» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
5 / 11
»»

D3m ::

Aja? Hmmmmm.

Ker 30 fps je za konzole.

http://www.hardcoregamer.com/2014/10/11...
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

SuperVeloce ::

Pusti ti konzole... nam ostalim deluje z več kot 30fps (razen na core 2 quad, kjer se znajo gibati ravno tam okoli 30-35fps, včasih več). Razen če ima kakšno čudno verzijo iz travnika..?

Zgodovina sprememb…

D3m ::

valvoline si probal tole:

http://ks-cheats.eu/far-cry-4-patch-fix/
|HP EliteBook|R5 6650U|

SuperVeloce ::

Prej preveri, katero verzijo igre imaš in katere AMD driverje...

miraldi ::

Je kakšen novi Patch napovedan v kratkem?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

--MiRaLdInJo ::

Eno vprašanje.

Kateri program nekateri tu uporabljate, da vam med igro samo kaže GPU usage CPU usage itd?

Tr0n ::

Recimo MSI Afterburner.

SuperVeloce ::

riva tuner statistics server (se dobi zraven afterburnerja) + hwinfo.
Riva ti da display v igri, hwinfo ti da informacije iz senzorjev.

kratos ::

Kontrole vožnje pri avtu z gamepadom se dajo spremenit, sem jih ravno spremenil in je malo bolj normalno igrat.

Kake računalnike pa mate vi to da vam vse laga pa šteka ? Jaz igram na dve leti starem laptopu z i5, gt640m in mi špil prebavlja na medium brez problema, tudi na high mi teče vendar se mu vsake toliko časa zatakne + razlika ni nevem kakšna.

Drugače pa kdaj se dobi helikopter ? :P

Izi ::

miraldi je izjavil:

Je kakšen novi Patch napovedan v kratkem?

Ja, patch 1.4 pride v roku enega tedna.
Nekaj dni nazaj so ga sicer že dali ven, pa so ga potem takoj umaknili in napovedali, da pride čez en teden, ker nekaj ni delovalo kot bi moralo.

Še eno stvar sem opazil na forumih in sicer, da nekateri mislijo, da se skill "Soft Landing", ki omogoča da brez poškodb skakanje v precejšnje globine, ne pojavi med skilli zaradi buga, kar pa ni res.
Piše, da moraš osvoboditi dve oporišči brez da bi te opazili, da skill postane mogoč za učenje. Treba je vedeti, da se stranski quest "Outpost Master", ki ga lahko delaš v neskončnost v vsakem oporišču, ne šteje kot osvajanje oporišča, ker je ta že osvojen. "Outpost Master" je samo za boljše uvrščanje na lestvico.
Se pravi za skill "Soft Landing" moraš iz prve, ko je oporišče še neosvojeno, dve oporišči osvojiti brez da bi te kdorkoli opazil, da kakšnih alarmov niti približno ne omenjamo.

Je kar težka naloga. S sniperjem je bolj težko, ker trupla ležijo vse naokoli in jih hitro kdo opazi, zato je treba kar osebno priti v oporišče s plazenjem (tipka C) in sovražnike odstranjevati vsakega posebej iz hrbta z rezanjem vratov (tipka F) in potem skriti vsako truplo. Pa metanje kamenčkov (tipka T) je uporabna, da jih zvabiš stran od skupine.


kratos je izjavil:

Drugače pa kdaj se dobi helikopter ? :P
Takoj ko osvojiš prvo oporišče in se konča 1. poglavje zgodbe. Iz oporišča vodi cesta, ki je bila do tedaj zaprta, da si bil omejen na tisto malo začetno ozemlje, se odpre in na prvem ovinku te vedno čaka helikopterček.
Tudi če ga razbiješ te bo na tem istem mestu spet čakal nov. Sicer se helikopterji pojavljajo tudi drugje po zemljevidu, ampak na tem mestu ob prvem oporišču te bo vedno čakal, tako da ga ni treba preveč iskati po celi deželi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

blblb ::

Izi je izjavil:


Še eno stvar sem opazil na forumih in sicer, da nekateri mislijo, da se skill "Soft Landing", ki omogoča da brez poškodb skakanje v precejšnje globine, ne pojavi med skilli zaradi buga, kar pa ni res.
Piše, da moraš osvoboditi dve oporišči brez da bi te opazili, da skill postane mogoč za učenje. Treba je vedeti, da se stranski quest "Outpost Master", ki ga lahko delaš v neskončnost v vsakem oporišču, ne šteje kot osvajanje oporišča, ker je ta že osvojen. "Outpost Master" je samo za boljše uvrščanje na lestvico.
Se pravi za skill "Soft Landing" moraš iz prve, ko je oporišče še neosvojeno, dve oporišči osvojiti brez da bi te kdorkoli opazil, da kakšnih alarmov niti približno ne omenjamo.

Je kar težka naloga. S sniperjem je bolj težko, ker trupla ležijo vse naokoli in jih hitro kdo opazi, zato je treba kar osebno priti v oporišče s plazenjem (tipka C) in sovražnike odstranjevati vsakega posebej iz hrbta z rezanjem vratov (tipka F) in potem skriti vsako truplo. Pa metanje kamenčkov (tipka T) je uporabna, da jih zvabiš stran od skupine.


Ni treba... lahko normalno s sniperjem, brez metanja kamenckov in skrivanja trupel. Samo sovraznik te ne sme nikoli opaziti...

lp, blblb

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: blblb ()

Izi ::

blblb je izjavil:

Ni treba... lahko normalno s sniperjem, brez metanja kamenckov in skrivanja trupel. Samo sovraznik te ne sme nikoli opaziti...
lp, blblb

V južni deželi že, sem tudi jaz najprej uporabljal sniper. Ampak bolj proti severu greš težja postajajo oporišča. Ko imaš enkrat več kot 10 sovražnikov v oporišču, bo preden boš ti vse posnipal, nekdo opazil eno truplo in bo takoj zagnal paniko. V vsesplošnem tekanju pa z sniperjem ne opraviš nič več. Pa vse več je tistih zamaskiranih lokostrelcev, ki se ti ne shranijo na mapo tudi če jih slikaš in potem ne veš kje je.
S sniperjem (z dušilcem seveda) gre samo če je sovražnik sam in naokoli vsaj 10 metrov ni nobenega drugega. Pa če enkrat samkrat zgrešiš je bolj ali manj konec, ker bo takoj panika.
Z kamenčki, zahrbtnim pobijanjem in skrivanjem trupel je pri težjih oporiščih mnogo lažje kot z sniperjem.

Za Rambote pa je tudi pametno, da najprej s sniperjem uničijo vse alarmne omarice in šele potem lahko uletijo v oporišče s ta težko mašinico, se stisneš v kakšen kot, da si zaščitiš hrbet in kosiš vse kar se premika. Seveda če si se naučil dovolj "Slonjih" skillov, da preživiš.

Če kdo ni opazil, "Slonji" skilli so bolj uporabni za Rambote, "Tigrovi" skilli pa so bolj ali manj namenjeni nevidnim morilcem.

nooby ::

Zdravo.

Eno vprašanje imam.


Nekaj časa sem igra FC4 malo misije, malo raziskoval in side misssions dela ampak tu je preoblem. Prišel sem do 11.misije(izbral Amito) in ko mi njena hčerka pove za ***** grob East of Banapur, se vse skupaj ustavi.

Lahko delam le stranske misije. Predvidevam da moram najti to Hišeo kjer je bil ****** umorjen.

Mi lahko kdo pove kje naj bi to bilo?

LP

blblb ::

Isci Y na mapi... Yogi in Reggie sta v tisti hisi.

lp, blblb

Seba22 ::

Do sedaj je vse delalo ok ko pa sem unlockal zadnji del mape pa so sence ponorele vse skup utripajo ali pa sploh senc ni...adijo ubisoft takega zmazka pa nisem pričakoval od ubisofta sploh pa ne pri farcry igri bi prej reko pri kaki assasin creed ne pa tu.Igra ima več napak kot jih je imel bf4 ob izidu haha.Ali ma kdo enak problem z sencami?Pa da nebo kdo mislo da je to tisti problem ko je bil na začetku ko je bila v sencah čista tema in si moral kao na ssao nastavit da je bilo bolje.To je dejansko nov problem z sencami
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

[D]emon ::

Od Ubisofta nisi pricakoval zmazka ? Good luck with that... :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Seba22 ::

Če primerjam z Far cry 3 ali pa z 2. ko je ob izidu čist lepo delalo je ta del čista tema glede tega
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Seljak ::

Ko to prebiram pomojem sploh ne bom kupil FC4 8-O

Jst ::

Far Cry 3 je tudi imel polno težav, vendar sem bil jaz takrat na srečni strani, ker nisem imel nič problemov od izida. Z patch-i nisem opazil nič drugačnega. Pri Štirici pa... čakam na The Patch, da naredi igro normalno. AMD se je potrudil z performansem z BETA 2, sedaj pa čakam "samo" še Ubisoft, potem pa začnem igrati.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Seljak ::

FC3 sem kupil takoj ko je izšla in nisem imel nobenih težav,kako pa je bilo pri drugih uporabnikih pa ne vem.

[D]emon ::

Tipicen "meni vse dela!" bullshit attitude. :) Sam sem mel stalno probleme s shranjevanjem in nalaganjem igre. Ko sem tretjic moral zaradi tega zacet od zacetka sem popizdil in vse skupaj poslal v kurac. In zdaj mi igra visi na Steamu/UPlay-u.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

yayo ::

FC4? Sem sam preigral začetek štirikrat, ker igra sejva šele na koncu prologa...

[D]emon ::

Ne, z originalom FC3, za katerega kolega zgoraj zatrjuje da ob launchu ni imel nobenih problemov. Zato ker je njemu vse delovalo. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Jst ::

[D]emon: Štirica? Jaz prav zato nisem začel resno igrati, ampak sem samo probal malo. Kar sem igral, sem igral zaradi nastavljanja grafike, da mi bo špil delal vedno nad 60FPS. Ter kontrole, nastavitev miške, miškinih knofov (to bom itak spremenil, zato ko bom začel resno igrati in videl, katere tipke se najbolj uporablja in jih potem prenastavil), potem v CCC ali se bolj splača nastaviti AA v igri ali preko CCC,... Da začnem resno igrati, mora prvo iziti patch 1.4, ki bo - upam da - popravil večino stvari.

ps: Kako mi gre uPlay na ku**c...


edit: vmes se je nabralo nekaj postov... Jaz sem rekel, da je FC3 IMEL polno bugov, ampak da sem bil jaz na srečni strani in jih nisem bil deležen.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

[D]emon ::

Stirice se po vsem sodec ne dotaknem niti travniske verzije, kaj sele da bi zanjo odstel polno ceno. Morda cez kako leto, ce bodo popatchali (itak ne bodo) vse buge.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Assass1n ::

Vse dela igralno, 1.0.3 verzija ter zadnji amd beta driverji. Prej pa res porazno.

PS: za beta driverje je treba stare(14.9.) obvezno prej pobrisati v control panel ter uninstall, ker sem jih samo povozil je bilo kao vse OK ampak jih ni namestilo!
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Zmajc ::

Po novih AMD beta driverjih, popravku 1.3 ter "DisableLoadingMip0" igra dela 10x hitreje in lahko čisto normalno igram.

Škoda, da so pri Ubisofti taki prasci, da so se pustili pokupiti od nvidie. Mislim da ni naključje da so z nvidio sklenili ekskluzivno pogodbo o sodelovanju ter ekstremno neoptimiziranostjo iger za AMD kartice.

Drugače pa sem nad igro samo zelo presenečen, v pozitivnem smislu.

Dr_M ::

Jebiga, prodajo se najboljsemu ponudniku. Tudi AMDju se nekateri.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Izi ::

Seljak je izjavil:

Ko to prebiram pomojem sploh ne bom kupil FC4 8-O

Naj te ne zavedejo komentarji tukaj, ki večinoma temeljijo na piratskih verzijah in neizkušenih uporabnikih PCjev.
Igro je brez problemov končalo že zelo veliko igralcev, tudi jaz sem že pri koncu in nikjer ni najmanjše težave. Vse dela presenetljivo dobro.
V celoti gledano skupaj z zgodbo je FC4 mnogo boljši od FC3.

Zavedati se moraš, da tistih 99% igralcev, ki nimajo nobenih težav svojega mnenja ponavadi ne delijo po forumih, ostali 1%, ki jim kaj ne dela (skoraj vedno po njihovi krivdi), pa so vedno močno glasni po vseh forumih.

Far Cry 4 je brez dvoma kandidat za igro leta.
Na mojem spisku, kjer je letošnji zmagovalec Divinity: Original Sin, je Far Cry 4 na četrtem mestu.

Zmajc ::

Izi je izjavil:

Seljak je izjavil:

Ko to prebiram pomojem sploh ne bom kupil FC4 8-O

Zavedati se moraš, da tistih 99% igralcev, ki nimajo nobenih težav svojega mnenja ponavadi ne delijo po forumih, ostali 1%, ki jim kaj ne dela (skoraj vedno po njihovi krivdi), pa so vedno močno glasni po vseh forumih.


Glede na to da je igra katastrofalno neoptimizirana za AMD kartice, oz vsaj večino le teh. Težava ni toliko z "piratstkimi verzijami" kot s tem. Ko sem si naložil nove gonilinike in spremenil tweak v config fajlu se mi je FPS več kot podvojil.

Uporabniki piratske verzije nimajo nič večje ali manjše težave saj je zunaj verzija z vključenim patchom 1.3 ki dela čisto v redu.

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Ko sem si naložil nove gonilinike in spremenil tweak v config fajlu se mi je FPS več kot podvojil.

Če si uspel več kot podvojiti FPS, pomeni, da je sedaj odlično optimizirana za AMD grafične in dela hitreje kot na Nvidia grafičnih karticah.

AMD je te najnovejše driverje, ki ji pilil skupaj z Ubisoftom, izdal isti dan kot je igra izšla, torej ne moreš trditi, da je igra izšla neoptimizirana za AMD. Catalyst 14.11.2 so prišli 18. novembra in v njih piše, da za 50% popravijo fps, ker pri starih Cataljstih je Antialiasing močno zabremzal vse skupaj.
Tisti "tweak", pa kot sem že zgoraj pisal ne naredi nič drugega kot da bi v meniji igre znižal teksture na medium nastavitev. Večina PC igralcev vedno uporablja mnogo previsoke nastavitve za svoje stare PC-je in potem bentijo po forumih, kako se jim zatika.

Je pa iz psihološkega vidika zanimivo, da imajo raje vsi nastavitve na Ultra in uporabijo "tweak", kot pa da bi šli v nastavitve in teksture premaknili na Medium, kar bi imelo isti učinek. Ampak v glavi potem ne bi bilo isto, ker se v šoli ne bi mogel pohvaliti, da igraš z "Vsem na Ultra" ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Največjo razliko so naredili gonilniki. Drugače osebno že dolgo nisem več mahnjen na to da "imam vse na ultra". Tudi v šolo ne hodim že zelo dolgo več. :)

Seba22 ::

Izi je izjavil:

Seljak je izjavil:

Ko to prebiram pomojem sploh ne bom kupil FC4 8-O

Naj te ne zavedejo komentarji tukaj, ki večinoma temeljijo na piratskih verzijah in neizkušenih uporabnikih PCjev.
Igro je brez problemov končalo že zelo veliko igralcev, tudi jaz sem že pri koncu in nikjer ni najmanjše težave. Vse dela presenetljivo dobro.
V celoti gledano skupaj z zgodbo je FC4 mnogo boljši od FC3.

Zavedati se moraš, da tistih 99% igralcev, ki nimajo nobenih težav svojega mnenja ponavadi ne delijo po forumih, ostali 1%, ki jim kaj ne dela (skoraj vedno po njihovi krivdi), pa so vedno močno glasni po vseh forumih.

Far Cry 4 je brez dvoma kandidat za igro leta.
Na mojem spisku, kjer je letošnji zmagovalec Divinity: Original Sin, je Far Cry 4 na četrtem mestu.


Glej tu se pa motiš.Enim deluje piratska verzija bolje kot tistim ko imajo orginal.Idi pogledat na steam community pod far cry 4 pa preberi komentarje.Enim z 1.3 patchom igra sploh ne deluje in imajo black screen ali pa jim igra cracha tako da špila sploh nemorjo igrat.Tako da ne pisat da spil deluje skozi lepo do konca ker to sploh ni res ker se spet tam po polovici špila pojavjo spet bugi s sencami.Drugače pa na moji mašini špil na ultra ni deloval tako kot bi mogo tud z zadnjimi driverji in sem pač sam ročno v config mapi zrihto da mi teče med 60-90 fps konstantno brez stuteringa.Imam pa seveda orginal sem pa prej tud stestiral travniško verziji in lahko garantiram da ni razlike v bugih in neoptimizaciji tam in pa na orginalu
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

first_line ::

Seba22 je izjavil:

...ročno v config mapi zrihto da mi teče med 60-90 fps konstantno brez stuteringa.Imam pa seveda orginal sem pa prej tud stestiral travniško verziji in lahko garantiram da ni razlike v bugih in neoptimizaciji tam in pa na orginalu


A to si od FC3 skopiral+dodelal nastavitve? Sem neki gledal na Guru3D, da se tako reši stuttering. Ker jaz ga kdaj imam, kdaj pa ne.

A lahko prilepiš?

Seba22 ::

first_line je izjavil:

Seba22 je izjavil:

...ročno v config mapi zrihto da mi teče med 60-90 fps konstantno brez stuteringa.Imam pa seveda orginal sem pa prej tud stestiral travniško verziji in lahko garantiram da ni razlike v bugih in neoptimizaciji tam in pa na orginalu


A to si od FC3 skopiral+dodelal nastavitve? Sem neki gledal na Guru3D, da se tako reši stuttering. Ker jaz ga kdaj imam, kdaj pa ne.

A lahko prilepiš?



Za stutering spremeni v GamerProfilu to opcijo DisableLoadingMip0="0" iz 0 na 1 in garantirano deluje brez stuteringa
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

first_line ::

Seba22 je izjavil:

Za stutering spremeni v GamerProfilu to opcijo DisableLoadingMip0="0" iz 0 na 1 in garantirano deluje brez stuteringa


Kewl, bom probal. Hvala

Jst ::

Kot je že Izi povedal, je izklop MipMapinga zelo neumna stvar. Jaz moram že zaradi resolucije 2560x1600 vse igre igrati na Low-Medium-High, odvisno pač od igre. MipMaping je zadnja stvar, ki bi jo izklopil. Raje v igri v meniju zmanjšajte vegetacijo, sence, vodo,...

Izklop Mipmapinga je nekako tako, kot da bi Draw Distance dal na minimum.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Jst ::

No pa še ena stvar, ki sem jo opazil:

Ko nastavljate grafične nastavitve, uporabljajte MSI Afterburner in glejte količino porabljenega VRAM-a na grafični. Če imate 3GB, potem se ustavite nekje pri 2400MB. Pri okoli 2600-2700MB se začne razen stutter, štekanje, "štek na momente",... (Zato sem enkrat spraševal senitela, kako je z poročanjem porabljenega RAMA na grafi, pa nekako dvomim v njegov odgovor, da kaže "pravilno".)
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Seba22 ::

Jst je izjavil:

Kot je že Izi povedal, je izklop MipMapinga zelo neumna stvar. Jaz moram že zaradi resolucije 2560x1600 vse igre igrati na Low-Medium-High, odvisno pač od igre. MipMaping je zadnja stvar, ki bi jo izklopil. Raje v igri v meniju zmanjšajte vegetacijo, sence, vodo,...

Izklop Mipmapinga je nekako tako, kot da bi Draw Distance dal na minimum.


Glede na to da je fix ta za problem napisal eden od developers na ubisoft forumih to ni tako neumna stvar pa še vse lepo deluje na ultra pri meni razn da na drugem delu igre(mape) ne delujejo več sence za kar pa ni krivo to ampak pač pa 'ubi bugfield' hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Magic1 ::

Meni se pa štirica zdi kot malo napumpana trojka z slabšo zgodbo. Še daleč najbolj sem užival v osvajanju taborišč in forterssov (na medium se mi je pa zdelo kar prelahko).
Magic

Izi ::

Jst je izjavil:

No pa še ena stvar, ki sem jo opazil:

Ko nastavljate grafične nastavitve, uporabljajte MSI Afterburner in glejte količino porabljenega VRAM-a na grafični. Če imate 3GB, potem se ustavite nekje pri 2400MB. Pri okoli 2600-2700MB se začne razen stutter, štekanje, "štek na momente",... (Zato sem enkrat spraševal senitela, kako je z poročanjem porabljenega RAMA na grafi, pa nekako dvomim v njegov odgovor, da kaže "pravilno".)

Moj Afterburner kaže, da je poraba VRAMA pri meni skoraj konstantno 2500MB, špice min-max so med 2400 in 2600. Čez 2600 mi pa nikoli ne pride.
Bolj me čudi nizka poraba GPU, ki med igranjem niha med 55% in 89%, v povprečju pa je na 70%. Kot kaže se moj grafični čip dolgočasi med igranjem FC4.
Imam pa vklopljen v-sync, mogoče zato nikoli ne pride na 100%, ker nikoli ne gre čez 60 fps.

Seljak ::

[D]emon je izjavil:

Ne, z originalom FC3, za katerega kolega zgoraj zatrjuje da ob launchu ni imel nobenih problemov. Zato ker je njemu vse delovalo. :))


Poglej zakaj je tebi to hecno? Prav nobenih problemov nisem imel in sem jo kupil takoj ko je izšla. Sem pa se začel spraševati,če je sploh smotrno kupiti štirico,ko je toliko problemov in sedaj ugotavljam,da imajo najvewč težav uporabniki,ki igrajo piratsko verzijo,za to bom tudi štirico kupil.

D3m ::

A samo piratska verzija? Zakaj pa izdajajo patche potlej? Za špas?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Seljak ::

Za katero igro pa ne prihajajo popravki? Jebi ga,napake se pojavljajo in hvalabogu,da jih popravljajo.

yayo ::

Ravno zalavfal Steam pa se mi je naložil patch 1.4, zelo majhen, okoli 33mb.

[D]emon ::

Seljak je izjavil:

[D]emon je izjavil:

Ne, z originalom FC3, za katerega kolega zgoraj zatrjuje da ob launchu ni imel nobenih problemov. Zato ker je njemu vse delovalo. :))


Poglej zakaj je tebi to hecno? Prav nobenih problemov nisem imel in sem jo kupil takoj ko je izšla. Sem pa se začel spraševati,če je sploh smotrno kupiti štirico,ko je toliko problemov in sedaj ugotavljam,da imajo najvewč težav uporabniki,ki igrajo piratsko verzijo,za to bom tudi štirico kupil.


Piki, debilno se mi zdi, da si par tednov razbijam glavo z nastavitvami v igri katero sem LEGALNO KUPIL, da mi bo normalno delovala. Kapcis ? FC4 me bo videl sele ce ga dobim slucajno zastonj v skatli Persila.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

oemdzi ::

Lej meni se ga ob videnemu/prebranem niti downloadat ne ljubi več, da bi ga pa kupil, huehue, morda nekoč ob direktorski plači, v pozni demenci...

Je pa res, da jaz razen redkih(res redkih) multiplayer izjem ne kupim ničesar...

FC3 je bil še nekako, da sem se prisilil priti do konca, to pa tudi pove vse. Neposrečena v marsikaterem pogledu, sploh nikoli nisem razumel kaj je vic tistega pritiskanja kobinacij tipk, da se rešiš iz neke situacije(mislim, da je bila neka ruševina, če me spomin ne vara), dobil sem občutek kot da je tista scena namenjena 4letnikom, ki so tako ali tako z vsemu zadovoljni.
*Črna grafična kartica z rumeno lučko in varčnim hladilnikom*
Neslišen intel procesor iz lepe modre škatle* 2 enakomerno ploščata rama*
*overclockan napajalnik in varno ohišje z modro lučko* Hofer gamer copate*

Izi ::

Tukaj še nismo omenili, da je "Black Screen" ob zagonu igre posledica če je v računalniku samo 2 jedrni procesor.
Far Cry 4 rabi minimalno 4 jedrnika in to je Ubisoft tudi napisal v specifikacijah, pa kljub temu kar precej ljudi z dvojedrnikom poskuša zagnati igro in se potem priduša po forumih.
Če je dvojedrnik s hyperthreadingom igra še deluje, če pa je čisti dvojedrnik pa ne.
Treba je sicer priznati, da je bilo že kar nekaj iger, ki so imele kot minimum specifikacije zahtevan 4-jedrnik, pa je igra vseeno nekako delovala tudi na 2-jedrniku samo precej počasi. Tokrat temu ni tako.

Kdor ima težave naj še enkrat preveri ali res dosega minimalne zahteve.
- Najmanj štiri jedrnik (tukaj je verjetno največ problemov)
- Grafična mora nujno podpirati DirectX 11 (pri Nvidii je to od serije 400 naprej pri AMD pa od serije 5000 naprej)
- Operacijski sistem mora biti 64-biten Windows
- RAM mora biti minimalno 4 GB (ampak če ni vsaj 8 GB raje ne kupujte igre)
- VRAM pa minimalno 1 GB (ampak če ni vsaj 2 GB raje ne kupujte igre)

----------

Poleg odlične zgodbe, ki je meni mnogo boljša od FC3, moram pohvaliti tudi odličen zvok. Zelo priporočljiv je 5.1 zvočni sistem.
Prostorski zvok v FC4 deluje odlično in je skoraj nujen, da lahko določiš iz katere strani nate drvijo razjarjene živali ali od kje prihaja streljanje.
Zvok je skoraj bolj pomemben kot grafika, saj na zemljevidu vidiš samo kaj se dogaja nekje do 30 metrov okoli tebe, slišiš pa vse do okoli 100 metrov na okoli.
In nisem opazil, da bi bilo število zvokov kaj omejeno, kot je to običajno tudi pri novejših igrah. Tukaj se sliši tudi po več 10 različnih zvokov, ki vsak lepo ločeno prihaja iz svoje strani.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Zmajc ::

Ne vem, jaz v igri zelo uživam, cel setting se mi zdi dokaj kul in prav posrečen. Ni boljšega kot ko slona ki se sprehaja mimo sovražne baze z lokom vstreliti v rit on pa pol lastnoročno pobije 3/4 baze :D

Izi ::

Zmajc je izjavil:

Ne vem, jaz v igri zelo uživam, cel setting se mi zdi dokaj kul in prav posrečen.
Jaz tudi uživam.

In tokrat v živo izvedemo tisti znameniti James Bondov skok, ko z avtom lovimo manjši avion po letališki stezi, in ga ne ujamemo preden steze zmanjka, sledi prepad, mi pa samo po gasu in aaaaaaa. Nato jadramo po zraku in poskušamo ujeti avion... :))

Pa Himalajske misije so tudi odlične, samo tam nad 7000 metri najdemo Snežne leoparde, ki so nujni za nekatere nadgradnje, nad 8000 metrov nadmorske višine pa je obvezna uporaba kisikovih bombic za dihanje, ki jih hitro zmanjkuje.

Pa tisti naš mali helikopterček ne leti kar v vesolje. Motor začne kihati že nekje na 3000 metrih in potem sledi padec, če ne zmanjšaš višine. Že na jugu je kar nekaj vrhov kamor s helikopterčkom ne moremo prileteti in je potrebno alpinistično plezanje.
««
5 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085136 (10342) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218818 (6946) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616055 (9642) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326740 (13612) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782149 (55295) Heisenberg

Več podobnih tem