» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
strani: 1 ... 39 40 41 »

tomy5 ::

nori je izjavil:

Prosim za pomoč,
ali obstaja kje na forumu tema za sesalce metla?
Kupil bom Xiaomi in kateri njihov produkt sesalec je najboljši?
Xiaomi Dreame V9?
Xiaomi Roidmi F8?
še kater... mogoče bosch
hvala:)

F8 - moj glas

raners ::

Kaj pa je to neki novi? Roborock T6SE

darkolord ::

To je mednarodna verzija Roborock T4, "lite" verzija T6. Kot je T6 nadgradnja S50/Mi Robot 2, je T4/T6SE nadgradnja Mijia (Mi Robot).

Je tišji od predhodnika in ima višjo sesalno moč, nima pa mokrega brisanja in (kot zaenkrat kaže) možnosti čiščenja posameznega prostora, tako kot ima to T6.

Sedaj je pa že gužva s toliko modeli ...
spamtrap@hokej.si
spamtrap@gettymobile.si

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: darkolord ()

3dpt ::

Kje za ugodno ceno dobit baterijo za irobot 770.
Malo gledam pa vidim da obstaja tudi li-ion, ki zamenjuje original ni-mh. A to z obstojecim polnilcem gre polnit? Je smiselno kupit li-ion ali ne? Trenutno je notri original nimh 3000.

mat xxl ::

Zavisi kako Li ION če bo ona črna za okoli 40 eur, boš rabil kmalu še novo elektroniko za robota....

3dpt ::

mat xxl je izjavil:

Zavisi kako Li ION če bo ona črna za okoli 40 eur, boš rabil kmalu še novo elektroniko za robota....

Ok, torej pozabim na Li ION.
Ce gledam nimh je 3000 ali 4500 na voljo. Je smiselno vzet vecjo?
Za original xlife baje niso ravno hudo pohvalne. Imajo baje raje prej krajso kot 2x daljso zivljensko dobo.
Se najbolj me matra tole...da bi bilo najbolj kvalitetno narejeno:
https://www.akumulator.si/izdelek/T4%20...

Se bojim da to kar kupim za 50€ pri nas je to to kar na kitajskem kupim za 25€.
Velog jo obnovi in dobim garancijo 1 leto.

Mat_xxl ... ti imas kot vidim precej izkusenj s tem. Kaj predlagas?

Tomson ::

Danes bo zopet super cena za Xiaomi V2 robotski sesalnik, če komu prav pride:

- danes ob 10:00 Xiaomi Viomi V2 robotski sesalnik s kodo: 3ZFANDOU iz 353€ na 318€ (omejeno število)
CoolerMaster WaveMAster,Seasonic S12+ 650W, 4xNoctua Silent Fans,
Asus P5K-E, Intel Q9550, 4Gb Patriot Extreme 800Mhz, Intel SSD 180GB,
Gigabyte GF7600GT, Focusrite Saffire, Pioneer DVD 112, LCD Samsung 193P

refosk ::

Koda ne velja:
Sorry, this coupon code is applicable for some specific items.

pravkar preveril, meni lepo deluje, zniža ceno na 318€. Izbriši iz košarice, odjavi se, ponovno prijavi, dodaj tale model iz povezave, vnesi kodo, mora prijet ... PS: skladišče mora ostati HongKong, izbere pa se EU Prioirty Line za 3€, dostava brez dodatnih stroškov ...

Ja na HK pa deluje. Pa ni potem nič DDV in carine za plačat?

Nič, so že vsi stroški vključeni, cena je končna, a obvezno EU Prioirty Line poštnino ...

pecel ::

Tomson je izjavil:

- danes ob 10:00 Xiaomi Viomi V2 robotski sesalnik s kodo: 3ZFANDOU iz 353€ na 318€ (omejeno število)

Že pred tednom ali še malo več je bila enaka cena s kodo za ta sesalnik. Sem ga naročil in potem so mi predvčerajšnjim poslali obvestilo, da je out of stock in da če ga še vedno želim lahko doplačam 15$ in mi ga pošljejo iz Poljske s čimer sem se strinjal in doplačal, poslali ga še vedno niso. Presenečen sem, da je sedaj ponovno na voljo s kodo po tej ceni, če sem jaz včeraj moral doplačati 15$. (saj se mi zdi še vedno ok cena, samo zakaj se ponovno reklamira za to ceno, če jih potem ni)

Lahko preverim, predvidevam pa, da ni šlo za povsem isto skladišče, glede na to, da so ponudili dve opciji, pošiljanje iz HK skladišča brez doplačila ali pošiljanje iz EU skladišča z $15 doplačila...

butch3r ::

pecel je izjavil:

Tomson je izjavil:

Že pred tednom ali še malo več je bila enaka cena s kodo za ta sesalnik. Sem ga naročil in potem so mi predvčerajšnjim poslali obvestilo, da je out of stock in da če ga še vedno želim lahko doplačam 15$ in mi ga pošljejo iz Poljske s čimer sem se strinjal in doplačal, poslali ga še vedno niso. Presenečen sem, da je sedaj ponovno na voljo s kodo po tej ceni, če sem jaz včeraj moral doplačati 15$. (saj se mi zdi še vedno ok cena, samo zakaj se ponovno reklamira za to ceno, če jih potem ni)

če še niso poslali, piši na live chat in skenslaj, nato pa naroči novega po bolj ugodni ceni.

Konlov ::

In še enkrat plača ali kako?

PeterGriffin ::

Zdravo, malo sem brskal pa nisem nasel odgovora...kako ponovno povezati roborocka z wifijem, tista opcija reset wi fi ne spremeni nicesar, menjam tudi regijo iz slo na razne singapurje(kar sem imel do sedaj) pa ni nobenega efekta. Sem ze imel podobno tezavo in mi jo je uspelo odpraviti pa se ne spomnim kako :) kak namig? :)

butch3r ::

Konlov je izjavil:

In še enkrat plača ali kako?

Ja seveda, a misliš da bodo šenkali?
Itak dobiš denar nazaj v max 3h dneh.

PeterGriffin je izjavil:

Zdravo, malo sem brskal pa nisem nasel odgovora...kako ponovno povezati roborocka z wifijem, tista opcija reset wi fi ne spremeni nicesar, menjam tudi regijo iz slo na razne singapurje(kar sem imel do sedaj) pa ni nobenega efekta. Sem ze imel podobno tezavo in mi jo je uspelo odpraviti pa se ne spomnim kako :) kak namig? :)

Nic?

Ponovna WiFi povezava ne deluje torej? Če držiš "recharge" button in "spot cleaning" button for 5 seconds until you hear a voice prompt ter ponovno povežeš?

Poizkusi še tukaj kakšen korak...

Sem naročil v petek in dobil tale odgovor:
Dear customer
Thank you for your shopping from Geekbuying.
We recommend that change your order ship from Poland warehouse which will ship faster than from China.
Kindly let us know if you can accept change to ship from Poland warehouse with 15 USD added fees?
We are sorry for the inconvenience caused, Looking forward to your early reply.
Customer Service Representative
Geekbuying

Sem odgovoril da se strinjam, sedaj pa nobenega povratnega obvestila. Kaj moram še enkrat naročiti s Poljske ali bodo sami preusmerili pošiljanje?

Sedaj je vikend, predlagam da počakaš do ponedeljka, ko bo verjetno tudi odgovor, sigurno uredijo sami, gre pa hitro potem dostava, moj je prišel iz Poljske v 2-3 dnevih ...

Tomson je izjavil:

Ponovna WiFi povezava ne deluje torej? Če držiš "recharge" button in "spot cleaning" button for 5 seconds until you hear a voice prompt ter ponovno povežeš?

Poizkusi še tukaj kakšen korak...

Sem poskusal tudi po teh zadevah iz povezave, vceraj ni delovalo, danes je prijelo, kdo bi vedel... :) Hvala

Če komu prav pride, Viomi V2 tokrat iz EU skladišča:

- Xiaomi Viomi V2 2150Pa SLAM robotski sesalnik s kodo: 3WKQLFHO iz 346€ na 329€ (EU skladišče)

nejcek74 ::

PeterGriffin je izjavil:

Sem imel podoben problem kak teden nazaj, ker sem menjal router. V tem primeru moras zbrisat app s telefona in ga ponovno nalozit. Potem se ponovno vpises v app ter naredis povezavo z roborockom.

Sesalec Xiaomi Viomi V2 je prišel iz Poljske v treh dneh. Pohvalno! Sedaj imam problem kako ga konektat na aplikacijo? Naložil sem aplikacijo iz navodil (QR) vendar se ne konekta, je pa sesalec viden v domačem omrežju. Mi lahko kdo pove kje je caka? Na seznamu za ročno dodajanje tega modela ni.

Vanadium ::

Preveri ce moras stisnt kako kombinacijo tipk za pairing. Mogoce prvo celo preko bluetootha da vneseš geslo za wifi?
ASUS SABERTOOTH Z97 MARK S; Intel I7-4790K; MSI R9 390X GAMING 8G;
2x8GB Corsair Vengeance Pro; Intel DC S3520 120GB SSD; 2TB Seagate barracuda;
EK-Supremacy EVO; EK-FC R9-390X TF5; EKWB PE360; Laing D5;

To sem stisnil. Sem opazil da v domačem omrežju ni viden ampak se ponuja kot omrežje na voljo. Kakšen je pa password?

Vanadium ::

Ja nevem kako geslo mas za wifi :)
ASUS SABERTOOTH Z97 MARK S; Intel I7-4790K; MSI R9 390X GAMING 8G;
2x8GB Corsair Vengeance Pro; Intel DC S3520 120GB SSD; 2TB Seagate barracuda;
EK-Supremacy EVO; EK-FC R9-390X TF5; EKWB PE360; Laing D5;

@refosk:
Od 15.6 naj bi bil podprt v Xiaomi Mi aplikaciji (EU server). Sam ga imam nameščenega preko China serverja, so mi pa na Geekbuying uredili povezavo malo nazaj (pošlješ samo uporabniško ime za Xiaomi aplikacijo, pa dodajo sesalnik), tako da lahko kontaktiraš Customer Support, bodo hitro uredili, če še ni preko EU serverja opcije ...

Vanadium je izjavil:

Ja nevem kako geslo mas za wifi :)

pa ne za wifi, za sesalc;((

Sej moram bit s telefonom povezan v domače omrežje ne direkt na sesalc? Navodila so tako bedno minimalistična.

Zgodovina sprememb…

• spremenilo: refosk ()

GupeM ::

S telefonom se povežeš na WiFi od sesalca, nato ga preko MiHome aplikacije povežeš na svoj WiFi. Mislim, da je tako nekako. Če hočeš, da ti dela samodejno iskanje, moraš aplikaciji dovoliti dostop do lokacije. Pozabil sem, kako točno gre.

Naabo ::

refosk je izjavil:

Sesalec Xiaomi Viomi V2 je prišel iz Poljske v treh dneh. Pohvalno! Sedaj imam problem kako ga konektat na aplikacijo? Naložil sem aplikacijo iz navodil (QR) vendar se ne konekta, je pa sesalec viden v domačem omrežju. Mi lahko kdo pove kje je caka? Na seznamu za ročno dodajanje tega modela ni.

Trenutno je mogoče dodati sesalec (mi home verzijo) v aplikacijo samo s posredovanjem supporta. Sam sem kontaktiral viomi tech na facebooku (sporočil svoj id) in so mi omogočili v aplikaciji (imam verzijo 5.5.29).

Bauka ::

Tudi jaz sem svojega Viomija dobil pa mi ga ni uspelo povezati sem pisal na geekbuying nimajo pojma o čem govorim...
Sem kontaktiral na FB viomi se ne odzovejo.

Lahko pomagam, posreduj mi prosim uporabniško ime od Xiaomi aplikacije na ZS, pri meni je bilo v nekaj urah urejeno ...

raners ::

Samo vprašam: Tomson, si slučajno že začel "pisat" review/comparison med s50/s6/v2? ;)

Ta vikend, nekaj testiranj in primerjav že opravil, konec tedna, če bo vse posreči, vse skupaj strnem v besedi ...
strani: 1 ... 39 40 41 »