» »

Kolk mate temp v vašem vodnem?

Kolk mate temp v vašem vodnem?

burkiburke ::

Me zanima kolk imate proc temperaturo na vašem vodnem hlajenju? Me zanima tud kolk je OK temp za AMD proce pri vodnem oz. kolk dobite temp z AMD-jima?
Jaz pri sobni temp 22C na idle mam; 26C proc in 29C temp v ohišju.
Full load max 34-35C, temp v ohišju 30-31C.
Moj sistem:
P4 1.6A@2.4 (1.7V) , Asus plata SIS645, BlackIce Pro2, 2 Enermaxa 12cm (na 1660 obrata), Eheim 1048, Cool-cases za proc in graficno.
LP Burki

A1eN ::

jes mam amd palomino 2000+ na 1900..1,77V...imam 1 120mm vent.....ter max 35C.....tko ko ti

rap3r ::

Temp kište 30 procesor je skoz na ful lode(folding@home) in mam tko med 39-41 aja proc je pa Xp 1466Mhz@2350 pri 2,0V
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

morphling1 ::

Temperature kište nič ne pomen, ker v večini primerov so senzorji zelo slabo postavljeni. Pri vodnem je edina važna zadeva temperatura vode, potem če hočeš gledat kako učinkovt je radiator, temperatura zraka, ki vstopa v vent na radiatorju, ter na koncu temperatura proca, ki pa spet niha od plate do plate tako da vsi podatki so bolj okvirni, kot pa da bi jih lahko kaj med sabo primerjal.
Sicer pa moj sistem tbred 2600 MHz@1.95V folding load 35°C voda 22°C zrak 18°C dva 120 mm venta na fan matu tako da sta tiha
Vodo mi pa poleg proca grejeta še blok na chipsetu (nforce2 1.8V vdd) ter grafična z spominom GF4 330/660 voltmodana.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

A1eN ::

morph: res res...tile senzorji so vsi u kur'' , enkrat mi kaže 10C, drugič 50C.....dobra ideja tole z merjenjem temp. vode...sam ne vem kje se da kupit....vem da imajo to v Mlacomu, sam se vsi pritožujejo nad njim ter da Mlacom ni zanesljiva trgovina...skratka kje bi to imeli?

Blup ::

V IC elektroniki imajo LCD termometre s sondo, ki je vodotesna... sam majo natančnost sam na 1C...

www.velleman.be ... išči "pmtemp"

... mogoče si boš lahko s tem kaj pomagu? :\ Stane namreč "samo" dobra 2 tisočaka...

Blup
:\

A1eN ::

lepo zgleda......ic elektronik?....grem iskat on-line....


kaj naj napišem tam na ic elektroniku da mi najde tale temp. meter...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: A1eN ()

njok ::

AthlonXP 2166@2,025V po 12 urah poganjanja prime95 in f@h:

Zrak pred ventilatorji na radiatorju: 20°C
Voda v T-členu: 26 °C
Jedro procesorja: 40°C

hillman ::

1700+ 2075Mhz , 12,5x166, Epoks 8k5a2,Magnum 390,4200Ti,Samsung 512 2700

Tem.proca max.43
Tem.vode max.27
Tem.zraka 22

Z dodatnim hlajenjem antifriza-kommpresor,hladilni plin pa tole

Tem.proca max.33
Tem.antifriza 9do 12 stopinj,manj ne grem ker je problem z kondenzom,da se tudi to odpravit
Tem.zraka 22
Z boljšim blokom bi spravu tem. proca pod max 30 stopinj,pa boljšo pumpo.Mam neko Italijansko Gasol 600 litrov:\

Blup ::

UNKNOW_: v online ne vem pod kaj ga majo... najbolš, da pokličeš, zato k ga majo tut bl švoh na zalogi... jst sm mogu ene 2 tedna čakat... ampak so mi lepo po tel povedal kdaj jih dobijo, tko da ni problema...

Blup
:\

burkiburke ::

Jaz sm ih poklical in tam prave da majo edino za v vodo nekasne brez kabla oz. negibljive cc.4.000SIT:( in za zrak "gibljive" tudi cc4.000SIT:( . Daj nam mal vec informacija o tem tvojem tempmetru za 2.000SIT....?

Blup ::

Sm isku zdele mal račun, pa ga ne najdem oz sm ga že stran vrgu... ti sam reč da nej ti poveje ker je najcenejši LCD termometer... firma je VELLEMAN.... jst sm pa kupu 3 in sm plaču okol 7.000 SIT... pa kr ene parkrat poklič... k včasih dobiš na tel. kkšnga k nima pojma, včasih kkšnga k ti reče, da majo na zalogi, čeprou nimajo, če maš pa srečo, pa dobiš tacga k ti pove kdaj dobijo spet na zalogo :D

Blup
:\

metro ::

Pr men je pa tko.

Epox 8RDA+
AMD 1700+ (1.47Ghz) @ 2.4 Ghz
Bakren vodni blok

Temp Sistema normal : 22
Temp Sistema max (prime95) :27
Temp PCU normal :13
Temp PCU max: 17

:D To pa zato, ker mam hladilnih za vodo zunaj na balkonu!:D

metro ::

Tam je temp. CPU-ja ne PCU kot sm napisal (zmotu).

Golden eye ::

Kaj bo pa poleti!!!:\

burn in??:D

metro ::

Polet bo pa verjetno hladilnik in ventilator zaprt v eni škatli na vseh straneh bodo pa ventilatorji, eni bojo vn pihal eni pa not. Bomo vidl, v najslabjem primiru ga bom dal na nazaj v sobo.

Golden eye ::

Ja pa pazi da ne boš dal v kakšno črno škatlo ko bo odzunaj poleti, ker pol ti bo vodo grel ne pa hladil:D Drgač sem pa tud jest že to premišljeval :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izboljšat učinkovitost vodnega hlajenja?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121341 (1103) element
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018307 (6407) Jackass
»

Upgrade vodnega - zgleda da je presvoh :)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482157 (1414) frenk
»

Moja nova zelo modificirana kišta in blok, veliko slik! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
22517111 (12193) the_unborn
»

Hipoteza: "VODNO HLAJENJE" >>>>resnica čaka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
252236 (1663) VASkO

Več podobnih tem