiv.

Gtonek1 ::

Slab priokus dobis ko ti kitajček po enem letu crkne, pa ti ga nihce noče popravit?

Gregor P ::

Zato kupiš že v štartu kar dva, da je za zihr:P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

GupeM ::

Gtonek1 je izjavil:

Slab priokus dobis ko ti kitajček po enem letu crkne, pa ti ga nihce noče popravit?

Lastnih izkušenj sicer nimam, ker meni dela že več kot dve leti brez težav. Tudi pri tastu in tašči zaenkrat ni težav. Sestri sem ga pa šele pred kratkim naročil, pa je zaenkrat zelo zadovoljna. Kar pa berem po intenetih, je pa zadeva menda zelo modularno narejena, rezervni deli pa zelo poceni. Sicer je dobavni čas res lahko problem, ampak menda je popravilo enostavno tudi z dvema levima rokama. Vsaj za Roborock tako pišejo.

Sparkxl ::

Ja, vsepovsod tako pišejo, tudi na YouTube. Edino tukaj obstaja en romba fanatik, ki zavaja na vse možne načine, med drugim da roborocka ipd ni možno popravit, ker je zakomplicirano za umret. Res me zanima koliko dobi plačano od uvoznika, ker da tako zavajaš, lažes in delaš reklamo brezplačno, težko verjamem.

Sicer pa, ogromno jih ima, poznamo ljudi ki jih imajo, za koliko ste jih slišali da so crknili? Jaz za nobenega.
Kar ne pomeni da ne crkujejo, ampak nič kaj manj ali več kot ostali

Gtonek1 ::

Mogoce samo smola, vendar opevani viomi v2 po enem letu javlja lds senzor.
Motorcek menjali: ni,
Čakamo komplet laser iz kitajske mesec in pol, pa ugibamo če bo to rešilo probleme???
Ni to to , servisi kao so, ampak si z njimi ne moreš pomagat
Lp

mat xxl ::

Sparkxl je izjavil:

Ja, vsepovsod tako pišejo, tudi na YouTube. Edino tukaj obstaja en romba fanatik, ki zavaja na vse možne načine, med drugim da roborocka ipd ni možno popravit, ker je zakomplicirano za umret. Res me zanima koliko dobi plačano od uvoznika, ker da tako zavajaš, lažes in delaš reklamo brezplačno, težko verjamem.

Sicer pa, ogromno jih ima, poznamo ljudi ki jih imajo, za koliko ste jih slišali da so crknili? Jaz za nobenega.
Kar ne pomeni da ne crkujejo, ampak nič kaj manj ali več kot ostali


Ne nakladaj, nikoli nisem rekel, tega, kar navajaš, da ni možno popraviti, da je zakomplicirano še manj, najdi moje poste, rekel sem le, da je dele težko dobiti, pri nas sploh ne več, če ni kupljena tu in, pa da vsako serijo dele spreminjajo, da lažje čim prej novega kupite, ker je tudi rabljene dele težko dobiti.

Koliko dobim plačano od uvoznika, nikoli niti 1 centa niti česa drugega, navedi, kaj zavajam....

Sam si slepo zaljubljen v svoje kitajčke in tu na forumu ti ljudje pišejo o okvarah kitajčkov, ti, pa, kot navajaš, še nisi nikoli slišal za nobenega.
Imaš tu na tej strani take z okvarami, naveži stik in jim pomagaj, če znaš brati.

Koliko ti plača Roborock, da tako zavajaš ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Gregor P ::

... mene so dejansko "kupili" z njihovo kvaliteto za manj denarja8-) Se pa razume, da se vsa roba tudi kvari, v tem je cel hec vse te potrošniške zakonodaje in da proizvajalci ne rabijo testirat vsakega produkta.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

petron ::

10 roborockov imamo v žlahti (vsi po mojem priporočilu) Najstarejši ima 4 leta. Vsi zaenkat bp. Motor pri enem je bil malo glasen sem ga naročil z AliExpressa za 8€ in zamenjal.
Roborock ni za vsakega. Ampak če je v žlahti nekdo, ki nima dve levi in zna sledit youtube navodilom tudi v primeru okvar ne vidim težav.

SkIDiver ::

Kje kupiti filter, stransko in glavno krtačo, krpo, etc... kar je za zamenjat za Roborock S5 MAX?

Matevz96 ::

SkIDiver je izjavil:

Kje kupiti filter, stransko in glavno krtačo, krpo, etc... kar je za zamenjat za Roborock S5 MAX?


Jaz sem za S5 vzel tu:

https://www.aliexpress.com/store/284508...
#hooldthedoor

Vm1999 ::

Jaz sem pred parimi meseci za S5 naročil krtačo, ki je mislim da za S5 max (črna, s snemljivimi stranicami) v tej trgovini:

https://m.aliexpress.com/store/v3/home....

Prišel original, v škatli.

Medtem, ko so pri nakupu sesalca priložili ponaredke pri katerih je guma trša in je hrupno pri obratovanju.

Na mishop imaš tudi filtre, krtače pa ne vem če imajo za S5 max konkretno. Paše tudi starejša sicer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vm1999 ()

Sparkxl ::

Pozabi mishop, cene so take, kot da je to apple sesalec.
Isto robo dobiš na amazon.de konkretno ceneje, v 3 dneh je pri tebi doma

Vm1999 ::

Za dve stranski krtači sem dal 10eur (mislim da še nekaj malega popusta za 11.11), medtem ko so originali s kitajske 7eur.
Ker sem potreboval na hitro.

Na Amazonu takrat nisem našel originalov, oz. so bili povsod komentarji, da dobiš v vrečki - kar je po vsej verjetnosti ponaredek.

Se priporočam za konkretne linke iz Amazona za nakupe v prihodnosti.

belo mleko ::

Vprasanje za lastnike Viomi V2. Na zacektu mi je dobro praznilo posodo za vodo. Potem so po xyz posodobitve kolicino zmanjsali. Zdaj je krpa komaj se vlazna, ceprav je kolicina vode natavljena na maksimum. Me zanima, ce se kdo podobno opaza oz. ce je mojemu kitajcku pumpa crknila. Je pa to kar se mene tice zadnji nakup kitajcka. Ceprav imam minimalisticno stanovanje, se redno zgublja in rise nove cudne karte preko stare karte. Na koncu potrebuje toliko micro managementa, da raje na roke posesas.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

Sparkxl ::

Vm1999 je izjavil:

Za dve stranski krtači sem dal 10eur (mislim da še nekaj malega popusta za 11.11), medtem ko so originali s kitajske 7eur.
Ker sem potreboval na hitro.

Na Amazonu takrat nisem našel originalov, oz. so bili povsod komentarji, da dobiš v vrečki - kar je po vsej verjetnosti ponaredek.

Se priporočam za konkretne linke iz Amazona za nakupe v prihodnosti.


Nimam linka. Za ponaredke pa se ne sekiram. Sem kupil ponaredek filter, ki je dejansko boljši od originala

Gtonek1 ::

petron je izjavil:

10 roborockov imamo v žlahti (vsi po mojem priporočilu) Najstarejši ima 4 leta. Vsi zaenkat bp. Motor pri enem je bil malo glasen sem ga naročil z AliExpressa za 8€ in zamenjal.
Roborock ni za vsakega. Ampak če je v žlahti nekdo, ki nima dve levi in zna sledit youtube navodilom tudi v primeru okvar ne vidim težav.

Prosim za nasvet:)
Tudi jaz sem po youtubu gledal, da ko javlja lds senzor, ga menjaš pa že veselo sesa naprej. Senzor menjan, je res vse enostavno, ampak od viomija nič tako kot prej. Vklopi turbino, se ne premakne, ne vklopi krtač, pa tudi senzor miruje. tudi na you tubi ne najdem več nič:)) Kar nekaj ur sem že zabil zraven, mislim da bo za rezervne dele. Drugače fan xiaomija, ampak sesalec, ne vem no:( Ima kdo kakšno rešitev?
lp

Badwolff ::

belo mleko je izjavil:

Vprasanje za lastnike Viomi V2. Na zacektu mi je dobro praznilo posodo za vodo. Potem so po xyz posodobitve kolicino zmanjsali. Zdaj je krpa komaj se vlazna, ceprav je kolicina vode natavljena na maksimum. Me zanima, ce se kdo podobno opaza oz. ce je mojemu kitajcku pumpa crknila. Je pa to kar se mene tice zadnji nakup kitajcka. Ceprav imam minimalisticno stanovanje, se redno zgublja in rise nove cudne karte preko stare karte. Na koncu potrebuje toliko micro managementa, da raje na roke posesas.


Sam nimam.nobenih podobnih težav, imamapo ki se je drži in lepo dela pk njej, zgubil se še ni, še pa kdaj zaplete v kak kabel.

Enkrat mi je crknila pumpa. Sem probal poslat na servis, pa je bilo preveč komplikacij. Pol sem pa videl, da je pumpa v posodi in sem kupil novo in spet dela normalno. Mogoče ti bo to pomagalo. Lahko pa še probašeno rundo s kisom, mogoče te matra kamen.

Vm1999 ::

Sparkxl je izjavil:

Vm1999 je izjavil:

Za dve stranski krtači sem dal 10eur (mislim da še nekaj malega popusta za 11.11), medtem ko so originali s kitajske 7eur.
Ker sem potreboval na hitro.

Na Amazonu takrat nisem našel originalov, oz. so bili povsod komentarji, da dobiš v vrečki - kar je po vsej verjetnosti ponaredek.

Se priporočam za konkretne linke iz Amazona za nakupe v prihodnosti.


Nimam linka. Za ponaredke pa se ne sekiram. Sem kupil ponaredek filter, ki je dejansko boljši od originala


Filter se strinjam, je v redu tudi ponaredek. Glavna krtača in pa stranska zna bit pa čisto druga zgodba. Se sliši, kot da bi brusil parket, če malo pretiravam...

LordPero ::

Letos so na CESu predstavili par novih modelov, večinoma z dump postajami & kamerami.

Osebno sem upal, da bo pred cam+AI razvoj šel v dodajanje poceni ultrazvočnih senzorjev okrog sesalcev za (mikro)natančnejšo navigacijo okrog objektov.
Ravno zato mi je bil 360 S6 Pro (=360 S9) všeč, ampak - a je to ostal edini sesalec z ultrazvočnim senzorjem spredaj?

Kdor ima več steklenih površin do tal, kot so recimo okna ali steklene stene (zunanje ali notranje, recimo od tuša), ogledala, steklena vrata, etc, ima kar nekaj težav s tem (tudi Roborocki). 360 S6 Pro/S9 pa se dejansko lepo ustavi pred steklom, brez dotika (podobno, če imaš recimo nizke letvice ob steni, ki jih lidar ne zazna). Ne vem pa, če okna kdaj zmedejo lidar navigacijo pri 360 ... ampak glede na mogoče rahlo bolj crappy software, se mi zdi verjetno.

Tudi sam kupujem robotski sesalnik (našteti podobni problemi zgoraj, mokro čiščenje je plus, še zdaleč pa ne nujno ali vredno pomembnih kompromisov), ampak mi 360 niso všeč (predvsem zaradi očitno še nekoliko več težav z in njihovim nevzdrževanjem softwarea, kaj šele, da bi kdaj dobili nadgradenje funkcionalnosti + glede na razne komentarje pa zgleda, kot da jim tudi mokro čiščenje kar pogosto crkuje znotraj nekaj mesecev).

A mi ostane kak drug model na izbiro, če bi želel čim, em, lepšo navigacijo?
Novi modeli 2021? Nekaj sub 300€ samo da zdrži par let?
LordPero

darkolord ::

360 sesalci imajo zelo malo težav, software že dolgo deluje bp. Na netu pa itak pišejo tisti, ki imajo probleme, in ne tisti, ki jim vse deluje.

Glede nagradenj funkcionalnosti pa pač kupiš glede na to, kaj ima sedaj in ne, kaj bi lahko vse imel.

Imam 360 S7 in za 240 € je top shit - tudi če bi bil 500 €, ne bi imel v bistvu nič za pripomniti.

SkIDiver ::

Jaz imam S5 Max pa razen to, da je v mapi zajet še prostor na drugi strani stekla, sesalec s tem nima težav. Spredaj in na desni ima dodatna senzorja in na začetku, če mu pobrišem mapo se lepo nežno dotakne okenskega okvirja, da se prepriča, da je res trden rob, ker lidar seveda strelja preko stekla, senzorja pa ne. Ko ima prostor zmapiran pride do roba, se obrne in sesa naprej ob robu.

Edina težava je, da se po posodobitvi FW-ja zatakne na vodilu drsnih balkonskih vrat. V tleh je izbočena tirnica po kateri se premikajo vrata in se skoraj vedno po posodobitvi naguzi nanjo, da ne more več dol iz nje.

Gregor P ::

Meni se je recimo občasno pri S5 dogajalo, da se je sam zaprl v sobo, ker je potegnil vrata in šel za vrata. Ampak sem potem to rešil s tistimi podstavki za vrata, da jih ne more več premakniti.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).
««
73 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356537 (3971) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364669 (38595) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144101 (63783) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764626 (24274) mat xxl

Več podobnih tem