» »

HTC je predstavil One Max

HTC je predstavil One Max

HTC One na levi, One Max na desni

vir: Android Central

LED fleš, optika fotoaparata proti desno ter čitalec prstnih odtisov spodaj

vir: Android Central

One zgoraj, One Max spodaj - na desni se v meglenem delu slike vidi IR oddajnika

vir: Android Central
Android Central - Po ogromno pobeglih informacijah in napovedih so pri HTC-ju končno predstavili svoj phablet, One Max. Večjih presenečenj ni, s strojnega vidika gre za povečan HTC One, saj je enak procesor, Qualcommov Snapdragon 600, ima 2 GB delovnega pomnilnika, zaslon je, kot na One, tipa LCD z ločljivostjo 1920 x 1080 pik, a je namesto 4,7-palčen tokrat 5,9-palčen, fotoaparat ostaja enak, torej ima še vedno 4 milijone velikih pik (Ultrapixlov) z optično stabilizacijo, ohišje je mešanica aluminija in plastike, itd.

Poleg večjega zaslona je sprememba še odstranljiv pokrov na zadnji strani (stikalo na boku telefona je za odpiranje pokrova, ne za preklapljanje med zvonenjem in vibriranjem), prek katerega dostopamo do reže za kartico SIM in pomnilniško kartico MicroSD. One Max je opremljen z le 16 oz. 32 GB pomnilnika, ki ga je mogoče razširiti, medtem ko je HTC One brez možnosti razširitve, a pride v 32 in 64-gigabajtnih izdajah. Spremenili so položaj gumba za vklop in izklop zaslona, ki ni več na vrhu (pri One gumb vsebuje IR oddajnik), temveč je postavljen na bolj običajno mesto na velikih telefonih, na desni rob. IR oddajnik ostaja na enakem mestu, kot na One, le da je tokrat pač samostojen namesto vgrajen v gumb. Baterija ni zamenljiva, čeprav se zadnji pokrov odpre, a je na srečo zmogljiva s kar 3300 mAh kapacitete. S strojnega vidika je poleg večjega zaslona verjetno še najbolj zanimiva vključitev čitalca prstnih odtisov, ki se nahaja pod lečo fotoaparata, približno na mestu, kjer počiva kazalec uporabnika. Par stereo zvočnikov ostaja, a tokrat nima nikakršne povezave z Beats - izginili so logotipi in nastavitve izenačevalnika (primerjava iste skladbe na isti slušalkah na One Max in One pokaže razliko, One Max ima manj zaznavne učinke basov).

Na telefonu bo že od samega začetka nameščen Android 4.3, s čimer je One Max prvi HTC-jev telefon, ki se prodaja z najnovejšo verzijo Googlovega operacijskega sistema, ne pa tudi prvi, ki ima nameščenega. Slednje so dosegli z One, ki je nadgradnjo prejel že v večini izdaj. Android 4.3 je preoblečen s Sense 5.5, kar pa je novost, saj je One zaenkrat opremljen še s Sesne 5.0 (nadgradnja na 5.5 naj bi sledila). Novost v Sense 5.5 je možnost uporabe posodobitev tudi z Google+ ter iz povezav RSS v BlinkFeedu, ki je na prvem oz. popolnoma levem domačem zaslonu in omogoča hiter pregled nad dogajanjem na socialnih omrežjih ter novičarskih straneh (te je bilo mogoče dodajati že zdaj, a ne prek povezav RSS, temveč zgolj podprte strani). Ker BlinkFeed ni po godu vsem uporabnikom, Sense 5.5 prinaša možnost izklopa ter obenem prinaša še nadgradnje v galeriji (več nadzora nad ustvarjanjem posnetkov iz slik in spremembe v grafičnem vmesniku galerije).

HTC One Max bo še ta teden dobalvjiv vsaj v Veliki Britaniji, v vsakem primeru pa v kratkem po Evropi in Aziji. Američani bodo morali na svoje verzije še nekoliko počakati.

63 komentarjev

«
1
2

M-XXXX ::

Prav žalostno, kako je lahko HTC zajebal tole stvar. Tako dobro mu je ratalo z HTC one, potem pa tole izdajo. Namesto, da ONE lepo spolirali. Vse reviewi ga skritizirali.

crapy kamera
menda izjemno neprijeten za držat v roki.
skener odtisov štorasto postavljen in deluje v cca 30-40%.
zakaj so šli notri dajat S600 nobenemu ni jasno
Če se pokrovček že odpre, pa vgradijo fixsno baterijo??
Teža, debelina...

http://www.theverge.com/2013/10/14/4836... En izmed reviewov... Ocena 6/10.

Uglavnem če iščete večji telefon je kot kaže Note 3 edina izbira. Škoda, res škoda pa tak lep potencial so imeli... Vse kar dela Note 3 dela boljše od tega.

Zdaj če bi bila vsaj cena konkretno nižja, ker pa kot kaže ne bo. Ne vem kaj HTC misli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

FlyingBee ::

Sammy je v prednosti predvsem na tem področju phabletov, tako da se ga gleda posebej ... HTC je pa na žalost brez uspeha, čeprav imajo dobre telefone

z S5 bodo pohiteli in me prav zanima odgovor LG in HTC-ja, SONY itak dela skoz ene in iste

M-XXXX ::

z S5 bodo pohiteli in me prav zanima odgovor LG in HTC-ja, SONY itak dela skoz ene in iste

Sony je vsaj šel v koraku s časom, in vgradil snapdragon 800 v vse top modele. Vsaj to :D

PS: celotna zadeva me malo spominja na LG G pad 8.3
Super vse skupaj kazalo. Ampak ne, dajmo notri
-snapdragon 600
-DDR2 ram
-crapy kamera...

OK, ni problema bo pa vsaj dobra cena. Aja ne, skoraj 50% dražji od Nexusa. 50% več za 1.3" večji zaslon :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: M-XXXX ()

mrdaco ::

In pozabili so na pisalo, ki je pri phabletih edina zadeva, ki opravičuje njihovo velikost.

mtosev ::

6" ekran? hehe tole je bolj tablica kot phone.pa še v žep ti ne gre
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

einstein :P ::

mtosev je izjavil:

6" ekran? hehe tole je bolj tablica kot phone.pa še v žep ti ne gre


Odvisno od velikosti žepa, če rad nosiš tiste oprijete kavbojke, potem bi ga res znalo biti težavno spraviti noter.

mrdaco je izjavil:

In pozabili so na pisalo, ki je pri phabletih edina zadeva, ki opravičuje njihovo velikost.


Kaj bom s pisalom?
STAY OUT OF MY TERRITORY!

Zgodovina sprememb…

GGGGG ::

Kaj boš brez njega? Phablet brez pisala je precej žalosten.

Dr_M ::

Uglavnem če iščete večji telefon je kot kaže Note 3 edina izbira.


Ce imas sponzorja, je kar uredu, se strinjam, ce si moras sam nabavit, potem Optimus G pro. Sicer na papirju rahlo "slabsi" od Note3, ampak 1/3 cenejsi.

BoLhCa ::

Note 3 je odlične telefon, vendar malo grenak priokus ostane, ker ko ga držiš, daje vtis jebene cenene plastike za pol evra. Morda bo s časoma minil ta filing no.

matejdro ::

Tale zadeva je tako pol pol. Uspelo jim je vgraditi microSD in močno baterijo, je pa pogrnil na celi črti kar se tiče procesorja, nezamenljive baterije ipd.

Verjetno sicer deluje OK, ampak če je že konkurenca Note 3, bi lahko to pokazali z dobrimi specsi, pri katerih ga Note 3 potolče na celi črti.

Škoda za HTC, očitno je HTC One bil bolj izjema in ne vrnitev k stari slavi.

c00L3r ::

Huh, to rabimo. Še en predimenzioniran telefon. Zakaj se HTC ne vrne na "stara pota"! Naj naredijo zmogljiv (4 jedrni) in lep telefon, ki ima diagonalo ekrana največ 4.0".

blackbfm ::

ko ga držiš, daje vtis jebene cenene plastike za pol evra.


bolš cenena plstika kot pa nek kvazi fancy material, da moraš potem telefon nosit v vati.. sčasoma se pač naveličaš bumperjev in ovitkov - nepotrebna krama..

Še en predimenzioniran telefon.


trg pravi da mali telefoni pač niso več aktualni..nehajte že jokat

BoLhCa ::

Brez ovitka.. hmn, glede nato, kako ima lečo ven, ne hvala. Praktično ga vsakič odložiš na lečo fotoaparata. Pa ovitek je fajn, da ta plastik fantastik skrije.

PrimozR ::

blackbfm je izjavil:

ko ga držiš, daje vtis jebene cenene plastike za pol evra.


bolš cenena plstika kot pa nek kvazi fancy material, da moraš potem telefon nosit v vati.. sčasoma se pač naveličaš bumperjev in ovitkov - nepotrebna krama..

Še en predimenzioniran telefon.


trg pravi da mali telefoni pač niso več aktualni..nehajte že jokat

A to misliš rekordno prodajo iPhonov?

Proizvajalci mislijo, da trg meni, da se to ne prodaja. In kupci ostanejo na suhem, ne preostane jim pa drugega kot kupiti 6" cigel.

4,7" je IMO zgornja meja. Je zelo kul za browsanje in stuff, ampak za uporabnost je pa kot rečeno na meji. Pa imam dolge prste.

LitralSM ::

c00L3r je izjavil:

Huh, to rabimo. Še en predimenzioniran telefon. Zakaj se HTC ne vrne na "stara pota"! Naj naredijo zmogljiv (4 jedrni) in lep telefon, ki ima diagonalo ekrana največ 4.0".

Ti smem čestitati? Zmogljiv telefon enačiš z jedri. Čestitam. Zaradi tega ima slabe "ocene". Palčka? Prosim vas, na Notu je dokaj neuporabna, saj kolikor sem jo jaz uporabljal. Čitalec odtisov nepravilno pozicioniran? Čestitam. LGjev mobilnik ima na istem mestu pozicionirane gumbe, pa niso zaradi tega napačno.
Čestitam. Uspeli ste dati ljudem vtis, da ste telefon preizkusili in da imate pojma o tem, o čemer govorite.
Menda ne boste Nokiinega phableta isto pošpukali, ko boste videli na "resnih" straneh zelo "dobre" "opise". Čestitam vsem še enkrat. Izpadete kot "strokovnjaki" ali "bodoči redni uporabniki telefona". In ne, vaša mnenja niso bila subjektvina. Sploh ne.

GGGGG ::

Palčka? Prosim vas, na Notu je dokaj neuporabna, saj kolikor sem jo jaz uporabljal.


Očitno je ne znaš uporabljati oz. ne rabiš phableta.

BoLhCa ::

Od kje in kaj naj bi točno pomenila beseda -> phablet?

Also, iKst kje oz. kako si največ uporabljal S-Pen?

MacGyver141 ::

LitralSM je izjavil:

c00L3r je izjavil:

Huh, to rabimo. Še en predimenzioniran telefon. Zakaj se HTC ne vrne na "stara pota"! Naj naredijo zmogljiv (4 jedrni) in lep telefon, ki ima diagonalo ekrana največ 4.0".

Ti smem čestitati? Zmogljiv telefon enačiš z jedri. Čestitam. Zaradi tega ima slabe "ocene". Palčka? Prosim vas, na Notu je dokaj neuporabna, saj kolikor sem jo jaz uporabljal. Čitalec odtisov nepravilno pozicioniran? Čestitam. LGjev mobilnik ima na istem mestu pozicionirane gumbe, pa niso zaradi tega napačno.
Čestitam. Uspeli ste dati ljudem vtis, da ste telefon preizkusili in da imate pojma o tem, o čemer govorite.
Menda ne boste Nokiinega phableta isto pošpukali, ko boste videli na "resnih" straneh zelo "dobre" "opise". Čestitam vsem še enkrat. Izpadete kot "strokovnjaki" ali "bodoči redni uporabniki telefona". In ne, vaša mnenja niso bila subjektvina. Sploh ne.


Note 3 ima Wacom digitizer, tako da zna biti palčka se zelo uporabna.

GGGGG ::

phablet = phone / tablet

Also, iKst kje oz. kako si največ uporabljal S-Pen?


Pri vseh stvareh, ki niso povsem osnovne funkcije telefona. Pri ustvarjanju vsebin je stylus zakon. Recimo, dobiš v review koncept nekega sajta. Odpreš sliko, s stylusom prečrtaš, obkrožiš, dopišeš, podčrtaš... in pošlješ nazaj. Dobiš tekst v editorial in narediš isto. Če je treba kaj dopisati ali dopolniti se s stylusom precej hitreje premikaš po besedilu. Na kavi se z nekom pogovarjaš o neki ideji, vzameš stylus in kar na telefon skiciraš, da imaš vse zadeve na enem mestu.

Jaz tudi na tabletu redno uporabljam stylus in res naredi iz igrače precej kul orodje za produktivnost.

matejdro ::

LitralSM je izjavil:

Čitalec odtisov nepravilno pozicioniran?

Ja, je nepravilno. Vsaj jaz bolj redko držim telefon tako, da imam prst pri vrhu.

LitralSM je izjavil:

Čestitam. LGjev mobilnik ima na istem mestu pozicionirane gumbe, pa niso zaradi tega napačno

2 Gumba, vmes pa ogromen HTC Logo, na mesto katerega bi brez problema spravili tretji gumb za meni ali za multitasking. Kateri LG že? Kolikor gledam imajo vsi ali 3 gumbe ali pa on-screen gumbe, ki so pa itak nastavljivi.

BoLhCa je izjavil:

Od kje in kaj naj bi točno pomenila beseda -> phablet?

Križanec med phone in tablet. Se pa uporablja že od predstavitve prvega Galaxy Note približno 2 leti nazaj.

MacGyver141 je izjavil:

Note 3 ima Wacom digitizer, tako da zna biti palčka se zelo uporabna.

Ne vem no, imam Note 2 pa stylus uporabljam zelo malo. Klasične beležke z QWERTY tipkovnico so hitrejše in bolj berljive IMO. Sem na začetku mislil, da ga bo šlo uporabiti kot remote desktop ali kaj podobnega, kjer je treba zaznati hovering kot pri miški, pa ni nobenega dobrega softwara, ki bi to izkoriščal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matejdro ()

blackbfm ::

A to misliš rekordno prodajo iPhonov?


Ker je res OGROMNO izbire pri Applu ane.. Bomo vidli to rekordno prodajo če bo iphone6 v več velikostih :D

Proizvajalci mislijo, da trg meni, da se to ne prodaja.


Seveda, kar tako na blef izdajajo telefone, kakor se komu dvigne tako odmerijo dimenzije ane..

4,7" je IMO zgornja meja. Je zelo kul za browsanje in stuff, ampak za uporabnost je pa kot rečeno na meji.


Za moje pojme, bolj kot velikost, je problematična teža..

PrimozR ::

blackbfm je izjavil:

A to misliš rekordno prodajo iPhonov?


Ker je res OGROMNO izbire pri Applu ane.. Bomo vidli to rekordno prodajo če bo iphone6 v več velikostih :D

Proizvajalci mislijo, da trg meni, da se to ne prodaja.


Seveda, kar tako na blef izdajajo telefone, kakor se komu dvigne tako odmerijo dimenzije ane..

4,7" je IMO zgornja meja. Je zelo kul za browsanje in stuff, ampak za uporabnost je pa kot rečeno na meji.


Za moje pojme, bolj kot velikost, je problematična teža..

Jah lej, če bi bilo 4" tako hudo premalo, se tudi iPhone ne bi prodajal. Pa se. OS tudi ni vse.

Aja, glede na Samsung, ja, na blef izdajajo telefone v vseh možnih velikostih. Zgodovina to potrjuje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

blackbfm ::

Jah lej, če bi bilo 4" tako hudo premalo, se tudi iPhone ne bi prodajal. Pa se. OS tudi ni vse.


Sej ne gre za to da bi bilo 4" premalo..samo če boš dal 4" in 5", bo sigurno več folka vzelo večji model, pač večji wau efekt ima, tudi če ne gre lepo v žep..

mrdaco ::

Stylus je še kako uporaben. Tisti, ki tako ne misli, se mu Note brez veze valja po žepu. Potem je bolje da ima recimo S4. Jaz ogromno stvari na hitro zapišem na Nota, z pisalom, in bo naslednji telefon sigurno Note.

flyersmokac ::

M-XXXX je izjavil:

Prav žalostno, kako je lahko HTC zajebal tole stvar. Tako dobro mu je ratalo z HTC one, potem pa tole izdajo. Namesto, da ONE lepo spolirali. Vse reviewi ga skritizirali.

crapy kamera
menda izjemno neprijeten za držat v roki.
skener odtisov štorasto postavljen in deluje v cca 30-40%.
zakaj so šli notri dajat S600 nobenemu ni jasno
Če se pokrovček že odpre, pa vgradijo fixsno baterijo??
Teža, debelina...

http://www.theverge.com/2013/10/14/4836... En izmed reviewov... Ocena 6/10.

Uglavnem če iščete večji telefon je kot kaže Note 3 edina izbira. Škoda, res škoda pa tak lep potencial so imeli... Vse kar dela Note 3 dela boljše od tega.

Zdaj če bi bila vsaj cena konkretno nižja, ker pa kot kaže ne bo. Ne vem kaj HTC misli.


Note 3 edina izbira?? Sam si lastim LG Optimus G pro in lahko rečem,da sem zelo zadovoljen in ga ne menjam za note3...prej sem imel note2. No..saj imamo različne okuse...samo meni je g pro trenutno my PRECIOUS!!!!

BoLhCa ::

Kakorkol obrneš S-Pen na enki je nenatančen in razglašen. "hitri" zapiski? :) Preden pride pen ven in program, na Swype že shranjuješ :P

FlyingBee ::

Samsung pač ve, da čim več dodajo, da se ljudje bolj zapalijo, ne glede na peščico "izobraženih", ki stvar preizkusijo pred nakupom in vidijo samo gimmick

GGGGG ::

BoLhCa je izjavil:

Kakorkol obrneš S-Pen na enki je nenatančen in razglašen. "hitri" zapiski? :) Preden pride pen ven in program, na Swype že shranjuješ :P


Mešaš jabolka s kokosom. s-pen je freehand, kar pomeni, da lahko na hitro narišeš skico, napišeš kaj s pisanimi črkami, poklikaš, obkrožiš... Sicer možno, da na note 1 dela bolj slabo. Na 2 in 3 je zadeva odlična, če jo uporabljaš.

mAXTER ::

GGGGG je izjavil:

BoLhCa je izjavil:

Kakorkol obrneš S-Pen na enki je nenatančen in razglašen. "hitri" zapiski? :) Preden pride pen ven in program, na Swype že shranjuješ :P


Mešaš jabolka s kokosom. s-pen je freehand, kar pomeni, da lahko na hitro narišeš skico, napišeš kaj s pisanimi črkami, poklikaš, obkrožiš... Sicer možno, da na note 1 dela bolj slabo. Na 2 in 3 je zadeva odlična, če jo uporabljaš.



Ne vem no...meni je vse skupaj še malo preveč počasno in lagy (govorim za vnašanje s stylusom na note 2). Ko bodo stvar pripeljali do občutka pisanja s svinčnikom po papirju..torej brez zamika bo pa zadeva zelo uporabna in si bom tudi sam ubodel kakšen phablet, zaenkrat pa ostajam na kombinaciji SGS2 + N7 2013

CybeRoky ::

matejdro je izjavil:

Tale zadeva je tako pol pol. Uspelo jim je vgraditi microSD in močno baterijo, je pa pogrnil na celi črti kar se tiče procesorja, nezamenljive baterije ipd.

Verjetno sicer deluje OK, ampak če je že konkurenca Note 3, bi lahko to pokazali z dobrimi specsi, pri katerih ga Note 3 potolče na celi črti.

Škoda za HTC, očitno je HTC One bil bolj izjema in ne vrnitev k stari slavi.

kaj ti bo zamenljiva baterija?

einstein :P je izjavil:

mtosev je izjavil:

6" ekran? hehe tole je bolj tablica kot phone.pa še v žep ti ne gre


Odvisno od velikosti žepa, če rad nosiš tiste oprijete kavbojke, potem bi ga res znalo biti težavno spraviti noter.

mrdaco je izjavil:

In pozabili so na pisalo, ki je pri phabletih edina zadeva, ki opravičuje njihovo velikost.


Kaj bom s pisalom?

kaj ti bo pisalo če maš prste :) pisalo bo izumrlo zapomni si ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CybeRoky ()

skika ::

Pisalo je že zdavnaj izumrlo. Samesung je pač prepričal svoje ovčke, da je to ful kul in uporabno.

M-XXXX ::

skika je izjavil:

Pisalo je že zdavnaj izumrlo. Samesung je pač prepričal svoje ovčke, da je to ful kul in uporabno.

Pisalo je boljše, kot da pisala ni. Pika! Tukaj sploh ni vprašanja. In če koristi 1% kupcev pa enemu % koristi. Nič ti ne škodi če ga nikoli ne uporabiš. Pa verjemi, da ga boš...

srnjak ::

CybeRoky je izjavil:


kaj ti bo zamenljiva baterija?

A je to resno vprašanje?

Sam imam SG SII, zraven pa še 5 dodatnih baterij, ki pridejo še kako prav, ko nimaš kje polniti, ali še več - ko nimaš časa polniti prazne baterije.
Telefona, ki nima izmenljive baterije enostavno ne bi kupil, ker bi mi bil neuporaben. Sicer pa... Ali ni v EU neka direktiva o (ne)zamenljivih baterijah?

MrNighthawk ::

Sedaj je čas, da se fingerprint scanner oceni objektivno, ker tega pri iPhonu in fanatikih ne moreš naredit.

Hitro pridemo do odgovora, da je neuporaben kot je že bil na Motoroli in laptopih. Ampak Apple je potreboval nekaj, da bi prepričal, da je še vedno top kar pa žal ni več.

skika ::

MrNighthawk je izjavil:

Sedaj je čas, da se fingerprint scanner oceni objektivno, ker tega pri iPhonu in fanatikih ne moreš naredit.

Hitro pridemo do odgovora, da je neuporaben kot je že bil na Motoroli in laptopih. Ampak Apple je potreboval nekaj, da bi prepričal, da je še vedno top kar pa žal ni več.


Applova resitev je (kot ponavadi) veliko veliko boljsa. Ta fingerprint scanner in Applova resitev sta svetlobna leta med sabo.

nekikr ::

Poleg tega slišim kar precej hvale na račun Applove rešitve. Objektivne that is. V stilu, da odkleneš mnogo hitreje kot preko vnosa kode, pa še z app storom naj bi bilo mnogo lažje rokovati. Fanatiki že, ampak tisti na drugi strani, ki vedno za vsako ceno pljuvajo...

sirotka ::

PrimozR je izjavil:



Proizvajalci mislijo, da trg meni, da se to ne prodaja. In kupci ostanejo na suhem, ne preostane jim pa drugega kot kupiti 6" cigel.

4,7" je IMO zgornja meja. Je zelo kul za browsanje in stuff, ampak za uporabnost je pa kot rečeno na meji. Pa imam dolge prste.



Hjah no, vsak ima svoje mnenje, jaz imam trenutno še GN, zdaj pa čakam, da dobijo GN3 in bom menjal. Primem v roke S3, pa mi je premajhen, mamih 4S je pa kot igračka.

skika je izjavil:

Pisalo je že zdavnaj izumrlo. Samesung je pač prepričal svoje ovčke, da je to ful kul in uporabno.


Kako veš, da je izumrlo? Koliko časa si si lastil Nota?

LitralSM je izjavil:

c00L3r je izjavil:

Huh, to rabimo. Še en predimenzioniran telefon. Zakaj se HTC ne vrne na "stara pota"! Naj naredijo zmogljiv (4 jedrni) in lep telefon, ki ima diagonalo ekrana največ 4.0".

Ti smem čestitati? Zmogljiv telefon enačiš z jedri. Čestitam. Zaradi tega ima slabe "ocene". Palčka? Prosim vas, na Notu je dokaj neuporabna, saj kolikor sem jo jaz uporabljal. Čitalec odtisov nepravilno pozicioniran? Čestitam. LGjev mobilnik ima na istem mestu pozicionirane gumbe, pa niso zaradi tega napačno.
Čestitam. Uspeli ste dati ljudem vtis, da ste telefon preizkusili in da imate pojma o tem, o čemer govorite.
Menda ne boste Nokiinega phableta isto pošpukali, ko boste videli na "resnih" straneh zelo "dobre" "opise". Čestitam vsem še enkrat. Izpadete kot "strokovnjaki" ali "bodoči redni uporabniki telefona". In ne, vaša mnenja niso bila subjektvina. Sploh ne.



Si ti morda od HTC-jevega uvoznika:D?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

matejdro ::

MrNighthawk je izjavil:

Sedaj je čas, da se fingerprint scanner oceni objektivno, ker tega pri iPhonu in fanatikih ne moreš naredit.

Hitro pridemo do odgovora, da je neuporaben kot je že bil na Motoroli in laptopih. Ampak Apple je potreboval nekaj, da bi prepričal, da je še vedno top kar pa žal ni več.


Razlika je, da je pri One Max in Motoroli skener zadaj in moraš s prstom iskati, pri iPhonu pa je na home gumbu, kamor vedno stisneš z celim prstom.

LitralSM ::

M-XXXX je izjavil:

skika je izjavil:

Pisalo je že zdavnaj izumrlo. Samesung je pač prepričal svoje ovčke, da je to ful kul in uporabno.

Pisalo je boljše, kot da pisala ni. Pika! Tukaj sploh ni vprašanja. In če koristi 1% kupcev pa enemu % koristi. Nič ti ne škodi če ga nikoli ne uporabiš. Pa verjemi, da ga boš...

S tem, da to ni pisalo, ampak prst na palčki. Pika!11!1! Morda se je pri Note3 kaj spremenilo, ampak za ostale ostaja omenjeno.

sirotka je izjavil:

PrimozR je izjavil:



Proizvajalci mislijo, da trg meni, da se to ne prodaja. In kupci ostanejo na suhem, ne preostane jim pa drugega kot kupiti 6" cigel.

4,7" je IMO zgornja meja. Je zelo kul za browsanje in stuff, ampak za uporabnost je pa kot rečeno na meji. Pa imam dolge prste.



Hjah no, vsak ima svoje mnenje, jaz imam trenutno še GN, zdaj pa čakam, da dobijo GN3 in bom menjal. Primem v roke S3, pa mi je premajhen, mamih 4S je pa kot igračka.

skika je izjavil:

Pisalo je že zdavnaj izumrlo. Samesung je pač prepričal svoje ovčke, da je to ful kul in uporabno.


Kako veš, da je izumrlo? Koliko časa si si lastil Nota?

LitralSM je izjavil:

c00L3r je izjavil:

Huh, to rabimo. Še en predimenzioniran telefon. Zakaj se HTC ne vrne na "stara pota"! Naj naredijo zmogljiv (4 jedrni) in lep telefon, ki ima diagonalo ekrana največ 4.0".

Ti smem čestitati? Zmogljiv telefon enačiš z jedri. Čestitam. Zaradi tega ima slabe "ocene". Palčka? Prosim vas, na Notu je dokaj neuporabna, saj kolikor sem jo jaz uporabljal. Čitalec odtisov nepravilno pozicioniran? Čestitam. LGjev mobilnik ima na istem mestu pozicionirane gumbe, pa niso zaradi tega napačno.
Čestitam. Uspeli ste dati ljudem vtis, da ste telefon preizkusili in da imate pojma o tem, o čemer govorite.
Menda ne boste Nokiinega phableta isto pošpukali, ko boste videli na "resnih" straneh zelo "dobre" "opise". Čestitam vsem še enkrat. Izpadete kot "strokovnjaki" ali "bodoči redni uporabniki telefona". In ne, vaša mnenja niso bila subjektvina. Sploh ne.



Si ti morda od HTC-jevega uvoznika:D?

Nisem. Pa tudi govoricam ne nasedam. Torej sem superioren napram drugim *vas gledam ja*.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: LitralSM ()

M-XXXX ::

S tem, da to ni pisalo, ampak prst na palčki. Pika!11!1! Morda se je pri Note3 kaj spremenilo, ampak za ostale ostaja omenjeno.

No ko boš ti naredil screenshot s prstom se pa oglašaj :P

LitralSM ::

Menu + Power ?
Power(3s) + izbereš screenshot?
Notification menu dol + izbereš screenshot?
Če tega ne narediš s prsti, ampak z usti potem si raje preberi navodila za uporabo.

M-XXXX ::

Vidim, da nisi dojel kaj hočem povedat...

Uglavnem z stylusom vse delaš hitreje, lažje, natančneje. Uporabna zadeva!

LitralSM ::

Oprosti, da ne nasedam kot ostale ovčke. Ampak odslej bom tudi jaz slavil Stylus Altar.
Stylus :ava: :ava: :ava:

M-XXXX ::

LitralSM je izjavil:

Oprosti, da ne nasedam kot ostale ovčke. Ampak odslej bom tudi jaz slavil Stylus Altar.
Stylus :ava: :ava: :ava:

Boš rekel da ne? Uglavnem v vsakem primeru je veliko bolje imeti stylus kot ga ne imeti. Ne pride vedno prav, pride pa marsikdaj. In HTC ONE MAX ga nima, ker je v primerjavi z Note 3 še dodaten minus poleg vsega ostalega. Žal.

GGGGG ::

M-XXXX, pusti ga, ko je na daleč očitno, da je najbolj zahtevna aplikacija na njegovem telefonu Candy Crush :)

Če lahko tisto, kar sem napisal zgoraj kdo naredi enako hitro in udobno s prstom potem vsaka čast.

LitralSM ::

Glej, kurcal sem Note enico in dvojko, o trojki nisem pisal. Glej, tudi ne nasedam foram kot so: Stylus je the best kjerkoli ga uporabljam. Pri sajtih, namesto nutele, namesto WC papirja.
Verjamem, da je to pisalo kje uporabno, ni pa vsemogoče kot si to vi predstavljate.
Potemtakem me zanima tudi, zakaj ne-phablet mobilniki in tablice nimajo tega pisala priloženega? Mar ni to pisalo vsestransko uporabno? Zakaj ga potem ni? Ga uporabniki nočejo? Potem ga tudi pri Notu ne bi hoteli? Je predrag? Potem tudi zlatih mobilnikov ne bi delali? Zakaj ga potem ni poleg priloženega zraven vsakega mobilnika/tablice?

sirotka ::

LitralSM je izjavil:

Oprosti, da ne nasedam kot ostale ovčke. Ampak odslej bom tudi jaz slavil Stylus Altar.
Stylus :ava: :ava: :ava:


Koliko si ti star, tako v glavi, resno?

Sej na Notu te nihče ne sili v uporabo stylusa, je pa tam, če ga rabiš. In načeloma je priročna zadeva, za nekatere stvari, za nekatere pač ne, vendar konc koncev, jaz lahko izbiram, ali ga bom uporabil, na htcju te izbire nimaš.

LitralSM je izjavil:

Glej, kurcal sem Note enico in dvojko, o trojki nisem pisal. Glej, tudi ne nasedam foram kot so: Stylus je the best kjerkoli ga uporabljam. Pri sajtih, namesto nutele, namesto WC papirja.
Verjamem, da je to pisalo kje uporabno, ni pa vsemogoče kot si to vi predstavljate.
Potemtakem me zanima tudi, zakaj ne-phablet mobilniki in tablice nimajo tega pisala priloženega? Mar ni to pisalo vsestransko uporabno? Zakaj ga potem ni? Ga uporabniki nočejo? Potem ga tudi pri Notu ne bi hoteli? Je predrag? Potem tudi zlatih mobilnikov ne bi delali? Zakaj ga potem ni poleg priloženega zraven vsakega mobilnika/tablice?


Zakaj ni? Ker na 4" ekranu hitro zmanjka prostora, če ne zaradi drugega. Če ga uporabniki ne bi želeli, ne bi bilo sedaj že tretje generacije teh telefonov. Uporaben je tudi pri tablicah, sej imaš tudi note tablico in če bi si jo kupoval, bi vzel raje verzijo z, kot pa brez. In mi si nič ne predstavljamo, mi to uporabljamo, za razliko od tebe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sirotka ()

LitralSM ::

In kaj ima starost veze z vsesplošno izobraženostjo?
Oh, praviš, da imaš tudi tablico. Zakaj ni tole napisano v množini. Na primer tudi tablice. Ali ne obstajajo tudi drugi proizvajalci tablic kot pa samo Samsung? In kako veš, da tega sam ne uporabljam?
Dovoli me, da te vprašam KOLIKO SI PA SPLOH STAR?

In pa zakaj tablice nad 7" nimajo priloženega pisala. Saj kot pravite, je to zelo uporabna zadeva.

GGGGG ::

Ker so večinoma narejene za gaming in media consumption. Tisti, ki tablico uporabljajo za ustvarjanje vsebin si pogosto kupijo zraven stylus. Zakaj ni priložen pa ne vem.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC ONE (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
20745215 (26118) Cooper
»

HTC je predstavil Desire Eye, kamero RE, Zoe je na voljo javnosti

Oddelek: Novice / Android
198447 (6884) OK.d
»

Prihaja naslednik HTC One (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
8730308 (24107) hojnikb
»

HTC ONE Max ali Note 3

Oddelek: Mobilne tehnologije
71722 (1504) Meizu
»

Prihaja HTC One mini

Oddelek: Novice / Android
134271 (3163) gendale

Več podobnih tem