» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
7 / 11
»»

delfinus ::

@Furbo. Poglej tale post. Jaz imam nastavljeno natanko tako kot je priporoceno za GTX 970.

yayo ::

Kaj Geforce Experience nihče ne uporablja?:))

Klemzz ::

Furbo je izjavil:

Ok jaz se bom izgubil med vsemi AA settingi, sem že davno nehal slediti vsem tem kraticam, kateri je optimalen za GTX 870? (2560x1600 na i5 2500k)


Si mislu 780?

miraldi ::

Jst je izjavil:

Še dva tweak-a:

Na Desktop si naredite Farcry4.exe bližnjico in v target napišite -skipintro (ime pove vse) in -disablepagefilecheck.

Za tiste, ki vam eno jedro dela z 100% in se ne razporedi, si poglejte CPU Core Parking: http://www.coderbag.com/Programming-C/D...


Sem napisal v target: PRESLEDEK-disablepagefilecheck

Nobene razlike nisem opazil. Mora biti PIKA na koncu?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Furbo ::

Klemzz je izjavil:

Furbo je izjavil:

Ok jaz se bom izgubil med vsemi AA settingi, sem že davno nehal slediti vsem tem kraticam, kateri je optimalen za GTX 870? (2560x1600 na i5 2500k)


Si mislu 780?


To bo ja, razen bloatware pa seveda ne uporabljam.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Juzh ::

a je že kdo zrihtu crossfire mogoče? V čem je sploh problem? Mam najnovejše driverje in patche.

Jst ::

>Sem napisal v target: PRESLEDEK-disablepagefilecheck

miraldi: Kakšen problem pa imaš?


---

Za miš, je EDINA rešitev tisti link iz reddita, ki sem ga dal. Vsi, ki se imate radi in vam so First Person Shooterji ena izmed zvrsti, ki jih najraje igrate, si morate nujno vzeti 10 minut časa in poštimati miš.

Jaz sedaj z veseljem igram FC4, medtem ko prej, nisem in nisem mogel "pasti" notri v igro. Tako hudo se je meni zdelo. (Za foro sem vklopil gamepad in z gamepadom je bilo premikanje v redu, ampak jaz pa gamepad nisva najboljša prijatelja.)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

miraldi ::

Jst je izjavil:

>Sem napisal v target: PRESLEDEK-disablepagefilecheck

miraldi: Kakšen problem pa imaš?


---

Za miš, je EDINA rešitev tisti link iz reddita, ki sem ga dal. Vsi, ki se imate radi in vam so First Person Shooterji ena izmed zvrsti, ki jih najraje igrate, si morate nujno vzeti 10 minut časa in poštimati miš.

Jaz sedaj z veseljem igram FC4, medtem ko prej, nisem in nisem mogel "pasti" notri v igro. Tako hudo se je meni zdelo. (Za foro sem vklopil gamepad in z gamepadom je bilo premikanje v redu, ampak jaz pa gamepad nisva najboljša prijatelja.)



Težave imam z stutteri-gom. Katere koli nastavitve izberem mi med vožnjo slika cuka. Edino DisableLoadingMip0="1" mi pomaga pa še to ne čisto + to da so potem teksture obupne :@

Z miško pa nimam nobenih težav(G500s. Zanimivo :)

Je kakšen nov patch napovedan?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: miraldi ()

petrus ::

Far Cry 4 je pokazal kako naivno smo se veselili boljših PC portov ob prehodu konzol na x86 arhitekturo.

Jaz osebno sem ga že zbrisal in naložil Far Cry 2, isti šmorn samo v Afriki...
15 EUR na GOG, brez DRM, uplaya in problemov z miško za četrtino cene!
stati inu obstati

oemdzi ::

Jst je izjavil:

Evo, to je pa 100% definitivni fix za mouse input:

https://www.reddit.com/r/farcry/comment...

Dela za 10min. Razlika kot noč in dan.


Ty za tole, bom sprobal. Ampak a ne bi bilo lažje samo te 3 xml fajle uploadat in lepo vsakega prepisati v njegovi mapi. Namesto da se jebeš prvo zakaj ne naredi nove mape, potem ko na koncu prebereš nasvet "run as admin", pa noče shranjevat v originalnem xml fajlu in sem se moral na koncu znajti drugače.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

delfinus ::

Problem je, ker niso samo samo XML fajli. S tem postopkom moras ustvari tudi nov patch.dat, ki pa je velik 1.7Gb in pa patch.fat, mal cez 1Mb.

lp, d.

Dr_M ::

Mene je tudi miska zajebavala, ampak sem se kar navadil. Sem pa vseeno zrihtal, da zdej dela normalno.
Imam pa se en problem, vsake toliko casa se pojavi framedrop, iz 60 na ~30 za trenutek, sicer nobene tragedija, ampak vseeno nevsecnost. Pa vsake toliko casa toliko mi igra zmrzne in jo moram v taskmanagerju ubit.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

oemdzi ::

i5 3450 in HD 7850 2Gb malce navita (1100/1300) nekje 60-70 fps, 1920x1200 in vse na low. Vsaj miška dela tako kot je treba (precej bolje kot FC3, brez tweaka pa sploh probal nisem).

p.s. Če še komu javlja 0x000007b error

*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

e-marko ::

Kakšna je sploh fora s to miško? Kaj je v osnovi zgrešeno? To nekam počasno obračanje ali kaj drugega?
Bom sicer poskusil narediti po tistem postopku za fix, ampak nekih težav sam nimam. Miš je G500.
Ali pač nisem več tako zahteven kot sem bil včasih...

Lp
...somebody, somewhere...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: e-marko ()

Seba22 ::

Jst je izjavil:

Evo, to je pa 100% definitivni fix za mouse input:

https://www.reddit.com/r/farcry/comment...

Dela za 10min. Razlika kot noč in dan.


Ja tud jas lahko potrdim da tale tweak dela in je res razlika kot noč in dan.Sedaj je občutek odzivnosti miške isti ko v FC3(uporabljam miško razer taipan).Hvala ti za to informacijo in link
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

scipascapa ::

Kak bolj preprost način ne obstaja? :P

oemdzi ::

Špil res vreden svojega denarja. Miško si moreš sam uštimat,problemi z zagonom igre(razni errorji), save zajebava, intro ne moreš preskočiti... In vse to se dogaja tudi ljudem z originalom, tako da mi je žal downloada, kaj šele če bi za ta crap plačal. Po 2 urah igranja obupal, pa save samo tu in tam ni prijel, intro videi... pa to ti uniči cel špil... Če bo tako šlo naprej bo FC5 poln reklam, ki jih ne moreš preskočiti. Resno se sprašujem kdo je pri njih na glavo padu, da povsod vsiljuje intro, ki ga ne moreš preskočit...

Koliko igra stane raje ne vprašam, vem pa da več kot 10eur ne bi dal niti v najboljšem scenariju.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Dr_M ::

Res mi je smesno, ko folk pizdi cez igro, ki je niti kupil ni...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zmajc ::

oemdzi je izjavil:

Špil res vreden svojega denarja. Miško si moreš sam uštimat,problemi z zagonom igre(razni errorji), save zajebava, intro ne moreš preskočiti... In vse to se dogaja tudi ljudem z originalom, tako da mi je žal downloada, kaj šele če bi za ta crap plačal. Po 2 urah igranja obupal, pa save samo tu in tam ni prijel, intro videi... pa to ti uniči cel špil... Če bo tako šlo naprej bo FC5 poln reklam, ki jih ne moreš preskočiti. Resno se sprašujem kdo je pri njih na glavo padu, da povsod vsiljuje intro, ki ga ne moreš preskočit...

Koliko igra stane raje ne vprašam, vem pa da več kot 10eur ne bi dal niti v najboljšem scenariju.


Pri zagonu nisem imel niti eneg problema (pa imam AMD kartico), z saveom niti ene težave, intro lahko skipaš z "-skipintro". Če bi ugibal bi rekel da igraš kako Skidrow cracked verzijo z zanič crackom.

oemdzi ::

Dr_M je izjavil:

Res mi je smesno, ko folk pizdi cez igro, ki je niti kupil ni...

Če bi jo kupil bi se počutil 100% okradenega. Igra mi dela, save tudi vsaj kolikor sem sedaj preverjal, sem jo pa izbrisal, ker je slaba. Razumem vas, ki ste jo preplačali ali pa ste brezpogojni fani in vstrajate v njej. Zame je to daleč od izdelka primernega za končnega uporabnika. Kar se tiče valjenje krivde na piratsko verzijo igre pa HAHAHA... Je sloh kaj od tega kar sem prej naštel takega, da je pogojeno zgolj s piratsko kopijo igre ? Sem prebral 1001 težavo uporabnikov z original igro... Izpod vsakega nivoja, da si ubisoft to privošči prodajat kot dokončan izdelek... Eno so bugi, drugo pa totalen shit, za katerega sploh nevem kako so testirali in ne ugotovili take banalne stvari.

Da mi pa pri vsaki misiji vsiljujejo njen intro in "slavnostni govor"... Ne hvala... Itak je vsak izmed vas, ki jo je kupil še plačal za vsaj ostalih 20 piratov, ker igra je vredna par eur...
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Dr_M ::

Kar se tiče valjenje krivde na piratsko verzijo igre pa HAHAHA... Je sloh kaj od tega kar sem prej naštel takega, da je pogojeno zgolj s piratsko kopijo igre ?


Ja je, shranjevanje.
Haha, the joke is on you...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kratos ::

Vsak ki je špil preizkusil ve da je nedokončan, čedalje več je takih špilov ki jih izdajo kot polizdelek oziroma je bolj v beti kot v končni fazi. Krivi ste pa vsi ki špil prednaročite oz. kupite in posledično kupujete mačka v žaklju, sicer mene te stvari ne motijo, ker na konzolah zaenkrat še ni tako "velikih" problemov, ampak se vsaj zavedajte da sami sebi pljuvate v krožnik s tem, in dokler bo taka praksa pričakujte čedalje več takih iger.

Zmajc ::

Ubisoft zadnje čase na splošno dela samo še polizdelke.

Dr_M ::

Sicer neven za vas, ampak take nedokoncane igre, ki dobijo se shitload popravkov, igram zebvsaj 15 let. Mogoce niso imele vse igre tako ocitnih napak, ampak to ne pomenim da jih ni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kratos ::

Dr_M nevem kašne špile si ti igral vendar pred 10 leti so bli špili izdani v piko, edini problem z nedelovanjem iger je bila strojna nezmogljivost.
Včasih se sploh ni dalo prednaročit igre, vsi smo čakali kot mački da je kakšen big bang dobil škatlasto izdajo igre, ki je delala od začetka do konca brez samega popravka (ker bi ga bilo tudi nemogoče prenest z dial-up internetom). Še zdaj imam age of empires, s.w.a.t, rolercoaster tycoon,... v originalnih embalažah, in če jih nasnamem ti garantiram da bodo vsi delali brez problema, pa čeprav so prve verzije.

Zmajc ::

kratos je izjavil:

Dr_M nevem kašne špile si ti igral vendar pred 10 leti so bli špili izdani v piko, edini problem z nedelovanjem iger je bila strojna nezmogljivost.
Včasih se sploh ni dalo prednaročit igre, vsi smo čakali kot mački da je kakšen big bang dobil škatlasto izdajo igre, ki je delala od začetka do konca brez samega popravka (ker bi ga bilo tudi nemogoče prenest z dial-up internetom). Še zdaj imam age of empires, s.w.a.t, rolercoaster tycoon,... v originalnih embalažah, in če jih nasnamem ti garantiram da bodo vsi delali brez problema, pa čeprav so prve verzije.


Stare igre so bile isto kot nove polne bugov. Nobena koda nikoli ni in nikili ne bo popolna.

So pa starejše 2D igre neskončno manj kompleksne v primerjavi z današnjimi zato bugi dostikrat niso bili tako opazni.

D3m ::

kratos je izjavil:

Dr_M nevem kašne špile si ti igral vendar pred 10 leti so bli špili izdani v piko, edini problem z nedelovanjem iger je bila strojna nezmogljivost.
Včasih se sploh ni dalo prednaročit igre, vsi smo čakali kot mački da je kakšen big bang dobil škatlasto izdajo igre, ki je delala od začetka do konca brez samega popravka (ker bi ga bilo tudi nemogoče prenest z dial-up internetom). Še zdaj imam age of empires, s.w.a.t, rolercoaster tycoon,... v originalnih embalažah, in če jih nasnamem ti garantiram da bodo vsi delali brez problema, pa čeprav so prve verzije.


Zdaj še se jaz sprašujem kateri so bili to naslovi, ki so 100% delali v štartu. Razen tetrisa.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Dr_M ::

Eni ne dojamejo, da je ta trenutek tudi strojna in programska raznolikost vecja, kot je bila kadarkoli prej. Vse mozne kombinacije potestirat je prakticno nemogoce.
Miljonom fc4 dela bp, nekaj tisoc ima pa probleme, jasno so precej bolj glasni, kot tisti brez tezav. Ampak se vsaj trudijo popravit.
Pa ne da zagovarjam ubisoft (ali pa kogarkoli drugega), ampak se vsaj trudim razumet, zakaj je tako.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

particle ::

Res je, da so včasih špili hodili ven manj bugasti, ampak so bili tudi veliko bolj preprosti.(Ko si ustrelil sovražnika, ni bilo animacije, mogoče so se zamenjale 3 slikce.) Danes so AAA naslovi neprimerno kompleksnejši kot 10 let nazaj. Lepa grafika, veliko interakcije z NPCji, odprti svetovi, fizika, itn.. Te stvari s seboj prinesejo veliko hroščev. Glede teh je pa tudi tako.. popraviš enega, a se na ta račun pojavi nov, oz 10 novih.
Sam sicer mislim, da ni sprejemljivo, da hodijo igre ven tako bugaste, ampak kaj češ to že zdavnaj niso več entuzijasti, ki radi delajo igre, ampak so korporacije, ki iščejo nove in čim lažje načine cuzanja keša. In dokler bo folk kupoval razne CoDe/BFje/ACje kot vroče žemljice, dvomim da se bo kaj spremenilo. Ker kakšen signal dobi EA/UBI ko izda polomljen špil, pa ga froci pokupijo v 24 urah? "We done good, the game works, its all great. We can repeat this in less then a year."

Clubraider ::

Meni osebno je igra res ena najboljših, kar sem jih kdaj igral.
Celo tako dobra mi je, da delam tudi vse stranske misije in naloge. Cilj mi je, da celo 100% končam.
Do zdaj nisem nobene Farcry 100% končal, ampak sem več ali manj šel skozi samo glavne misije.

Res odlična in seveda, dela mi popolnoma brez težav. Vredna nakupa, definitivno!
|Corsair ATX RM 850W|RYZEN 5800X3D 3,8GHz+NEPTUNE 240|
Gigabyte X570 Aorus Elite|4x16GB DDR4|ZOTAC RTX 4090 AMP EXTREME AIRO|
Crucial BX500 240 GB|27" ACER Nitro x273kpb 4K HDR|Headset SteelSeries|

Furbo ::

Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

D3m ::

Uffff se sliši, kot neka sekta.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Seljak ::

Furbo je izjavil:

Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia


Blagor tebi!

Skyman ::

Furbo je izjavil:

Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia

A sm loh tvoj frend :))

D3m ::

Lahko si samo v friendzone.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jst ::

>Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia

Kaj ima to zvezo z komurkoli?


---

Na Forbesu sem našel odlično mnenje glede te igre. Se z njim 99% strinjam.

forbes.com: 'Far Cry 4' And The Problem Of Too Much To Do

I always laugh when you climb a tower and the game shows you three local "locations" that will usually house a collectible or two and a pocket of enemies or civilians. They're all a random assortment of nearly identical buildings (a sill, a farm, a school), animal homes (a bear cave, a tiger cave, a wolf cave) or holy sites (a shrine in a cave, a shrine on a hill, a shrine by the road). And what few unique areas there are will almost certainly be a part of some future story mission, and remain dead or inaccessible until then. All of this creates the illusion of diversity without actually being diverse. You will not meet any other characters other than the specific four or five who give you missions and appear as giant letters on your map. There's a whole world to explore, but it's carefully segregated into little sections with premade activities that get incrementally harder over time. There are thousands of things to do, but only a few dozen that have any meaningful story component to them at all.

This is why so many games are left unfinished these days. I've sunk 30 hours into Far Cry 4 so far, and even though I've had fun, I'm getting too exhausted with the content to be motivated to see it through to the end. I know I will, but I can't blame those who would set their controller down and move on. If there's an upward limit to the amount of stuff you can cram in your game, Ubisoft has to be reaching it here. At a certain point, the sheer volume of content outweighs the quality of that content, no matter how good it is. I'm sure there's probably a mathematical equation for it no one has put to paper yet.


A ker imam igre, ki jih lahko igraš na obroke - to je po uro ali dve na nekaj dni - pa še FPS zvrst je, jo zaenkrat rad igram. Ampak po pravici povedano, sploh ne vem storyline, nekako tako, kot je opisano v članku.


---

Glede problemov:

Da, PC verzija je bila polna problemov, ki pa so jih pred Black Friday vseeno porihtali. V decembru bo to sigurno ena najbolj igranih iger.

Kdor ima kakršnokoli težavo, naj prebere malo za nazaj. Smo napisali vse fixe. Če imate pa piratsko verzijo in se vam patchi niso naložili, je pa to vaš problem. Kupcem nam je ali uPlay ali Steam sam naložil popravke. Glede driverjev: itak smo PC gamerji navajeni, da ko izide kakšen špil, moraš počakati še driverje za grafo, če hočeš gladko delovanje. Žal. (In tako je že od Voodooja naprej. In ja, z Dial Upom smo nalagali driverje, ki so bili včasih 30MB, fixi za igre pa tudi ne več, kot kakšen IRC chat.)

All in all: meni je špil kul, ampak ko ga bom končal, verjetno sploh ne bom vedel zgodbe, spomnil se bom samo to, da sem osvojil Kyrat.

---

edit:

V 42 urah je tip končal 100%.

https://imgur.com/fuCYRGy
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

Furbo ::

Jst je izjavil:

>Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia

Kaj ima to zvezo z komurkoli?


Ker ima folk težave z obema glavnima konkurentoma?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Jst ::

Z PS4 in Xbox One?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Seljak ::

Furbo je izjavil:

Jst je izjavil:

>Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia

Kaj ima to zvezo z komurkoli?


Ker ima folk težave z obema glavnima konkurentoma?


Daj naštej ta dva glavna konkurtenta od Intela,ker jaz poznam enega.

Zmajc ::

Furbo je izjavil:

Jst je izjavil:

>Kul igra, sem pa vesel da prisegam na intel/nvidia

Kaj ima to zvezo z komurkoli?


Ker ima folk težave z obema glavnima konkurentoma?


Težave so bile samo z AMD grafičnimi karticami par dni po izidu igre, nakar so pri AMD-ju izdali gonilnike ki so le te težave odpravili.

Da je kdo mel kake težave z AMD procesorji prvič slišim. Težave so imeli tisti ki imajo samo dvojedrne procesorje ker je igra po defaultu napisana samo za 4 (ali več) jedrnike. In te težave so imeli tako pripadniki AMD kot Intel procesorjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Toliko neumnosti in neznanja kot v tej temi za Far Cry 4 pa že dolgo nisem prebral nikjer :P

Far Cry 4 je zelo v redu igra. Ena boljših letošnjega leta.
Čisto na začetku ob izidu je igra imela nekaj malenkostnih problemov, ki pa so jih do verzije 1.4 že davno vse odpravili

1. Pirstska verzija od ene najbolj znane skupine je pokvarjena, povzroča zamrznitve s črnimi ekrani in ima hude probleme s shranjevanjem pozicije. Nekaj desettisoč ljudi si je potegnilo dol to verzijo in potem napačno sodilo o igri. Šele precej kasneje je druga piratska skupina izdala delujočo igro.

2. Igra je strojno precej zahtevna in najbolj glasni kritiki so tisti, ki ne dosegajo priporočljivih strojnih zahtev.
Mnogi pa igrajo na previsokih grafičnih nastavitvah, ki jih njihova grafična kartica ne zmore dobro opraviti.

3. Za PC uporabnike se predvideva, da imajo nekaj osnovnega znanja o svojem sistemu. če ne drugega, bi morali znati v zagonsko bližnjico vstaviti ukaz skipintro. Kot tukaj prebiram, nekateri tega očitno ne znajo.
Večina si jih tudi očitno na zna nastaviti miške ali pa imajo popolnoma zanič miško.
V igrah so vedno samo najosnovnejše nastavitve za miško, saj je vsakomur jasno, da so glavne nastavitve vedno v sistemskih driverjih za miško, ki skupaj s krmilnimi programi dandanes pri vsaki miški dosegajo že okoli 100 MB in to upravičeno, saj omogočajo detajlne nastavitve obnašanja za vsako igro posebej z ločenimi in detaljnimi nastavitvami DPI občutljivosti in Polling rata.

4. Igra vsebuje kar nekaj RPG elementov, kar pomeni, da ni za vsakega. Call of Duty je namenjena popolnim igričarskim začetnikom, Far Cry pa je že eno malenkost višje in zna biti prezahtevna za popolnoma neizkušene igralce. Tem se zdi potem igra slaba in svoje neznanje širijo po forumih.

5. Na tehničnem forumu kot je Slo-Tech, bi pričakoval malo višji tehnični nivo in bolj objektivne ocene kot na kakšni povprečni piratski strani. Ampak na žalost berem iste neumnosti in neznanje kot na kakšnem Pirate Bayu.

kratos ::

Špil se izda tako kot je bil izdan GTA 5, vse ostalo si ne zasluži niti centa dokler ni v takem stanju (Pa ne trdim da je gta 5 brez hroščev).
Tako da izgovor "špil je AAA in je bolj kompleksen, grafika, gameplay,..." ni noben izgovor za izdajo tako zbuganga špila.

Dr_M ::

GTA 5 za pc je ze?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Dr_M je izjavil:

GTA 5 za pc je ze?
Ne, za PS4 in XBox1 je izšel par tednov nazaj, za PC pa je napovedan za 27. januar 2015.
Sicer mi pa ni jasno kaj je hotel kratos povedati. GTA 5 patchajo že vse od septembra leta 2013 in je vendar normalno pričakovati, da izid na PC ne bo preveč hroščat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Dr_M ::

Se pravi, mesa konzolne verzije, s pc porti.
Bravo, novo dno.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

kratos je izjavil:

Tako da izgovor "špil je AAA in je bolj kompleksen, grafika, gameplay,..." ni noben izgovor za izdajo tako zbuganga špila.
Ti že nisi igral te igre. Sem ravno prej napisal, da FC4 še zdaleč ni bugast špil. Daleč od tega. Sem ga končal brez najmanjših bugov, in to ne samo zgodbo ampak skoraj celotnega do 80%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Jst ::

>Težave so bile samo z AMD grafičnimi karticami par dni po izidu igre,

Sploh ni res. Težave so imeli tudi lastniki Nvidijinih kartic.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

oemdzi ::

Izi ti pa take bedarije pišeš povsod(ne samo tukaj), da je škoda ti sploh replike pisat. Tako, da ti napišem zgolj to, da vse kar si napisal je pri meni ravno obratno. Skip intro WTF ? Ti skipa vse introje v igri ?!? Ja ? Ne ? In ja strokovnjak za miške lol... Folk joka zaradi "miške", ki jim pa začuda v drugih igrah deluje normalno... Logika na vrhuncu, kriva ja pa po tvoje seveda slaba miška.. jok... Da o veteranskih igričarskih izkušnjah, da ti je lahko igra lahko všeč ne govorim... Aja pa da ne omenjam uboge reveže, ki so kupili očitno krekano igro, ker vse negativnega pri FC4 je očitno preloženo izključno na piratsko robo.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Dr_M ::

To z misko ni bug, ampak feature ;>
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Seba22 ::

Izi je izjavil:

kratos je izjavil:

Tako da izgovor "špil je AAA in je bolj kompleksen, grafika, gameplay,..." ni noben izgovor za izdajo tako zbuganga špila.
Ti že nisi igral te igre. Sem ravno prej napisal, da FC4 še zdaleč ni bugast špil. Daleč od tega. Sem ga končal brez najmanjših bugov, in to ne samo zgodbo ampak skoraj celotnega do 80%.


Izi daj ne palamudi pa ne smeši sam sebe.Imam orginal pa če sem hotel sploh koliko toliko spodobno igrati ta špil sem si moral par stvari sam urediti(shadow bug,in potem shadow bug 2 na drugem delu mape,miška,stutering...)in še se najde in to so stvari ki bi jih mogo ubisoft porihtat ne pa da moramo mi igralci popravljat za njimi njihovo naspol nareto delo.Moje specifikacije kompa pa imaš spodaj da se neboš spet izgovarjal da imam preslab komp
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()
««
7 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085127 (10333) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218817 (6945) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616055 (9642) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326739 (13611) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782141 (55287) Heisenberg

Več podobnih tem