» »

Far Cry 4

Far Cry 4

««
3 / 11
»»

Izi ::

Nahrbtnik se od prvotnih 30 predmetov širi za +30 ob vsaki nadgraditvi. Kolikor vidim gre razširitev do 150.
Dve razširitvi se da opraviti že ob prvih par nalogah okoli prve vasi. 90 prostorčkov je pa že kar uporabno.

Bolj pomembno se meni zdi, da si čim prej nadgradiš tiste pasove za nošenje dodatnega orožja. Samo z enim osnovnim orožjem bolj slabo opravljaš naloge in hitro si brez municije.
Pa torbico za več municije je tudi potrebno čim prej nadgraditi. Potem si pa že skoraj pripravljen na zavzetje kakšne postojanke :D

Denar, kolikor vidim ni kakšen velik problem in zato se splača v trgovini čim prej nakupiti vse potrebne zemljevide za trenutno področje, ki ti pokažejo vse lokacije, skrinje in vse zbirateljske predmete. Potem vse sproti pobiraš in si vedno bogat.
Cela igra je razdeljena na 3 področja. Južno, kjer začnemo, srednje in Severno. Na začetku torej nakupiš samo zemljevide za Južno področje.

Dr_M ::

Po temu kar berem, je zadeva zelo zelo podobna FC3.
Fantasticen spil. :D Komaj cakam.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Isotropic ::

a je samo dx11?

SLO_Robert ::

hahaha pa ja niste take ovce , da boste dale 80€ za spil

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: BorutK-73 ()

gddr85 ::

izgleda dx11 only

--MiRaLdInJo ::

Mi lahko prosim prosim poveste kje naj bi se nahajal Savegame? Kaj naj iščem? Pod MyDocuments/MyGames ga ni, oziroma sta samo dva fajla: GamerProfile in HIDInputRemapper.

Zdaj za Far Cry 3 vem, da si moral v C: poiskati Orbit/46.



Ne želim si v torek še enkrat od začetka :|

Isotropic ::

gddr85 je izjavil:

izgleda dx11 only

fc 3 je delala tut na dx9/ 10.

Izi ::

Kar se tiče misij, ki jih opravljaš, ne vem ali je bilo tudi v FC3 tako ampak tukaj ko nalogo prevzameš se ti nikamor ne mudi, naloga te čaka, ko pa prideš v bližino lokacije za izvršitev pa je na zemljevidu večje poudarjeno področje, kjer poteka naloga. Quest pravzaprav začne teči šele ko vstopiš na to označeno področje.
Tega področje ne smeš več zapustiti dokler naloga ni končana, v nasprotnem primeru se šteje da si strahopetno pobegnil, naloga se konča ti pa ne dobiš nobenih nagrad.

Je pa to samo en tip nalog. Je kar precej različnih tipov. Še najbolj nadležne v tej gorski pokrajini se meni zdijo tiste, ko greš iskati kakšen paket in ko ga pobereš te nekdo panično pokliče in pove, da je življenjsko pomembno da ta paket dostaviš na neko oddaljeno lokacijo v 1 minuti ali kaj podobno kratkega. Potem divjaš po tem nevarnem terenu in hitro končaš mrtev v kakšnem prepadu ali zgoriš v razbitinah avta.

Kar je novo (se mi zdi), je da se tukaj zgodba deli na več poti, kar bo zelo verjetno pripeljalo tudi do več različnih koncev.
V tej deželi je več različnih Frakcij in če začneš pomagati eni se zgodba spremeni, ostale naloge druge frakcije pa niso več dosegljive.

Izi ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

Mi lahko prosim prosim poveste kje naj bi se nahajal Savegame?

Savegame se nahaja v igri sami: "..\Far Cry 4\bin\Profile"
V Profile je en sam trenutni savegame (dve datoteki), ki se med igro ves čas prepisuje z najnovejšim. Boš pa v bin mapi opazil še "Profile.Backup", kamor se shranjujeo backupi.
Backupi so zazipane datoteke, ki jih lahko po potrebi odzipaš v tisti osnovni savegame in tako malo pogoljufaš, če si kaj drastično zajebal med igranjem ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

M-XXXX ::

Imam iste težave s temnimi sencami.
If you are facing problems with game shadows that is huge black, you must change Shadow Settings from High to Medium in Video Settings. If problem persists then try to change Aspect Ratio to Auto or hit the Patch 1.2.0.

Tole ne deluje. Patcha 1.2 pa itak nikjer ne najdem. Kakšna druga rešitev še?

particle ::

Nastavitve Ambient Occlusion se probaj malo spreminjat.

Izi ::

M-XXXX je izjavil:

Imam iste težave s temnimi sencami.
...Kakšna druga rešitev še?

"Ambient Occlusion" je tisto s čemer nastavljaš svetlobo v sencah. Probaj nastaviti na SSAO. SSAO je kot kaže edini ki deluje na tej stari verziji igre brez popravka.
Lahko ga pa tudi izključiš (off), kar popolnoma izključi sence, kar je sicer precej grdo, ampak igra je pa potem zelo svetla in dobro se vidi tudi ponoči.
V igri se namreč spreminja dan in noč.

medenko ::

If you have the bug where its too dark on objects you need to do this: If you have Lightning set to Ultra, you need to set Ambient Occlusion to HBAO+. If you have Lightning set to anything OTHER than Ultra you need to set Ambient Occlusion to SSAO to get rid of the bug.

--MiRaLdInJo ::

Izi je izjavil:

--MiRaLdInJo je izjavil:

Mi lahko prosim prosim poveste kje naj bi se nahajal Savegame?

Savegame se nahaja v igri sami: "..\Far Cry 4\bin\Profile"
V Profile je en sam trenutni savegame (dve datoteki), ki se med igro ves čas prepisuje z najnovejšim. Boš pa v bin mapi opazil še "Profile.Backup", kamor se shranjujeo backupi.
Backupi so zazipane datoteke, ki jih lahko po potrebi odzipaš v tisti osnovni savegame in tako malo pogoljufaš, če si kaj drastično zajebal med igranjem ;)


Sem kar močno zaj****. Igro sem namreč izbrisal in očitno Savegame skupaj znjo ;((

Zgodovina sprememb…

Izi ::

Isotropic je izjavil:

a je samo dx11?
Ja, FC4 je samo DX11.
In tudi samo 64-bit.


SLO_Robert je izjavil:

hahaha pa ja niste take ovce , da boste dale 80€ za spil
Dobi se ga za dobrih 40 €, kar je več kot ugodno za tako AAA igro.

--MiRaLdInJo ::

Ok. Na netu sem našel Savegame 5%.

Sedaj imam dve mapci in sicer Profile in Profile.Backup

V Far Cry 4/Bin sem prilepil mapo Profile ampak igra nekako ne prizna Savegame fajla in mi še vedno ponuja samo New Game.
Isto se zgodi če FarCry 4/Bin prilepim še Profile.Backup


Delam kaj narobe? Nerazumem zakaj ne zazna Savegame-a. Prosim za pomoč.

Zgodovina sprememb…

Jst ::

Po Izi-jevem opisu je FC4 podobna trojki. In trojka mi je bila zelo dobra igra. Zabavna in z polno možnosti. Samo so pa pri trojki - če imam prave informacije - tisti, ki so igro kupili v fizični obliki, zraven dobili poster, na katerem je bil otok in večino stvari, kot in-game zemljevidi, ki jih kupuješ.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

vaščan ::

Sprobal Dobra igra dobro optimizirana ko bo malo znižana jo kupim.

BorutK-73 ::

Silwerwing
poglej v C:\Users\tvoje ime\Documents\My Games\ če je tam mapa Far Cry 4. Trojka je imela tako urejeno in v mapi je "GamerProfile.xml" in "TutorialProfile.xml"

ps
Isto ima Far Cry 3 Blood Dragon.

ps2
je še nekaj v "AppData", ampak je samo datoteka za nastavitve tipk.

Zgodovina sprememb…

M-XXXX ::

Do zdaj sem jo igral ene 4h mogoče. Dejansko čisto ista zadeva kot trojka, le druga mapa. Pa to ni bila mišljena kot kritika. Vsaj do sedaj, nisem pa praktično nobene nove stvari videl...

--MiRaLdInJo ::

BorutK-73 je izjavil:

Silwerwing
poglej v C:\Users\tvoje ime\Documents\My Games\ če je tam mapa Far Cry 4. Trojka je imela tako urejeno in v mapi je "GamerProfile.xml" in "TutorialProfile.xml"

ps
Isto ima Far Cry 3 Blood Dragon.

ps2
je še nekaj v "AppData", ampak je samo datoteka za nastavitve tipk.



Točno tukaj sem iskal C:\Users\name\Documents\My Games\ in notri sta dva fajla: GamerProfile in HIDInputRemapper

V sami igri pod C:\Program Files (x86)\Ubisoft\Far Cry 4 - Gold Edition\bin pa je mapa Profile in v njej ALI213_1.sav in ALI213_2.sav vsak velikosti 47KB

Sedaj če to zamenjam z Savegejmom od nekoga drugega sta v tej moji ali njegovi mapi Profile čisto čisto isti ALI213_1.sav in ALI213_2.sav. velikosti 47KB.
Problem je da po zamenjavi igra tega ne zazna in ne sprejme, kot da nebi nič naredil.

Sem probal dodati to mapo Profile tudi pri sveži namestitvi igre pa še vedno brez uspeha..

Res mi ni jasno kako se v tej in njim podobnih igraj zamenja ali doda Savegame datoteke.


Prilagam fotko, če se slučajno najde kakšen majstor.



Lp

SuperVeloce ::

Jst je izjavil:

>port je super

Igre nisem igral, vendar mislim, da glede na to, da sta PS4 in X1 na znani, x86, arhitekturi, bo večina portov iger dosti višje kvalitete, kot v času PS3 in X360.

hja no... AC Unity je baje za znoret. Tako da strah je bil po tem precej upravičen...
Sploh ker je baje velik del pri portu imela spet Kiev ekipa. AC 3 je bil verjetno en najslabše portanih iger ever, s praktično nobenim popravkom kar se performansa tiče. Enostavno edina rešitev je bila brute force, dober cpu, da je zadeva zadovoljivo tekla na določenih scenah.

Lepo slišati, da vsaj FC4 razmeroma lepo teče.

zlobcek ::

m-xxxx razen frčota za po zraku letat. Ta je zakon;))

Izi ::

--MiRaLdInJo je izjavil:

Res mi ni jasno kako se v tej in njim podobnih igraj zamenja ali doda Savegame datoteke.
Upam, da ne bomo zašli preveč v piratske vode.

Shranjene pozicije so nekompatibilne med različnimi piratskimi izdajami. Tudi če misli kdo s piratske verzije nadaljevati na originalni ne bo šlo.
Za shranjevanje skrbi Ubisoftov Uplay, ki ga pirati emulirajo vsak na svoj način. Videl sem vsaj 3 različne Uplay emulatorje (3DM, ALI213 in Skidrow) Vsak shranjuje na svoj način, Skidrow ima napako in dostikrat ne najde svojih lastnih datotek, najboljši je Ali213 emulator, ki dela celo backupe starejših shranjenih pozicij.
Skratka, ko začneš uporabljati en emulator moraš istega uporabljati do konca, tudi če pride kakšen "crackfix" istega emulatorja, savei zelo verjetno ne bodo komaptibilni. Pa vsak shranjuje v različne mape.

Še nekaj o sliki.
Na majhen FOV ponavadi nisem alergičen, ampak tukaj je po defaultu res nekam premajhen. Za patch 1.2 sicer obljubljajo FOV drsnik v nastavitvah, do takrat pa ga je treba nastaviti ročno.
Nstavitev za FOV je v datoteki "GamerProfile.xml", ki se sama kreira v dokumentih in tam so shranjene vse nastavitve igre.
Datoteko odpreš z katerimkoli urejevalnikom teksta in poiščeš FOVScaleFactor="1"
Tisto "1" spremeniš na primer na "1.2" in je potem v redu (zame). Lahko greš tudi več ampak hitro dobiš "tunelsko" sliko. Vsekakor mora biti precej manj kot "2".

Še nasvet za napredne uporabnike (script kiddie ;)):
Tisti nadležni zagonski Intro, ki traja kar 26 sekund ob vsakem zagonu igre in se ga ne da prekiniti, pa se ne da izključiti drugače, kot da "hackneš" datoteko "common.dat" in iz nje izbrišeš .bik video. Lokacija znotraj common.dat:
\ui\singleplayer\video\ubisoftlogo.bik
Motor igre je Dunia, zato uporabljaj "Dunia2 Gibbed Tools" za odpakiranje in ponovno pakiranje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

miraldi ::

Kje ste kej kupoval Far Cry 4?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

vaščan ::

Sem ga že zbrisal počakam še kakšen mesec da obrnem ac4 pa potem navalim takrat po pa že vse popatchano pa driverji bodo zrihtani za crossfire.

AngelOfDeath ::

miraldi je izjavil:

Kje ste kej kupoval Far Cry 4?


http://www.unlimitedgamestore.com/

Tukaj sem kupil fc4 in ac unity. Oba skupaj za 64€, oba limited edition :)
Ključe sem dobil na dan izida.
edit: Slovnica

miraldi ::

Kok je zje**n ta Far Cry 4. Fps mi skačejo ko zmešani vse od 35-80fps. Ko se vozim z avtom mi tud vsake 5-10sekund cukne, isto je med šetanjem le bolj redko.

Pa tudi sama razlika v grafičnih nastavitvah je med LOW in pa ULTRA se tiče FPSjev in tekočega igranja zanemarljiva. V obeh primerih mi redno cuka in pa FPSji skačejo kot nori in dropajo tudi na 30 :S Ubishit vglavnem.


Še kdo podobne težave?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

s1m0n ::

Ah, ko bo miška delovala tak kot mora ne pa da je tak kot na konzolah po skokih me igra ne vidi!

Jst ::

FAK! Pa kaj je z misko v tem spilu??? Izklopil smoothness, Smoothness_Ironsight, pa imam vseeno feeling, kot da igram z gamepadom. In ko sem googlal, sem opazil, da nisem edini. Tudi z zadnjim patchem, velikim 1GB je premikanje miske GROZNO. Neigralno zame.

Pa sem probal vse mogoce nastavitve, there's just some weird mouse movement feeling I'm allergic to.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Pri meni ni nobenih problemov z miško, deluje s kirurško natančnostjo. Nastavitev za miško je pa tudi toliko, da si lahko vsak nastavi povsem po meri.
Deafult nastavitve za miško so res nastavljene na zelo počasi, ampak ko premakneš "Look Sensitivity" vsaj na polovico začne delovati odlično. To je pa tudi edina nastavitev, ki jo miška potrebuje.
Acceleration ne vklapljaj, ker v igrah pospeševanje ni v redu, ker se prehitro zavrtiš in izgubiš orientacijo.

Je pa verjetno vse skupaj tudi precej odvisno od kvalitete driverjev in same miške. Ko vidim kakšne miške ljudje vse uporabljajo in to na osnovnih Windows driverjih brez dodatnih nastavitev ni čudno, da imajo v igrah težave.
Jaz ima v driverjih vedno nastavljeno natančnost na 5700 dpi in Report rate na 1000-krat na sekundo.

Pa če kdo ni opazil je prišel patch 1.3.0. Sedaj je pa igra res popolnoma brez napake. Vse deluje fantastično.
Lightning so popravili in sedaj delujejo vse nastavitve, zemljevid in mini zemljevid pa sedaj tudi delujeta brez napake (mini zemljevid prej ni izklapljal že pobranih reči).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

Jst ::

Jaz imam tudi Razer misko, DPI nekaj par tisoc in 1000Hz, ampak v tem spilu se z premikanjem miske dogaja nekaj cudnega. V bistvu eni porocajo kot negativni acceleration. Dejansko bi tudi sam pritrdil temu. Ce se hoces na hitro obrniti za recimo 90 stopinj... nope, ni pravega filinga. Ce pa samo za recimo 1cm na 50 metrov (priblizno/kao/v_spilu) je pa OK.

Poglej na google, koliko nas ima probleme z misko, ce te zanima...

Blagor tebi, da ti deluje v redu, ker mi je bil FC3 super spil in sem zato kupil tudi tega.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Izi ::

Zgodba je meni v FC4 dosti boljša kot je bila v FC3.
Opozoril bi, da že takoj po koncu 1. poglavja, ko je treba izbrati med Amito ali Sabalom, pazljivo izberite, ker se zgodba razdeli na dve poti in izberemo lahko samo eno, ki prinese različne naloge, različno zgodbo in različen konec.
Mi smo tisti, ki odloči o prihodnosti te gorske dežele. Izbira ni črno bela ampak sta obe poti sive, vseeno pa zelo različne

Za lažjo izbiro malenkost spoilerja.
Amita bi rada moderno deželo, ki s seboj prinese tudi vse slabosti kot so mamila, prostitucija, kriminal,...
Sabal pa bi rad zaprto deželo, ki ji vlada vera in tradicija, kar spet prinese slabosti kot so nerazvitost, zatiranje žensk, poroke otrok,...
Sem se kar težko odločil :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

ZiedRieke ::

Z novimi AMD Catalyst™ 14.11.2 Beta Driver igra deluje gladko tudi na slabših sistemih! Vidna izboljšava predvsem glede laga. Grafika je močno izboljšana, FPSji(50-80) pa so ostali približno enaki :) Z patchom 1.3.0 igra deluje zaenkrat(3.5h oz. 8.02% gameplaya) brez vidnih napak.

AMD Phenom II 965 x4 BE @4.0GHz
8gb DRR3
7970 GHz edition 1100/1500
Catalyst 14.11.1 beta Win7 64

Nastavitve:
1920*1080/Ultra/On/HBAO+/SMAA

Zgodovina sprememb…

AngelOfDeath ::

Meni deluje super, razen povezave z ubijevimi serverji. Všeč mi je autopilot za vsa vozila, lahko delaš kaj bolj pametnega medtem ko te pelje do cilja. Sloni so zakon, Heli je zakon. Samo orli so malo tečni.
edit: Slovnica

Tr0n ::

Assass1n ::

Jaz imam dve 280x pa mi vse šteka, bom tale driver sprobal
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

SuperVeloce ::

trenutno ni crossfire, ker so neke tezave. Bos moral pocakati na nasledn beta ali pa kar popravek od ubisofta

Zgodovina sprememb…

MStrix ::

Crosfire in SLI sta pri izidu večkrat težavna, zato ne dela kot bi moralo

Izi ::

Highlights of AMD Catalyst™ 14.11.2 Windows® Beta Driver Performance Improvements

Dragon Age: Inquisition performance optimizations
- Up to 5% performance increase over Catalyst™ 14.11.1 beta in single GPU scenarios with Anti-Aliasing enabled.
- Optimized AMD CrossFire™ profile
Far Cry 4 performance optimizations
- Up to 50% performance increase over Catalyst™ 14.11.1 beta in single GPU scenarios with Anti-Aliasing enabled.

Meni je sicer že z 14.11.1 delalo brez najmanjšega zatikanja ampak če pa 14.11.2 dela še 50% hitreje pa še toliko bolje :D
Bomo naložili 14.11.2

SuperVeloce ::

Mi sicer govorimo o crossfire

Izi ::

SuperVeloce je izjavil:

Mi sicer govorimo o crossfire
A potem se ostali ne smemo več pogovarjati on single GPU ali kaj? :P

Kar se tiče Crossfire je AMD izrecno poudaril, da je ta v Far Cry 4 trenutno (tudi v 14.11.2) popolnoma izključen.
Če je izključen potem verjetno ne more delati težav. Samo igra dela samo na enem GPU.

Bodo pa verjetno enkrat v prihodnosti usposobili Crossfire, saj je AMD objavil, da intenzivno sodelujejo skupaj z Ubisoftom, da bi eden ali drugi nekako uspel ugotoviti kako igro pripraviti da bi uporabila dva GPUja.

Pravi igričar tako ali tako ne uporablja Crossfire ali SLI, ker to bolj ali manj vedno prinaša velike problema in majhne koristi.
Še posebno če imaš namen igrati nove igre pozabi na Crossfire ali SLI. Oba dva kolikor toliko dobro delujeta šele kašne pol leta po izidu iger.

yayo ::

Mouse stutter temporary fix:


Stuttering Fix!
This was taken directly from the ubi forms and it worked for me. I'm all at ultra with very little stutter now (it's just minor at this point so much better than before)

"
Open My documents > Open Folder My Games
- Open Folder Far Cry 4
- Open the EditorGamerProfile.xml file with Notepad

- Change this setting; (Press CTRL+F to open the search function)

DisableLoadingMip0 = "0"

to

DisableLoadingMip0 = "1"

Save the file and close. Open it again to double check of this setting has been changed.
"

oo7 ::

Far Cry 4 developers left a little treat for pirates of the PC version of the game.

Far Cry 4 does have an FOV slider. The feature is available in the game's day one patch. Those who pirated the PC version however wouldn't have gotten that patch when the game came out and thus began flooding the developers' Twitter accounts and other message boards about the lack of the feature.

Creative director Alex Hutchinson tweeted this in response to those complaining about the lack of FOV slider.

PC players! If you're online complaining about the lack of FOV control ... You pirated the game.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

To bi drzalo, ce ne bi bil PROPER release z vsemi patchi ze zunaj. :p

yayo ::

Drugače pa mora človek res naiven, če mu ni bilo že prej jasno zakaj so naredili Day one patch...

Izi ::

yayo je izjavil:

DisableLoadingMip0 = "1"

Boljši učinek bi dosegel, če bi enostavno znižal nastavitev za kvaliteto tekstur za eno stopnjo nižje.
Izklop mipmap se meni zdi kontraproduktiven. Bom probal opisati:

DisableLoadingMip0 = "1" izklopi mipmap.
Mipmap so vmesne teksture med eno in drugo teksturno resolucijo.
Ko se ti približuješ nekemu predmetu ta na vsake toliko časa staro teksturo zamenja z novo, ki je višje resolucije. To se seveda opazi, če se tekstura kar naenkrat spremeni in zato se uporablja mipmap, ki so vmesne teksture in je prehod lepo tekoč.
Če torej izklopiš mipmap se bodo teksture pojavljale bolj skokovito in vse skupaj še dodatno prinese stuttering občutek. Vsaj jaz to tako vidim. Seveda bo grafična mnogo manj obremenjena tako GPU kot VRAM, ampak isti učinek ob bolj tekočih teksturah dosežeš, če enostavno znižaš resolucijo vseh tekstur in še vedno ohraniš vmesne teksture.

Dostikrat se čudim nasvetom na forumih.
Tudi v-sync na večini forumov odsvetujejo, nekateri ga opisujejo kot hudo zlo, ki se ne bi smelo nikoli uporablati. V resnici pa je ravno v-sync tisti, ki prepreči trganje slike na LCD ekranih in omogoči gladko premikanje, saj je fps fiksen na isti frekvenci kot ekran in ne skače ves čas divje gor in dol, kar povzroča marsikatere probleme tako z zatikanjem slike kot s premikanjem miške. Poleg tega, če se frekvenca igre in frekvenca ekrana ne ujemata je na večini monitorjev opaziti hudo trganje slike.
V-sync je zame obvezen v vsaki igri, še posebej če je zraven trojni buffer in v FC4 ima nastavitev za vklop tripplebufferja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

Izi, sem samo prenesel iz Steama, ker marsikdo trdi, da je po fixu igra postala bolj "igralna". Drugače pa sem Steam zalaufal nekje okoli theh popoldne in mi trenutno nalaga že drugi današnji patch za FC4

GupeM ::

Igro se da obrnit v 15 minutah :D

AMPAK NE GLEJ ČE SI NOČEŠ POKVARIT ZGODBE!!!

Klik na video.

Izi ::

yayo je izjavil:

Izi, sem samo prenesel iz Steama, ker marsikdo trdi, da je po fixu igra postala bolj "igralna".

Saj tudi je bolj "igralna", če pa izklopiš izračunavanje vseh tistih vmesnih tekstur. Ampak hkrati si "narediš" skakajoče teksture.
Če si toliko pretiraval s previsokimi nastavitvami, da grafična ne zmore več dobro opravljati dela, pač prvo znižaš kvaliteto tekstur na splošno, in potem znižaš še marsikaj drugega manj pomembnega kot na primer kvaliteto senc, kvaliteto vode, gostoto trave i.t.d.
Ne moreš kar na začetku izklopiti neke bistvene stvari za lepo sliko, čeprav se ti zaradi tega podvoji hitrost.
««
3 / 11
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Far Cry 5 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Igre
58085136 (10342) oo7
»

Assassin's Creed Syndicate (Assassin's Creed Victory) (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
7218818 (6946) Gagatronix
»

Far Cry New Dawn (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13616055 (9642) Riff
»

Far Cry Primal (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15326740 (13612) Izi
»

FAR CRY 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
41782149 (55295) Heisenberg

Več podobnih tem